DEMİRCİLİ GENÇLİK KOLLARI neden yok ???

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

DEMİRCİLİ GENÇLİK KOLLARI neden yok ???

Mesaj gönderen EM-re » Çrş May 28, 2008 11:31 pm

[font=Comic Sans MS]hemen hemen köylerin hepsinde gençlik kolları var ama bizim köyümüzde neden ve niye yok :?:

büyüklerimizden bu konuya yorum yapmalarını istiyorum [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 28, 2008 11:47 pm

niye yok :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş May 29, 2008 11:34 am

Emre,

istersen siz gençler kendi aranızda bir konuşun danışın. malum arz talep meselesi. siz gençler böyle bir eksiklik hissediyorsanız.gereken yerlere baskı yapmanız lazım hee sayınızın cok olmasıda önemli değil başlangıç için 8-10 kişi yeterli.

Buna benzer bir konu matrax arkadaşımız açmıştı " DEMİRCİLİ GENÇLİGİ NERDE NE YAPIYOR" bizler düşüncelerimizi orda beyan ettik. buraya yazı yazmadan isterseniz BU LİNKE bir göz atınız.

sayfa siz gençlerin buyurun
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş May 29, 2008 11:45 am

[font=Arial Black]OLMALI NİYE OLMASIN ?[/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş May 29, 2008 11:23 pm

:) :) :) bu gidislede olmayacak
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş May 29, 2008 11:47 pm

tüüüh ne yapacaz simdi. :) :) :)

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Prş Haz 12, 2008 7:10 pm

Daginik bir demircili gencinin birbirine sahip cikmayan demircili gencinin koluda olmaz lideride emre bunu sende iyi biliyorsun.hemde benden daha iyi....
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

SaF4K
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SaF4K » Prş Haz 12, 2008 7:20 pm

evt yok ama internette web sitemiz var hem burası vede http://www.demirciligenclik.org var..;)
[align=center][font=Arial Black]www.demirciligenclik.org[/font][/align]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 8:29 pm

esmer_jojuk yazdı:Daginik bir demircili gencinin birbirine sahip cikmayan demircili gencinin koluda olmaz lideride emre bunu sende iyi biliyorsun.hemde benden daha iyi....
neden bukadar umutsuzsunuz?

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Prş Haz 12, 2008 8:31 pm

olabilir ama bazi konulari cozum sagladiktan sonra umutsuzluk degil yanii

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 8:34 pm

çözüm sizler değilmisiniz? :)

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Prş Haz 12, 2008 8:39 pm

evet biziz ama daha birbirimizle iletisim bile kuramasken yaniii

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 8:43 pm

İletişim kuramamanızın sebebi büyüklerden etkilenmeniz olabilirmi?

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Haz 13, 2008 8:54 am

Demircili gençliği birbirini tanımıyor. Önce bu gençleri birbiri ile iletişime geçirmek, tanıştırmak ve kaynaştırmak gerekir. Dekader, İstanbul'daki gençler için (derneğe üye olsun olmasın!) böyle bir gençlik buluşumu yapmalı idi, demek ki aynı bu seneki piknik gibi mümkün olamadı. Bu noktada kimseden yada resmi bir kurumdan birşey beklememeliyiz. Yapacaksak gönüllü olarak bu işe girmeliyiz, aynı bu site ve forumun yola çıktığı gibi ;

4 bölgede yoğunuz, sırasıyla ;

- www.DemirciliSelemen.com ve internet
- Yenibosna
- Avrupa
- Demircili

Çözüm bu noktalarda buluşumları sağlayıp gönüllü kişlerle koordinasyon sağlamaktır. İletişim için en iyi ortam internet. Koordinatörler arası da sesli yazılı toplantıç. Evet var mı içimizde ya da etrafımızda,

- Ben Berlin'deyim yada Edingen'deyim yada Paris'teyim yada Amsterdam'dayım, yada .... . Buradaki genç arkadaşlarla sürekli beraberim ve beni severler dinlerler koordine ederim yardımcı olurum",

- Ben Yenibosna'dayım, buradaki gençlerin ÇOĞUNLUĞU beni sever sayarlar, Yenibosna için ben göreve talibim",

- Ben ......., buradaki arkadaşlarla biz zaten sürekli buluşuyoruz, .... için şu kişi bu işi yapmaya talip" diyenler.

Var mı ? Var mısınız ?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Haz 13, 2008 12:35 pm

Demirciligençlik kollarını kurmak, bügünden yarına olacak iş değil. acele etmeden oldu bittiye getirmeden sabırla kendine özgüveni olan gönüllü genç arkadaşlarımızın böyle bir olşumun alt yapısını sağlam atmaları gerekiyor. Önemli olan kurmak değil uzun yıllar idame ettirmek.

ben gönüllüyüm istiyorum, fakat nerden başlayacagımı nasıl yapacagımı bilmiyorum diyen arkadaşlar.

.. İlk önce bilgilenin. yakınınızdaki gençlik kollarını ziyaret edin. Fikir alışverişinde bulunun.
.. İnternette geniş çaplı araştırma yapın. Notlar tutun.
.. Bilgi birikimizi bu oluşuma talip olan gönüllü arkadaşlarınızla paylaşın. İstişare ediniz.
.. Forumda gündeme getirin. diğer genç arkadaşlarınızla paylaşın. Onların düşünce ve fikirlerine önem verin. herkese açık olun.

Hadi gençler: gençlerin sorumluluk alarak niteliklerini ortaya cıkarın. Gençlerin araştıran, üreten ve sorgulayan yönlerini ortaya koyun.Bu ateşi yakmak için herbiriniz bir cıra olunuz.Gelecek için umut ışığı aydınlık meşalesi olunuz.

Hoşgörü, Saygı, Sevgi, Dostluk ve arkadaşlık duygularımızı yeşerterek yok olmaya yüz tutan değerlerimize sahip cıkın.

sizleri destekliyorum :)
zor olan ilk adımı atmak gerisi kendiliğinden geliyor

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Haz 18, 2008 5:43 pm

Emreciğim,

Konu başlığın geçekten güzel,fakat sende bilirsinki bu tür etkinlikler genelde Siyasi Partilerde,üniversitelerde çok yaygın.Yapısı nasıl olur,hangi şartlarda kurulur bir araştırmak lazım.Bildiğim kadarı ile herhangi bir özel yada tüzel kişiliğin alt kanadı olarak faaliyet göstermek zorundasınız.Yani Demircilide böyle bir oluşum olacak ise Dekader tüzüğüne bağlı olarak,yada Dekaderin alt kolu olarak kurulabilir.

Sende takdir edersinki? Demircilide böyle bir oluşumun olup olmayacağı konusunda bir şey söyleyemem.Tabi gönlümüz olmasından yana,fakat bizim bu türden faaliyetlerimiz hep tartışıldı ve tartışılmayada devam ediyor.İşin özü bizler artık genç nesillerimizi ve genç beyinlerimizi geleneklerin önünde görmek istiyoruz.

Saygılar.

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön