DEMİRCİLİDE SU SABOTAJI

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

DEMİRCİLİDE SU SABOTAJI

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt May 26, 2008 7:00 pm

Demircili'de Su Sabotaji

Demircili Belediye Baskanligindan yapilan açiklamaya göre Mayis ayi itibari ile su sikintisi çekilmektedir ve yaz tatili yogunlugu baslamadan yasanan bu sikinti büyük endise olusturmaktadir. Açiklama metni söyledir : "2007 yilinda Demircili Su altyapisinda yapilan çalismalar neticesinde beldenin su problemi büyük oranda giderilmisti. Su çikmayan evlere bile yeterince su çikmasi dahi saglanmisti. Bu önemli çalismalardan biri de Yusuf Kavagi denilen mevkimizde sondaj makinesinin buldugu su kuyusu idi. 20.000 YTL harcama ile yapilan bu kuyunun baskan Avrupa'da iken basina gelen olayi Belediye olarak esefle kiniyor ve konu hakkinda insanlarimizi bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Bu kuyunun oradaki motorun halati acimasizca kesilmis ve motor kuyunun dibine atilmistir. Üstüne üstlük kuyunun agzina da tas ve kaya parçalari atilarak devletin, halkin ve yönetimin o kadar emek verdigi bu pompa çalismaz hale getirilmistir. Bu sebeple beldemizde Mayis ayinda bile yasadigimiz su sikintisinin yazin gurbetçiler gelince de olmamasi için çalismalara devam etmekle birlikte sorunun devam etmesinden endise ediyoruz. Devletin malina zarar vermek ve kul hakki yemek kapsamindaki bu insanlik disi hareketi yapanlari kiniyoruz. Tüm halkimiza saygiyla duyurulur." - Demircili Belediye Baskanligi.

Değerli arkadaşlar,

Kasabamıza getirilmek istenen bu su bildiğim kadarı ile Hazine arazimiz içerisinde olan bir sudur.Şahıslarla ilgili değildir.Bir Demircilili olarak yapılmış olan bu çirkin olaydan utanç duyuyorum.Gerçi bunlar Demircilide yeni yaşanan hadiseler değildir.Bunu yapanlar bunun hesabını bu fani dünyada vermez ise gerçek dünyada mutlaka vereceklerdir.Allah ıslah etsin.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt May 26, 2008 7:25 pm

Bende bu cirkin olayi kiniyorum,memleketimizde insanlarin en dogal hakki olan su ihtiyacini karsilamak
icin acilan bir kuyuyu bile sabote edibilecek kadar cahil insanlik yoksunu kisilerle ayni köylü olmak bile aci verici.

Yapilan bu cirkin davranisin cezasini yüce Mevlam huzuru mahserde verecektir,Allah onlari islah ve avf etsin.

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Pzt May 26, 2008 7:55 pm

Ugur Ozdemir yazdı:Bende bu cirkin olayi kiniyorum,memleketimizde insanlarin en dogal hakki olan su ihtiyacini karsilamak
icin acilan bir kuyuyu bile sabote edibilecek kadar cahil insanlik yoksunu kisilerle ayni köylü olmak bile aci verici.

Yapilan bu cirkin davranisin cezasini yüce Mevlam huzuru mahserde verecektir,Allah onlari islah ve avf etsin.
AYNEN KATILIYORUM.ZİHNİYET BURDA İŞTE.ŞİDDETLE VE ESEFLE KINIYORUM VE ONLARI YÜCE ALLAHA HAVALE

EDİYORUM. SU GİBİ ÖNEMLİ BİR HAYRI YOK ETMEK İSTEYEN ZİHNİYETİN ŞERRİNDEN DE ALLAHA SIĞINIRIM.

KORK KORKMAZDAN ,UTAN UTANMAZDAN...

ASLINDA YAZIK ETMİŞ KENDİNE .ÇÜNKÜ MUTLAKA KARŞILIĞINI GÖRECEKTİR .EDEN KENDİNE EDER.KİMSEYE BİŞEY

ETMEZ.ASLINDA BİLMEZ O ZAVALLI KENDİNE ZARAR AÇTIĞINI ...GAFİL...

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: DEMİRCİLİDE SU SABOTAJI

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt May 26, 2008 9:22 pm

pomemerkan yazdı:Demircili'de Su SabotajI

Kasabamıza getirilmek istenen bu su bildiğim kadarı ile Hazine arazimiz içerisinde olan bir sudur.Şahıslarla ilgili değildir.Bir Demircilili olarak yapılmış olan bu çirkin olaydan utanç duyuyorum.Gerçi bunlar Demircilide yeni yaşanan hadiseler değildir.Bunu yapanlar bunun hesabını bu fani dünyada vermez ise gerçek dünyada mutlaka vereceklerdir.Allah ıslah etsin.

[font=Arial Black]ERKAN ABI AYNEN KATILIYORUM SANA ALLAH ISLAH ETSIN....NE DIYEYIMKI COK COK UTANC VERICI BIZIM SUYUMUZ BIZIM HALKIMIZ BIZIM HIZMETIMIZ OLAY ACIK YAPANDA BIZIM INSANIMIZ ISIMEN BILEMEM GUNAH ALAMAM FAKAT ILK DEGIL BUNLAR ERKAN ABI HAKLISIN....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt May 26, 2008 10:05 pm

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN ;

D U Y U R U

KONU : HAYRA YAPILAN İHANET

Demircilimizde ne yazıkki garip şeyler olmaya başladı son zamanlarda, bunları büyük bir üzüntü ile karşılamaktayız. Ne yazıkki şu ana kadar demircilimizin zararına yapılan her türlü kötülük ve ihanet yapanların yanına kar kalmıştır. Hiç bir olayın üzerine gerektigi şekilde ve kararlılıkta gidilmemiştir. Buda bu gibi ihaneti yapan zavallıları cesaretlendirmektedir. 20.000 YTL bir yatırım yapılarak kasabamızın hizmetine sunulan bu hayra yapılan sobotaj insanlarımıza yapılmış bir fiildir. Bugün bunu yapan yarın neleri yapmaz gerisini siz düşünün. Şunuda hatırlatmak isterimki demircilide bu zihniyetler her zaman ön planda yer alıyor bizlerde bunlara pirim veriyoruz. Hiç şüpheniz olmasın yine bu zihniyetler yarın çıkar ortaya ben sizleri yönetmeye talibim, ben sizlere önder olmaya adayım derse şasırmayın. Bizlerde bunların arkasında sürüklenir gideriz. Demircilide yaşayan dar kalıplı bazı kesimler her şeyi kabullenmiş durumda olup her şeyin onlardan sorumlu oldugu kanatindeler bunu ben bizzati fidan kampamyasında yaşadım. Adamlar kendilerini her şeyin sahibi gibi görüyorlar. Bizler sadece onların gözünde gurbetci ve misafiriz.
Degerli arkadaşlar bu zavallılara pirim vermeyelim, herkez aklını başına alsın ve demircilinin gelecegini kurtaracak genç nesillere yol açalım bunun için birlik beraberlik içinde kasabamız için ne gerekiyorsa gelin hep beraber bunun ugraşı içinde olalım. Yarın bizler için çok geç olabilir. Artık demircilide bazı degişimlerin yapılması zamanı gelmiştir. Bizler bu eski kafa zihniyetle hiç bir yere gidemeyiz. İçimizdeki kendi öz degerlerimize sahip çıkarak gelecegin oluşumlarını hep beraber inşa edelim. Senin adamın benim adamım onun adamı devri artık bitmiştir. Dogruları hep beraber bularak demircilimize idare edecek kişileri yine hep beraber seçme zamanı gelmiştir.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal May 27, 2008 7:10 pm

'''''KONU : HAYRA YAPILAN İHANET

Demircilimizde ne yazıkki garip şeyler olmaya başladı son zamanlarda, bunları büyük bir üzüntü ile karşılamaktayız. Ne yazıkki şu ana kadar demircilimizin zararına yapılan her türlü kötülük ve ihanet yapanların yanına kar kalmıştır. Hiç bir olayın üzerine gerektigi şekilde ve kararlılıkta gidilmemiştir. Buda bu gibi ihaneti yapan zavallıları cesaretlendirmektedir. 20.000 YTL bir yatırım yapılarak kasabamızın hizmetine sunulan bu hayra yapılan sobotaj insanlarımıza yapılmış bir fiildir. Bugün bunu yapan yarın neleri yapmaz gerisini siz düşünün. Şunuda hatırlatmak isterimki demircilide bu zihniyetler her zaman ön planda yer alıyor bizlerde bunlara pirim veriyoruz. Hiç şüpheniz olmasın yine bu zihniyetler yarın çıkar ortaya ben sizleri yönetmeye talibim, ben sizlere önder olmaya adayım derse şasırmayın. Bizlerde bunların arkasında sürüklenir gideriz. Demircilide yaşayan dar kalıplı bazı kesimler her şeyi kabullenmiş durumda olup her şeyin onlardan sorumlu oldugu kanatindeler bunu ben bizzati fidan kampamyasında yaşadım. Adamlar kendilerini her şeyin sahibi gibi görüyorlar. Bizler sadece onların gözünde gurbetci ve misafiriz.
Degerli arkadaşlar bu zavallılara pirim vermeyelim, herkez aklını başına alsın ve demircilinin gelecegini kurtaracak genç nesillere yol açalım bunun için birlik beraberlik içinde kasabamız için ne gerekiyorsa gelin hep beraber bunun ugraşı içinde olalım. Yarın bizler için çok geç olabilir. Artık demircilide bazı degişimlerin yapılması zamanı gelmiştir. Bizler bu eski kafa zihniyetle hiç bir yere gidemeyiz. İçimizdeki kendi öz degerlerimize sahip çıkarak gelecegin oluşumlarını hep beraber inşa edelim. Senin adamın benim adamım onun adamı devri artık bitmiştir. Dogruları hep beraber bularak demircilimize idare edecek kişileri yine hep beraber seçme zamanı gelmiştir.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI '''''

Dekader Yönetim Kurulu Başkanı tarafından yapılan bu açıklamayı tarihi bir not olarak bütün Demircililerin dikkatine sunuyorum.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal May 27, 2008 7:41 pm

[font=Arial]eleştiri yapan büyüklerime ve üyelerimize bende katılıyorum ve
suçluları elbet bilen vardır çünkü böle acımasız olayı tek kişi yapmamıştır MEVLAM CEZALARINI VERSİN su ya bu su sudan ne istiyosunuz şerefsizler [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Sal May 27, 2008 11:10 pm

erkan özdemır sana tesekkur ederız bu konuyu guncellestırdıgın ıcın ama herkes duyarlı olmasını bılmelı bence bunu takıp etmelıyız ve yapanları cezalandır malıyız derneyımızınde bu konuyu takıp etmelerını ve bızlerınde takıbınde olmamız gerek tıgını dusunuyorum herkese saglarımla ilker

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 28, 2008 12:45 am

KALLEŞLİĞE DAĞLAR DAYANMAZ, BİZİM DEMİRCİLİLER NASIL DAYANIYOR ANLAYANA AŞK OLSUN.

CEHALETİN BU KADARIDA İNSANA PES DEDİRTİYOR.

İÇTİĞİNİZ BİR BARDAK SUYU YUDUMLARKEN VİCDANINIZ RAHATMI?
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 28, 2008 8:53 am

ilker.a.a yazdı:erkan özdemır sana tesekkur ederız bu konuyu guncellestırdıgın ıcın ama herkes duyarlı olmasını bılmelı bence bunu takıp etmelıyız ve yapanları cezalandır malıyız derneyımızınde bu konuyu takıp etmelerını ve bızlerınde takıbınde olmamız gerek tıgını dusunuyorum
[font=Arial Black]fazlasıyla katılıyorum ilkere demeyinki siz belediyesiniz niye pesine düsmüyosunuz demeyin vardırkı bi sebebi bunu anlayanlar iyi anlar o yüzden ilkere katılıyorum bunun gerek belediye gerek dernek olarak peşinin bırakılmamasını istiyorum bi vatandas olarak....SAYGILARIMLA [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Çrş May 28, 2008 2:47 pm

İHANET KONUSUNA DİKKATLERİ ÇEKMEK İSTERİM VE DİĞER ÜYELERİNDE TEPKİ KOYMASINI DİLERİM.

SUYUN ENGELLENMESİ KONUSU ,ŞAHSA MI YAPILDI ZANNEDER. EĞER ÖYLE İSE KENDİNİ ALDATIR.ÇÜNKÜ NİYET

ÖNEMLİDİR .EMEK VEREN ALLAH KATINDA ZATEN KAZANMIŞTIR ÇÜNKÜ NİYETİ HALİSTİR.PARA KONUSUNDA

HİÇ KAYBI OLMAZ ALLAH DAHA FAZLA VERİR.

DİĞER TARAF İSE İNSANLARLA HELALLEŞSE BİLE SUDAN İÇMESİ GEREKEN BÜTÜN KUŞLAR ,KARINCALAR,VE DİĞER

HAYVANLARIN HAKKINI NASIL ÖDEYECEK?

HİZMET RAHMETTİR.YAPANADA RAHMET ,OLUNUR.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş May 28, 2008 9:14 pm

Değerli arkadaşlar,

Su, bireylerin en temel gereksinimi olma ve başlıca ekonomik faaliyetlere kaynaklık etme özelliği ile ulusların devamlılığı için yaşamsal bir kaynaktır. Sosyal ve ekonomik faaliyetlerin sürmesi büyük ölçüde temiz ve yeterli su arzına sahip olmaya bağlıdır. Su kaynaklarının geliştirilmesi ekonomik üretkenlik ve sosyal refaha doğrudan katkı yapmaktadır. Öte yandan, nüfus ve ekonomik faaliyetler arttıkça birçok ülke hızla su sıkıntısı çeker duruma gelmekte ya da ekonomik gelişmeleri kısıtlanmaktadır. Sürdürülebilir kalkınma politikası doğrultusunda, su kaynaklarını tasarruflu kullanma bilinci yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası her düzeyde geliştirilmelidir.

Su insan için çok önemli. Ama öte yandan da dünya nüfusunun artması, küresel ısınmaya bağlı iklim değişiklikleri, suyun yeryüzündeki dağılımı ve kullanım şekli, su ile ilgili ciddi sorunların ortaya çıkmasına yol açmaktadır. İşte bu konudaki gerçeklerin bir kısmı:

• Dünyadaki tatlı suyun %80 i buzul olarak kutuplardadır.
• Dünyadaki nehirlerin yaklaşık 2/3ü (yaklaşık 300 nehir) sınır ötesi su olarak bir kaç komşu ülke tarafından paylaşılmaktadır. Bu nehirlerin hemen hemen tamamı komşu ülkelerle sorunlara yol açmaktadır.
• Yaklaşık 1,1 milyar insan temiz içme veya kullanım suyundan yoksundur.
• Her yıl yaklaşık 5 milyon insan temiz su ile ilgili hastalıklardan dolayı ölmektedir.
• 2025 yılında dünya nüfusunun üçte biri şiddetli derecede su sıkıntısı çekecektir.
• Halen dünyada 2,8 milyar insan şehirlerde yaşıyor, bu rakam 2025′te 4,5 milyara yükselecek. Şehirler temiz suya daha fazla ihtiyaç duymakta olup aynı zamanda da daha büyük atık su sorununa yol açmaktadırlar. Şehir nüfusunun artması ciddi su sorunlarını beraberinde getirecektir.

Dünya gerçekleri ve Türkiye gerçekleri ortada iken Demircilide bu şekilde çirkin bir olayın gerçekleşmesi orada yaşayan insanlara ve memleketimize yapılmış olan en büyük ihanettir.Bunu yapanlar ne acıdırki bizim insanlarımız.Cenabı Allah yardımcımız olsun.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş May 29, 2008 12:03 am

Belediyedeki arkadaşlar bizleri bilgindirmisiniz. son durum nedir hasar tespiti yapıldımı? faillerin bulunması için herhangi bir girişimde bulunuldumu? Bu sene su ihtiyacımız karşılanacakmı? bu haince saldırıya insanlarımız tarafından gereken tepki belediye olarak sizlere ulaştımı arandınız soruldunuzmu?

lütfen cevaplarmısınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş May 29, 2008 8:48 am

Bu konu ile ilgili sormuş olduğunuz soruları Sayın Belediye Başkanının cevaplaması gerekmez mi ?

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş May 29, 2008 8:48 am

zeynep yazdı:Belediyedeki arkadaşlar bizleri bilgindirmisiniz. son durum nedir hasar tespiti yapıldımı? faillerin bulunması için herhangi bir girişimde bulunuldumu? Bu sene su ihtiyacımız karşılanacakmı? bu haince saldırıya insanlarımız tarafından gereken tepki belediye olarak sizlere ulaştımı arandınız soruldunuzmu?

lütfen cevaplarmısınız.
[font=Arial Black]sevgili zeynep ablacım; evet hasar tespiti yapıldı yüzeysel olarak tabi baskanım burda yokken baskan vekili jandarmaya arastırmak için müracatta bulunda ki geldiler baktılar ama benim bildiğim kadarıyela jandarma değil daha ilerisi burayla ilgilenir parmak izi falan alınabilirdi kim? diye aklıdakı kisi ve kisiler ismen karakola verilibilirdi.Busene su ihtiyacı personelimiz karsılanacağını fakat geçer seneki gibi olmayacağını bildiriyo yinede yapmaya çalışıyolar...evet belediye olarak gereken tepkiler verildi bi nebzede olsa amaki ben belediyeci olarak bu kadarı az diyorum..anlatacaklarımı bile anlatmakta zorlanıyorum üstlerim varken...iyi günler.[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş May 29, 2008 10:54 am

pomemerkan yazdı:Bu konu ile ilgili sormuş olduğunuz soruları Sayın Belediye Başkanının cevaplaması gerekmez mi ?
Mutlaka , Yetkili ve sorumlu bir B. Başkanını normalde teferruatlı açıklama yapması gerkiyordu. lakın bizleri idare eden ve yöneten Başkanların üstlenmiş oldukları sorumluluğun bilincinde olmadıklarını biliyorum.

Nurhan: sana binlerce teşekkür ediyorum. sorum belediyenin kurum olarak nasıl bir tepki gösterdiği degildi.(o zaten belli) benim merak ettiğim gerek yurtdışından gerek istanbuldan beklenilen ilgiyi gördünüzmü? bir tel, fax , EMail aldınızmı? aldıysanız burda bizlerle paylaşırmısınız. yaa ben görmek ve bilmek istiyorum daha dogrusu ayırt etmek istiyorum demircililer hangi konularda duyarlı diye (cenaze ve düğün hariç).

haa bizlerde adam nemalazım bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın felsefesi olursa, bizleri daha nice yılanlar sokar ve zehirler.

Arkadaşlar şiddetle kınıyoruz demekle olmuyor. bakın haince ve kalleşce Demircilye yapılan bu saldırının zararı hepimize dokundu.

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Prş May 29, 2008 11:05 am

bu konu hakkında cok konusmamız lazım kı bırılerı aqrtık cevap versın bu baskanda olabılır baskanın danısmanıda olabılır ama bırısı artık bılgılendırsın ınsanları bence herkese selamlar

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş May 29, 2008 11:25 am

zeynep yazdı:
pomemerkan yazdı:Bu konu ile ilgili sormuş olduğunuz soruları Sayın Belediye Başkanının cevaplaması gerekmez mi ?
Mutlaka , Yetkili ve sorumlu bir B. Başkanını normalde teferruatlı açıklama yapması gerkiyordu. lakın bizleri idare eden ve yöneten Başkanların üstlenmiş oldukları sorumluluğun bilincinde olmadıklarını biliyorum.

Nurhan: sana binlerce teşekkür ediyorum. sorum belediyenin kurum olarak nasıl bir tepki gösterdiği degildi.(o zaten belli) benim merak ettiğim gerek yurtdışından gerek istanbuldan beklenilen ilgiyi gördünüzmü? bir tel, fax , EMail aldınızmı? aldıysanız burda bizlerle paylaşırmısınız. yaa ben görmek ve bilmek istiyorum daha dogrusu ayırt etmek istiyorum demircililer hangi konularda duyarlı diye (cenaze ve düğün hariç).

haa bizlerde adam nemalazım bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın felsefesi olursa, bizleri daha nice yılanlar sokar ve zehirler.

Arkadaşlar şiddetle kınıyoruz demekle olmuyor. bakın haince ve kalleşce Demircilye yapılan bu saldırının zararı hepimize dokundu.
[font=Arial Black]
ERKAN ABİ TABİKİDE BASKANIN CVPLAMASI GEREKİR EN KISA ZAMANDADA BUNU BASKANA BİZZAT YAPTIRMAYI DÜSÜNÜYORUZ.BEN SADECE BİLGİ AMAÇLI YÜZEYSEL BİLGİ VERMEK İSTEDİM.KONUNUN İZAHATİ İLE İLGİLİ VATANDASLARIMIZDAN BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA BELEDİYEYE BİR TELEFON DAHİ GELMİS DEĞİL SİTEDE YAZILANLAR DIR SADECE .İLGİLİ VATANDASLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM...[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
dursun.aydogan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

slm

Mesaj gönderen dursun.aydogan » Prş May 29, 2008 4:12 pm

Belediye öncülüğünde halkımızın teşvikiyle yapılan hayıra sabotaj beldeye yapılmış en büyük hakarettdir. Kurum olarak işin takibindeyiz. Memleket için hayır yapan insanlarımızın hayırlarını da bu gibi kişiler önünü kesmeye çalışıyorlar. Fakat böyle kişilere prim vermeyelim. Her şeyden önce banene kelimesini kullanmayalım. Malesef böyle kişiler Demirciliye hep zarar getirmişlerdir.......... Bu yıl su sıkıntısı çekilmeyecek, çalışmalarımız sürmektedir. Yaz mevsiminde memleketine gelen insanlarımızın huzurlu ve rahat edebilmeleri için çalışmalarımız en kısa zamanda sonuçlanaktır; Fakat yine söylüyorum Demircili için maddi ve manevi desteği veren kişi ve kişilere böyle çabulcular hiç bir zaman bir şey yapamaz. Onlar sadece kendi yüzünü ve yaptığı işin çirkinliğiyle kendilerine yaparlar. Saygılar.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Prş May 29, 2008 9:14 pm

"Zeynep demişki:"

_____________________________________________________________________________________________________

Demircili'yi bir başkan yönetiyor iki başkan degil. kişiler hakkında yorumlarda sıfatları kullanırken tekil, çogul özelligine dikkat edilmesi gerekir. hiç kimsenin hangi bilinçde oldugunu yargılamakta başkalarına düşmez. Herkez almış oldugu sorumlulugu kendi prensipleri dogrultusunda yürütür. Başarılı olması kişinin yetenek ve kabiliyetiyle alakalıdır.
Konu ile ilgili açıklamayı sanırım Demircili Belediye başkanı en kısa zamanda yapar. Yapmasıda gerekir. Bizler için asıl olan açıklamanın yanında bu fiili yapanların ortaya çıkarılmasıdır.
Dernegimiz konu ile ilgili detaylı açıklamasını yapmıştır.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: slm

Mesaj gönderen zeynep » Prş May 29, 2008 10:13 pm

dursun.aydogan yazdı:Belediye öncülüğünde halkımızın teşvikiyle yapılan hayıra sabotaj beldeye yapılmış en büyük hakarettdir. Kurum olarak işin takibindeyiz. Memleket için hayır yapan insanlarımızın hayırlarını da bu gibi kişiler önünü kesmeye çalışıyorlar. Fakat böyle kişilere prim vermeyelim. Her şeyden önce banene kelimesini kullanmayalım. Malesef böyle kişiler Demirciliye hep zarar getirmişlerdir.......... Bu yıl su sıkıntısı çekilmeyecek, çalışmalarımız sürmektedir. Yaz mevsiminde memleketine gelen insanlarımızın huzurlu ve rahat edebilmeleri için çalışmalarımız en kısa zamanda sonuçlanaktır; Fakat yine söylüyorum Demircili için maddi ve manevi desteği veren kişi ve kişilere böyle çabulcular hiç bir zaman bir şey yapamaz. Onlar sadece kendi yüzünü ve yaptığı işin çirkinliğiyle kendilerine yaparlar. Saygılar.

dursun.aydogan Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Bilgi

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum May 30, 2008 5:15 am

www.DemirciliSelemen.Com Site (haberler) tarafımızda sonunda -Demircili Belediye Başkanlığından- diye yayınladığımız ve yayınlayacağamız tüm haberler birebir Belediye Başkanının yaptığı açıklamalardır. "Su sabotajı" haberimiz de diğer haberler gibi internetteki Demircili'ye bu şekilde ilk defa burada sizlere aktarılmıştır. Başkan'a ve asistanlarına ilgili bilgilelerin bize (sizlere) ulaşmasını sağladıkları için teşekkür ediyoruz. Çünkü böyle olmasa Su Sabotajı ve benzeri haberleri birçoğumuzun ruhu bile duymayabilirdi.

Yukarıdaki cevaplarda Dekader'in de konuyla ilgili takibatının olduğunu da okuduk. Aynı şekilde Dekader'in de bizlerle paylaşılabileceği haber ve duyuruları -eskisi gibi- sizler için bizlerle paylaşacağı aşikardır.

Bende bir Demircili'li olarak memleketimiz adına gerçekleşmiş olan bu vahim olayın sonuçlarını ve kimlerin suçlu olduğunu öğrenmek istiyorum. Bu konu burada kapanmayacağa benzer.

Çünkü bu site ve forumdaki her konu başlığı Demircili'nin bir sokağı, her mesajınız Demircili'nin bir sesi, her üyeside Demircili'linin ta kendisidir velhasıl
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nbt.sahin » Cum May 30, 2008 5:06 pm

YAZIKLAR OLSUN. BÖYLE BİR HAYRLI İŞİ YOK EDEN ZİHNİYETİN KASABA HALKINDAN ALDIĞI VE ALACAGI BEDDUA HERHALDE ÖMRÜ BOYUNCA ONA BU DÜNYA VE AHİRETİNE AZIK OLARAK YETERLİ OLUR.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Cum May 30, 2008 9:50 pm

SAYIN ERKAN BEY'E KATILIYORUM. ORTADA BÜYÜK BİR VAKA VAR DEMİRCİLİ ADINA. BU KONUYU BELEDİYE BAŞKANI DETAYLARI İLE BİRLİKTE ÇIKIP AÇIKLAMALIDIR. SAYIN BELEDİYE BAŞKANI BU AÇILMIŞ OLAN SU SONDAJ KUYUSUNA YAPILAN SABOTAJI VE BUNUN FAİLLERİNİ VEYAHUTTA KİMLERİN YAPTIGINI ZANNEDERİM TAHMİN EDER. ALDIGIM DUYUMLARA GÖRE BU SABOTAJI KİMLERİN YAPTIGINI İSİM VEREREK SAYIN BAŞKAN BİR KAÇ YERDE İFADE ETMİŞ. DOGRULUK DERECESİ NEDİR BİLEMEM. EGERKİ GERÇEKTENDE ÖYLE İSE BAŞKANA DÜŞEN ÇIKIP BUNU HALKIN KARŞISINDA BEYAN ETMESİ VE AÇIKLAMASIDIR. BU İŞLER GİZLİ KALDIGI MÜDDETCE BUNDAN SONRA DEMİRCİLİNİN ALEYHİNE YAPILACAK OLAYLARIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ BİR DURUMA GELİRİZ. HER NEDENSE HERKEZ BİLDİGİNİ ÇIKIP AÇIK AÇIK SÖYLEME CESARETİ GÖSTEREMİYOR DEMİRCİLİDE NEYAZIKKİ. DEMİRCİLİDE AGAÇLAR FİDANLAR KESİLDİ, SU BORULARI KESİLDİ, SELEMENDE LOKANTALARIN ÇEŞMELERİ ÇALINDI, SONUÇ NE OLDU HİÇ BİRİSİ AYDINLATILDIMI. ÖYLE SUYA SABUNA DOKUNMADAN İŞLERİM YÜRÜSÜN MANTIGI İLE KONULARA YAKLAŞILIRSA CÖZÜMSÜZLÜK İÇİNDE UGRAŞIR DURURUZ.
İŞİN EN GARİP TARAFI BİZ DEMİRCİLİLER OLARAKTA TİRÜBÜNDEYİZ OLUP BİTENLERİ SEYRETMEKLE YETİNİYORUZ.
BUMUDUR DUYARLILIK, BUMUDUR DEMİRCİLİLİ OLMA. HERKEZİN UYKUDAN UYANMASI VEDE KASABASINA KÖYÜNE SAHİP ÇIKMASI GEREKMEZMİ. DOGRULAR KONUŞULUNCA BİRİLERİNE DAYANIRYORSA HEMEN NEDEN KIVIRTIYORUZ.
HİÇ KENDİMİZİ SORGULADIKMI. HER İŞİMİZ MAALESEF BÖYLE, YÖNETİCİLERİMİZİ SECMEMİZ, TOPLUMUMUZA VERDİGİMİZ DEGER, KENDİ İNSANLARIMIZI HAKİR GÖRMEMİZ DAHA BİR ÇOK KONUDA BUNUN GİBİ YANLIŞ POLİTİKAMIZ YÜZÜNDEN ŞİMDİ BOCALIYORUZ. BURADA İFADE EDECEGİM DAHA ÇOK KONULAR VAR , SIRASI GELİNCE ONLARIDA SİZLERLE PAYLAŞACAGIM. DOGRULARI ÇEKİNMEDEN İFADE ETMEK HERKEZİN TEMEL BİR GÖREVİDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

GÖKTÜRK
________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum May 30, 2008 11:20 pm

Sayın Göktürk bey,

Yazdıklarınıza kısmen katılıyorum. dikkatimi çeken iki cümle oldu. Sayın B. Beldiye başaknının isilmeri deşifre etmesi dogru olmaz.fitneye fesata sebeb olur.ilgili mercilere şikayet duyurusunda bulunması gerekir. hee böyle bir girişimde bulundumu bilmiyorum.

İkinciside tribünleri oynuyoruz demişsiniz. genel olarak cok dogru ifade etmişşsiniz. içimdende söyle bir sey geçti: "Göktürk bey' de bu seyircilerin arasındamı acaba" dedim.

son olarak sizin cümlenizle bitirmek istiyorum.DOGRULARI ÇEKİNMEDEN İFADE ETMEK HERKEZİN TEMEL BİR GÖREVİDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. aynan katılıyorum.

NOT: lütfen müsbet bir eleştiri olarak kabul ediniz.

Saygılarımla

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön