DEMİRCİLİDE SU SABOTAJI

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 9:01 pm

Sayın B. Başkanım,

Kasabamıza haince yapılan su sabotajı hakkında yetkili kişi olarak sizinde düşüncelerinizi merak ediyoruz.

Unuttukmu? tabide unutulmayacak
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Sal Haz 17, 2008 10:50 pm

Sayın zeynep hanım,
Belediye başkanından su deposu sabotajı için açıklama istemişsiniz. Cevabınızı alabildinizmi. Aldıysanız bizleride aydınlatınız lütfen.
Sayın belediye başkanı göreve geldigi süre zarfında hangi konu hakkında bu insanlara ve halka bilgi açıklaması yaptıkı bu konu hakkında yapsın. Merak etmeyin buda diger olaylarda oldugu gibi yapanın yanına kar kalmıştır maalesef böyle.
İdareci vasfındaki kişiler gölgelerinin arkasında yürüdükleri sürece bu tür olaylar bundan sonrada zuhur eder.
Sanırım sayın başkanın açıklama yapacak kadar yeterli zamanı yok. malumunuz demircilide inşaat sektörüde açıldı. Hangi birirsine yetişsin sayın başkan. Zaten şu an demircilide faaliyet ve çalışmalarda aldıgımız duyuma göre ROLOANTİYE alınmış durumdaymış. Eeeee nede olsa belediye iptal edildiya artık bir beklenti kalmadı yöneticilerde. Evli evine köylü köyüne misali herkez asli işine bakmaya başladı.
Demircilide seçme seçilme hakkının ne denli yanlış uygulandıgının acılarını görüyorsunuz hep beraber çekiyoruz.
Ne diyeyim ne desem boş çünki muhatap yok. Kime yazıyoruz kime söylüyoruz.
...................................................Kapasite meselesi.......................................................

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Haz 17, 2008 11:13 pm

Yüregine saglık GÖKTÜRK Bey
sizin gibi duyarlı insanlarımızın Allah sayısını artırsın inşaallah. Yazdıklarınıza aynen katılıyorm.
Aradıgınız kişi şu an OFF''da ulaşılamıyor. Bir müddet sonra tekrar deneyiniz. Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
göktürk

FLASHHH HABER................""SU DEPOSU İÇİN ALINAN PARA""............

Mesaj gönderen göktürk » Çrş Haz 18, 2008 10:55 am

En son göktürk tarafından Pzr Haz 29, 2008 9:29 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Haz 18, 2008 5:48 pm

Bakalım ne çıkacak Göktürk Bey,

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Haz 18, 2008 8:09 pm

Göktürk demiş ki,

''Demircilide seçme seçilme hakkının ne denli yanlış uygulandıgının acılarını görüyorsunuz hep beraber çekiyoruz.''

Saevgili Göktürk,

İnsan için en büyük tehlike amaçsız yaşamaktır. Amaçsız kişi, başıboş kişidir. Başıboş kişi rüzgar ne yöne savurursa oraya ve o yöne savrulur, ona göre hareket eder.Demircilide amaçsız insanların sayılarının her gün azalacağı yerde,artarak çoğalması oldukça düşündürücüdür.Bugüne kadar Demircilide ne çekmişsek bu tür insanlar yüzünden çektik.Amaçsız ve gayesiz insan hem kendisi hemde ülkesi ve insanı için büyük teklikedeir.Olursa ikimize olmaz ise önemli değil,yalnız bugün vardır,yarın asla yoktur olamaz.Amacı olmayan insanın,erişmek ve ulaşmak istediği bir hedefide yoktur.

Önemli olan gideceğimiz yeri, varmak istediğimiz noktayı bilmektir. Gidecekleri yeri bilmeyen gayesiz insanlar için vardıkları ya da varacakları nokta da önemli değildir. Amaçsız ve gayesiz yaşamaya devam ettiğimiz için ahlanmaya, vahlanmaya devam ediyoruz, her seferinde Demircilide olduğu gibi kaybeden olmayı sürdürüyoruz.

Unutmayalım, ortadaki yanlışlığın sahibi sadece seçtiklerimiz değil, asıl suçun büyüğü seçmenlerdedir.Bu bahse konu seçmen hangi seçmenlerdir,tabi ki oylarını vermiş olmak için,hatıra gönüle, emmiye dayıya amaçsız ve gayesiz şekilde oy veren seçmenlerdir.

Bizde geleceğimizi değil bugünü düşündük. Öyle düşünmeseydik bugün başta Demircilimizin ve bütün insanımızın durumu daha farklı olacaktı.Ama olmadı yapamadık.Niçin yapamadık,gelecek hesabı yapmadığımız için yapamadık. Memleketimizde amaç ve gaye sahibi insanların çoğalması temennisiyle.........

Saygılar sunarım.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzr Haz 22, 2008 1:51 pm

göktürk yazdı:Sayın zeynep hanım,
Belediye başkanından su deposu sabotajı için açıklama istemişsiniz. Cevabınızı alabildinizmi. Aldıysanız bizleride aydınlatınız lütfen.
Sayın belediye başkanı göreve geldigi süre zarfında hangi konu hakkında bu insanlara ve halka bilgi açıklaması yaptıkı bu konu hakkında yapsın. Merak etmeyin buda diger olaylarda oldugu gibi yapanın yanına kar kalmıştır maalesef böyle.
İdareci vasfındaki kişiler gölgelerinin arkasında yürüdükleri sürece bu tür olaylar bundan sonrada zuhur eder.
Sanırım sayın başkanın açıklama yapacak kadar yeterli zamanı yok. malumunuz demircilide inşaat sektörüde açıldı. Hangi birirsine yetişsin sayın başkan. Zaten şu an demircilide faaliyet ve çalışmalarda aldıgımız duyuma göre ROLOANTİYE alınmış durumdaymış. Eeeee nede olsa belediye iptal edildiya artık bir beklenti kalmadı yöneticilerde. Evli evine köylü köyüne misali herkez asli işine bakmaya başladı.
Demircilide seçme seçilme hakkının ne denli yanlış uygulandıgının acılarını görüyorsunuz hep beraber çekiyoruz.
Ne diyeyim ne desem boş çünki muhatap yok. Kime yazıyoruz kime söylüyoruz.
...................................................Kapasite meselesi.......................................................

GÖKTÜRK
_________
[font=Arial Black]FORUMU DIKKATLI INLECEMEK ISTESENIZ KI BASKAN BEY BU KONU HARICINDE ISTENILEN SORU VE BILGILERI BILDIGIM KADARIYLA BURAYA TASIMISTIR GOKTURK BEY..BU KONUYADA EN KISA ZAMANDA CVB ATIP HALIK BILGILENDIRECEKTIR.
HER NE KADAR INSAT VS.ILE ILGILENSENDE YINE UNUTNAYALIMKI SUANDA DEMIRCILI KASABASININ BIR BELEDIYE BAŞKANIDIR.BELEDIYE IPTAL EDILDI DIYE KIMSE ISINI GOREVINI GEVSEGE BIRAKMAMALIDIR KI OYLE BI KONU YOKTUR ORTADA.
Demircilide seçme seçilme hakkının ne denli yanlış ? PEKI BU KIŞI ATAMA ILEMI GELDI BELEDIYENIN BAŞINA.

Zaten şu an demircilide faaliyet ve çalışmalarda aldıgımız duyuma göre ROLOANTİYE alınmış durumdaymış.? sıze bu bılgıyı verenle muatap olacagınıza 0356 492 11 25 bu noDAN NE SEKILDE ISLEYIŞ YURUYO YADA SIZIN DEYIMINIZLE NE DURUMDA ROLOANTİYE? ALINMIŞ BIZZAT BU NODAN BELEDIYEDEN OGRENEBILRISINIZ.

BUNLARI yazmak ıstemezdım fakat bu forum demırcılılere has bı forum degıldır.

IYI GUNLER.....HERLESE.[/font]
Resim

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Pzr Haz 22, 2008 3:10 pm

yazıklar olsun bu tip insanlara

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzr Haz 22, 2008 9:50 pm

Sayın merkez 60

Belediyedeki konumunuzu bildigim kadarıyla idari işler ve muhasebattır.
Belediye başkanı adına açıklama yapma ve yazılara yorum getirme gibi bir göreviniz oldugunu sanmıyorum. Herkez kendi görevini icra ederse sanırım daha iyi olur.
Sayın belediye başkanının açıklamaları oldugundan bahsediyorsunuz, nerde ve ne zaman demircilinin sorunları ve yapmamış oldugu faaliyetler ile ilgili açıklaması var bana gösterirmisiniz. Sizi böyle davranmakla aslında ne kadar aciz içinde oldugunuzu görüyorum. Olup bitenlerin müsebbibi siz ve diger belediye çalışanları degildir. Bu şekil belediye başkanı adına beyanat vermekle kendinizide sıkıntıya sokuyorsunuz. yanlış yapıyorsunuz.
Bu şekil devam ederseniz bu olumsuzlukları ortadan kaldırmaya gücünüz yetmeyebilir. Ezilir gidersiniz. Buna hazırsanız buyurun hodri meydan, mesnetsiz ve dayanaksız hiçbir konuyu burada gündeme getirmem. Demircilideki bu sorunları cevaplamaya yeterli gücü kendinizde görüyorsanız işte forum. Ama siz kadrolu bir devlet memurusunuz böyle konulara girmemenizi size tavsiye ederim. Kişiliginize bir diyecegim. Gayet mütevazi güzel bir insansınız. Ama lütfen göreviniz dışındaki konulara cevap verip kendinizi zora sokmazsanız sizin için iyi olur kanatimdeyim.
Demircilide faaliyet ve çalışmalar ""NO STOP"" demiştim eger sizde faaliyetler "" FULL TAME"" diyorsanız buyurun açıklayın bakalım. Mart ayından bu yana demirciliye. hizmet adına bir çivi çakıldımı. Başı boşluk almış başını gidiyor belediyede.
Kasabada başkanaın yüzünü gören varmı söyleyin allah aşkına. Kimi kandırıyorsunuz. Oradakileri kandıra bilirsiniz ama beni asla.
SİZLERLE İLGİLİ BOMBALAR BUNDAN SONRA PATLAYACAKTIR. HABERİNİZ OLSUN.(Belediye çalışmaları ile ilgili)
Demircilide artık olup bitenlere susma devri kapanmıştır.
Sanırım bu yazdıklarımdan bir ders çıkarırsın sayın merkez 60.

Saglıcakla kalınız,

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzr Haz 22, 2008 9:59 pm

[font=Arial Black]UMARIM DIKKATLICE OKUMUŞTURSUNUZKI BEN BU SITEYE GIRIOASAM HER NE KADAR BIR VATANDAS GIBI ILERLESEMDE ELIMDE OLMADAN YADA BILINCLI YAZILMASI GEREKEN YERE CVP ATMAK ISTERIM KI OZGUR IRADEM NEYE CVP VERIP VERMEME YERINIDE BEN BILIRIM.
BAŞKAN ADINA BIR ACIKLAMA YAPMADIM.....YAPMAMDA.....BILDIKLERIMIDE OZGURCE YAZARIM....
BENIM HAKKIMDA DUSUNCELERINIZE COK TEŞEKKURLER..
POLEMIGE GIRMEK ISTEMIYORUM...SAYGI DUYUYORUM .SIZDE OLE YAPIN...
IYI AKSAMLAR.[/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzr Haz 22, 2008 10:55 pm

göktürk yazdı:Sayın merkez 60

Belediyedeki konumunuzu bildigim kadarıyla idari işler ve muhasebattır.
Belediye başkanı adına açıklama yapma ve yazılara yorum getirme gibi bir göreviniz oldugunu sanmıyorum. Herkez kendi görevini icra ederse sanırım daha iyi olur.
Sayın belediye başkanının açıklamaları oldugundan bahsediyorsunuz, nerde ve ne zaman demircilinin sorunları ve yapmamış oldugu faaliyetler ile ilgili açıklaması var bana gösterirmisiniz. Sizi böyle davranmakla aslında ne kadar aciz içinde oldugunuzu görüyorum. Olup bitenlerin müsebbibi siz ve diger belediye çalışanları degildir. Bu şekil belediye başkanı adına beyanat vermekle kendinizide sıkıntıya sokuyorsunuz. yanlış yapıyorsunuz.
Bu şekil devam ederseniz bu olumsuzlukları ortadan kaldırmaya gücünüz yetmeyebilir. Ezilir gidersiniz. Buna hazırsanız buyurun hodri meydan, mesnetsiz ve dayanaksız hiçbir konuyu burada gündeme getirmem. Demircilideki bu sorunları cevaplamaya yeterli gücü kendinizde görüyorsanız işte forum. Ama siz kadrolu bir devlet memurusunuz böyle konulara girmemenizi size tavsiye ederim. Kişiliginize bir diyecegim. Gayet mütevazi güzel bir insansınız. Ama lütfen göreviniz dışındaki konulara cevap verip kendinizi zora sokmazsanız sizin için iyi olur kanatimdeyim.
Demircilide faaliyet ve çalışmalar ""NO STOP"" demiştim eger sizde faaliyetler "" FULL TAME"" diyorsanız buyurun açıklayın bakalım. Mart ayından bu yana demirciliye. hizmet adına bir çivi çakıldımı. Başı boşluk almış başını gidiyor belediyede.
Kasabada başkanaın yüzünü gören varmı söyleyin allah aşkına. Kimi kandırıyorsunuz. Oradakileri kandıra bilirsiniz ama beni asla.
SİZLERLE İLGİLİ BOMBALAR BUNDAN SONRA PATLAYACAKTIR. HABERİNİZ OLSUN.(Belediye çalışmaları ile ilgili)
Demircilide artık olup bitenlere susma devri kapanmıştır.
Sanırım bu yazdıklarımdan bir ders çıkarırsın sayın merkez 60.

Saglıcakla kalınız,

GÖKTÜRK
_________
göktürk yanlış düşünüyosun köyün suan eksik bişeyi yok çogu yapıldı bi hastane bi komplex mi yapılsın gene bisiler yapıldı bunada şükür diyorum zaten gelen gurbetçi 20 gün kalio emege saygı
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzr Haz 22, 2008 11:30 pm

Sayın merkez 60,
yazdıklarım kesinlikle sizin şahsınızla alakalı degildir. lütfen yanlış anlamayınız.
Benim siz<e anlatmak istedigim, belediye adına yapacagınız açıklamaları''BELEDİYE BAŞKANLIGINDAN'' Şeklinde yazarsanız kendinizide konunun içine katmamış olursunuz.

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 23, 2008 1:27 am

Sayın B. Başkanım,

Beklentimiz Bir Belediye Başkanının Demircili halkını nekadar kucakladığı ve çağrılarını dikkate alıp almadığını bilmekti. en dogal hakkımız olan bilgileri yetkili şahsın ağzından duymaktı. Bilhassada Hepimiz için önem arz eden Su sabotajı gibi önemli bir hususta açıklama yapmammanız dogal olarak diğer sorularıda beraberinde getiriyor. Otamatikman hedef siz oluyorsunuz. yalnız başkanım bana cevap hakkı verilmedi ,kendimi ifade edemedim, Tüm Demircililere ulaşamdım deme gibi bir şansınız bundan sonra yok.

zeynep ÖZDEMİR
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzt Haz 23, 2008 11:18 am

zeynep yazdı:Sayın B. Başkanım,

Beklentimiz Bir Belediye Başkanının Demircili halkını nekadar kucakladığı ve çağrılarını dikkate alıp almadığını bilmekti. en dogal hakkımız olan bilgileri yetkili şahsın ağzından duymaktı. Bilhassada Hepimiz için önem arz eden Su sabotajı gibi önemli bir hususta açıklama yapmammanız dogal olarak diğer sorularıda beraberinde getiriyor. Otamatikman hedef siz oluyorsunuz. yalnız başkanım bana cevap hakkı verilmedi ,kendimi ifade edemedim, Tüm Demircililere ulaşamdım deme gibi bir şansınız bundan sonra yok.

zeynep ÖZDEMİR

Teşekkürler Zeynep hanım,

burada sayın başkana verilen mesajımın ne anlama geldigini görmek aynen sizin ifade ettiginiz cümlelerde saklıdır.
Yoksa bizler kimsenin hatalarını ve açıklarını yakalamak peşinde degiliz.

Sizlerin sözleride her şeyi ifade ediyor. Sanırım muhatapları bir ders çıkarırlar.

Saglıcakla kalınız.

GÖKTÜRK

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nbt.sahin » Sal Haz 24, 2008 4:26 pm

Sayın Belediye Başkanımız,

Bidiğiniz gibi üç sene oldu köyümüze ev yaptırdık. Defalarca size hatırlatmamıza rağmen, sizde söz verdiğiniz halde sorunlarımız giderilmedi.
1) Yolumuz bozuk, kışın hiçbır taşıtın geçmesi bidiğiniz mümkün deyil, yazın arbaların altı oyuluyor.Sizden parke taş istemıyoruz,sadece çakıl dökülmesi oda zaten kasabamızda mevcut başka yörelerden getirmek zorunda deyisiniz elinizin altında.
2)İçme suyumuzun hortumu 3 senedir toprağın altına giremedi. 100 mt.lik bir mesafanin eşilmesi için kepçeyide başka beldelerden getirmeniz gerekmiyor.
3)Lağımlarımız kanalizasyona bağlanmadığından çevreyi pis koku ve böcekler rahatsız etmektedir.

Kasabamız da buna benzer sorunlarımız mevcut lakin belediyemizde elimizden gitmektedir. Hiç olmazsa su, yol, kanalizasyon, çevre düzenleme ve temizliği gibi en önemli sorunlarımızı gidermenizi istiyoruz.Belediyemiz bu sorunları gidermezse kim giderecek. İnşaallah bu sorunlar muhtarlık dönemine bırakılmaz, şimdiki fırsatları ozaman bulamayız.
Sayın Başkanımız biliyoruz sizlerde maddi imkanlar çerçevesinde haraket ediyorsunuz lakin bunlar öncelik tanınması gereken sorunlar ve göze hitap eden durumlar. Bildiğiniz gibi başarılı takdır edilen belediyeler bu sorunları dikkate aldığı için toplumun hem hayır duasını alır hem oyunu alırlar. Belki şimdi oy'a ihtıyaç yok ama duaya herkesin ihtiyacı var.
Saygılarımla,

Not:Şimdi haberini İsmet Beyden aldım şuanda yolumuza çakıl dökülüyormuş. Teşekkürler sayın Başkanımız.

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SLM

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Çrş Haz 25, 2008 11:31 am

SAYIN FORUM ÜYELERİM.SAYIN HALKIM.
ÖNCELİKLE GEÇ CVP ATTIĞIM İÇİN KUSURA BAKMAYIN...İNTERNETLE BEK HASIR NESİR DEĞİLİM AKTİF DEĞİLİM..YANIMDAKI ÇALISANLARIN KATKISIYLA FORUMDA OLUP BİTENİ GÜN GÜN OKUYOR ÖĞRENİYORUM.TEKRAR KUSURA BAKMAYIN.
UZUN ZAMANDAN SONRA FORUMA YAZMA OLANAĞIM OLDU...EVET MART AYINDA AVRUPADA YURTDIŞINDAKİ VATANDASLARIMI ZİYERETTE OLDUĞUM ESNASINDA KASABADA BULUNAN SU KUYUSUNA HAİNCE SOBOTAJ OLMASI GEREKEN Bİ UTANÇ VERİCİ OLAY YAŞADIK.KURUM OLARAK TAKIBINDEYİZ.BUNU YAPANLAR MUTLAKKI YAPTIKLARINİ ÇEKECEKLER...

ZEYNEP HANIM BU KONU UNUTULACAK MI? HAYIR ASLA BÖYLE BİR ÇALIŞMAYA 20.000 YTL HARCANIP HALKIN SU İHTİYACINI GİDERMEK İÇİN YAPILAN BU TÜR İŞLERE KUYU KAPATMAK SU AKIMINI ENGELLEMEK GİBİ DAVRANIŞLAR ASLA UNUTULMAZ UNUTULMAYACAK ...BEN HERKESİN DÜSÜNCE VE GÖRÜŞLERİNE SAYGI DUYARIM DİNLERİM.OKURUM.HALKTIR HAKLIDIR...HALK HİZMET İSTER...HALK İŞ İSTER BUNUDA BİLİYORUM..BANA SORULAN SORULARI CVPLARIM EKSİKSİZ HEM...BEN DEMİRCİLİ İÇİN GELECEK İÇİN ELİMDEN GELENİNDE FAZLASINI YAPARIM...SU SORUNUZ KALMADI GURBETÇİLERİMİZ BELDEYE GELENLER RAHAT Bİ SEKİLDE İZİNLERİNİ TATİLLERİNİ YAPACAKLAR...

GÖKTÜRK BEY?
MART AYINDAN BU TARAFA ÇOK ÇAPLIDA OLMASA İŞLER ÇALISMALAR YAPILDI....YAZ AYININDA GELMESİYLE BIR ÇOK İSİMİZİDE YAPMAYA BASLADIK.
Başı boşluk almış başını gidiyor belediyede.
Kasabada başkanaın yüzünü gören varmı söyleyin allah aşkına. Kimi kandırıyorsunuz. Oradakileri kandıra bilirsiniz ama beni asla. DEMİŞ GÖKTÜR BEY...
BAŞI BOŞLUK BU CÜMLE YAKISMIYO SİZİN GİBİ OLUMLU YAKLASAN ANLAYIŞLI KİŞİYE..BEN HER SABAH BELEDİYEME GELİR KIZIM OĞLUM İSİMİZ BUDUR VARSA YAPARIZ YOKSA BELEDİYEDE DURUR ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ.TABİKİDE İLÇEYE İLE GİDİCEM İŞLERİMİZ VARDIR BİURANIN YURUYUSUNU BELEDİ HARICINDE KİMSE BİLEMEZ.BENİM YÜZÜMÜ GÖRMEYENLER BELEDİYENİN ARKASINDA ATIP TUTANLARDIR.FİKİRLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR.YORUMLARINIZA AÇIĞIM...ELİMDEN GELDİKÇE GİRİP CEVAPLARIM...

SAĞLICAKLA KALIN...HERSEY DEMİRCİLİ İÇİN...ELİMDEN GELENİNİ DE ÖTESİNİ YAPARIM....ALLAHA EMANET OLUN.HAYIRLI GÜNLER.
[font=Arial] [/font]

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Çrş Haz 25, 2008 11:49 am

Sayın Başkan,

Öncelikli olarak açıklamalarınız için teşekkürler.
Bizler ne belediyenin ne kasabanın ve nede sizlerin aleyhinde olan insanlar degiliz bunları bilmeniz gerekir.
Sadece kasabanın idareci konumundaki kişileri olarak sizlerin yapmış oldugunuz faaliyet ve çalışmaları halk ile paylaşmanızdır.
Halkımızın böyle bir paylaşıma hakkı var sizlerinde mecburiyeti vardır diye düşünüyorum.
Halk ile iç içe olursanız inanın olumsuzluklarada meydan vermemiş olursunuz.
Hepimizin dilegi birlik ve beraberlik içerisinde birbirimizi severek, birbirimize deger vererek, dogruları birlikte bularak yaşamaktır.
Burada neleri dile getiriyorsak bunlar şahsi meselemiz degil hepimizin ve demircilimizin meselesidir.
Temennim odurki bundan sonrada halk ile paylaşım içinde olursunuz.

Geçde olsan açıklamalarınız bizler için memmuniyet vericidir. Devamı geldigi sürece tabiiiiiiiii.
Belediyenin iptal olmasının ardından kasabadaki eksikliklerin tespit edilerek, YOL, SU, ALT YAPI, KANALİZASYON gibi temel sorunların biran önce programa baglanarak son sürat yapılması gerekmektedir.
Bu konudada halkımıza bilgi verirseniz seviniriz. Lütfen belediye iptal oldu diye rehavete kapılmayınız.

Saglıcakla kalınız,

GÖKTÜRK

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SLM

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Çrş Haz 25, 2008 11:56 am

teşekkürler göktürk bey.inceliğiniz için.DESTEĞİNİZ İÇİN
MUTLAKKİ SİZİNDE DEMENİZ GİBİ Belediyenin iptal olmasının ardından kasabadaki eksikliklerin tespit edilerek, YOL, SU, ALT YAPI, KANALİZASYON gibi temel sorunların biran önce programa baglanarak son sürat yapılması gerekmektedir. BELEDİYE GİDİYO DİYEDE GEVSEK DAVRANILMAMALI Kİ EN UFAK ÇALISMAMIZDA BİLE BU SÖZ KONUSU DEĞİLDİR OLAMAZDA.ÇALISMALARA DEVAM.....Hepimizin dilegi birlik ve beraberlik içerisinde birbirimizi severek, birbirimize deger vererek, dogruları birlikte bularak yaşamaktır. CÜMLELERİNİZİ ALDIM EKSİKSİZ KATILIYORUM...BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE GÜZEL BİR DEMİRCİLİ İÇİN HERSEY...
[font=Arial] [/font]

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Haz 25, 2008 12:29 pm

ismbasoglu yazdı:DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN ;

D U Y U R U

KONU : CENİK İLE DAVALI BULUNAN YAYLANIN KEŞFİ

Cenik ile dava aşamasında bulunan yaylamızın KARAOCUK diye bilinen yerin keşfi nihayet 06.06.2008 CUMA günü yapılmıştır.
uzun zamandır mahkemelik olan yerin keşfi şu ana kadar yapılamamıştı. Yapılan keşif sonucu artık mahkemenin verecegi karar beklenmektedir.
Keşif alanına yetkililer hariç kimse güvenlik nedeni ile alınmamıştır. Keşfin kasabamız için iyi geçtigi ifade edilmektedir.
İnşaallah sonuç demircili için iyi bir netice ile sonuçlanır.
Konu ile ilgili olarak sanırım belediye yönetimi daha detaylı açıklama yapar diye umuyoruz.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Sayın Demircili Belediye Başkanı,

Sizde takdir edersinizki bu konu hakkında Demircilide olur olmaz tartışmalar yaşandı.Bu tartışmaların ana konusu önceki Belediye başkanının Yaylayı sattığı şeklinde idi.Seçim süresince bu propoganda Demircilide malesef yürütüldü.Hatta sizde cami önünde yapmış olduğunuz bir açıklamada''yayladaki her çobanın elinde bir kağıt'' diye bir beyanınız oldu.

Liderlerin en öncelikli görevi toplum için önem arzeden konularda birleştirici olmasıdır.Bizler bu konuları hep dedikodularla duyuyoruz,hiç kimse çıkıpta hangi aşamalardan geçildiğini bizlerle paylaşmıyor.

Sizden ricam,

Bu dava ne zaman açıldı?
Neden açıldı?
Yaylayı satanlar hakkında herhangi bir işlem yapıldı mı?
Yaylayı satanlar hakkındaki çıkarılan bu dedikodular gerçek mi?
Bir Belediye Başkanının ya da Muhtarın Kamu arazisini satma yetkisi var mı?
Önceki Belediye Başkanının yapmış olduğu anlaşma nedir?burada yayınlama imkanınız var mı?
En son yapılan keşifle ilgili düşünceleriniz nelerdir?
Yaylanın satılmasıyla ilgili dedikodular neden ortaya atıldı?
Yaylayı sattığı iddia edilen bu şahıslar hakkında dava açıldı mı?açılmadıysa neden açılmadı?

Sayın Başkan,

İnanın sizlerin bu hassas konularda yapacağı açıklamalar,insanların ve gençlerimizin olaylara bakış açısını değiştirecektir.Ayrıca beyanatlarınız ve yapacağınız açıklamalar tarihi bir belge niteliği taşıyacaktır.

Saygılar sunarım.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Çrş Haz 25, 2008 8:46 pm

Uzun bir süreyi aşkın forumdaki üye arkadaşlarımız sizlerden demircilinin sorunları, olumsuzlukları, belediyenin yapmakta oldugu plan ve projeler hakkında bilgi edinmek için çok yazılar yazdılar. Bende yazdım. Sizlerde bilirsinizki bu kasaba halkımızın en dogal hakkıdır. Sizler yaptıgınız faaliyerler hakkında bizleri aydınlatırsanız insanlarımız sizi daha iyi anlayacaktır.
Yönetici konumundaki kişilerin olaylara bakış açısı ve yaklaşımı her zaman objektif olmalıdır. Kusura bakmayın halkla paylaşım konusunda biraz eksiklikleriniz var. Sanırım bu ve bundan sonraki beyanatlarınız ile bu eksiklik bir nebzede olsa hafifler kanatimdeyim.
Sizlerden istenilen cevaplar son derece önemli şeyler. Demircilide bilirsiniz bazı şeyler kulaktan dolma sözler ile degerlendirilir.
Belediyemiz kalan hizmet süresini kasabamız ve halkımızın ihtiyaclarına cevap verecek şekilde eşit adaletle olarak yerine getirirse bundan herkez memnunluk duyar.
Şu an kasabamızda daha halen araç giriş çıkışı yapılamayan evler var, araba çıkmayan yollar var, kanalizasyon döşenmemiş mahalle ve semtler var. düzenli su alamayan evler var. Bu temel sorunları gurbetci diye tabir edilen yurt içi ve yurt dışı vatandaşlarımız gelmeden çözüme kavuşturursanız, hem sizler için iyi bir referans hemde kasabamız insanı için hayırlı bir hizmet etmiş olursunuz.
AÇİL KONULAR.........YOL............SU.................KANALİZASYON.........VE ÇEVRE TEMİZLİGİDİR.
BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALAR BU ALANLARDA YOGUNLAŞMALIDIR.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Cmt Haz 28, 2008 12:29 am

""pomemerkan demişki:

Sizde takdir edersinizki bu konu hakkında Demircilide olur olmaz tartışmalar yaşandı.Bu tartışmaların ana konusu önceki Belediye başkanının Yaylayı sattığı şeklinde idi.Seçim süresince bu propoganda Demircilide malesef yürütüldü.Hatta sizde cami önünde yapmış olduğunuz bir açıklamada''yayladaki her çobanın elinde bir kağıt'' diye bir beyanınız oldu.

Liderlerin en öncelikli görevi toplum için önem arzeden konularda birleştirici olmasıdır.Bizler bu konuları hep dedikodularla duyuyoruz,hiç kimse çıkıpta hangi aşamalardan geçildiğini bizlerle paylaşmıyor.

Sizden ricam,

Bu dava ne zaman açıldı?
Neden açıldı?
Yaylayı satanlar hakkında herhangi bir işlem yapıldı mı?
Yaylayı satanlar hakkındaki çıkarılan bu dedikodular gerçek mi?
Bir Belediye Başkanının ya da Muhtarın Kamu arazisini satma yetkisi var mı?
Önceki Belediye Başkanının yapmış olduğu anlaşma nedir?burada yayınlama imkanınız var mı?
En son yapılan keşifle ilgili düşünceleriniz nelerdir?
Yaylanın satılmasıyla ilgili dedikodular neden ortaya atıldı?
Yaylayı sattığı iddia edilen bu şahıslar hakkında dava açıldı mı?açılmadıysa neden açılmadı?

Sayın Başkan,

İnanın sizlerin bu hassas konularda yapacağı açıklamalar,insanların ve gençlerimizin olaylara bakış açısını değiştirecektir.Ayrıca beyanatlarınız ve yapacağınız açıklamalar tarihi bir belge niteliği taşıyacaktır.

Saygılar sunarım.
_________________________________________________________________________________________________________

Sayın Başkan,

Erkan beyin sormuş oldugu soru son derece önemli. Daha halen birileri sürekli yayla satıldı, satılmış bunun sipekülasyonunu yaparak kendilerine pirim çıkarmaya çalışıyorlar.
Kasabaya ve hazineye ait olan bir yeri satmak o kadar kolay olmasa gerek, çıkıp yönetici konumundaki bir zat böyle bir satış yapabilirmi. Sizlerde şu an demircilide yönetici konumundasınız. Sizde kasabaya ait olan hazine arazisini satabilirmisiniz bu mümkünmüdür. Bu ve diger erkan beyin sormuş oldugu soruları cevaplandırırsanız kafalardaki soru işaretleri ortadan kalkar, ayrıca bu konuyuda sürekli gündemde tutmaya çalışanlara fırsat vermemiş olursunuz.

Sayın başkan merakla bu soruların cevabını bekliyoruz.

Saglıcakla kalınız,

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzr Haz 29, 2008 9:35 pm

[quote="göktürk"]Sayın forum yetkilisi
açış oldugum su deposu ile ilgili FLASHHH HABER ayrı bir yer içindi. başlı başına bir konu idi.
siz konusu su deposu sabotaj bölümüne taşımışssınız ama o konuyla ilgili degil.
Lütfen açmış oldugun başlık altında konuyu digerinden ayırırsanız sevinirim.

konu başlıgı : ""FLASH HABER"" ..................SU DEPOSU İÇİN TOPLANAN PARA............""FLASHH HABER""...........

GÖKTÜRK

[font=Arial Black] [/font]

SAYIN FORUM YETKİLİLERİ.
YUKARIDA AÇMIŞ OLDUGUM HABER KONU BAŞLIGINI TAŞIMIŞ OLDUGUNUZ YERDEN AYIRMANIZI RİCA ETMİŞTİM.
DAHA HALEN KONU ALAKASIZ BİR YERE TAŞINMIŞ DURUMDA. KONUYU KAPTMAMI İSTİYORSANIZ O BAŞKA. BU KONU HAKKINDA AÇMIŞ OLDUGUM BAŞLIK OLUŞMADAN KONU HAKKINDA BİLGİ VERMEYECEGİM.

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Haz 29, 2008 10:49 pm

Göktürk bey,

konu başlıgı : ""FLASH HABER"" ..................SU DEPOSU İÇİN TOPLANAN PARA............""FLASHH HABER""...........

Daha öncede bahs ettiğim gibi, forumdaki bazı konular çok hassas. Açmış olduğunuz konuyu kapatınız yada kaldırınız gibi bir isteğimiz olamaz,çünkü siz değerli üylerimizin düşüncelerine ve fikirlerine saygısızlık olur.

Başka yere taşımak sorun değil, lakin adınızı ve soyadınızı belirtmelisiniz. ki.. bizlerde idda sahibine göre düşüncelerimizi ve yorumlarımızı ortaya koyalım. Amaç açmaza sürüklemek değil, bügüne kadar açığa çıkmayan konuları açık yüreklilikle, saygı çerçevesi dahilinde konuşabilmek tartışabilmek.Gayemiz insanlarımıza hakıkat ve doğruyu sunabilmek olmalı.

Teşekkür ederim. :)

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzr Haz 29, 2008 11:43 pm

zeynep yazdı:Göktürk bey,

Daha öncede bahs ettiğim gibi, forumdaki bazı konular çok hassas. Açmış olduğunuz konuyu kapatınız yada kaldırınız gibi bir isteğimiz olamaz,çünkü siz değerli üylerimizin düşüncelerine ve fikirlerine saygısızlık olur.

Başka yere taşımak sorun değil, lakin adınızı ve soyadınızı belirtmelisiniz. ki.. bizlerde idda sahibine göre düşüncelerimizi ve yorumlarımızı ortaya koyalım. Amaç açmaza sürüklemek değil, bügüne kadar açığa çıkmayan konuları açık yüreklilikle, saygı çerçevesi dahilinde konuşabilmek tartışabilmek.Gayemiz insanlarımıza hakıkat ve doğruyu sunabilmek olmalı.

Teşekkür ederim. :)

Zeynep hanım,

Forumda kayıtlı bulunan üyeler konu başlıgı açarkan, acaba sizlere sorupta öylemi açıyorlarlar başlıkları.
Yada benin adım şudur soyadım şudur diye kendilerini taktim edip öylemi başlık açıyorlar.
Ben bir isim altında bu foruma üye olmuşum üyeligimde aktif olduguna göre insanları bilgilendirmek adına istedigim başlıgı açma hakkım vardır diye düşünüyorum.
Sizin dediginiz sadece göktürk için geçerli olursa buda çifte standart olmazmı. Öyle yapmayım ben diger bazı konu başlıkları var içersi tamamen boş şeylerle dolu eften püften konularla ilgilimi başlık açmamı istiyorsunuz.
Bagışlayın lütfen ben boş konularla ilgilenmem. zamanımına boş konulara yazarak harcamam.
Ne yapmamı istiyorsunuz anlamadım. Geriye dogru sayı saymamımı bekliyorsunuz. Ben sayı saymasını otuz yıl önce ögrendim.
İhtiyacı olanlar sayıyor zaten.

Saglıcakla kalınız.

GÖKTÜRK

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 30, 2008 12:03 am

Göktürk bey,

Anlayacağını ve olgunlukla karşılayacagınızı tahmin etmiştim. önemli değil. herşey söylemeye hakkınız var.

isteğim açık ve net: adınız ve soyadınızı hepimiz için hassas olan konuların altında görmek. :)

Hoşca ve Dostca kalalım :)

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön