DEMİRCİLİDE SU SABOTAJI

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum May 30, 2008 11:28 pm

Sayın Göktürk,

Duygu ve düşüncelerinize katılıyorum.Demircilide bu zamana kadar hiç bir şekilde hak arama yöntemleri kanuni yollardan yapılmamıştır.Bütün meseleleri malesef ya cami önlerinde yada kahvehane köşelerinde çözmeye çalıştık.İnsanların şeref ve haysiyetleriyle,sırf çıkar ve menfaat uğruna acımasızca ve aslı astarı olmayan yalanlar uydurarak,hem kendimize zarar verdik hemde toplumumuza zarar verdik.Bilip bilmeden sorup soruşturmadan,memleketimiz adına dahi olsa birilerin uydurmuş olduğu yalanları gerçekmiş gibi zannederek kararlarımızıda bu yönde verdik.Vermiş olduğumuz kararlarla geldiğimiz nokta ortadadır.Halada aynı şeylere devam ediyoruz.

Sizinde dediğiniz gibi yazacak ve konuşulacak çok konular var zamanı ve yeri geldiği zaman hepsine değineceğiz.Bu vesile ile size siteye hoş geldiniz diyor,saygılar sunuyorum.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum May 30, 2008 11:33 pm

İşte siteniz işte forumunuz işte klavyeniz, buyrun yazın sevgili üyeler. Hepimiz hem tribünde hem sahadayız. Oyunun kurallarını çiğnemeden yazabilesiniz diye buradayız. Memleket için, geleceğimiz için. Allah hepinizden ve hepimizden razı olsun. Memleketin nimetini sabote edenler bu ekranları sizlerin yazılarını kelamlarını olaya verdiğiniz yüreği görünce emin olun bundan sonra akıllarnı başlarına devşireceklerdir. Yani "hak yemeyen haksızlıklara boyun eğmeyenlerden" olmak olsun ekolümüz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Cum May 30, 2008 11:56 pm

evet erkan abicim yalan dolan o lafı söyleyen laf ona dolaşıp gelince neredeyse kendisi bile inanıyor bu konuyu bi fıkrayla arz edeyim size;

cehennem 3 tane kazan varmış 1. kazanda fransızlar 2. kazanda almanlar 3. kazanda da türkler varmış almanlarla fransızların kazanının başında nöbetci varmış ama türklerin kazanın başında nöbetci yokmuş merak icinde nöbetcinin birisi sormuş diger nöbetciye demiş ki; niye bunalrın başında nöbetcilerde varda türklerin kazanında yok diye diger nöbetci demiş ona almanlar ve fransızlardan yukarı cıkan oldumu biz tekrardan kazanın icine atıyoz onları demiş pek ala ya türkler demiş onlara gerek yok demiş zaten onlar cıkanı kendisi cekiyo aşagıya demiş.
yani bizim kendi milletimizde hep beraber olacagımız yere güzel bir yerlere gelecegimiz yere biz napıyoruz birbirimizi cekemiyoruz söylecegim bu kadar fıkrayla söylemek istediklerimi zaten anlamıştırsınız

DEMİRCİLİ İÇİN HEP DESTEK TAM DESTEK DİYORUM köstek demiyorumm
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Cmt May 31, 2008 12:26 am

SAYIN ERKAN BEY,
SAYIN ZEYNEP HANIM,
KONUYA DUYARLILIGINIZ VE GÖRÜŞLERİNİZİ MÜSBET OLARAK ORTAYA KOYAN SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM.
SİZDE ACABA TİRÜBÜNDEMİYDİNİZ DİYE SORMUŞSUNUZ, KONU SADECE BENİM OLMAMLA ALAKALI DEGİL TOPLUMUN GENELİNE BAKMAK LAZIM, EVET NE YAZIKKI TOPLUMUN GENELİ İTİBARİYLE KIYASLARSAM BENDE TİRÜBÜNDEYİM. ÇÜNKİ BİR KİŞİNİN TÜRBÜN VEYA SAHADA OLMASI BİR ŞEY İFADE ETMİYOR. AMA ARTIK SAHAYA İNME ZAMANI GELMİŞTİR.
ZEYNEP HANIM,
ELEŞTİRİNİZİ TABİKİ MÜSBET YÖNDE OLUMLU KARŞILIYORUM. KONUYA KATTIGINIZ VE KATACAGINIZ BİLGİLER MUTLAKA BİZLER VE TOPLUMUMUZ İÇİN ÖNEMLİDİR. MÜSPET VEYA MENFİ YÖNDEKİ BAZI ELEŞTİRİLER İNSANLARIN DOGRUYU BULMALARINDA BİR FIRSATTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
AÇIK VE NET OLMALIYIZ. DOGRU BİLDİGİMİZ YOLDADA HEP BERABER BİRBİRİMİZE DESTEK VEREREK YÜRÜMELİYİZ.
DOGRULARIN VE GERÇEKLERİN OLDUGU HER YERDE BİR DEMİRCİLİLİ OLARAK GÖRÜŞLERİMİ İFADE ETMEKTEN HİÇBİR
ZAMAN GERİ KALMAYACAGIMI ACİZHANE BİLMENİZİ İSTERİM.

ERKAN BEY,
SİZLERDE BU KONUYU BURAYA TAŞIMAKLA KASABAMIZ ADINA DOGRULARIN GÜN YÜZÜNE ÇIKMASI ADINA HAYIRLI BİR İŞ YAPTIGINIZI SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECİGİM. YAZILARINIZIDA DİKKALE TAKİP EDİYORUM. İŞTE DEMİRCİLİNİN KENDİ DEGERLERİ BUNLARDIR. YETERKİ BU DEGERLERE BİZLER YOL AÇALIM.,YAPILAN KÖTÜLÜK KİŞİNİN KENDİSİNİ BAGLAR, BU İHANETİ YAPAN KİŞİ ALLAH KATINDA MELUNDUR, ZAVALLIDIR, KORKAKTIR,

SAYGI VE MUHABBETLE KALINIZ,

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt May 31, 2008 1:15 am

AMA ARTIK SAHAYA İNME ZAMANI GELMİŞTİR. demiş: Göktürk bey,

öncelikle konulara ılımlı,olgun yakaşımınızdan dolayı size teşekkür ederim. Tüm samimiyetimle itiraf etmeliyimki.. benim ne sizler kadar kalemim kuvetli nede duygu ve düşüncelerimi istediğim gibi yeterli ifade edecek kelime haznesine sahibim. lakin yaşanan tuhaflıkları görmemezlikten gelmek duyarsız kalmak şahsen bir Demircili olarak hem beni üzüyor hemde utandırıyor. dolaysıyla sizin gibi olaylara vakıf duyarlı kişileri bu arenada görmekten inanin son derece mutluyum.

bu zamana kadar hepimizi yakınen ilgilendiren konularda duygu ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmaya çalıştım. gündemde tutmaya çalıştım Fakat son yaşanan bu olay bardağı taşıran son damla oldu. Erkan bey yukarda okadar dogru ve güzel ifade etmişki... Evet bu zaman kadar böyle gitti, bundan sonra böyle gitmeyeceğini devam ettiremiyeceklerini bilsinler artık.

Arkadaşalar kusura bakmayın ama " zamanı ve yeri geldiği "cümlesinide anlamış değilim. ZAMAN BU ZAMAN dün geçmiste kaldı. gelecekse kim öle kim kala.

bir defa mesaj bırakan arkadaşalar vatandaşlık görevlerini yaptıklarınımı sanıyorlar.. Arkadaşlar uzun bir müddet bu konu gündemden inmemeli.Sabotajı yapan kişiler kanun önüne çıkartılana kadar bizler yazmaya devam edeceğiz. gerekirse onların anladıgı dildende konuşuruz.

Selametle kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cmt May 31, 2008 2:34 am

SAYIN ÜYELER YORUMLARINIZ ÇOK GÜZEL.FAKAT BİR KONUNUN ALTINI ÇİZMEM GEREKİR DİYE DÜŞÜNDÜM.

BU FORUMDAKİ ÜYELER NE TÜRÜBÜNDE NE SAHADA .ÜYELER BANA GÖRE HAKEM SAYILIR.
*** PAYLAŞMANIN ASALETİNİ ,BENCİLLİĞİN ÇİRKİNLİĞİNE DEĞİŞMEM ! ***

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Cmt May 31, 2008 9:46 am

''BU FORUMDAKİ ÜYELER NE TİRÜBENDEDİR NEDE SAHADADI ÜYELER HAKEMDİR''' demiş İskeüsrlü,
____________________________________________________________________________________

SAYIN İSKESÜRLÜ,

BENİM İFADE ETMEK İSTEDİGİN KONU FORUM ÜYELERİNİN SAHADA VEYA TİRÜBÜNDE OLDUGU DEGİLDİR.
GENEL OLARAK TOPLUMUMUZUN OLAYLARA BAKIŞ AÇISINI VE YAKLAŞIMINI ANLATMAK İSTEDİM. FORUMUN DEGERLİ ÜYELERİ ZATEN GÖRÜŞLERİ İLE NEREDE OLDUKLARINI GÖSTERMİŞLERDİR.
ZEYNEP HANIMINDA İFADE ETTİGİ GİBİ TOPLUMUMUZDAKİ BANANECİLİK GERÇEKLERİ GÖRMEZLİKTEN GELME BİZLERE HİÇ BİR ŞEY KAZANDIRMAZ.
TABİ KONULAR HAKKINDAKİ YORUMLAR FARKLI OLABİLİR, HERKEZ KENDİNCE OLAYLARA BİR YORUM FARKI GETİREBİLİR.
SİZDE KONUYU BU ŞEKİLDE YORUMLAMIŞSINIZ, YORUMUNUZA MÜSBET OLMASADA SYGI DUYARIM, AMA TEKRAR SÖYLÜYORUM TOPLUMUMUZUN OLAYLARA GENEL BAKIŞ AÇISINI SÖYLEMEK İSTEDİM. EGER SİZİN DEDİGİMİZ GİBİ DÜŞÜNECEK OLURSAK, YANİ KENDİNİZİ HAKEM OLARAK NİTELEMİŞSİNİZ BUYURUN O ZAMAN İŞTE TİRÜBÜN İŞTE SAHA MAÇ BAŞLAMIŞTIR. HAKEM OLDUGUNUZA GÖRE DÜDÜKTE ELİNİZDE GÖRDÜGÜNÜZ YANLIŞLIKLARA ÇALIN BAKALIM DÜDÜGÜ.

'''DOGRULARI İFADE ETMEK BİR İNSANIN KARAKTER YAPISINI YANSITIR'''' HEP BERABER DOGRULARIMIZIN KARŞISINDA DİM DİK BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE AYAKTA DURALIM.

Duyarlılık bir vatandaşlık görevidir.

lÜTFEN SİZİ ELEŞTİRMEK ADINA YAZMADIM YANLIŞ ANLAMAYINIZ LÜTFEN. YORUM FARKLILIKLARINA SAYGILIYIM.

SAGLICAKLA KALINIZ,

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cmt May 31, 2008 11:44 am

teşbihte hata olmaz.türübün diye siz açtınız konuyu .bende buna binaen forumdaki duyarlı üyelere hakem vasfını yakıştırdım.

doğruları yazmak ,yanlışları gündeme getirmek için buradayız.ve de inanın buradaki yorumlar düdük sesinin ulaşamadığı

yerlere kadar gidiyor.gayemiz de zaten yanlışları ,konuşulamayanları konuşmak.en azından birilerine gidişatın kötü olduğunu

ve memnun olmadığımızı ispatlamak. şahsım olarak forum üyelerinden de beklentim budur. aksi halde burda olmazdım.

size ve yorumlarınıza teşekkürler . gelişinize memnun olduk ... hayırlı paylaşımlar.
*** PAYLAŞMANIN ASALETİNİ ,BENCİLLİĞİN ÇİRKİNLİĞİNE DEĞİŞMEM ! ***

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt May 31, 2008 12:22 pm

Değerli arkadaşla,

Bizler burada çeşitli konular hakkında düşüncelerimizi ifade ederken,tarafsız ve objektif bir şekilde ifade etmeye çalışıyoruz.Daha önce yaşanmış olan hadiseleri ve yaşanmakta olan hadiseleri değerlendirmeye çalışıyoruz.Bunları yaparken dedikoduya,fitneye,fesada,yalana,kıybete,kimsenin ahını almamaya,kimseyi töhmet altında bırakmamaya,insanların şeref ve haysiyetlerini rencide etmemeye özen ve itana gösteriyoruz.Bu satten sonra ne tirübünlere oynamaya nede hakemlik yapmaya ihtiyacımız yoktur.Şahsen bu benim için böyledir.

Forum siteleri zenginlik isteyen sitelerdir.Fikirlerimizi beğenirsiniz yada beğenmezsiniz,önemli olan kişilerin gerek kendilerini ifade ederken gerek toplumla ilgili konularda duygu ve düşüncelerini anlaşılır bir şekilde ifade etmeleridir.Yoksa bizler yazmayalım buyurun siz istediğiniz şekilde bu forumu kullanın.

Bizim buradaki hedefimiz toplumumuzu ilgilendiren konularda birlik ve beraberlik halinde hareket edilmesinden yanadır.İnsanların kendi başlarına hareket etmelerinden bıktık artık,bunun örneklerini her yaptığımız işte görmekteyiz ve yaşanan hadiselerde apaçık ortadadır.Almanyadaki cami meselesi,kasabadaki su olayı,belediye seçimleri,muhtarlık seçimleri,dernek seçimleri,ağalık seçimleri,siz hiç duydunuz mu birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilğini,hep kavgalar,gürültüler,olur olmaz ithamlar,insanların birbirleri ile yıllarca küs durması,olacak şeyler mi?bunlar yaşanmadı mı ?yaşanmayada devam etmiyor mu?

Biz istiyoruzki bu tür organizasyonlarda Kasabamızın ileri gelenleri,işadamları,toplumda sözü geçen insanlarımız bir araya gelerek ve toplumun menfaatlerini düşünerek hareket etmeleri halinde,hem kişilerin ve kurumların itibarı daha da artacaktır,hemde sorunlarımızı daha sağlıklı çözme imkanımız doğacaktır.Eğer toplumun ileri gelenleri ben felsefesini bırakıp biz felsefesi ile hareket ettiği takdirde inanın Demircilide ne eğitim sorunu kalır,ne iletişim sorunu kalır,nede su sorunu kalır,her şey kendiliğinden çözülür.Yeterki birlik ve beraberlik halinde hareket edelim.Bu forumdaki amacımız tamamen buna yöneliktir.

Birbirimizi eleştirirken açık ve net olunmasından yanayım,yeterki birbirimizi rencide etmeyelim,yazılarımızda beğenmediğiniz yada katılmadığınız noktaları belirtir iseniz daha anlamlı olur.Ayrıca bizler Demircilideki aklı selim insanları burada görmek iztiyoruz.Öyle kendi kendimize konuşmakla bu işler olmaz,olmadığıda zaten ortada.Toplum adına çözüm üretmek isteyen insanları buraya bekliyoruz.Bu sitedeki yazılan yazılar ve buraya bırakılan mesajlar hiç bir zamam ve asla unutulmaz.Her zaman karşınıza çıkar.Belki bizler bile ömrümüz olursa yıllar sonra neler yazdığımızı bu sayede hatırlayacağız.Bizden sonraki nesillerede yazılı bir tarihtir.Lütfen bunları küçümsemeyelim.

Emre kardeşimin verdiği örneğide herkesin okumasını tavsiye ederim.

Saygılar sunarım.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt May 31, 2008 5:27 pm

[font=Arial]erkan abime katılıyorum aslında sabotaj edilebilicek nokta yerlere niye önlem almıyoruz yada almadık bunları tartışmak gerek eger sondaj makinesinin oldugu yere demirden bi sac la üstü kapatılıp kilitlenebilirdi her türlü tehlikelere karşı belkide böle bi cani olay olmazdı bu acımasızlıgı yapan insanlar zararı bizlere vermezler sadece kendi vicdanlarına ve insanlıklarına verirler RABBİM de fitil fitil burunlarından getirir inşallah

bugün böyle acımasızlık yapanlar yarın öbürgün neler neler yaparlar orası düşündürücü ama eger o caniligi yapanlar ıspatlanırsa o kişileri şahsım adına yakalarını bırakmam benim suyuma göz koyan adam benim nezdimdede cezasını bulur

emre kaya [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Pzr Haz 01, 2008 12:28 am

sen kendı adına konus bence gokturk bız burda gorunen olan seyı acık yureklılıkle soylerız kımseyede hesap vermeyız kardesım sen karıstırdın herhalde cogunlugu ıceren konusmalarda bıraz daha dıkkat etmenı ısterım kendıne ıyı bak

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Haz 01, 2008 1:07 am

ilker.a.a yazdı:sen kendı adına konus bence gokturk bız burda gorunen olan seyı acık yureklılıkle soylerız kımseyede hesap vermeyız kardesım sen karıstırdın herhalde cogunlugu ıceren konusmalarda bıraz daha dıkkat etmenı ısterım kendıne ıyı bak

İlker kardeşim,

Anladığım kardarıyla Göktürk beyde aksini idda etmiyor. sizden ricam hitabetette biraz daha dikkatli olalım.nasılki kimse kimseye hesap verme mecbururiyyetinde değilse,hic kimsede tasvip etmediğimiz bir uslupla konuşma lüxüne sahip değildir.

yanlış anlama olurmu :)

hee unutmadan Demircildeki suya yapılan ihanetin hesabı mutlaka alınmalı.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Haz 01, 2008 7:20 am

Sevgili İlker,

Göktürk aksini mi ifade ettiki bu şekilde cevapladın.Yazmış oldukları gayat güzel şeyler.Konumuz su İlkerciğim hepimizi ilgilendiriyor değil mi?Birbirimize karşı biraz daha hoşgörülü olalım lütfen...........

Saygılar.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzr Haz 01, 2008 12:05 pm

SAYIN ilker.a.a

SANIRIM YAZMIŞ OLDUKLARINI DİKKATLİ OKUMAMANDAN KAYNAKLANAN BİR YORUM FARKI ÇIKARMIŞSIN.
SENDEN RİCAM BİRAZ DAHA DİKKATLİ OKURSAN DAHA İYİ ANLAYACAKSIN SÖYLEDİKLERİMİ. SİZLERE GÖRDÜKLERİNİZİ SÖYLEMİYORSUNUZ DEMEDİM ZATEN, BEN KENDİ İŞİME BAKIYORUM BİR BAŞKASININDA BANA İŞ GÖSTERME NEZAKETİNİDE HİÇ KUSURA BAKMA TERBİYE KURALLARINA UYGUN BULMUYORUM, BANA DOGRULARI GÖSTERENE HERAN SAYGI DUYARIM.

LÜTFEN ÜSLUPLARIMIZI KULLANIRKEN DAHA DİKKATLİ OLALIM. YİNEDE ELEŞTİRİN YANLIŞ OLSADA SANA TEŞEKKÜR EDERİM.
EN AZINDAN DOGRULARIN PAYLAŞILDIGI BU ORTAMDA BULUNMANIZ SİZLER İÇİN BİR ŞANSTIR. BU ŞANSINIZI İYİ DEGERLENDİRMEKTE GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİZLE SİZE DÜŞER.

HAŞCAKALINIZ.

GÖKTÜRK
_________

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Pzr Haz 01, 2008 10:14 pm

ok arkadaslar ben bıraz aceleettım kusura bakmayın olayın olayın bırazda kötu olay olması benı cok gergın hale getırdı kusura bakma goktur ama zeynep hanı ben okadarda gotu bırsey yazmadım sende tepkılerın bıraz dah sevyelı ol

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzr Haz 01, 2008 10:32 pm

SEVGİLİ İLKER,

SORUN YOK TAKMA KAFANI, KALDIGIMIZ YERDEN DOGRU BİLDİKLERİMİZİ SÖYLEMEYE DEVAM ETMELİYİZ.
YORUMLARIMIZ FARKLI OLSADA AMAÇ VE GAYELERİMİZ DOGRULUK ADINA AYNIDIR. HEP BERABER DEVAM EDİYORUZ.
ZEYNEP HANIMIN MESAJIDA MÜSBET YÖNDE İDİ. LÜTFEN OLUMLU YÖNDE DEGERLENDİRİNİZ
HOŞCAKAL,

GÖKTÜRK
_________

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Pzr Haz 01, 2008 10:36 pm

aynen yanlıs alama oldu ama burda kesınlıkle bır artnıyet yok bu kou nasıl cozerız onu bulmamız lazım kardesım madem baskan demöıs ben bılıyorum dıye o halde neyapmamız lazım onu bulmalıyız bence tabıkı ortak olmamız suppezız herkese saglılarımla

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 02, 2008 12:00 am

İlker bey,

zaten art niyyet arayan yok. olmadığınıda biliyorum. ayrıca bu güzel tutumundan dolayıda senı tebrik ediyorum. Beni uyardığın içinde teşekkür ederim. :) tabide dikkat ederim :)

Emre kardedeşimizin cok önemli bir hususa değinmiş. Su deposunun etrafında tedbir alınmadıgını sormuş. hakikaten neden böyle bir önlem almak kimsenin aklına gelmemiş. Sayın B. Başkanım bu ve buna bezer sorularımızı cevaplamanızı sizden rica ediyoruz.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 02, 2008 2:53 pm

[font=Arial Black]EVET ARKDASLAR HAFTA SONUNDAN İTİBAREN PERSONELİMİZ BÜYÜK ÇABAYLA SU İŞLERİYLE UĞRUSTILAR...HAFTA SONU YAPILAN ÇALIŞMALAR BUGUN NİHAYETİNDE SONA ERDİ KUYUYA YAPILAN HAİN SABOTOJI KALDIRMAK İÇİN KUYUYA DOLDURULAN TAŞ ZORLUKLARLA İÇERİDEN TEK TEK ÇIKARILARAK KUYUNUN DİBİNDEKİ MOTORA ULASILARAK MOTOR KUYUNUN İÇİNDEN ÇIKARILIP TAMİR EDİLMEKTEDİR....TAMIRI YAPILDIKTAN SONRA FAALİYETE GEÇECEKTİR.... YANI SU SORUNUMUZ ÇÖZÜLECEKTİR....ARKADASLAR ABARTISIZ YAZIYORUM BUNLARI....

BÖYLE Bİ EYLEMİ YAPANLARA İSE SUNU KULLANIYORUM HERKES YAPTIĞININ MÜKAFATINI İYİ YADA KÖTÜ GEREK FANİ GEREK GERÇEK DÜNYADA MUTLAK Kİ GÖRECEKTİR....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzt Haz 02, 2008 3:37 pm

SAYIN MERKEZ 60

ÖNCELİKLİ OLARAK SONDAJ SU KUYUSU İLE İLGİLİ VERMİŞ OLDUGUN SEVİNDİRİCİ HABER İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
SUYUMUZUN TEKRAR ESKİ İŞLEVİNE DÖNMESİ ŞÜPHESİZ
SEVİNDİRİCİ BİR KONU. AMA TABİKİ YAPILAN BU FİİL HİÇ BİR ZAMAN GÖZARDI EDİLMEMESİ GEREKEN BİR OLAYDIR. KONU BU HALİYLE KAPATILMAMALI OLAYLARIN ÜZERİNE CİDDİYET VE KARARLILIKLA GİDİLMELİDİR. EN AZINDAN BUNDAN SONRAKİ GELİŞMELER BU TİP OLAYLARA MAAL VERMEME ADINA ÇOK MÜHİMDİR. BU KONUDA ÖZVERİ İLE ÇALIŞARAK SORUNU ÇÖZÜMÜNDE KATKISI OLAN HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM.
KASABAMIZ HALKININ VE BİZLERE YÖNETEN İDARECİLERİMİZİN BU AŞAMADAN SONRA ÇOK DİKKATLİ OLMASI GEREKİR ZİRA ARTIK BUNLARI TAKİP ETMEK YANLIŞLIK YAPILAN YERDEDE DUR DEMEN BİZ DUYARLI İNSANLARA DÜŞMEKTEDİR. HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN BİLİNÇLİ İNSANLAR TAKİPCİLERİ OLACAKTIR.

AYRICA FORUMDA BU KONU İLE GÖRÜŞ BİLDİREN VE KONUYA DUYARLILIGINI GÖSTEREN BÜTÜN ÜYELERİMİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM.

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 02, 2008 3:54 pm

göktürk yazdı: TABİKİ YAPILAN BU FİİL HİÇ BİR ZAMAN GÖZARDI EDİLMEMESİ GEREKEN BİR OLAYDIR. KONU BU HALİYLE KAPATILMAMALI OLAYLARIN ÜZERİNE CİDDİYET VE KARARLILIKLA GİDİLMELİDİR. EN AZINDAN BUNDAN SONRAKİ GELİŞMELER BU TİP OLAYLARA MAAL VERMEME ADINA ÇOK MÜHİMDİR. BU KONUDA ÖZVERİ İLE ÇALIŞARAK SORUNU ÇÖZÜMÜNDE KATKISI OLAN HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM.
KASABAMIZ HALKININ VE BİZLERE YÖNETEN İDARECİLERİMİZİN BU AŞAMADAN SONRA ÇOK DİKKATLİ OLMASI GEREKİR ZİRA ARTIK BUNLARI TAKİP ETMEK YANLIŞLIK YAPILAN YERDEDE DUR DEMEN BİZ DUYARLI İNSANLARA DÜŞMEKTEDİR. HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN BİLİNÇLİ İNSANLAR TAKİPCİLERİ OLACAKTIR.

AYRICA FORUMDA BU KONU İLE GÖRÜŞ BİLDİREN VE KONUYA DUYARLILIGINI GÖSTEREN BÜTÜN ÜYELERİMİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM.

GÖKTÜRK
_________

EVET KATILIYORUM GÖKTÜR SANA ÜZERİNDE DURULMALI DİYORUM KONUNU HA YAPILDI TAMAM DİYE ÖRTÜLMEMELİ KONU....[font=Arial] [/font]
Resim

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Sal Haz 03, 2008 12:41 am

hayırlısı olur ınsallah bundan ders almamız lazım bız kendı kuyumuda beklersen bıze gulerler bence bunları baskan bılıyormus acıklasın bızde onlara dersını verelım kımın malına zarar vermısler onlarda anlasın arkadaslar bazen gotu olmak gerekıyor boyle ınsanlara karsı herke hayırlı geceler saygılarımla ..... bende sana tesekkur ederım zeynep hanım gercekten cok saygılısınız ..

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Haz 04, 2008 12:17 am

Slm....

Öncelikle belırtmek ısterımkı bastan berı yazmamamın sebebı köyümü, ınsanını cok iyi tanımıyorum SIZ büyüklerımın ve ARKADASLARIMIN yorumlarını okudum ve

Sizlerle aynı düsünce ıcerısındeyım bencede bu mevzunun ele alınması gerekıyor

önceki mevzular gibi örtbas edılmemesı gerek aslında kısı/kısıler ortaya cıkartılsa bıle gızlı tutulması köyümüzün huzuru acısından daha iyi olur.

saygılar sunarım
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Haz 05, 2008 7:57 pm

Demircilideki yetkililerin bu konu hakkında düşünceleri yok mu?

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Haz 06, 2008 1:18 am

Empati kurmaya calışıyorum. yetkililer şoktalar üzerlerinden o şoku atınca eminim bizlerle paylaşacaklardır. yoksa çokmu iyimser düşünüyorum hee ne dersiniz?

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön