Forum Yeniden Yayinda...

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Çrş May 07, 2008 8:17 pm

DEMİRCİLİSELEMEN FORUM TEKRAR YAYINDA GÖRMEK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ.
FORUMDAKİ SORUNU ÇÖZEN HERKEZE VEDE BÜYÜK ÖZVERİDE BULUNAN YILMAZ KARDEŞİME TEŞEKKÜR EDİYORUM.
FORUMUN YAYINDA OLMADI YAKLAŞIK BİR HAFTALIK SÜRE İNANANIN BANA ÇOK UZUN GELDİ. İNŞAAALLAH BİR DAHA BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMAYIZ. KESİNTİSİZ İLETİŞİMDE BULUŞMAK DİLEGİ İLE TEKRAR HAYIRLI OLSUN.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Forum Yeniden Yayinda...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş May 07, 2008 8:28 pm

Teşekkür ederim Sayın başkan...

Evet, abartı yapmıyoruz forumun kapalı olduğu süre içerisinde kimlere nasıl bir hizmet sunduğumuzu daha iyi anladık. Her işte vardır bir hayır derlerya; forumun kapalı olduğu sürede de neredeyse gündem olmuşuz sevilmişiz, alışkanlık yapmışsız memlekette bunu anladık. Kimseye zararı olmayan bilakis memleketimizin ve insanımızın değerlerine sahip çıkan, kültürümüzü ve tarihimizi unutturmayan, en önemlisi Demircili'lileri samimi ve dürüstçe buluşturan bu forum sizlerle varoldu sizler için ve sizler sayesinde yayında kalmaya devam edecektir evelallah. Kesinti esnasında arayan soran arayamayan soramayan herkese forum yönetimi adına teşekkür ederim. Tabiki anlayışınız ve sabrınız içinse ayrıyeten teşekkürler. DemirciliSelemen.Com da memleketimizin değerleri ve vazgeçilmezleri arasında sizlerin ilgisi ve desteği ile yerini almaya devam edecektir. Saygılarımla duyurulur.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş May 07, 2008 8:48 pm

Forum'un yeniden yayında olmasını sağlayan site yöneticilerin ellerine ve gönüllerine sağlık.İnşallah bundan sonra kesintisiz bir şekilde herkesin desteği ile devam ederiz.
Hayırlı akşamlar.

seyselvi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen seyselvi » Çrş May 07, 2008 8:57 pm

Yılmaz abiyi bilenler tabiki bilirde bilmeyenler için diyorum, ayakta alkışlanacak adamsın abi, hani ben bir nebze dış kapının dış mandalı olmama rağmen görüyorumki site için yaptıkların takdir edilecek şekilde aşikardır, görmemek için kör olmak lazım ve teknik anlamda siteyi bu hale getirip bu zamana kadar tek başına götürmen büyük bir başarı, dost sitemizin forumunun tekrar açılmasına gerçekten sevindim. umarım bundan sonra durmak yok yola devam diyerek kesintisiz hizmete devam edersiniz
Saygılar...
En son seyselvi tarafından Çrş May 07, 2008 11:25 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Çrş May 07, 2008 9:58 pm

GEÇMİŞ OLSUN....

YILMAZ BEY TEBRİK EDERİM.
İNŞAALLAH BİR DAHA BÖYLE ARIZALAR ÇIKMAZ.
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 07, 2008 10:18 pm

[font=Arial Black]SONUNDA OLDU YA DARALDIM ARTIK SITEMIZIN OLMAMASI BENI DELIRTIYODU...NEYSEKI OLDU EMEGINIZE SAGLIK.....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 07, 2008 10:41 pm

[font=Arial Black]ZARURİ İHTİYAÇ GİBİ OLDU ARTIK Bİ SİTE BİZE BANA HERKESE....[/font]
En son merkez_60 tarafından Prş May 08, 2008 11:38 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 07, 2008 11:05 pm

Yukardaki mesajları okuyunca mevlaya hamdüsenalar ettim.Elhd. bizler hernekadar farkında olmasakta forum hayatımızın bir parcası olmuş. Aramızdaki muhabbetin artıgını gördüm.

Kullun biri Rabbine niyazda bulunur: " Yarabbi bana bir çiçek birde böcek ver " der. Mevla ona bir kaktüs birde tırtıl veririr. bunu gören adam biraz bozulur mahsunlaşır. Bir zaman sonra O kaktüs' ün içinden güzel renkli bir çiçek cıkar,tırtıl' da rengareng bir kelebege dönüşür.

Devamlılığı ve katılımılımı sağladığımız müddece göreceğizki.... katüsler çiçek acacak, bırakmış olduğumuz mesajlar ve yorumlarda zamanla renkli kelebeklere dönüşecektir.Yeterki.. anlamaya calışalım, dinleyelim vedee hoşgörülü olmaya en azından gayret sarf edelim.

Daha nice seviyeli,saygılı tartışırken düşündüren, düşünürken kendiini değiştiren sohbet ve muhabbetlerde buluşmak dileğiyle ALLAHA EMANET OLUNUZ.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Prş May 08, 2008 1:45 pm

ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN AÇILDI SİTE.İNŞALLAH BİRDAHA KAPANMAZ.GERÇEKTENDE HAYATIMIZIN Bİ PARÇASI OLDU.KESİNTİSİZ İLETİŞİM OLUR İNŞALLAH.YILMAZ BEY TEŞEKKÜR EDERİM.
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön