>>>DEŞİFRE-2<<<

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Eyl 10, 2007 8:23 pm

pomemerkan yazdı:Sevgili Meltem-Mehtap

''Tarih,düş görenlerin mülküdür.Bugün dünya tarihine biçim vermekte olan bütün insanların gençken büyük düşleri olmuştur.Kişiliği yapan düşlerdir.Seyir halindeki geminin dümenidir düş.Küçük ve gözden ırak görünebilir,fakat geminin rotasını o belirler.Düşsüz hayat dümensiz gemi gibidir.

Demircilide siz ve sizin gibi güzel düşler kuran insanlar çoğaldıkça eminim bazı işler yoluna girecektir.Sosyal psikolojide liderlik tanımları vardır.Toplum kendi liderini,idarecilerini kendi anlayışlarına göre seçerler.Ama toplumdaki insanlar kendilerini geliştirdikleri zaman,kendilerine yakışan temsil yetkisi olan kişileri seçerler.Buda zaman içerisinde gerçekleşir.Bu gunki yapılan işleri zaman geçtikçe daha iyi anlayacaksınız ve ona göre önlemlerinizi alacaksınız.
İŞTE BU YÜZDEN UMUDUM VAR DİYORUM ERKAN ABİ!OYÜZDEN ABUK SUBUK LAFLARI PEKDE TİİYE ALMIYORUM...BİLİYORUM BENİ GERÇEK ANLAMDA ANLIYANLAR VAR! ŞU ANDA SÜREGELEN KONUDA; ÖRFÜMÜZÜ ADETİMİZİ GELENEK VE GÖRENEKLERİMİZİ HİÇE SAYMAK GİBİ Bİ DÜŞÜNCEMİZ YOK HERŞEY İNCE Bİ ÇİZGİDE GERÇEKLEŞSİN DİYE ÇABAMIZ!
SAYGILAR!
Resim

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Sal Eyl 11, 2007 1:51 am

---
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

>>>DEŞİFRE---2<<<

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Mar 31, 2008 12:17 pm

KIYMET_OZDEMIR yazdı:---
Sevgili Kıymet,
Yukarıdaki 3 çizgi ile bu forumun en güzel konu başlıklarından biri olan >>>DEŞİFRE<<< yi yeniden hortlatmak mı istedin?
Bence iyi de ettin. Konuyu tekrar gündeme almak, bazılarımızın geçmişteki fikirlerinin daha olumlu / olumsuz yönde olabileceğini görmek ve zamanla yaşanabilecek değişimler sonrasında bakış açılarımızdaki farkı mülahaza etmekte fayda görüyorum.
Bu konunun evveli için --> BURAYA tıklayabilirsiniz. Konu sayfalar sürdüğünden yorum bırakmak için sayfa geç açılıyordu yani yeni sayfa açmak teknik olarakda zaruri olmuştu.

Buyrun DEŞİFRE 2 :

BAZI kişiler olarak yüzüzümüze karşı başka arkamıza karşı başka olmak bize geçmişimizden kalan kötü bir miras mı, yoksa bir arada adam gibi yaşamayı beceremediğimiz sürece kronik bir rahatsızlığımız mı? Yoksa ne?

Daha sade bir sual ile : "Konuyu Demircili'lerle ya da Demircili ile bağdaştırmadan", bazılarımızdaki samimiyetsizlik probleminin sebep ve sonuçları nelerdir, nelerle ilgilidir?

NOT: Bu konunun bu forumda daha önce ele alındığı tarihlerde forumda 150 üye vardı şu anda 650 üye var. O zamanlarki siteye günlük giriş 10-20 kişi, bugünlerde ise 50-150 dir. Daha iyi bir sonuç elde edebiliriz düşüncesindeyim. İleride 1650 üye olunca bu konu yine açılacaktır, lütfen ona göre yazınız :)
[/b]

DİP NOT: Herkes herkesin fikrine sayıg göstermek zorundadır, herkes kurallara uymak şartı ile istediğini yazmakta limitsiz özgürdür....
En son yilmaz.sahin tarafından Pzt Mar 31, 2008 2:03 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Mar 31, 2008 1:12 pm

Sevgili yılmaz abi konuyu çoğu kez diriltecek oldum ama bendeki mantık sürekli yenilikçi olmatır..o yüzden eskileri pişirik tekrar yeniymiş gibi servis etmek istemedim…(konuyu açan kişi olarak tabi)

İlk olarak şunu belirteyim >>DEŞİFRE<<< konusuna kıymet tarafından bırakılan son msj (---) bence bi çaresizliğin göstergesiydi..biz forum üyeleri ne kadar umud etsekde sonucun aynı yer olduğunu biliyoruz….seninde belirttiğin gibi bu tamamen kronik bi rahatsızlık… insan ilk önce kendini düzeltmeli diye düşünüyorum ilk önce kendi sonra aile bireyleri….hani bi tabir varya herkez kendi kapısının önünü sübürse yeter gibilerinden….

Forum içerisinde şu anda etkin olan seninde msj bıraktığın bi konu var mesela yılmaz abi işte bayanlar ilk önce organize etsin köydeki buluşmayı falan…konunu sonuna bak (---) yine bunu bırakmak çok uygun… köyümüz lafçı diyoruz işin çinden çıkıyoruz_? Niye diye soran yok…
Bu kronik hastalığın bi panzehiri varmadır….tedavi yolları nasıldır ben çözemedim!!!!!!

>>>ÇİÇEK&ERTUĞRUL<<< arkadaşlarımızın nişanı içinkonu başlığı açtım..pazargünü çalışıyor olmam sebebiyle nişana gitmedim aldığım duyumları sizinle paylaşmak istedim bu konu başlığında yazdım yazdım sildim...ben yazmaya çekinirken yaşananlar cidden tuhaf..hatta ayıp ötesiymiş...kuran ve sohbetli geçen nişan töreninde hemşerilerimiz hayatlarında hiç ayran görmemiş gibi davranmış..orda yiyilen içilenden hariç birde stok yapılmış..... ve anlatamadığım benim terbiyemin müsade etmediği başka bi konu.....

BUNLAR DEMİRCİLİNİN NE YAZIKKİ KAYIPLARI AÇIKLIKLARI....
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Mar 31, 2008 2:10 pm

[font=Arial Black]>>>ÇİÇEK&ERTUĞRUL<<< arkadaşlarımızın nişanı içinkonu başlığı açtım..pazargünü çalışıyor olmam sebebiyle nişana gitmedim aldığım duyumları sizinle paylaşmak istedim bu konu başlığında yazdım yazdım sildim...ben yazmaya çekinirken yaşananlar cidden tuhaf..hatta ayıp ötesiymiş...kuran ve sohbetli geçen nişan töreninde hemşerilerimiz hayatlarında hiç ayran görmemiş gibi davranmış..orda yiyilen içilenden hariç birde stok yapılmış..... ve anlatamadığım benim terbiyemin müsade etmediği başka bi konu.....

ÇOK YANLIS Bİ HAREKET HAKLISIN CANIM......[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Nis 04, 2008 3:02 am

neden yanlış üzerine yanlış yapıyoruz? oysaki hepimiz için önem arz eden bu konuyu daha üst seviyelerde tartışabilirdik.Dolaysıyla ismi geçen o iki kardeşmizinde nişan merasimlerini gölge düşürmemiş vede Ailelerini sıkıntıya sokmamış olurduk.

Tedavi yolları varmıdır diye bir soru sorulmuş: İlk önce önyargılı olmaktan kacınacagız. Mesaj bırakan arkadaşların hangi haletiruh haliyle yazdıklarını gözden gecirmeliyiz ki.. daha sonra kendi yorumumuzu yapalım. yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için, hangi düşünce ve maksatla o mesajı bıraktıgını bizatihi indirekt değil direkt olarak kendisine sormalıyız.

Uzun zamandır sormak istiyordum, fakat konuyu hangi konu başlığı altında açsam diye düşünürken, DEŞİFRE tekrar gündeme geldi.
Forumda dikkatimi cekti hitap edilirken isimlerin önüne sıfatlar getiriliyor. örnegin: Hacı .... diye bu tarz hitap etmeniz agız alışkanlığımı? yoksa saygı' danmı? birde kendi kendine sıfat takanlar var resmen imza yerıne kullanıyorlar. bana biri anlatabilirmi NEDEN?

Saygıyla ve sevgiyle kalalım. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum Nis 04, 2008 2:14 pm

..
En son iskesurlu60 tarafından Cum Haz 13, 2008 4:53 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 04, 2008 5:30 pm

desifre ne demek pek anlayamadım kım oldugunu yaz demekmi kıymet arkadasım bos bırakması ne anlam tasır mehtap arkadasım ayran işini kurcalama her zaman aynı olaylar en azından internette fakat yazılarını takıp ettıgım kadarıyla yapın geregı gerceklerı soyleyen bır kısılık yapın var

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 04, 2008 6:33 pm

http://forum.demirciliselemen.com/viewtopic.php?t=1117

NECMI BEY DEŞİFRE 1 OKURSANIZ DEŞİFRE 2 NİN BU KONUNUN DEVAMI OLDUĞUNU ANLARSINIZ ZATEN...
SORUNLARIMIZI KONUŞARAK ÇÖZEBİLECEĞİMİZİ İNANIYORUM..PAYLAŞIMLARIM BU AMAÇLI...
BİZ DEMİRCİLİLİYİZ.....
Resim

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 04, 2008 6:40 pm

MEHTAP ARKADASIM BU SITEYİ YABANCI KISILERDE TAKIP EDIYOR YABANCI KOYLERDEN YOKSA SIZIN SOYLEDIGINIZ KONU HER ZAMANKI BILDIGIMIZ SEYLER ANNENE BABANA SLM

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 04, 2008 6:50 pm

A.S...
KÖYÜZÜMÜZ İYİLİKLERİNİ GÜZELLİKLERİNİ BAŞARILARINI TARTIŞIYORSAK BURASI BİZİM KÖY EKSİKLİKLERİNİ ÖRT PARS EDİYORSAK BURASI YİNE BİZİM KÖY...
BAŞKA KİŞİLER, KURULUŞLAR, KÖYLER VESAİRE DEDİNİZ YA HANİ BU SİTEYİ TAKİP EDENLER KENDİ SORUNLARINI ÖRTPAS EDİYORLARSA AÇIK YÜREKLİLİKLE DİLE GETİREMİYORLARSA, SORUNLARINI YASTIK ALTI YAPIYORLARSA BUNUN BEDELİNİ MEHTAPLARMI ÖDÜYECEK?????
Resim

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 04, 2008 7:18 pm

TRAKYA TARAFINDA BİR DÜGÜNE DAVET EDİLMŞTİM FAKAT DUGUNDE BİR TUHAFLIK VRDI COK MEDENI BIR SEKİLDE DUGUNDE BIRAKIN AYRAN ISINI BIR TANE COCUK BİLE YOKTU BİZİ BİZ YAPAN ZATEN BU KÖYÜMÜZÜN LAF SÖZ SENIN VAR BIZIM YOK HESABI KOYDE SAMİMİ BİR SEKİLDE SELAM VEREMEZSİN VERSENDE SELAM.DAN SONRA HEMEN LAF SÖZ SAMİMİ DEGİLİZ HİC BRİRİMİZ YENİ GENCLER HARIC GRUPLAR VAR HERKES KENDİ GRUBUNDA KENDİ KÖYÜNDE YANLIZ KALDIGINI GÖRÜRSÜN ELESTIRMEK DERKEN TABULARI YIKMAK İSTERSEN COK SAGLAM AYAKLARININ UZERINE BASMAN LAZIM DOGRU ORASI BİZİM KÖYÜMÜZ ORADA KÖYÜN KENDİNE HAS KURALLARI VAR

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 04, 2008 7:21 pm

necmı yazdı:TRAKYA TARAFINDA BİR DÜGÜNE DAVET EDİLMŞTİM FAKAT DUGUNDE BİR TUHAFLIK VRDI COK MEDENI BIR SEKİLDE DUGUNDE BIRAKIN AYRAN ISINI BIR TANE COCUK BİLE YOKTU BİZİ BİZ YAPAN ZATEN BU KÖYÜMÜZÜN LAF SÖZ SENIN VAR BIZIM YOK HESABI KOYDE SAMİMİ BİR SEKİLDE SELAM VEREMEZSİN VERSENDE SELAM.DAN SONRA HEMEN LAF SÖZ SAMİMİ DEGİLİZ HİC BRİRİMİZ YENİ GENCLER HARIC GRUPLAR VAR HERKES KENDİ GRUBUNDA KENDİ KÖYÜNDE YANLIZ KALDIGINI GÖRÜRSÜN ELESTIRMEK DERKEN TABULARI YIKMAK İSTERSEN COK SAGLAM AYAKLARININ UZERINE BASMAN LAZIM DOGRU ORASI BİZİM KÖYÜMÜZ ORADA KÖYÜN KENDİNE HAS KURALLARI VAR
[font=Comic Sans MS]kendimize has kurallarımız nedir?[/font]
Resim

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 04, 2008 7:27 pm

YA ONLARA UYARSIN YADA UYMAZSIN
KURAL BU KURALLAR

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 04, 2008 7:39 pm

necmı yazdı:BİZİ BİZ YAPAN ZATEN BU KÖYÜMÜZÜN LAF SÖZ SENIN VAR BIZIM YOK HESABI KOYDE SAMİMİ BİR SEKİLDE SELAM VEREMEZSİN VERSENDE SELAM.DAN SONRA HEMEN LAF SÖZ SAMİMİ DEGİLİZ HİC BRİRİMİZ YENİ GENCLER HARIC GRUPLAR VAR HERKES KENDİ GRUBUNDA KENDİ KÖYÜNDE YANLIZ KALDIGINI GÖRÜRSÜN ELESTIRMEK DERKEN TABULARI YIKMAK İSTERSEN COK SAGLAM AYAKLARININ UZERINE BASMAN LAZIM DOGRU ORASI BİZİM KÖYÜMÜZ ORADA KÖYÜN KENDİNE HAS KURALLARI VAR
bu yazdıklarınızdan şunu çıkartıyoruz ozaman...bizim köyümüzün has kuralları vardır
bunlar belli başlı :arrow: :!:

1)laf söz :?
2)samimiyetsizlik :?
3)köyde herkesimde bi guruplaşma sözkonusu :? (birlik beraberlik söz konusu değilki yanlız kaldığımızı hissedebiliriz)
4)kendimizi bile eleştiremeyiz :?

eksik varsa tamamlayalım yanlış varsa düzeltelim............. :arrow: :shock:
Resim

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 04, 2008 8:00 pm

DENGELER MESELESI BİZİM KÖYDE PARA KONUSUR YAZIN BÜTÜN SOSYETE KÖYDEDIR ALTTA KALANIN CANI CIKAR PARAN YOKSA SOSYETEYE GIREMEZSIN ARABAN YOKSA BİTTİN DEMEKTIR PAZARTESİ RESADİYE ALIS VERİŞ YANİ MARKET
SALI CARSAMBA ILICA TERMAL PERSEMBE AKSAMA KADAR EVDESİN AKSAM 8 SONRA SELEMEN CUMA SABAH 7 DE SELEMEN KIR PAZARI ET IZGARA SAAT 3TEN SONRA EV DAHA SONRA DUGUNLER ARTI BASKA KOYLERİN FESTIVALLERI BÖYLE BIR HAYAT BU HAYAT NE KADAR GUZEL GÖRUKSEDE MADDIYAT EN PAHALI TATIİL MERKEZI GİBİ KOYUN EN GUZEL ZAMANI 6 AY 8AYA KADAR 8.1inde KOY FUUL DOLU İNSANIN STRESIN OLMADIGI BIR YER

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 04, 2008 8:16 pm

necmı yazdı:DENGELER MESELESI BİZİM KÖYDE PARA KONUSUR YAZIN BÜTÜN SOSYETE KÖYDEDIR ALTTA KALANIN CANI CIKAR PARAN YOKSA SOSYETEYE GIREMEZSIN ARABAN YOKSA BİTTİN DEMEKTIR PAZARTESİ RESADİYE ALIS VERİŞ YANİ MARKET
SALI CARSAMBA ILICA TERMAL PERSEMBE AKSAMA KADAR EVDESİN AKSAM 8 SONRA SELEMEN CUMA SABAH 7 DE SELEMEN KIR PAZARI ET IZGARA SAAT 3TEN SONRA EV DAHA SONRA DUGUNLER ARTI BASKA KOYLERİN FESTIVALLERI BÖYLE BIR HAYAT BU HAYAT NE KADAR GUZEL GÖRUKSEDE MADDIYAT EN PAHALI TATIİL MERKEZI GİBİ KOYUN EN GUZEL ZAMANI 6 AY 8AYA KADAR 8.1inde KOY FUUL DOLU İNSANIN STRESIN OLMADIGI BIR YER

ilkoolarak şunu söyliyim benim maddelediklerimle;
1)laf söz
2)samimiyetsizlik
3)köyde herkesimde bi guruplaşma sözkonusu (birlik beraberlik söz konusu değilki yanlız kaldığımızı hissedebiliriz)
4)kendimizi bile eleştiremeyiz
sizin yazdıklarınız arasında hiç bi bağlantı yok...HE sizin söyledikleriniz neyin nesi ona anlam hiç veremedim...bizim köyde sosyetemi vardıya????SOSYETEYE GİRMEK İÇİN HANGİ ŞARTLAR ARANIYOR??? :shock: :? altta kalanın canı çıkar demişsiniz kim kimin canını alıyo kim nerde kalıyoooo????son 4/5 senedir köye ya kara yoluyla yada uçakla seyahat ettim ama hiç BİTMEDİM...
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Nis 04, 2008 8:18 pm

bu gruplaşmayı zaten biz gençler olarak almancı gençlerde görüyoruz havalı havalı gezmeler hareketler tavırlar tabi her insan benliğini unutmucak orası köyse sende o köyün vatandaşıysan ne olursan ol o köyün kurallarına göre hareket ediceksin ben almancıyım demekle olmuyo ilk baş insan olmak önemli köyümüzde zaten ayrımcılık bi ara ?????? ?????? takıntısı tabi bunlar olmucak şeyler ama malesef oluyo benim şahsi düşüncem köyümüz asla düzelmez çünkü böyle olmaları onların artık anayapısı olmuş acı ama gerçek burda herkes gibi bende yorumumu sundum
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
meltem25+60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen meltem25+60 » Cum Nis 04, 2008 8:25 pm

emre kardeşim sana tamamen katılıyorum ama düzelmez diyip sonuç belirtirsek zaten düzeleceği varsada düzelmez.almancı gençlere sorsak onlarda yerli demircili gencinden şikayetçi.bence iletişimsizlikten kaynaklanıyor.
necmi abinin dediklerine bende bi anlam veremedim. necmi abi biz sosyeteye girebilirmiiz?

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Nis 04, 2008 8:36 pm

meltem kardeşim köy bizim köyümüz huyunuda suyunuda biz biliriz dimi inşallah değişir ama gerikafalılar olduğu sürece köyümüz değişmez nedense gerikafalılar çoğalıyo bir insanın yada 2 insanın önünü baltalamayı çok seviolar böyle bi köy düzelirmi :)
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum Nis 04, 2008 9:34 pm

..
En son iskesurlu60 tarafından Cum Haz 13, 2008 4:54 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
demet_kandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet_kandogmus » Cmt Nis 05, 2008 10:35 am

iskesürlü60 yazdı:İZİN SÜRELERİ AZ OLDUĞU İÇİN UZUN SÜRELİ DOSTLUKLARA AYIRACAK VAKİTLERİ YOK..

peki izin süreleri az olduğu için uzun süreli dostluklara fırsat bulamayan turist kesim bi selamlaşmanın ne kadar zaman tutacağını kestiremiyorlarmı iskesürlü60?
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cmt Nis 05, 2008 10:55 am

..
En son iskesurlu60 tarafından Cum Haz 13, 2008 4:55 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Nis 05, 2008 2:58 pm

selam ALLAHIN selamıdır zaten selam verip o selamı almayan adamı zaten adam yerine koymayız düşmanımızda olsa ALLAH'ın selamını esirgemeyiz iskesürlü burda nasıl yaşadıkları önemli değil geçmişini unutan çok insan var köyümüzde bunun altını çizerek söylüyorum necmi beyin dediklerini bir almancı yapmıyo istanbuldan köye gidenide samsundan köye gelenide aynı o şekil tatilini yapıyo çalışana her yer ALMANYA allah gurbetteki vatandaşlarımıza sabır ve azim versin her yazın köyümüzde aynı manzaralarla karşılaşıyoruz zaten kesin bu senede karşılaşıcaz :)

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cmt Nis 05, 2008 6:24 pm

arkadaslar ben sıze koyun hayat bıcımını anlattım bunun almancıyla fransayla turkıyesıyle bır alakası yok almanya kendıyle takılıyor fransa kendısıyle takılıyor ıstanbul kendısıyle takılıyor herseyın para olan bır dunyada yasıyoruz laf soz neden cıkar kedı ete yetısemeyınce mındar demıs bızım koyde yapyıgımız bu aslında konusarak bazı kesımlere bedava reklam yapıyoruz bazı ınsanları konusarak buytuyoruz ama her ne olursa olsun koy guzel bır yer

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön