m.ali şahinden belediyeler kanunu açıklması (yeni haber )19 şubat 2008

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

m.ali şahinden belediyeler kanunu açıklması (yeni haber )19 şubat 2008

Mesaj gönderen volt60 » Sal Şub 19, 2008 6:16 pm

Tasarıyla birlikte, nüfusu 2 binin altında olduğu bildirilen 863 belde belediyesi de kaldırılacak. Bu beldeler ya mahalle olarak en yakın il ya da ilçeye bağlanacak ya da köy statüsüne dönüştürülecek. Başbakan Yardımcısı Şahin, şu bilgileri verdi: Belediyeleri iptal edilen beldelerdeki personelin özlük hakları korunacak. Belediyelerin tüzelkişilikleri ilk yerel seçimlere kadar sürecek. Böylece, halen 3 bin 225 olan belediye sayısı da 2 bin 101'e düşmüş olacak. Şahin, CHP'nin AKP'nin yerel seçim yatırımı olarak belediyeler kanunu çıkarmak istediğinin hatırlatılması üzerine, "Ankara'da sadece Pursaklar'ın yeni ilçe olduğunu söyledim. Sizin atıfta bulunduğunuz o sözlerin, iddiaların hiçbir geçerliliği yoktur" yanıtını verdi

Resim

Haber5'tenDr. Yusuf Eren : haber5 sitesinden alıntıdır

© 2007 Tüm hakları saklıdır.
Sitenin muhtevası kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. haber5com tamamen özgür yazılım geliştirme araçlarıyla üretildi.
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Prş Mar 13, 2008 9:38 pm

Volt 60 kardeşime teşekkürler
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön