Belediye Çalışmaları Hakkında

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Belediye Çalışmaları Hakkında

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Eki 04, 2007 8:57 am

Sayın Başkanım,
Forumda bulunan özellikle gurbetteki üyelerimizin neredeyse tamamı ben gibi bu zamana kadarki yaptığınız icraatleri ve şu an da üzerinde çalıştığınız icraatleri kısa kısa maddeler haline sadece bilgilenmek amaçlı merak ederler. Rica etsek bunları bu mesaja cevaben yayınlar mısınız? Teşekkürler.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Prş Eki 04, 2007 5:04 pm

Hayırlı günler.Elbetteki öğrenmek hakkınız.Bende elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım halkım için Demircili kasabası için.

BELEDİYEMİZİN YAPTIKLARI

1- 230 TONLUK SU DEPOSU YAPILDI
2 – 10.000 M KANALİZASYON BORUSU TAMAMLANDI.
2- 30 M GENİŞLİĞİNDE 100 M BOYUNDA ARITMA TESİSİ YAPILDI.
3- KASABIMIZIN BÜTÜN ELEKTRİK DİREKLERİNİN VE HATLARIN DEĞİŞMİ YAPILDI.
4- MEZARLIĞIN YANINI OTO PARK YAPILDI.
5- YAĞSİYAN – DEMİRCİLİ YOLUNUN ÇAKILLANMASI YAPILDI.
6- DANİŞMENT – DEMİRCİLİ ARASINDA YAL YAPILDI.
7- BELDEMİZE 30 ADET ÇÖP KONTEJYANI ALINDI.
8- 400 BİN ADET KASABAMIZA PARKE ALINDI.
9- 6 KM İÇME SUYU BORUSU ALINDI.
10- ESKİ DEPO İTİNALI BİR ŞEKİLDE ONARILDI FAALİYETE GEÇTİ.
11- ON TANE TOKATTAN İŞÇİ GETİRİLEREK VE DE KASABADAN VATANDAŞLARI TOPLAYARAK SU YOLU KAZDIRILDI.
12-KASABADA BULUNAN DAĞINIK SULARI BİR ARAYA TOPLAYARAK DEPOYA GÖTÜRÜLDÜ.3 TANE SONDAJLA SU ÇIKARILDI.
13 – BELEDİMİZDEN HAYIRSEVER NİHAT ALTUN BELEDİYEMİZE AMBULANS ALDI.
14-BELDEMİZİN HAYIRSEVER VATANDAŞLARI TOPLAŞARAK BİR ADET CENAZE YIKAMA ARACI ALMIŞTIR.
15- KANALİZASYONUN % 95 TAMAMLANDI.
16- KASABANIN GİRİŞİNDEN ÇIKIŞINA KADAR AKASYA FİDESİ DİKİMİ İYAPILDI.
17-SELEMN YAYLASINDA AĞAÇLANDIRMA ÇAMLIŞMALARI YAPILDI.AKASYA DİMKİMİ YAPILDI.
17-KASABANIN SELEMEN VE UĞUR CADDELERİNİN PARKE DÖŞEME İŞİ TAMAMLANDI.
18-BELEDİYEYE BAĞIŞTI BULUNULAN AMBULANS PLAKASI ALINARAK BELEDİYE ADINA GEÇİRİLDİ.
19.KASABANIN ÇIKIŞINA 10 TONLUK SU DEPOSU YAPILDI.
20-BELEDİYEMİZE HAYIRSEVER İŞ ADAMLARINDAN MÜRAFET ÖZDEMİR BİR ADET İTFAİYE BAĞIŞINDA BULUNDU.
21-YAĞSİYAN YOLUNA ÇAKİL DÖŞENDİ.
22-HAYIRSEVER ABLAMIZ RAHMETL MAKBULE HANIMIN BAĞIŞLAMIŞ OLDUĞU YERE ARSAYA VE TEMELİ ATILAN BİNANIN YAPIMINA BAŞLANILDI.
En son Necattin.Yaman tarafından Cum Eki 05, 2007 2:01 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Eki 04, 2007 5:26 pm

Bilgilendirme için çok teşekkür ederiz. Birde ilerisi için yapılması düşünülen / planlanan çalışmalar hakkında bilgi rica etsek acaba haddimizi aşmış mı oluruz?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Eki 04, 2007 6:03 pm

Sayın Başkan:

Öncelikle kasabamıza hayır yapan insanlardan ALLAH razı olsun.Bakın onların gıyabında bizler dua ediyoruz bu daha güzel değil mi?Tarafsız olarak fikirlerimizi söylüyoruz.Yapmış olduğunuz çalışmalara tabiki katılıyorum.Benim burada size tavsiyem bu tip görevler zor görevlerdir vebali ve günahı ağırdır bunun bilincinde olun yeter.Yalnız bir şeyleri degerlendiriken bir bütün olarak değerlendirelim,belediye binisının arsasını da ismini yazmayacağım bir Hacı Teyzemiz bağışlamıştı,Köyümüzün camisi bu sene tadilat gördü,o insanlardan da ALLAH razı olsun.

Yapılan yolları anlayamadım,bizim kasabanın özellikle ana yolu aşırı tozuyor.Bizimde yapabileceğimiz bir şeyler olursa her zaman yerine getireceğimizi bilmenizi isterim,kasabamız adına

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Prş Eki 04, 2007 6:20 pm

verdiğin bilgiler için tesekkürler.sayın baskan
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

GÜNAYDIN

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Cum Eki 05, 2007 9:13 am

HERKESE HAYIRLI GÜNLER.TABİKİDE YILMAZ BEY YAPACAKLARIMIZI DA ZAMANLA HEPSİNİ BURAYA AKTARACAĞIZ.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Cmt Eki 06, 2007 7:22 am

Sayın başkan'ım yapmış oldugunuz projeye geç teşekkür ettigim için beni bagışlayın

demircili kasabası adına sanal ortama katılarak bileşim dünyasına önem verdiginizi gösrediginiz için teşekkür ederim ilk proje açıklayan başkan olarakta demircili tarihine imzanızı atmış oldunuz

farklı seslere ılımlı baktıgınız ve her sesin bizim zenginligimiz oldugunu göstermiş oldunuz içinde ayriyeten teşekkür ederim

sizin demokrasi anlayışınızdan şunu anladım yani bazı demokrasi anlayışı gelişmiş insanların şöyle düşüncesi vardır

Ters düşüncelere üzülsemde size onları ifade hakkı kazandırmak için canımı bile veririm
En son nefretim tarafından Cmt Eki 06, 2007 10:11 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Eki 06, 2007 8:10 am

Sayin Baskanim.

vermis oldugunuz bilgilerden ötürü teskr. ederiz.

Baskanim akasya agaclari dikilmeden önce ziraat mühendisligi tarafindan beldemizin iklim sartlarinin uygun olup olmadigi incelendimi.

saygilarimla.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Eki 06, 2007 8:21 am

Ters düşüncelere üzülsemde size onları ifade hakkı kazandırmak içinde canımı bile veririm demis: Nefretim

yaa tartisma zemini hazirlamayayim diyorum ama, kime canini vereceksin, nicin vereceksin. bu nasil bir suurdur. anlayan varsa lütfen bana anlatirmi?
:shock:
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt Eki 06, 2007 10:54 am

zeynep yazdı:Ters düşüncelere üzülsemde size onları ifade hakkı kazandırmak içinde canımı bile veririm demis: Nefretim

yaa tartisma zemini hazirlamayayim diyorum ama, kime canini vereceksin, nicin vereceksin. bu nasil bir suurdur. anlayan varsa lütfen bana anlatirmi?
:shock:

bazı üyeler kendileri yazıyor kendileri okuyor,,,,
büyük ihtimallede KENDİLERİ ANLIYORRRRRR,,,,,,,
ben başıma gelecekleri daha önceden kestirebilen bi kişiyim bunları yazdım diye şimdi SENNN ANLAMIYOSANNN BENNN NAPİYİMMM TARZI ŞEYLER OLACAK :) halbuki bak kardeşim ben bunu demek istedim falan filan diyipde konunun özü asla açılmazzzz.....
neden?
çünkü tepki vermek daha kolay 8)

not:anlayan varsa bu (canımı bile veririm olayın) bi zahmet banada anlatıversin!
Resim

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Cmt Eki 06, 2007 2:11 pm

Sayın Başkanım kasabamız için yaptıklarınız için kendi adıma size teşekkür ederim...

Çünkü sizin dönemiznizde köyümüzde gerçekten güzel hizmetler yapılmıştır.... inşallah belediye binası en kısa zamanda biter ve gençler için güzel bir merkez kurarsınız (spor, eğlence, kütüphane vb...)
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

merhabalar

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Pzt Eki 08, 2007 2:33 pm

Hayırlı günler.Tabikide belediye hizmet binamız en kısa zamanda biticek çalışmalar esnasında çünkü.

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Pzt Eki 08, 2007 11:05 pm

PlayerBoys yazdı:Sayın Başkanım kasabamız için yaptıklarınız için kendi adıma size teşekkür ederim...

Çünkü sizin dönemiznizde köyümüzde gerçekten güzel hizmetler yapılmıştır.... inşallah belediye binası en kısa zamanda biter ve gençler için güzel bir merkez kurarsınız (spor, eğlence, kütüphane vb...)

ya salih benim bildigim secim zamanında (spor, eğlence, kütüphane vb...)seyleri yapıcam demişti aday olanlar ama ..... :x

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

slm

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Sal Eki 09, 2007 11:03 am

evet hakan bey verilmiş olan sözleri imkan oldukça ve gücümüz yettikçe yapmaya çalışıyoruz.Verdiğimiz vaatler maddi imkanımız oldukça bir bir yapılacak.İYİ GÜNLER

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: slm

Mesaj gönderen selemenlihakan » Çrş Eki 10, 2007 7:57 pm

Necattin.Yaman yazdı:evet hakan bey verilmiş olan sözleri imkan oldukça ve gücümüz yettikçe yapmaya çalışıyoruz.Verdiğimiz vaatler maddi imkanımız oldukça bir bir yapılacak.İYİ GÜNLER
İNSALLAH... ! :!: :?:

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: Belediye Çalışmaları Hakkında

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 15, 2009 8:10 pm

Bu konu yaklaşık iki sene evvel açılmiş acaba o günden bügüne Kasabamız hangi evrelerden geçti.

Osmanlı padişahlarından biri şöyle der:

"Kanalizasyonlar şehirleri temizler, Hamamlar insanları temizler ve Kütüphaneler beyinleri aydınlatır." Peki bu konular hakkında bizleri kim aydınlatacak?

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Haz 15, 2009 11:09 pm

Gördüğüm kadarıyla Hizmet binasının yapımına devam ediliyor.Beyler, cevap verin lütfen.......

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Haz 16, 2009 7:38 pm

Necattin.Yaman yazdı:evet hakan bey verilmiş olan sözleri imkan oldukça ve gücümüz yettikçe yapmaya çalışıyoruz.Verdiğimiz vaatler maddi imkanımız oldukça bir bir yapılacak.İYİ GÜNLER
size güvenip inaniyoruz baskanim
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Haz 16, 2009 7:39 pm

ERKAN_OZDEMIR yazdı:Gördüğüm kadarıyla Hizmet binasının yapımına devam ediliyor.Beyler, cevap verin lütfen.......
erkan abi duyduguma göre yapılıyomus ama köyde olamadıgımız icin net birsey bilmiyorum :)
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Haz 17, 2009 12:58 am

EM-re yazdı:
size güvenip inaniyoruz baskanim

Emre, Hala inanıyor ve güveniyormusun ? Şahsen ben BAşkan ve altındakilere inamıyorum. Lakin ne yaparsın başa gelen çekilir.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Çrş Haz 17, 2009 2:27 am

:) :)

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Tem 03, 2009 8:52 am

BELEDİYE BİNASININ RESİMLERİNİ EN KISA ZAMANDA SİTEYE EKLEYECEĞİM SAYIN ÜYELERİMİZ BİTİRİLMEYE ÇALISINILIO BAKALIM HAYIRLISIYLA BİTCEK İNSALLAH.
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Nis 09, 2011 5:07 pm

Necattin.Yaman yazdı:Hayırlı günler.Tabikide belediye hizmet binamız en kısa zamanda biticek çalışmalar esnasında çünkü.
merkez_60 yazdı:BELEDİYE BİNASININ RESİMLERİNİ EN KISA ZAMANDA SİTEYE EKLEYECEĞİM SAYIN ÜYELERİMİZ BİTİRİLMEYE ÇALISINILIO BAKALIM HAYIRLISIYLA BİTCEK İNSALLAH.
?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ozsahin.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ozsahin.mustafa » Cmt Nis 16, 2011 11:17 am

degerlı baskan bence bu memlekete cok daha yapılacak seyler oldugunu düsünüyorum en öncede nufus olayını halletmemız lazım alt yapının yenılenmesı lazım cocuklarımıza cocuk parkı yapılması lazım golduzune bır golek yapılması lazım ah başkanım ah tabıkı beledıye düşmesse

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön