ÇEKİNMEYİN

"Eüzübillahimineşeytani siyaset" düsturunda islami konuları bildiğiniz kadarıyla buradan paylaşabilirizsiniz.
Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

ÇEKİNMEYİN

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Sal May 20, 2008 4:48 pm

İNSAN HAYATINDA BİR ÇOK KİŞİYLE TANIŞIR. KİMİ ARKADAŞ OLUR ,KİMİ DOST KİMİ AKRABA.

HAYAT İNSANA HER ZAMAN GÜL SUNMAZ.BAZENDE HAK ETMEDİĞİNİZİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ OLAYLARIN İÇİNE

BALIKLAMA DALDIĞIMIZ OLUR.BAZEN İHANET OLUR BAZEN HAKARET...

AMA NASIL OLUR CANIM , BENİM O İNSANA ZARARIM OLMAMIŞTIR .BEN HEP İYİLİĞİNE ÇALIŞTIM .DİYEBİLİRSİNİZ.

TABİKİ SİZ ONLARA YİNEDE HERŞEYİN EN İYİSİNİ VE EN GÜZELİNİ VERMELİSİZ.ÇÜNKÜ ZARARLARI EN AZA

İNDİRMENİN YOLUDUR.KORKMAYIN ;YEDİRİN, İÇİRİN , BOL BOL İKRAM EDİN.ŞAYET SİZE BİR KÖTÜLÜK YAPMAYA

KALKARSA İLK ZIRHINIZ O NİMETLER OLACAKTIR.O NİMETİ VEREN YÜCE ALLAHA DA AYNI ZAMANDA SİZ ŞÜKRETMİŞ

OLURKEN ;KARŞIDAKİ ZALİM DE ÖNCE ALLAHA İSYAN ETMİŞ SAYILACAKTIR.İYİLİĞE İYİLİK ,HERKESİN HARCI.

KÖTÜLÜĞE İYİLİK ER KİŞİNİN HARCIDIR.

BİR VELİ İNSANA DEMİŞLER Kİ ŞU ADAM SANA KÖTÜLÜK YAPACAK.CEVABEN ;İYİ DE BEN O İNSANA İYİLİK

ETMEDİMKİ DEMİŞ.
İYİLİK YAPARKEN KARŞILIĞINI BEKLEMEMEK GEREKİR.

KUL SİZE NE VERİR ?HALBUKİ RAHMETİ BOL RABBİMİN RAHMETİ SONSUZDUR.BANA VERECEKSE RABBİM

KARŞILIĞINI VERSİN .DEYİP ALLAHTAN BEKLEMELİYİZ.

KISACASI TAŞ ATANA EKMEK ATMANIN FAYDALARI VAR...
En son iskesurlu60 tarafından Prş May 22, 2008 1:06 am tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal May 20, 2008 6:52 pm

[font=Arial]her lafa verilecek sözüm var ama ilk önce lafa bakarım lafmı diye sonrada lafı söyleyene bakarım insanmı diye

bu güzel konuya bi örnek verdim iskesürlü60 saolun aslında ta$ atanı öldürmek gerek $imdiki zamanda ekmege yazık israf olur[/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen culeser » Cum May 23, 2008 12:53 pm

paylaşımın için teşekkürler
emeğine sağlık

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

slm

Mesaj gönderen demet.sahin » Cmt May 24, 2008 3:01 am

[hr]
[font=Tahoma]Ben tas atana ekmek atmayi tercih ederim. Ama ne yaparsam aklimda hep Allah(c.c)'ın rızasını kazanmak vardir. Hem birseyi Allah(c.c) rizasını kazanmak icin yapinca birsekilde bir seyler degisiyor.:wink: Saygılar . Hayirli geceler...Ayrica paylasim icin tesekkurler...Emeginize saglik iskesürlü60...[/font]

[hr]

“İSLAMİYETİ YAŞAYIŞ ve DİNİ KONULAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ” sayfasına dön