ARKADAŞLAR İŞTE MÜSLÜMANLIK BEN MÜSLÜMANIM DİYEN HERKES İZLESİN VE MÜSLÜMANLIKLA GURUR DUYSUN

"Eüzübillahimineşeytani siyaset" düsturunda islami konuları bildiğiniz kadarıyla buradan paylaşabilirizsiniz.
Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

ARKADAŞLAR İŞTE MÜSLÜMANLIK BEN MÜSLÜMANIM DİYEN HERKES İZLESİN VE MÜSLÜMANLIKLA GURUR DUYSUN

Mesaj gönderen uA_HELL » Prş Oca 31, 2008 3:09 pm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nQY_IZv0 ... re=related[/youtube]

lütfen arkadaşlar baştan sona izleyin çok muhteşem beğenicenizden eminim
DELİKANLI ADAMIN AYNAYA GEREKSİNİMİ YOKTUR!!!

mrt-7
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mrt-7 » Prş Oca 31, 2008 3:25 pm

emre bey teşekkürler gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş... :)

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Oca 31, 2008 3:39 pm

[font=Arial Black]ELLERINE SAGLIK KUZEN COK GUZEL Bİ PAYLAŞIM OLMUŞ.[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Sal Şub 12, 2008 6:56 pm

[font=Comic Sans MS] [/font]
ELİNE SAĞLIK.ÇOK GÜZEL OLMUŞ.

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Sal Şub 12, 2008 11:35 pm

TŞK EDERİM arkadaşlar sadece bu videoda izlediyseniz en etkkeliyici yer habeşistan kralının şu sözleri

''muhammedin(s.a.v) bir tek allahından bukadar çok güzel söz çıkarken sizin 300 tanrınızın dilimi tutuldu''

inanın duygulanmamak elde değil :S

izleyendende izlemeyendende allah razı olsun
DELİKANLI ADAMIN AYNAYA GEREKSİNİMİ YOKTUR!!!

Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Prş Şub 14, 2008 7:58 pm

güzel paylaşım allah razı olsun kardeşim
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cmt Nis 12, 2008 3:35 pm

ÇAĞRI FİLMİ.....OKADAR ANLATILACAK ŞEY VARKİ...DAHA GENÇTİM .SİYAH BEYAZ TV DE İZLEMİŞTİM.RAMAZANDI NE KADAR ÇOK ETKİLENMİŞTİM.İZLEMEYENLERE TAVSİYE EDERİM.

BİRÇOKLARI EMİNİM FİLMDEN SONRA DOĞRU YOLU BULDU.ANTONİ QUİN ( HZ .HAMZA ROLÜNDE)BU FİLMDEN SONRA MÜSLÜMAN OLDU. :!:

HABEŞ KRALI NECAŞİ ( ALLAH RAZI OLSUN ) MÜSLÜMAN OLDU .VE SAHABELER TÜRBESİNDEDİR NECAŞ KÖYÜNDE.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Nis 12, 2008 4:18 pm

zaten bu filmi izlerken ağladım bu zamana kadar izlemiş olduğum filmlerin en anlamlısı

HABEŞ KRALI bunun 1 TEK ALLAHINDAN BUKADAR GÜZEL SÖZ ÇIKARKEN SİZİN 300 TANRINIZIN DİLİMİ TUTULDU bölümü en etkileyici sahne bende herkesin izlemesini tavsiye ederim
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
Ssahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ssahin » Cmt Nis 12, 2008 11:34 pm

SevgiLi uA_HELL GerÇekTen mükemMeL biR payLaŞım iZLeRken insaNın tüyLerini kaLdıRan biŞey TeşekküR eDeRiz..
Ama biRşeye DeinmeK iStiyoRum Büyük harfLeRLe beLirTtikLeRime Bi BaKın SiZce BuLunduĞum DeviR yaŞaDığımız oRtam hepSi oLmaSaDa GeneL anLamDa bakTıgımıZda yeniDen o haLi aLıyoR giBi GöRünmüyoRmu?

"yıllarca taştan tahtadan oydugumuz putlara taptık ilahlarımızı kendimiz yerattık ALLAHIN VARLIĞINDAN HABERSİZ YAŞADIK KANUNLARIMIZI İNSANLAR YAPIYORDU ALLAHTAN GELEN HİÇBİRŞEY YOKTU ZENGİNLER FAKİRLERİ UNUTMUŞTU ACIMA DUYGUSU BİLİNMİYORDU DÜŞENE KİMSE EL UZATMIYORDU... "

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Nis 12, 2008 11:54 pm

Ssahin yazdı:SevgiLi uA_HELL GerÇekTen mükemMeL biR payLaŞım iZLeRken insaNın tüyLerini kaLdıRan biŞey TeşekküR eDeRiz..
Ama biRşeye DeinmeK iStiyoRum Büyük harfLeRLe beLirTtikLeRime Bi BaKın SiZce BuLunduĞum DeviR yaŞaDığımız oRtam hepSi oLmaSaDa GeneL anLamDa bakTıgımıZda yeniDen o haLi aLıyoR giBi GöRünmüyoRmu?

"yıllarca taştan tahtadan oydugumuz putlara taptık ilahlarımızı kendimiz yerattık ALLAHIN VARLIĞINDAN HABERSİZ YAŞADIK KANUNLARIMIZI İNSANLAR YAPIYORDU ALLAHTAN GELEN HİÇBİRŞEY YOKTU ZENGİNLER FAKİRLERİ UNUTMUŞTU ACIMA DUYGUSU BİLİNMİYORDU DÜŞENE KİMSE EL UZATMIYORDU... "
Ssahin size katılıyorum bencede o hali almaya başlıo :cry:

bu arada uA_HELL benim gerçekten çok süper bir film
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

“İSLAMİYETİ YAŞAYIŞ ve DİNİ KONULAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ” sayfasına dön