+18 KABİR AZABI

"Eüzübillahimineşeytani siyaset" düsturunda islami konuları bildiğiniz kadarıyla buradan paylaşabilirizsiniz.
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

+18 KABİR AZABI

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Tem 18, 2007 10:16 am

>>>KABİR AZABI<<<
Fotoĝrafta Ommanın devlet hastanesinde ölen 18 yaşlı gencin resmi. Gencin cesedi gömüldükten sonra üç saat sonra babasının talebi üzerine kabirden geri çıkarılmıştı. Hastanede vefat eden genç aynı gün hoca tarafından yıkanmış, cenaze kılınıp defnedilmişti. Görgü tanıkların, akrabaların ve doktorların ifadelerine göre genç siyah saçlı, hiç bir yerinde kırık, dövülme veya işkence yeri olmadıĝı şekilde defnedilldiĝini ifade ediyorlar. Fakat gömüldükten üç saat sonra babası doktorların oĝlunun ölüme sebep olan dianoza şüphe eder ve oĝlunun kabirden çıkartılıp otopsi yapılmasına talep etmişti.
Üç saat önce defnedilen genç çıkarıldıktan sonra, onu gören aile fertleri ve tüm akrabaları şok olmuşlar. Çünkü kabire koydukları genç idi, fakat üç saat sonra önlerinde yatan saçları bem-beyaz olan, sanki çok ihtiyar bir insanın cesedi idi. Saçları beyaz, bütün bedenine inanılmaz seviyede işkence ve azab vermenin izleri bulunuyordu. Ellerin, kolların ve ayakların kemikleri kırık vaziyette. Kaburga kemikleri kırık ve bedenin içeresine inanılmaz bir şiddetle basık durumdaydılar. Bütün bedeni ve yüzü yekpare bir morluk hale gelmişti. Kurtuluşu artık ummayan ve sonsuz acıya mazhar olduĝu açık gözlerinden ve kurumuş kandan gencin inanılmaz bir işkenceye tutulduĝunu gösteriyor
Ölen gencin akrabaları İslam âlimlere yöneldiler. Onlar da durumu öĝrendikten sonra, hepsi dilbirliĝi ile Kabir azabının ibretli bir örneĝin olduĝunu ifade ettiler
[/b][/color][/b]
Dosya ekleri
iiiiiiimw2.jpg
iiiiiiimw2.jpg (78.76 KiB) 7345 kere görüntülendi
iiqh3.jpg
iiqh3.jpg (90.22 KiB) 7345 kere görüntülendi
iiiiiiiiiico9.jpg
iiiiiiiiiico9.jpg (57.56 KiB) 7345 kere görüntülendi
Resim

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Çrş Tem 18, 2007 12:49 pm

Kabir azabı haktır ve gerçekter inkar edilemez...
Fakat bana bu tür şeyler çokta doğru gelmiyor,islam o kadar güzel bir din ki böyle görüntülere müsade etmez,çünkü sevgi dini bizim dinimiz...
Ama umuyorum ki bu görüntüleri gören kardeşlerime soğukluk getirmesin inş...
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Tem 22, 2007 1:34 am

Kod: Tümünü seç

Hastanede vefat eden genç aynı gün hoca tarafından yıkanmış, cenaze kılınıp defnedilmişti.

Kod: Tümünü seç

ya arkadaslar bu genc mevtayi gömlegiyle do........  ile defnetmisler anlayamadim 
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzr Tem 22, 2007 1:38 am

[font=Comic Sans MS] :) ee işin o kısmını çözmekte bilinçli kişilere kalmış....[/font]
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

[/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Tem 22, 2007 12:58 pm

BU KONUYU DAHA ÖNCE BAŞKA Bİ ARKADAŞIMLADA KONUŞTUM AMA KONUŞMANIN SONUNDA VARMIŞ OLDUĞUMUZ NOKTA ASLINDA BU KONUNUN VERMİŞ OLDUĞU MSJDI!!!
İNŞ BU BİLİNÇLİ KİŞİLER BUNUNDA FARKINA VARIRLAR ZEKİ GÜLESEVDALI !!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzr Tem 22, 2007 1:59 pm

meltem&mehtap yazdı:BU KONUYU DAHA ÖNCE BAŞKA Bİ ARKADAŞIMLADA KONUŞTUM AMA KONUŞMANIN SONUNDA VARMIŞ OLDUĞUMUZ NOKTA ASLINDA BU KONUNUN VERMİŞ OLDUĞU MSJDI!!!
İNŞ BU BİLİNÇLİ KİŞİLER BUNUNDA FARKINA VARIRLAR ZEKİ GÜLESEVDALI !!!!
[font=Comic Sans MS]teşekkür ederim tabirin için...
konulara hepimiz istedğimiz yorumu yapabiliriz,kimse kimseye yapmıyor eleştiriyi konular zaten kopyala ve yapıştır kaidesiyle ekleniyor sitelere,sana bir serzenişte bulunmadım,şayet yaptığın bir çıkışsa biraz daha ılımlı bakmanı isterim konuya çünkü herkes baktığı kadar görür baktığımda hakikati anlatan ama hakiki olmayan bir resim vardı bende yorumumu yaptım niyetim kesinlikle tartışılması değil...
şayet illede bir yorumun olacak ise ilk cevabımı dikkatle okumalısınki diğerindeki niyeti sezebilesin...
[/font]

[/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Tem 22, 2007 2:02 pm

KOPYALA YAPIŞTIRLARLA VERMİŞ OLDUĞUM MSJLARDANDAN HOŞNUTUM
:)
Resim

“İSLAMİYETİ YAŞAYIŞ ve DİNİ KONULAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ” sayfasına dön