ALTIN HARFLERLE YAZDIRILAN SÖZLER

"Eüzübillahimineşeytani siyaset" düsturunda islami konuları bildiğiniz kadarıyla buradan paylaşabilirizsiniz.
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

ALTIN HARFLERLE YAZDIRILAN SÖZLER

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Eyl 16, 2006 4:35 am

Yigitligin alameti nedir?
Intikam almaya gücü yeterken bagislamak

Insanin hangi kusuru zararlidir?
Kendisinin farkinda olmadigi ayibi

Insanligi mahveden sey nedir?
Dört seydir:
büyükler icin cimrilik
alimler icin büyüklenme
kadinlar icin hayasizlik
erkekler icin yalan

kisinin iyiliginin alameti nedir?
bir kimsenin hatasini örtüp aklina getirmeyerek onu ifsa etmemek ve is isten gecince bir daha onu anmamaktir.

iyilik kac seyle mükemmel hale gelir?
karsiliksiz tevazu
basa kakilmayan cömertlik
ve ücret istenmeyen hizmetle.

Insanlarin söylemekte kendi degerini düsürdügü sey nedir?
kendi meziyetlerini söylemek

Bakalim Efe kardesim bu yaziyida begenecekmisin? :)

Not: daha bir cok Altin sözler vardi ben bu kadarini paylasiyorum.

Muhabbetle kalin[/b]
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Pzr Eyl 17, 2006 9:33 pm

bacım yazın güzel olmuş emegine saglık

konu acmadaki başarınız beni etkiledi yani düşünerek konu açıyorsunuz yalnız size bi imza lazım yazdıgınız konuların altında durucak resim olarak diyorum avatar yani kendi resminiz olması şart degil size bi gül resmi gider sitemizin gülü olun derim ha bu arada ugurada lazım bi imza eh yakışır kardeşime bu konuyu bi düşünün derim olmuyo böle :D :D

bilirsiniz gerci ama düzenleme profil islami yazan bölümde tanışma yazan yerin üstünde profil var oraya tıkla

İmza:
Bu gönderdiğiniz mesajlara eklenebilecek bir yazı bloğudur. 255 karakterlik bir limit vardır bu yazıyı bulun

sectiginiz avatarın url sini burya koyuyorsunuz yazını karşısındaki boş yere yapıştır yapıyosunuz

Resim

mesela bu resim olabilir aşşaya url sini vericem o yazıyı kopyala yapın profil kısmının imza yazan yere yapıştır yapın bide aşşada Her zaman HTML kullan: yazısını evet olarak işaretleyin gönder deyin hepsi bu kadar
Resim

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Sal Eyl 19, 2006 5:13 am

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7760 ... en9kx7.gif[/IMG][/URL]

url yukarda kopyala yapıştır
Resim

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Sal Eyl 19, 2006 4:33 pm

bi evvelki kadar olmasada bu yazında güzel zeynep.
aslında daha az konu açılırsa kafamızda çok fazla karışmaz gibi geliyor bana.
şu anki katılım sayımız çok az bana kalırsa.
az ve anlamlı konular olmalı yani.
mesela şiir bölümü çok hoş.
ankette öyle.
tanışma bölümü mutlaka olmalı.
bilmem anlatabiliyormuyum.
v.b. şeyler işte.
sevgiyle kalın...

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Murat_efe ye katılıyorum...;forum > konu başlık > soru

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Eyl 19, 2006 5:13 pm

murat_efe yazdı:bi evvelki kadar olmasada bu yazında güzel zeynep.
aslında daha az konu açılırsa kafamızda çok fazla karışmaz gibi geliyor bana.
şu anki katılım sayımız çok az bana kalırsa.
az ve anlamlı konular olmalı yani.
mesela şiir bölümü çok hoş.
ankette öyle.
tanışma bölümü mutlaka olmalı.
bilmem anlatabiliyormuyum.
v.b. şeyler işte.
sevgiyle kalın...
Dostum Murat_efe nin de demek istediği gibi, ne kadar çok "alt konuları" "forum başlığı" gibi foruma bırakırsak bu aynen gövdesi zayıf ama dalları budakları çok fazla yere yıkılacak gibi duran bir ağaç gibi olur sevgili dostlar. Forum Başlıklarını ben zaten açıyorum forum ana sayfada. Sizde konu başlıklarını az konuları ve cevaplarıda onların altından devam ettirirseniz daha düzgün olur. Sağlıcakla kalın bu arada Ramazan-ı Şerif forum başlığı açtım.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Eyl 20, 2006 11:58 pm

asilkartal yazdı:bacım yazın güzel olmuş emegine saglık

konu acmadaki başarınız beni etkiledi yani düşünerek konu açıyorsunuz yalnız size bi imza lazım yazdıgınız konuların altında durucak resim olarak diyorum avatar yani kendi resminiz olması şart degil size bi gül resmi gider sitemizin gülü olun derim ha bu arada ugurada lazım bi imza eh yakışır kardeşime bu konuyu bi düşünün derim olmuyo böle :D :D

bilirsiniz gerci ama düzenleme profil islami yazan bölümde tanışma yazan yerin üstünde profil var oraya tıkla

İmza:
Bu gönderdiğiniz mesajlara eklenebilecek bir yazı bloğudur. 255 karakterlik bir limit vardır bu yazıyı bulun

sectiginiz avatarın url sini burya koyuyorsunuz yazını karşısındaki boş yere yapıştır yapıyosunuz

Resim

mesela bu resim olabilir aşşaya url sini vericem o yazıyı kopyala yapın profil kısmının imza yazan yere yapıştır yapın bide aşşada Her zaman HTML kullan: yazısını evet olarak işaretleyin gönder deyin hepsi bu kadar
Asilkartal
Avatar olarak gülü cok begendim, sitemizin gülü ol demissin ,bizim sitemizin bir gülü var GÜL GÜZELI ben ona (SIR GÜZELI )diyorum :)
he birde yardimci olursaniz sevinirim su kopyalama isi nasil oluyor ,lütfen benim anlayacagim sekilde yazarsaniz cok sevinirim .Ugrastim ama olmadi,arkadaslarlar yardim edinde su güzel GÜLÜ avatar olarak kullanayim. :oops:
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Prş Eyl 21, 2006 7:14 pm

bırak dağınık kalsın boşver :)
bu konuları ustası olan naci abiye soracaksın.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Eyl 22, 2006 1:08 am

EFE anlamadim :?:

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Pzr Eyl 24, 2006 3:05 pm

şimdi ablacım ben buralara pek gelmiyorum yani kendi bölgemde dolaşıyorum bilmem anlatabildimmi size yardımcı olan olmamış heralde ben kıt zekamla yardımcı olmaya calışayım dedim

şimdi ablacım gülü şimdilik boşver onu hallederiz asıl benim merak ettigim bi konu varki kopyalamayı sorunca benim içim gitti desem yeridir şimdi siz actıgınız konuları tek tek mi yazıyorsunuz yani harf harf mi demek istedim eger öyleyse yazık olmuş gözlerinize.
şimdi gelelim kopyalama işine ablacım

bi yazının üstüne gelin mausun sol tuşuna basarak yazının almak istediginiz yerine kadar getirin ve basılı tuttgunuz yeri bırakın orası mavi olucak
mausu mavini üzerine getirin ve sag tıklatın kopyala yazısı cıkıcak
cıkan yazıyı mavi yapın sag tuşla onaylayın şimdi kopyalandı

kopyalama böyle oluyor bunu bi dene

yapıştırda kopyladıgın yeri koyacagın yere geliyorsun sag tıklatıp çıkan yapıştır yazısını mavi yapıp sag tuşa bas bunu bi calış derim cok basit

gerci[ ctrl a ]aya basıncada oluyorda bazı yerlerde olmuyor mesela url yi almak istedigin yerde olmuyor sayfanın hepsi mavi oluyor

inşallah anlaşılır yazmışımdır umarım
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Eyl 25, 2006 12:29 am

bi yazının üstüne gelin mausun sol tuşuna basarak yazının almak istediginiz yerine kadar getirin ve basılı tuttgunuz yeri bırakın orası mavi olucak
mausu mavini üzerine getirin ve sag tıklatın kopyala yazısı cıkıcak
cıkan yazıyı mavi yapın sag tuşla onaylayın şimdi kopyalandı

olmusmu? asilkartal, galiba becerdim

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Sal Eyl 26, 2006 5:04 am

güzel ablacım eline saglık yani internetten buraya konu acıcagın zaman heralde tek tek yazıyodun onu düşündümde üzüldüm be abla kolayı vardı kopyala yapıştır yani internette kopyala sonra buraya gel yapışdır de konunu ac hepsi bu ablacım selamünaleyküm :D
Resim

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Sal Eyl 26, 2006 3:43 pm

büyüksün :)

“İSLAMİYETİ YAŞAYIŞ ve DİNİ KONULAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ” sayfasına dön