Necmettin Demir (öz hemşehrimiz)

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
necobey

Necmettin Demir (öz hemşehrimiz)

Mesaj gönderen necobey » Cum Oca 01, 2010 1:20 am

sa ben Necmettin Demir Amasya Tasova Yolaçan köyünden yıllar önce bu koyden goc eden 9 kardesin torunlarıyız yıllar sonra bulmanın mutlulugu gördum bizlere emirogulları derler sulalelin adına koyde 9 kardesin öz amcasının ogulları varmış selam sevgilerle

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

xxx

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Oca 03, 2010 9:48 am

necobey yazdı:sa bn necbettin demir amasya tasova yolacan koyunden yılar önce bu koyden goc eden 9kardesin torunlarıyız yıllar sora bulmanın mutlulugu grdum bizlere emirogulları derler sulalelin adına
koyde 9kardesin öz amcasının ogulları varmış selam sevgilerle
Sevgili Necobey,
Forumumuza hoşgeldiniz. Yanlış hatırlamıyorsam telefon ile bana yukarıdaki konuyla ilgili bana ulaşmıştınız. Bir anlamda Demircili'li sayılırsınız, konuyu biraz daha açar mısınız? Sizden bizde yaşayanlar var mı yoksa Demircili'den tamamen ni gçö etmişsiniz?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: YENİ ÜYELERE HOŞGELDİN / SELAM / KELAM MESAJLARI BURAYA (2)

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Oca 03, 2010 8:58 pm

Necmettin Kardeşim,

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz.Aile büyüklerinizden kimlerden olduğunuza dair bizlere birazcık yardımcı olursanız bizlerde sizler için elimizden geleni yaparız.Bu forumda bu durumla ilk defa karşılaşıyoruz.Buda forumların önemini bir kez daha ortaya çıkarıyor.Bende Merzifonda çılışıyorum.Gelip geçerken nasip olursa İnşallah görüşme imkanımızda olabilir.

Bizlerden bilmediğimiz sizin sayanizde bileceğimiz hemşehrilerimize çok selamlarımızı iletin..
.
.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: KENDİNİZİ BU BAŞLIK ALTINDAKİ ŞEKİLDE TANITABİLİRSİNİZ

Mesaj gönderen zeynep » Prş Oca 07, 2010 12:22 am

Adaşım :) (Zeynep60) bak şimdi seni daha yakından tanımış olduk.....hoşgeldin Sefalar getirdin.....2010 yılında daha çok aktif olmanız dileğiyle..

Necobey, Aramıza hoş geldiniz.Eeee künyeniz kimlere dayanır. :) inanıyorum ki en kısa zamanda bir açıklama yaparsınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

necobey

Mesaj gönderen necobey » Pzt Şub 01, 2010 7:07 pm

sa evet zeynep hanım kuyem demircili koyunde 150 yıla dayanan bir göc eden9 kardeslerden birisinin torunuyum emirogullarındanım demircili den dedemin dedesi göç etmişdedemlerin koyde kalan amca ve amcasının ogulları varmış onlar kimlerse kunyemde onlardan yani emirogulları buda özdemirlere dayanıyo osmanlı soyadlarımız emiroglu tc soyad kanununda bizler demir demicili dekiler özdemir soyadı almışlarselam vesaygılarımla allaha emanet olun

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Şub 02, 2010 9:40 pm

Kardeş,

Ben sana çok yakın oturuyorum.Yazın seni misafir edlim.Uğur Bey'e katılıyorum.Belki oradan bir ip ucu yakalayabiliriz....

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön