H. ÇAVUŞ ŞAHİN aramıza hoşgeldin...

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
Kullanıcı avatarı
CAVUS.SAHIN

H. ÇAVUŞ ŞAHİN aramıza hoşgeldin...

Mesaj gönderen CAVUS.SAHIN » Pzt Mar 09, 2009 12:01 am

bende sizlerin arasinda olmaktan mutluluk duyarim tum herkese selamlar saygilarimla allaha emanet olun
En son CAVUS.SAHIN tarafından Sal Mar 10, 2009 9:02 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: H. ÇAVUŞ ŞAHİN aramıza hoşgeldin...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Mar 09, 2009 9:04 am

CAVUS.SAHIN yazdı:TUM ISLAMI ALEMININ MUBAREK KANDILINI KUTLARIM DEMIRCILI KASABASINDAKI BELEDIYE ADAYLARINA BOL SANSLAR DILERIM HAYIRLISI OLSUN ARANIZDA BULUNAMADIM ICIN UZGUNUM HACI CAVUS SAHIN
Dayı sen bizim gönlümüzdesin... :) Hem bak bu forum ve sayfa sayesinde hep yanyana cancanayız inşallah.
Katılımının devamı dileğimle aramıza hoşgeldin diyorum :okey: . Evdekilere oradakilere dostlara akrabalara selamlar...Onlarda gelsinler buradan hasret giderelim, kopmayalım...
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Mar 09, 2009 1:02 pm

Cavus Abim aramiza hosgeldin,gönlünde huzur yüzündeki gölücükler hic eksilmesin.
Hacilarin cok selami var.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Mar 09, 2009 3:53 pm

CAVUS.SAHIN yazdı:TUM ISLAMI ALEMININ MUBAREK KANDILINI KUTLARIM DEMIRCILI KASABASINDAKI BELEDIYE ADAYLARINA BOL SANSLAR DILERIM HAYIRLISI OLSUN ARANIZDA BULUNAMADIM ICIN UZGUNUM HACI CAVUS SAHIN
.

Sevgili Hacım,

Bizde sizin şahsınızda Fransa'da ulaşamadığımız bütün Demircili'li hemşerilerimizin kandilini kutluyoruz.Hepimiz farklı yerlerde yaşasak bile inanın gönül dostları her zaman insanların gönlünde yaşar.

Hoş geldiniz sefalar getirdiniz,umarım bundan sonraki süreçlerde bizlerle fikir ve düşüncelerinizi bir nebze paylaşma imkanınız olur.

Saygılarımla.
.
..
..

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Pzt Mar 09, 2009 9:03 pm

H.Çavuş Şahin dayımın bundan sonra aramızda olmasından mutluluk duyarız hoş geldiniz.Saygı ve Sevgilerimle.

Hüseyin ÖZDEMİR.
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Mar 09, 2009 9:36 pm

Sayın Çavuş Şahin

Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Üyeliğiniz hayırlı olsun. İnanılması güçte olsa 7'den 70' e Demircilileri tanımak onlarla muhatap olmak aynı çatı altında fikir ve düşünce alışverişinde bulunmak ondanda öte, muhabbet ve sohbet etmek ne güzel bir duygu

Tekrar hoşgeldiniz der hürmet ve saygılarımı sunarım.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzt Mar 09, 2009 10:00 pm

SEVGİLİ HACI ÇAVUŞ AMCAM SENİDE BU SİTEDE GÖRMEK NE GÜZEL NE İYİ ETTİNDE GELDİN ARAMIZA HOŞ GELDİN SENİNDE KANDİLİNİ YÜREKDEN KUTLUYORUM SALIK SIHAT AFİYETLER DİLİYORUM TÜM FIRANSADAKİ KARDEŞLERİME SAYGI SEVGI SELAMLARIMI SUNUYORUM ALLAHA EMANET OLASINIZ
HACI ÖMER

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Pzt Mar 09, 2009 11:39 pm

evet çavuş dayı.seni de bu sayfada görmek beni mutlu ettiğini bilmenizi isterim.insanların emekleriye güzel bir seviyeye gelmiş olan bu sanal alemde yazılarımızla buluştuğumuz gönül sohbetlerinde sizleride burda görmenin biz gençlere büyük avantajı olacağı kanaatindeyim.dayım artık bu site içerisinde daha bol hasret giderecek vede bilgi alış verişinde bulunacağımız ortamımıza HOŞGELDİNİZ diyorum.saygılarımla.......
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

Kullanıcı avatarı
yusuf_daldal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yusuf_daldal » Sal Mar 10, 2009 2:35 am

Haci amca hosgeldin der ellerinde öperim.

Kullanıcı avatarı
yavuz.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yavuz.sahin » Sal Mar 10, 2009 3:50 pm

S.A dayı aramıza hoş geldin seni ve çeverinide bu ortamda görmek ve yazışmaktan mutluluk duyarız hacı dayı tekrar aramıza HOŞ GELDİN :D allah,a emanet olun allah,ın selamı üzerinize olsun hacı yengemede slm ederim :D

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön