FORUMLAR PİKNİĞİ ve KURTGÖLÜ FESTİVALİ YORUMLARI

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

FORUMLAR PİKNİĞİ ve KURTGÖLÜ FESTİVALİ YORUMLARI

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş May 21, 2008 10:31 am

21 Mayıs 2008 DemirciliSelemen.Com'da duyurulan haber

DemirciliSelemen.Com, Kizilcaoren.Org ve Cinarcikkoyu.Com siteleri olarak “Radyo Isgesür’ün eskortlugunda” çok önceden birliktelik karari almistik ve sizlere bunu duyurmustuk. Bu birlikteligi pekistirmek adina en erken 2008 Temmuz sonu ve en geç Agustos basi arasinda Isgesür'de bulusmayi ve samimiyetlerimizi internetten gerçek hayata geçirerek daha da kaynasalim diyoruz. Malumumuz beldelerimizin dernekleri sag olsunlar kendi piknik organizasyonlarini zaten yapiyorlar ama bu FORUMLAR PIKNIGI bundan ayri bir organizasyon olacak. Amacimiz çok kapsamli devasa bir organizasyona imza atmak degil. 3 güzide beldenin web sitesi ve forumlari olarak insanlarimizi kendi dogamizda ve kendi suyumuzun basinda bir piknik ortaminda bir çay muhabbetti bile olsa bulusturmanin çok faydali ve neseli olacagi kanaatindeyiz. Her üç olusumumuzda yani forumlarimizda ortak üyelerimiz var. Bu anlamda bu güzelim üç beldemizin web siteleri ve forumlarinda konuyu gündeme aliyor sizlerle paylasiyoruz. Konuyla ilgili koordinatörler Kizilcaoren.Org için halit_misirli, Cinarcikkoyu.Com için Cafer Bey (cselvi) ve DemirciliSelemen.Com için yilmaz.sahin'dir. Tüm üyelerimize ve bölge halkimiza saygiyla duyurulur.

Resim

Buyrun sevgili üyelerimiz. Konuyu forumumuza taşıdık. En erken Temmuz sonu - en geç Ağustos başı memlekette olacak üyelerimiz :

Nerede buluşalım, nasıl yapalım ?
En son yilmaz.sahin tarafından Pzr Ağu 17, 2008 7:46 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 21, 2008 1:39 pm

çok güzel bi organizasyon olur valla gelin gelin buyrun.....
Resim

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Çrş May 21, 2008 1:42 pm

bence3de güzel olur eger memlekete olacaksa agustosda olur bence yok istanbuda yapılacaksa belgrad ormanı harika olur tam bir organizasyon yeri

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş May 21, 2008 1:46 pm

YERİNDE VE İSABETLİ OLUR,HADİ HAYIRLISI BAKALIM.

Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Çrş May 21, 2008 3:33 pm

Çok mantıklı ve güzel bir düşünce. Her forumdan 10 aile bile katılsa güzel bir eğlence olur. Belkide 3 forumdan 300 kişi olur belli mi olur?Bence yer olarak Selemen Yaylası olmayacaksa Kızılcaören Dağı'nın içindeki açık alan olsun ve aileli olsun"
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Çrş May 21, 2008 5:06 pm

[hr]

Gerçekten çok güzel bir organizasyon olur gerçekleşirse. o günleri de görebilecekmiyiz :? :)

[hr]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Çrş May 21, 2008 7:49 pm

o tarihlerde selimhan şenlikleri oluyor sanırım...
mekan orası olmalı.
zamanda şenlik zamanı...

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş May 21, 2008 11:56 pm

murat_efe yazdı:o tarihlerde selimhan şenlikleri oluyor sanırım...
mekan orası olmalı.
zamanda şenlik zamanı...
Murat'çığım,
Kesinlikle bizim asıl festivalin içine sıkışacak bir buluşmadan bahsetmiyoruz. BEn bizim festival dışı bir gün ve zaman olur diye düşünüyorum.
Neden mi onu şimdi burada yazmayacağım, gelirsin bir gün anlatırım sana. Ne ise konu ve niyet çok mütevazi ama görüldüğü kadar basit ve küçük bir buluşma olmayabilir. Burada iki belediyelik ve bir köyün internetteki insanlarından bahsediyoruz. Devam arkadaşlar, çayırlar ya da kaynarpınar a davet edelim mi Kızılcaoren li ve Cınarcıklı hemşehrilerimizi yoksa onların ellere mi gidelim?

Diğer forumlarımızda konuyu takip etmek için aşağıdaki linklere erişebilirsiniz. Ama mesaj karmaşası olmaması adına bu konuyla ilgili herkesin kendi forumunda cevap yazmasını öneririz.

- Kızılcaören forumunda Kizilcaoren.org forumu üyelerinin FORUMLAR PİKNİĞİ konusuna cevapları

- Çınarcık Forumunda cinarcikkoyu.com forum üyelerinin FORUMLAR PİKNİĞİ konusuna cevapları

NOT: DemirciliSelemen.Com Forum Yöneticileri aynı forumda olduğu gibi bu organizasyonda da bizim tarafta tam yetkilidirler, bilgilerinize.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş May 22, 2008 9:38 am

[font=Arial Black]FESTİVALLE KARIŞMAMALI İYORUM ONDAN BAŞKA Bİ GÜN ÖNCE YADA SONRA OLSUN.ÇÜNKÜ ŞENLİK ZATEN KARGASİLI YORUCU Bİ İŞ ORADA BİRBİRİMİZLE TANIŞMA İMKANI AZ OLUR O MEKAN OLABİLİR FAKAT ŞENLİKLE ÇATIŞMAMALI DİYORUM...[/font]
Resim

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Prş May 22, 2008 4:54 pm

ben diyorimki festivalden 3-4 gün sonra selemende bir piknik yapabiliriz sadece sitedekiler olarak büyük bir mangal partisi saat 3 te baslar gece 10* kadar tavuk köfte ızgara büyük parti en az 30 40 kisilik sohbet tanısma süper güzel olur büyük bir mangal

hep bulusuruz geliriz tama diyorlar ama

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Prş May 22, 2008 5:53 pm

merhabalar

Yılmaz bey yine küçük hareketlerle büyük işlere imza atmaya devam ediyor
öncelikle bu oluşuma öncülük eden kardeşlerimizi canı gönülden hem kutlarız hemde destekleriz

bu program zannedersem köypikniği şeklinde değil
site üyelerine yönelik bir organizasyon
onun için bende rahatlıkla görüş ve temennilerimi yazabilirim her nekadar ferklı bi köyden olsamda ( zaten bizim köyün siteside bu programın içinde olacak ) nihayetinde demirciliselemen.com forum üyesiyim öyle değil mi arkadaşlar !

acizane benim bu sene yaz tatili programım yoktu
ancak şu oluşumun içinde bulunmak ve bu üç köyün zaman zaman yazışarak forumlardaki yorumlarından tanıştığımız veya tanışmaya çalıştığımız arkadaşlarımızla güzel bir günde ve güzel bir yerde güzel bir muhabbetle güzel bir hatıra yaşamayı canı gönülden arzuluyorum inşaAllah zamanımız ve durumumuz el verir de bu güzelliklerden mahrum kalmayız.

sanırım bu oluşum isgesürde planlanıyor
tamamen doğal ortamda ve herşey bütün doğallığıyla oluşacak
buluşma yeri hususunda çeşitli alternatifler düşünülebilinir ancak bildiğim için diyorum çınarcık köyünün ormanları bu işler için çok elverişli ve de çok güzeldir çam ağaçlarının gürgen ağaçlarıyla sarmaşdolaş olduğu ve buz gibi fakat ilaç mesabesindeki sularının bolluğu yeşille mavinin koklaştığı bu eşsiz güzelliklerin içersinde öyle sanıyorum ki birgün çok hatta çok çok az gelecek ve bir hafta tatil yapalım hatta kampa çıkalım teklifleri san ki şu anda kulaklarımda yankılnıyor gibi

özellikle Demircilili kardeşlerimizin selemen yaylasını ve canik kırını erdem kırı eteklerinden seyretmeleri ve bütün isgesür havalesini kartal bakışıyla seyretmesini ve o eşsiz manzaraların gözlerinde ve gönüllerinde karpostal endamıyla yıllarca saklıyacaklarınada şimdiden şahitlik ederim

ve bütün arkadaşlarımıza ev sahipliği yapmaktan da büyük bir şeref ve onur duyarım ( nasip olursa )
biz gelemesek bile muhakkak diğer kardeşlerimiz bu güzel günleri fırsat bilip mutlaka değerlendirmelidirler diye düşünüyorum

bu huseynice bi yaklaşımdı
tabi ki ortak noktayı zaman içersinde 3 site sorumlusu kardeşlerimiz belirleyeceklerdir

ve mutlaka istişare sonucu en güzeli bulunacaktır
onun için mutlaka yorumlarınız ve görüşleriniz çok önemli olacaktır

hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım

ALLAHA EMANET OLUNUZ

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Prş May 22, 2008 9:45 pm

hüseyni baimize katılıyorum...
gerek demircililer olarak biz gerek diğer isgesür köyleri selemen ve havalisini
fazlasıyla bilir ve tanırlar.

bu buluşma eğer selimhan şenlikleri kapsamında olmayacaksa
başka bi köyde olsun...
çınarcık uygundur...

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen culeser » Cum May 23, 2008 12:56 pm

HERKESE İYİ EĞLENCELER

ASK.RUZGARI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ASK.RUZGARI » Cmt May 24, 2008 6:29 pm

yilmaz.sahin yazdı:çayırlar ya da kaynarpınar a davet edelim mi Kızılcaoren li ve Cınarcıklı hemşehrilerimizi yoksa onların ellere mi gidelim?
yılmaz bey kaynarpınar bizim yani kızılcaörenin değil miydi ? (bi kavga çıkarmış şimdi sınır meselesi yüzünden) yani enazından ben öyle biliyorum. her neyse yer konusundan fikrimi beyan etmek gerekirse hüseyin selvi abimizinde dediği gibi bende çınarcık ormanlarında, mümkünse eymür yada yağsıyan taraflarında olmasını desteklerim oralar orman bakımından zengin ve geniş arazileri olan bölgeler. şimdi katılımın ne kadar olacağı bilinse işte şuraya gidelim denebilir fakat geniş bir katılım geniş araziler ister. fakat siz yöneticilerimize sonuna kadar güveniyorum bizi ufacık bir yere tıkıştırmazsınız :D . umarım gerçek dostlukların gelişeceği, olan dostlukların pekişeceği güzel bir organizasyon olur. emeği geçenlere şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr May 25, 2008 9:28 pm

Insallah cok güzel bir organizasyon olacak,dost,güzel insanlarla beraber memleketimin harika dogasinda cay yudumlamak bile büyük zevktir.

Hüseyin kardesimlede bizim böyle bir konusmamiz olmustu,kendi aramizda üyelerimizle erdem kirinda bir güzellik olucakti.
Tabi bu daha kapsamli,üc güzide beldemizin forum üyelerinin aileleriyle birlikte tanisip,kaynasip güzel dostluklar kurup güzel bir gün gecirecegi
bir ortam olacak Insallah.

Ben sahsima yapilacak bu aile piknigine gönülden seve seve katilip,maddi manevi hertürlü destegi verecegimi belirtirim.
Insallah bu organizeyi en iyi sekilde alnimizin akiyla yapmayi Mevlam nasip etsin bizlere.

Koordinatör arkadaslara cok tesekkür eder kolayliklar dilerim.

Saygi ve sevgilerimle

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Forumlar Pikniği Son Durum

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Haz 02, 2008 9:15 am

02 Haz 2008 - DemirciliSelemen.Com Haberden Alıntıdır :

[left]http://forum.demirciliselemen.com/userf ... duyuru.JPG[/left]
En son yilmaz.sahin tarafından Pzt Tem 07, 2008 4:51 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Haz 03, 2008 11:51 pm

TARİH: 03.08.2008

YER: Kurtgölü

Yılmaz bey, nasıl bir ortam olacak, bilginiz varmı? katılmak isteyenler nasıl bir araya gelecek? ev sahipliğini k.örenliler' mi üstlendi.

Muhabbetle kalınız. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Çrş Haz 04, 2008 12:07 am

Sayın Yılmaz bey,

Öncelikli olarak forumlar arası piknik organizasyonu güzel aktivite İnşaallah güzel bir buluşma olur. Birbirini tanımayan üyelerin tanışmasınada vesile olabilecek bir etkinlik.
Yanlız kurt gölünün seçilmesinde kriter neydi. Sanırın 2006 yılınde burada yapılacak olan bir etkinlik sakıncalı görülerek iptal edilmişti. Bu konuyu biliyormuydunuz. Bence eymür veya fındıcak bölgesinde güzel yerler var. geçen gitmiştim orda bir etkinlik vardı. çokda güzel bir yerdi.
Tabiki yer konusunda konuşmanın artık bir önemi yok. yer tesbitini yapmışsınız zaten. müsait olan üyelere artık katılmak düşer.
Birde nasıl bir etkinlik olacak açıklama getirmemişsiniz. Bu konularda biraz bilgi verirseniz sevinirim.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

piknik

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Haz 04, 2008 8:36 am

zeynep yazdı:Yılmaz bey, nasıl bir ortam olacak, bilginiz varmı? katılmak isteyenler nasıl bir araya gelecek? ev sahipliğini k.örenliler' mi üstlendi.
ismbasoglu yazdı:Sayın Yılmaz bey,
Öncelikli olarak forumlar arası piknik organizasyonu güzel aktivite İnşaallah güzel bir buluşma olur. Birbirini tanımayan üyelerin tanışmasınada vesile olabilecek bir etkinlik. Birde nasıl bir etkinlik olacak açıklama getirmemişsiniz. Bu konularda biraz bilgi verirseniz sevinirim.
- Kurt Gölü, piknik alanı zaten. Bu alan Kızılcaören'lilerin topraklarında olduğundan bölgenin hazırlanması onlara ait olacak. Mesela en önemli hazırlık, keneye önlem amaçlı önceden ilaçlama yapılacak.
- Bu alan haricinde sizlerine adını söylediğiniz, Erdem Kırı, Selemen Yaylası, Çınarcık alanları ile birlikte Kızılcaören, Çınarcık ve Demircili gün içi ya da bir sonraki gün tur yapılması düşünülüyor.
- Organizasyona daha epey var. O zamandan önce 3 beldenin İst'daki Derneklerimiz zaten piknik yapacaklar. İst.'daki pikniklere katılan Forumlar Yöneticilerimizin ve üyelerimizin tecrübe ve önerileri ile forumlar pikniği organizasyonun içeriği netleşecek.
- Genel anlamda o tarihte bizim coğrafyada olan ve olabilen tüm forum üyeleri açık davetli.
- Siz hiç Demircili'de Selemen Harici bir yerde, diğer "saygın - seviyeli" hemşehrilerimizle piknik yaptınız mı? Yaptı iseniz işte böyle bir şey olacak inş.
- Tabi sürprizlerde olmayacak değil hani :)

Şimdilik bu bilgilendirmeyi yaparak, üyelerimizden bu mesajıma devamen ya da arzu edenler için özelden o tarihte yani 26 Temmuz'da Demircili'de olan ve olmayan üyelerimizden yanıt bekliyoruz. Lütfen kimse özel davet beklemesin. Her gün yazıştığınız hemşehrilerinizle "imkanlarınız elveriyorsa" tanışmamak için ne sebebimiz olabilir ki.

Bilgilerinize.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Haz 04, 2008 11:30 am

[font=Arial Black]YILMAZ ABİ PİKNİĞE KATILAN ÜYELİRİMİZİN UFAK NİCKLERİNİ BELİRTEN Bİ YAKA KARTI TAKMALARI BENCE DAHA İYİ OLUR MÜMKÜNSE PİKNİKTE OYLE YAPALIM DİYORUM... MÜMKÜNMÜDÜR ???????????[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: SLM

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Haz 04, 2008 2:57 pm

merkez_60 yazdı:[font=Arial Black]YILMAZ ABİ PİKNİĞE KATILAN ÜYELİRİMİZİN UFAK NİCKLERİNİ BELİRTEN Bİ YAKA KARTI TAKMALARI BENCE DAHA İYİ OLUR MÜMKÜNSE PİKNİKTE OYLE YAPALIM DİYORUM... MÜMKÜNMÜDÜR ???????????[/font]
Siz nasıl arzu ederseniz. Güzel de bir fikir aslında, şöyleki ;

Demircili - Yeşil
Kızılcaören - Kırmızı
Çınarcık - Mavi

Renklerde, gelecek üyelerin forum adlarını aynı renkli kağıtlara yazdırıp önceden ilgili üyelere dağıtırız. Haydin o zaman bildirin forum yönetimimize de liste yapalım, kimler gelecek ?

Nurhan : Sen bu konuda bize yani forum yönetimine müsait olursan yardımcı ol. Her zaman konuştuğun üyelerimizle istişare et ve kimler gelecem diyorsa bir kenara yazar mısın?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Haz 04, 2008 3:02 pm

çok mantıklı :)

DEMİRCİLİSELEMEN.COM
ZEYNEP

DEMİRCİLİSELEMEN.COM
NURHAN -> MERKEZ_60

DEMİRCİLİSELEMN.COM
KIYMET_ÖZDEMİR

KIZILCAÖREN.ORG
HALİT_MISIRLI

KIZILCAÖREN.ORG.
İLHAN

ÇINARCIK.COM
CAFER

ÇINARCIK.COM
EDA

Nurhan tebrik ediyorum güzel düşünmüssün :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Çrş Haz 04, 2008 4:25 pm

NURHAN ABLACIM ÇOK GÜZEL FİKİR ÇOK MANTIKLI OLUR BENCE :)
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Haz 04, 2008 5:21 pm

[font=Arial Black]OLUR YILMAZ ABI YAPARIM MÜSAİT OLMAK NE DEMEK ZAMAN AYIRIR GARANTİ YAPARIM.....

HA BU ARADA BENİ SİZLER VAR ETTİNİZ BEN DAHİYİM DERİMİSİM ŞAKA TABİ TAMAMEN SAKA......
[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Haz 08, 2008 12:56 am

Nurhan,

aklıma ne geldi biliyormusun :D bizim kartlarımızın rengi yeşil, yeşil huzuru ve dinginliği simgeliyor :D oysa biz demırcililer barut gibiyiz :D hani diyorum kızılcaörenlilerle kartlarımızı değişsekmi? :D :D :D

Muhabbetle kalınız. :D

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön