KENDİNİ TANITANLARA HOŞGELDİN / HOŞBULDUK / SELAM MESAJLARI BURAYA

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Kas 15, 2007 3:34 pm

Zeynep Hanım;

İlginize gerçekten teşekkür ederim.Bu isimlerden sadece Keramettin Özdemir yayınlanmış,emekli Polis memuru olarak.Salı Bey'i de site sorumlusu ekleyecektir.Diğerleri hakkında bilgim yok,bununda sebebi birbirimizden kopuk yaşamamızdandır.Her zaman söylüyorum bu sitelerin bir tarih olduğunu ve gelecek nesillere örnek olacağını,Diğer isimlerle irtibata geçebilecek veye bu isimleri yakınen tanıyan arkadaşlarımız varsa,hangi okul mezunu olduklarını şu anda nerede çalıştıklarını biliyorlarsa yardımcı olsunlar site sorumlusu gereğini yapacaktır.Sizinde bu isimlerden bildikleriniz varsa kısa bilgileriyle sitede yayınlandığı şekilde yazarsanız daha iyi olur.

Yılmaz Bey;bu arada aklıma gelmişken K.Temel DALDAL-iller Bankasından emekli-ikameti-Ankara.
Saygılarımla.....

Emiroglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Emiroglu » Cum Kas 16, 2007 11:31 pm

Degerli zeynep hanim,

abime sormussunuz o bu aralar pek giremiyor herhalde siteye, ben tamamlayayim bilgileri:

Yazildigi gibi Keramettin Özdemir - emekli polis memuru su anda Carsamba da sigorta isiyle ugrasiyor.
Sali Bey dayim Ankara da Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde müdür yardimciligi yapiyor,
diger dayim Cemal Özdemir (Gürsel Özdemir nüfüsta) Banka müdürü degil, Tarim ve Köy isleri olsa gerek
kurumun adini tam olarak bilmiyorum Kastamonuda memur, Incilay Özdemir Zirat mühendisligini bitirdi evet,
su anda Samsun Merkezde Ögretmenlik yapiyor.

Selamlar

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cum Kas 16, 2007 11:52 pm

Zeynep baci haklisiniz,aslinda onlari ben yazdigimi saniyordum ama atlamisim,dayilarimi severim dün aksamda msn de görüsme
imkanim oldu.Bu arada bilader Muharrem sagol cevap vermissin yoklugumuzu hissettirme sitede!!!

Zeynep baci Ayse teyzenin ellerinden öperim sizde selamlarimi iletiniz,sagolsunlar.Zamanlari olursa onlari buralarda agirlamaktan mutluluk duyariz.

Allah'a emanet olun.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Kas 17, 2007 12:48 am

Arkadaşlar;

Ellerinize sağlik Demirciliden daha neler çıkacak.

Yılmaz Bey galiba çok yoğunsun site yöneticisi olarak bu isimleri eklemek size düşüyor.
Saygılar.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Kas 17, 2007 1:03 am

Muharrem,

dogru bilgiler verdigin icin tesekkür ederim . ins. diger sahislar hakkinda`da bizleri bilgilendirenler olur. bekliyoruz. :)

Ugur kardesim mesajima cevap verdigine Ayse halam sevinecek. bana sorup duruyordu Ugur ne cevap yazdi diye. :) selamini iletecegim.

evet Erkan bey,

size katiliyorum. Bu Demirciliden daha nice cevherler cikacak. Siteye birde Demircili isadamlari listesini eklemenin zamani geldi diye düsünüyorum.Yilmaz bey inanin siz kadar bizlerde yogunuz. Lütfen ilgilenirmisiniz.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Kas 17, 2007 2:41 am

Ismet bey,

hmmm Abdul beye cagrida bulunmussunuz, ben de size katiliyorum.

Bu Site agasi, pasasi, baskani,muhtari, memuru,esnafi, isadami,GENCLERI, kadini ile varolacaktir.

size soruyorum neden acilmis olan diger konularada ilgi göstermiyorsunuz. yorum yapmiyorsunuz mesaj birakmiyorsunuz. peki bizler Dernek baskaninini nasil taniyacagiz? olaylara bakis acisi nedir, görüsleriniz fikirleriniz hangi istikamette...arti Dernek baskani olarak biz Demircili`leri birlestirme kaynastirma bir araya toplama gibi bir misyonunuz yokmu..iste elinizde büyük bir firsat.. bizlerle düsünceleriniz fikirlerinizi paylasmak istemezmisiniz.

en iyisi kisadan ben söyle sorayim:"sizi paylasmamaya iten sebeb nedir? :)

Selametle kaliniz.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt Kas 17, 2007 11:55 am

zeynep yazdı:Ismet bey,
hmmm Abdul beye cagrida bulunmussunuz, ben de size katiliyorum.
Bu Site agasi, pasasi, baskani,muhtari, memuru,esnafi, isadami,GENCLERI, kadini ile varolacaktir.
size soruyorum neden acilmis olan diger konularada ilgi göstermiyorsunuz. yorum yapmiyorsunuz mesaj birakmiyorsunuz. peki bizler Dernek baskaninini nasil taniyacagiz? olaylara bakis acisi nedir, görüsleriniz fikirleriniz hangi istikamette...arti Dernek baskani olarak biz Demircili`leri birlestirme kaynastirma bir araya toplama gibi bir misyonunuz yokmu..iste elinizde büyük bir firsat.. bizlerle düsünceleriniz fikirlerinizi paylasmak istemezmisiniz.
en iyisi kisadan ben söyle sorayim:"sizi paylasmamaya iten sebeb nedir? :)
Selametle kaliniz.
sevgili zeynep ablacım; sitede bir bölümünmemi sözkonusu yoksa benmi öyle anlıyorum kestiremedim!!!
kendini mizah bölümünde rahat hissedenler burası bizim bölümümüz diye saliplenmişler diğer konulara yorum yapmıyorlar
DEKADER bölümünde yoğunlaşanlara bakıyorum bu sefer ne ciddi açılan konulara, nede eğlence ve hoşzaman geçirmek amaçlı açılan konulara herhangibir paylaşım sözkonusu değil....
tamam sayın ağamızı olsun, belediye başkanımızı olsun derken başkanımız ismet abi olsun köyümüzün insanları ama tanımıyoruz.....
İÇTENLİK VE SAMİMİYETE DAVET EDİYORUM...demirciliselemen.com destek olmak sadece üye olmaktan ibaret değildir sanıyorum!!!!!!!!!!!!!!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Cmt Kas 17, 2007 10:16 pm

SERBEST KÜRSÜDEN Bİ ALINTI....

Cemre/Tokat .feat. SAMSUN 10/08/2007 17:14
Slm Dayiciiim Agalin Kabul Kandilin Mubarek Olsun
Sanada Zaten Agalik Yakisir...
Eeee Kimin Dayisisin..
Yani.. Agalin Tadini cikar belki Bidaha Aga
Olamasin..
Ama Hersey ZaMANLa olur
Bugun herkes icin DUA Edicem Dayicciiim
Ellerinden Öperim...
Fatma Yegeciimde Ascik Hava atsin Aga Hanfendisiyim diye neyee dayiicik kib aeo öpt.... bye
Ben Cemre & Filiz ;) :)

YORUMU SİZE BIRAKIYORUM.... (BAZI SIFATLAR HAVA ATMAK İÇİN DEĞİLDİR.....)
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cmt Kas 17, 2007 10:30 pm

Sayın Zeynep Hanım,
Sayın Meltem-Mehtap hanım,
Öncelikle sizlere teşekkür ediyorum. Duyarlı mesajlara göstermiş oldugunuz ilgi ve alakadan dolayı. Tabiki bizler kendi özdegerlerimiz arasından çıkmış olan kişileri onlara bu degerleri veren halkın arasında görmek en tabi hakkımızdır diye düşünüyorum. Sayın selemen Agası Abdul beyde bunlardan bir tanesi. Almış oldugu agır sorumlulugu en şekilde yerine getirecegi kanatini taşıyorum vede temenni ediyorum. Sanırım sayın agamızda bu ugraş içinde olmalıdır. Bu forum aslında onun için bir fırsattır. tabiki halkın nabzını iyi tutması şartıyla. Benim sayın agadan istedigimde budur zaten. Halkın nabzını tutarak gençlerimizle, kasaba yerel idarecileri ile ve dernek ile olan dialog ve iletişimini iyi saglıyarak takdir kazanmasıdır. Görüşlerime katılıyormusunuz bilmem ama gerçek anlamda benim görmek istedigim agada aradıgım şartlar böyledir.

Zeynep hanım,
forumun diger bölümlerine niye katılmadıgımı soruyorsunuz. oralara katılmıyorum ama sizlerin ve diger kayıtlı üyelerimizin yazılarını, şiirlerini, mizah ve diger iletilerini takip ediyorum vede çok hoş buluyorum. gerçekten foruma renk katıyorsunuz. Sanırım ileti mesaj rekoruda şu an sizde görünüyor. sizleri ayrıca kutluyorum. İnşaallah bundan sonra forumun diger bölümlerndede güzel egitici ve mizahi konularla sizlere ayak uydurmaya çalışacagım. Bu arada Dekader'ide unutmayınız
hoşcakalınız.
saygılarımla,

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
İSMET ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Kas 19, 2007 1:24 am

Bu arada Dekader'ide unutmayınız demis: Ismet Sahin

Unutturmamak sizin isiniz. O sayfa size tahsiz edilmis bir bölüm. gündemde nasil tutmaniz gerketiginide ekip arkadaslarinizla kafa yormaniz gerekiyor.

simdilik sayimiz azda olsa birkac kisi ilgi gösteriyoruz.sorular sorduk tatmin edici cevaplar alamadik (ben sordum :) ) yönetimtediki arkadaslari fotograflari ile tanitmak cokmu zordu.

hmmm yeri gelmisken sorayim esleriniz nicin siteye üye olmuyorlar? katilmiyorlar? eminim hepinizin esi takip ediyordur. siz beylermi müsade etmiyorsunuz? bir bayanin foruma yazi yazmasi acayip,tuhaf birseymi? peki bizler nasil Kadin kollarini kuracagiz?

biliyorum göreviniz hicte kolay degil. Demircilide sizler gibi ileri görüslü,ufku acik sahislari görünce insan umut bagliyor. karsilikli saygi ve sevgi oldugu müddetce bizim jenerasyonun cok seyin üstesinden gelecegine inaniyorum.

Saygiyla ve sevgiyle kaliniz. :)

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Selamlar

Mesaj gönderen mavi_prens » Cum Kas 23, 2007 9:20 pm

İsmail ÖZDEMİR
Ordu doğumluyum, 22 yaşındayım.
Osmangazi Universtesi bilgisayar Prog. bölümünü bitirdim.
Simdi istanbulda calısıyorum, sirketin adını yazmım reklam olasın.
Yılmaz Abi ye boyle bi calısma yaptıgı için tesk, guzel bir forum olmus.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Kas 23, 2007 10:03 pm

Sevgili İsmail;

Sizin gibi genç ve değerli hemşerilerimizi aramızda görmek bizler için gerçekten gurur verici.İnşallah bundan sonraki süreçte sizinde katkınızla bu siteyi daha güzel yerlere taşırız.

Başarılarınızın devamını diliyorum.................

ozdemirderya

Merhaba

Mesaj gönderen ozdemirderya » Cmt Kas 24, 2007 10:52 am

İsmet Bey teşekkür ederim karşılama mesajınız için. Ben de bu siteyi tesadüfen buldum ve çok mutlu oldum.

Erkan abicim özelde bi mesaj yoktu baktım. Zaman aşımına uğramış olabilir. Ben de seni burda görünce sevindim şaşırdım: )

Sevgiler saygılar herkese...

Derya ÖZDEMİR

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Kas 24, 2007 2:47 pm

Deryacığım;

Katılımın için teşekkür ederim.Bu site Demircilileri buluşturma platfor mu açısından bizler için gerçekten bulunmaz bir nimet.Üye sayısınada dikkat edersen çok geniş katılımlı.İnşallah seninde katılımlarından faydalanacağız.
Hekese selamlarımı iltin,Allaha amanet olun.......

Emiroglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Emiroglu » Cmt Kas 24, 2007 4:26 pm

Sevgili ismail,

hem ayni yasitiz, hemde meslektas sayiliriz. Seni bundan sonra daha aktif görmek isteriz bu forumda.
insAllah bir gün daha yakindan tanisma imkanimiz olur.

Sana basarilar dilerim,

Muharrem Özdemir
Avusturya

Emiroglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Emiroglu » Cmt Kas 24, 2007 4:41 pm

Derya hanim aramiza hosgeldiniz,

Erkan abi nin de dedigi gibi bu site bizim (Demircililerin) bulusma, tanisma ve kaynasma yerimiz.
Umarim bundan sonra sizi daha ????? aramizda görürüz.

Selam ve Saygilarimla

Muharrem Özdemir

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Nebahat Sahin hoşgeldiniz.

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Kas 29, 2007 11:14 pm

nbt.sahin yazdı:ADI SOYADI : Nebahat ŞAHİN
D.TARİHİ : 1965 reşadiye
TAHSİL : Reşadiye Ticaret Lisesi mezunu
İKAMETGAH : İstanbul/YENİBOSNA
MESLEK : MUHASEBECİ

Evli 3 çocuk annesiyim. Demircili Dernek Başkanının eşiyim.
Nebahat Hanım sitemize hoşgeldiniz, katılımınızın devamı temennim ile saygılarımı sunarım.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

HOŞGELDİNİZ NEBAHAT HANIM

Mesaj gönderen ismbasoglu » Prş Kas 29, 2007 11:19 pm

Sevgili Nebahat hanım,
Aramıza hoşgeldiniz. Siteye renk katacagınıza inanıyorum. Duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşacagınız için mutluyum.

Saygılar,

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
İSMET ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Kas 30, 2007 1:07 am

Sevgili Ablacığım;

Kadınların Toplumumuzdaki yeri ve önemini daha önce bu sitede ifede etmeye çalışmıştık.Bugün Dünya geneline baktığımız zaman Kadınlar,gerek siyasi,gerek ekonomik,gerek kültürel,gerekse diğer alanlarda dünyaya yön vermektedirler.Ama biz toplum olarak bunu hala anlatamadık,gerçi anlayanlarda bize yeter.

Sizi bu sitede görmek bizleri gerçekten memnun etti.İnşallah bundan sonraki süreçte fikir ve düşüncelerinizden daha aktif bir şekilde faydalanacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle aramıza hoş geldiniz diyor saygılar sunuyorum.........................

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TEŞEKKÜR

Mesaj gönderen nbt.sahin » Cum Kas 30, 2007 11:11 pm

Sayın selemen.com site yöneticisi Yılmaz bey,
Sizleri şahsen tanımıyorum ama site sayesinse sizlerle tanışmaktan mutluyum. Sitenizi takip ediyordum. Başarılı ve seviyevi bir site olmuş. Sizleri tebrik ederim.

Nebahat ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TEŞEKKÜR

Mesaj gönderen nbt.sahin » Cum Kas 30, 2007 11:24 pm

Sayın Erkan bey,
hoşbulduk. teşekkür ederim. Bu forumdaki iletilerininzi takip ediyordum. Güzel şeyler yazıyorsunuz, inşallah bu güzelleiklerden insanlarımız istifade ederler. Sitemizde güzel ve başarılı seviyeli bir şekilde gidiyor. bizlere düşen bu platformdaki seviyeyi yükseltmek olacaktır. Bu sebebten dolayı siteye üye oldum.
Saglıcakla kalınız.

Nebahat ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Cum Kas 30, 2007 11:55 pm

Hoşgeldiniz Nebahat Hanım. Saygılarımla ...
Demet Sahin
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

TABELACI_MUSTAFASAHIN

HOŞ GELDİNİZ

Mesaj gönderen TABELACI_MUSTAFASAHIN » Cmt Ara 01, 2007 10:34 am

SEVGİLİ NEBAHAT YENGECİGİM,
SİTEMİZE VE ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ. İNŞAALLAH DERNEK BAŞKANIMIZ İLE BERABER SİTEMİZDE SİZLERİN FİKİR VE GÖRÜŞLERİNDEN İSTİFADE ETMEK İSTİYORUZ. KASABAMIZDAKİ DİGER BAYAN KARDEŞLERİMİZİNDE SİTEYE İŞTİRAKLERİNİ BEKLİYORUZ.

SAYGILARIMLA,
MUSTAFA ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
mustafabasoglu

HOŞGELDİNİZ

Mesaj gönderen mustafabasoglu » Cmt Ara 01, 2007 10:45 am

DEGERLI NEBAHAT YENGECIGIM SIZLERI ARAMIZDA GORMEK NE GUZEL DEMIRCILI SELEMENE
HOS GELDIN ELLERINDEN OPERIM
MURAT SAHİN

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Ara 01, 2007 11:40 pm

Nebahat Hanım,

Demırcili'leri bulusturan bu güzel platforma hosgeldiniz. ınsaallah bundan sonraki sürecte'de daha aktıf olmanız dılegi ile. :)

Kilitli

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön