KENDİNİ TANITANLARA HOŞGELDİN / HOŞBULDUK / SELAM MESAJLARI BURAYA

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eyl 02, 2007 6:45 pm

Zeynep HANIM

Öncelikle güzel duygularınız için size teşekkür ediyorum.Bizler her zaman Beldemizin gelişmesinden
yanayız.Bunu yaparken doğru,dürüst,ilkeli,kararlı insanların yanında olacağız.Hiç bir zaman bir beklenti
içerisinde olmayacağız,olanlarında yanında olmayacağız.Bizim insanlarımızın büyük bir çoğunluğu gur
bette yaşarlar ve fedakar insanlardır.Yardımlaşmayı destaklemeyi her zaman en üst seviyede tutmuş
lardır.Bizlerde bu siteye elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız.Bunu yaparken şahsen
benim aradığım tek şey doğruluk ve dürüstlüktür.
Kimlerden olduğum ile ilgili bilgi istemişsiniz aslında Kasabamızın büyük çoğunluğu tanır.16 yıldır
Emniyet teşkilatında çalışıyorum,şu anda Merzifon Polis Okulunda görev yapıyorum.Memleketimize güzel polisler yetiştirmeye çalışıyoruz.Bundan sonraki süreçte Demircili dışında yaşayan insanlarımıza
ulaştıkça inşallah burada isimlerini görmek istiyoruz.ALLAH'a emanet olunuz.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Eyl 03, 2007 8:01 pm

Sükür kavusturana,

Kardesim arkadaslar Turan demis ben sana Mevlüt diyeyim cocuklugumuzda 4 yil ayni siralari paylastik okumayi beraber söktük,Yengemin(Annenin) ekmegimize sürdügü Cemeni paylastik,ama hayat herbirimizi bir yerlere firlatti.

Hocamla heryil görüsüsme imkani bulup,sohbetlerimiz oldu seninle beraber,Ahmetin,Burakinda kulaklarini cinlattik.Ama seninle görüsmek bir türlü
kismet olmadi,Insallah Sitemizin sayesinde böylece yazisiriz.

Söyle tanisma bölümüne güzelce yaz arkadaslar tanisin seni,Emegini ödiyemeyecegimiz Ögretmenimiz Dursun Mehmet Sahinin oglu,Rahmetli köyümüzün Imami Ömer Hocanin yigeni.... valla gerisini artik sen yaz.

Kardesim Allah'a emanet ol,Insallah ????? ????? görüsürüz.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Hoşgeldin vienna_87

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Eyl 04, 2007 2:50 pm

vienna_87 yazdı:slm arkadaslar

isim:ugur altun (bütün altunlara slm olsun)
Baba:gökmen altun (baba adi:bayram)
Anne:elmas altun (Baba: kara hüseyin)

Bp petrol ofisinde :isletme,büro,.... nichts besonderes :? :cry:

viyanadan gurbet ipini cekiyoruz

hayat süper demircili bi bambaska
hersene görüsmek üzere
ALTUN ugur
Aramıza hoş geldin Ugur. Sitemizde yanlış hatırlamıyorsam 3. uğursun. 2 mi idi acaba? Ne ise Hoşgeldin.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Eyl 06, 2007 3:55 pm

viena_87 (Ugur)

aramiza hosgeldin sefa geldin. :)

evet seninle beraber bildigimiz 3 tane Ugur var sitemizde 2 si yurtdisindan,1 ri yurticinden

Ugur Özdemir Avusturya

Ugur Altun Viana

Ugur (Dj) byUkala Ist.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cum Eyl 07, 2007 2:23 am

[font=Comic Sans MS]Uzun zamandır giremiyorum.. :(

Yenİ gelen Arkadaşlar

Nurhan'cım Hoş Geldin :)
Ugur Adaşım Sende Hoş Gledin :)
[/font]

mts16
İletişim:

Mesaj gönderen mts16 » Pzt Eyl 10, 2007 5:51 pm

uğur msn veya tel. iletirsen sevinirim turan

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Eyl 10, 2007 11:01 pm

Merkez60

aramiza hosgeldin,daha güzel mesajlar`da bulusmak dilegiyle. :wink: :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Eyl 26, 2007 4:05 am

Ad : Demet
Soyad : Şahin
Sülale : Pridin büyük oğlu Hayri Şahin'in küçük kızıyım. (Site yöneticisinin kardeşiyim.)
Memleket : Tabiki Demürcülü
Doğum : Ordu
Okul : Teknik Lise Bilgisayar Mezun - Sakarya Üni. Yapı Öğretmenliği (İç Mimarlık) 2. Sınıf.
Ünvan : DemirciliSelemen.Com Bayan Üyeler Halka İlişkiler

Demetcigim hosgeldin bundan sonra seni ????? ????? aramizda görmek isteriz. :)

Ünvani nerden? ve kim tarafindan verildi? yanitlarsan sevinirim. :?

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş Eyl 26, 2007 1:20 pm

demet hanım hoş geldiniz....

zeynep hanımın dediği doğru sitede daha kıdemli olan bayan üyeler (mesela zeynep hanım) varken neden siz....
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Eyl 26, 2007 4:33 pm

Aramaıza hoşgeldin DEMETCIĞİM
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Çrş Eyl 26, 2007 10:54 pm

zeynep yazdı:

Demetcigim hosgeldin bundan sonra seni ????? ????? aramizda görmek isteriz. :)

Ünvani nerden? ve kim tarafindan verildi? yanitlarsan sevinirim. :?
Bir laptop almak üzereyim inşallah. Ondan sonra sık sık bağlanmaya çalışacağım Zeynep Abla. Ünvan konusuna gelince aslında bu ünvanın başına "Festival alanında"yı eklemem gerekiyordu. Ünvandan öte sorumluluk desek daha iyi olacak belkide. Abim bu sene son anda festivale gelemeyince kardeşler arasında görev taksimi yaptı. Beni de "Festival alanında çadırda bayanları karşılama ve defteri yazdırma" görevi verdi. Oradan kalan bir ünvan diyebiliriz işte. Site dışı faaliyetlerde elimizden geldiğince altif olmaya çalışıyoruz inşallah. Ben şu ünvan satırını kaldırayım, yoksa yanlış felan anlaşılır.

-Kıymetçiğim ve diğer üyelere de bana yazdıkları karşılama mesajları için teşekkür ederim-

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Eyl 28, 2007 4:00 am

sevgili Demet

Ünvani nerden ve nasil aldin diye sormamdaki sebeb, ve özelliklede aciklik getirmenin nedeni sundan dolayi istemistim: Site`de hic kimseye ayrimcilik yapilmadiginin,yandaslik gözetilmediginin diger arkadaslar tarafindan bilinsin istedim. burasi bir aile,akraba Sitesinden öte... Demircilileri kaynastiran ve bulusturan bir yer.

tabiki her sitede oldugu gibi bizimde sitemizde yildizlar ünvanlar olacaktir bir renktir. Ünvani´ni sakin kadirma sen hak etmissin.

Salih kardesim gönüllerinizde kidemim oldu ise ne mutlu bana. sen bakma benim mesaj sayimin fazla olduguna :)

bana göre kisilerin Ünvani birakmis olduklari mesajlardir. bazen okadar hos mesajlar okuyorumki... inanin hangi Ünvani ve rütbeyi verecegimi bilmiyorum o güzel mesajlarin ancak gönülde rütbesi olur diye düsünüyorum.

Muhabbetle kalin. :)

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzr Eyl 30, 2007 2:08 am

hoş geldin ahmet54 :)
hoş sohbetler diliyorum....
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eyl 30, 2007 2:53 am

ahmet54

Hosgeldiniz sefa getirdiniz. hangi güclü referaslar? paylasinda bizde bilelim. :) güzellikleri paylasacagimizdan emin olabilirsiniz. :)

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Pzr Eyl 30, 2007 3:55 pm

selam eyy türk gençliği bende geldim iyi bir sohbet ve arkadaşlıklar olur temennim popüler olalım hüseyni destek sonsuz

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Pzr Eyl 30, 2007 4:05 pm

hoşgeldin ahmet
namıdiğer 54

sakarya ile çok hatıraları var in şaAllah zaman zaman paylaşırız

tekrar hoş geldin

Kullanıcı avatarı
ahmet54
İletişim:

Mesaj gönderen ahmet54 » Pzr Eyl 30, 2007 9:17 pm

Hoşbulduk Arkadaşlar. Hepinize ayrı ayrı teşşekkür ederim.. Snaırım burada olmaktan mutlu olacağım.. Hüseyni anlat bakalım şu kadarya hatıralarını..

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Eki 03, 2007 11:06 pm

SEVGİLİ BAŞKAN SİTEMİZE HOŞGELDİNNNNNN,,,,,,,,,,,,,,,,(MEHTAP MELTEM MİROĞLU)
SAYGILAR BİZDEN!!!!!!!!
:roll:
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Eki 04, 2007 8:23 am

Site yöneticisi olarak başkanımızın sitemize teşrif etmeleri beni de mutlu etti. Demircili burada ise başkan da burada olmalı idi zaten. Yerel yönetimlerin halkla kaynaşması açısından bulunmaz bir fırsatttır bu platformlar. Yoksa gurbetteki bu kadar (saygın) Demircili'lileri nasıl karşısına alabilirdi ki? Nice güzel mesajlar dileğimle, sa.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

KENDİNİ TANITABİLENLER BÖLÜMÜNDEKİ ARA MESAJLAR ve YENİ ÜYE OLANLARI KARŞILAMA MESAJLARI BU BÖLÜMDE

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Eki 05, 2007 1:52 am

EMRE KANDOĞMUŞ yazdı:ADI-SOYADI: EMRE KANDOĞMUŞ
1981
BABA:SALİH KANDOĞMUŞ (ESKİ DEMİRCİLİ BELEDİYE BAŞKANI)
ANNE:MERHUM NAZİFE KANDOĞMUŞ
GAZİOSMANPAŞA ÜNV. ÖĞRENİM GÖRMEKTEYİM!

BENİMLE İLGİLİ DUYGU DÜŞÜNCE PROBLEMLERİNİZİ BİRE BİR BENLE HALLEDEBİLECEĞİNİZ ADRESİM
emrekandogmus@hotmail.com
saygılar...
Emreciğim:

Saygın ve seviyeli katılımcılardan oluşan bu siteye hoş geldin.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

TANIŞMA VE KAYNAŞMA

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eki 07, 2007 12:52 am

Sayın site yöneticisi Yılmaz Bey:

Sitenizin baş sayfasına Tanışma ve Kaynaşma bölümü koymuşsunuz.Site üyelerinizin büyük çoğunluğu İstanbulda yaşamaktadır.İleriki bir tarihte Değerli site üyelerinin,belediye başkanının,Dernek başkanının,kayılmak isteyen değerli hemşerilerimizin katılımlarıyla İstanbul'da güzel bir mekanda Tanışma ve Kaynaşma adı altında yemekli bir organize yapmayı düşünüyor musunuz?

ÖNERİM:Davetiye bastırmak suretiyle,bütün üyelerimiz ve Demircilinin ileri gelenleri bu konuya destek vereceklerdir.Bizim bu tür aktivitelere inanın ihtiyacımız var.Demircilide bir çok işada mı maddi amlamda yardımcı olacaktır.Yeter ki girişimcilik ruhunu başlatalım.Sayın belediye başkanı,Sayın dernek başkanı ve şahsım ayrıca diğer insanlarımızın konuşmacı olarak katılacaklarından eminim.

Burada ki amacın sizce ve değerli site üyeleriyle gerçeğe dönüştülülmesi daha güzel olmaz mı?

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

YENİ KATILAN SAYIN ABDUL YILDIZ

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eki 07, 2007 1:36 am

Sayın Abdul YILDIZ:

Demicili'nin bana göre saygın üyelerden oluşan,hoşgörünün,nezaketin,seviyenin vs ön planda tutulduğu sitede siz değerli dostlarımızı görmek beni son derece mutlu etti.Size Demircilinin ağası diye engin hoşgörünüze sığınarak hitap etmedim.Çün ki sizin bu tip şeylere değer vermediğinizi yakından biliyorum.Zaten sizde bunu siteye üye olurken sıfat kullanmadan göstermiş bulunuyorsunuz.Gerek Demircilinin gerek bu sitenin,Demircili adına diğer aktivitelerde bulunacak insanların sizin gibi kişiliklere her zaman ihtiyacı olacaktır.

Benim bu siteye katılmamda ki amaç şu anda canlı örneğinde olduğu gibi sizin gibi insanlarımızla dertleşmek,hasret gidermektir.Bunu yaparkende birbirimizin fikirlerine saygı duyarak,eleştirilerimizi uslubumuza ve kendimize yakışır şekilde yapmaktır.İnsanlarımız arasında ayrım yapmadan,kin gütmeden,doğru ve dürüstlükten taviz vermeden yapmaktır.

Sizin şahsınızda Almanyadaki Hemşerilerimizin yaklaşmakta olan KADİR gecesini,ailelerinizle,eşlerinizle ve bütün dostlarınızla huzur ve barış içerisinde geçmesini temenni ediyorum.Erkan ÖZDEMİR.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eki 07, 2007 4:37 am

banada davetiye gelecekmi? :)

güzel bir öneri böyle bir aktivitenin organize edilmesi hem biz Demircili`ler icin hemde kasabamiz icin faydali olacaktir.ins. ilgilenen arkadaslar kusursuz planlarlar. hayata gecirildigi takdirde, o günkü toplantinin önemini iceren mesajlar fotograflarla beraber sitede yayinlanabilir.dolaysiylada katilamayan hemsehrilerimizide haberdar etmis olunur.

Sayin dernek baskanim bu öneri hakkindaki düsüncelerinizi merak ediyoruz. lutf edip cevap yazarmisiniz.

Muhabbetle kalin. :)

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eki 07, 2007 5:59 am

evet son zamanlar siteye ad ve soyadi üye olan demircilileri böyle bir platformda görmek son derece benide mutlu ediyor. Aile ortaminda sohbet ederken bazi sahislarin isimlerini duymustum kendilerinden saygin olarak bahs ediliyordu. dogal olarak bizlerde`de merak uyandiriyordu. malum kasbamizin gurbetci olmasi hasebiyle birbirimizi tanima imkanimiz olmuyordu. iste simdi böyle bir imkanimiz var. en azindan ilgi gösterip katilirsak ,birseyleri paylasirsak, mesajlar birakirsak memleketinden ve birbirinden ayri olan Demircililer birbirimizi yakindan tanima firsatimiz olacaktir.

daha öncede forumda paylasmistim. "Demirciliden nice cevher insanlar cikacak" tanidikca inanin bizler bile hayrete düsecegiz. Demircilili bir bayan yazarimiz var. ben yeni ögrendim sizler biliyormuydunuz?

Kimbilir ileriye dogru daha kimleri kimleri taniyacagiz.

unutmadan Abdul yildiz bey, hosgeldiniz kendinizi tanitirmisiniz.

Muhabbetle kalin :)

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Eki 07, 2007 12:52 pm

Sevgili Erkan abicim; böyle güzel bi organizasyona bende katılmak isterim...
belki böylece demircili halkı arasıda gerçek bi kaynaşma sağlayabiliriz......

not:ya abi benim kütük ERZURUM.... bi problem olurmu :D
Resim

Kilitli

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön