KARADENİZ'DEKİ HAİN SALDIRILAR

Vatani görevini yapacak ve yapan, iznine gelen Demircili'li askerlerimiz. Şehit Haberleri...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

KARADENİZ'DEKİ HAİN SALDIRILAR

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Nis 26, 2010 10:01 pm

Son bir hafta içerisinde Samsun'un Ladik İlçesinde iki Polis Memurumuzun şehid edilmesi,bügün Giresun'un Dereli İlçesinde mayın patlaması sonucu bir askerimizin şehid oluşu iki askerimizin yaralanması hepimizi derinden üzmüştür.Bu olayları gerçekleştiren hainler hiç bir zaman hedeflerine ulaşamayacaklardır.Düşünsenize bir insan sabahleyin evinden işine çıkıyor,akşam çocuklarının yanına dönemiyor.Ne kadar acı bir olay.Neyseeeeee..

Şehitlerimize canabı Allahtan rahmet,yakınlarına sabırlar,yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum..
.
.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: KARADENİZ'DEKİ HAİN SALDIRILAR

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Nis 26, 2010 10:53 pm

Karadeniz halkı bu zamana kadar kendi coğrafyasında PKK nın taşeronlarına prim vermedi, inşallah bundan sonra bundan öncekinden daha açık gözlü davranarak vermeyecektirde. Yoksa artık istihbarat bilgilerinin haber bültenlerine de düşürdüğü "PKK Karadeniz'de eylemler yapacak" haberleri boşuna verilmiyor. Akıllı olmalı, bu çapulsuzlara, bu ara Karadeniz dağlarında daha dikkatli olmalı. Buradan sesimiz nerelere ne kadar gider bilemeyiz ama aman diyorum, dikkat diyorum başka bir şey demiyorum.

Şehitlerimizin acısı yüreğimizi dağlasada gözlerimizi de bi o kadar açsın inşallah.
"Söz uçar yazı kalır"

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum May 07, 2010 11:43 pm

neden bu kalleşleri yakalıyamıyoruz ladikteki hain saldırıyı yapanları sazak karakoluna yapılan hain saldırıyı yapanları neden yakalıyamıyoruz bukadar aciz bir devletmiyiz BDP yani eski DTP pkk nın bir kolu neden bunları içeriye tıkayamıyoruz bilmediğimiz senaryolarmı var acaba içten herkes cezasını çekmeli bunlar sınırdışı edilmeli....
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Cmt May 08, 2010 10:46 pm

şehit polislerimize allahtan rahmet.ailelerine sabır diliyorum...öncelikle kimse ne kürdü suclasın nede türkü..yumrugu atanda, o silahtan kursunu sıkanda aynı kisilerdir.. bölücüler çeşitli sınıflara ayrılır ..ama unuttugumuz birseyler var türkiyeyi ve bayrağı kötü emellerine alet edipde bu ülkeyi bölmek isteyenler var..kürdü nasıl bölmek istiyorsa gözünüzde..türküde aynı sekilde bölmek istiyor basklarının gözünde..provakatörler iş basında..sağ duyu..önce insanız..sonra müslümanız...gerisine gerek varmı??

SUNUDA DEMEDEN EDEMICEM
birisine yumruk atıldığı için değil de 2 polisimiz şehit düştü diye emniyet müdürünü görevden alabilecek delikanlı var mı?
Resim

“ASKERLERİMİZ, ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ” sayfasına dön