TOKAT-REŞADİYE'DEKİ HAİN SALDIRI

Vatani görevini yapacak ve yapan, iznine gelen Demircili'li askerlerimiz. Şehit Haberleri...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

TOKAT-REŞADİYE'DEKİ HAİN SALDIRI

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Ara 07, 2009 7:43 pm

Tokat'ın Reşadiye İlçesine bağlı Sazak köyü yakınlarında hainlerce şehit edilen vatan evlatlarımıza Cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar,yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.Bu hainler bilsinler ki bu ülkeyi asla karıştıramayacaklar,ayrıştıramayacaklar ve hain emellerine asla ulaşamayacaklardır.İnşallah en kısa zamanda güvenlik güçlerimiz o hainleri saklandıkları inlerinden çıkaracaktır.. .. ..

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: TOKAT-REŞADİYE'DEKİ HAİN SALDIRI

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzt Ara 07, 2009 9:40 pm

Şehitlerimize Allah(cc)tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı diliyorum.

Güvenlik güçlerimize için ise Allah(cc) yar ve yardımcıları olsun. Dualarımla inşallah ...
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Ara 07, 2009 9:52 pm

Şehitlerimizi kurşun yağmuruna tutan teröristleri Allah kahr perişan etsin.Şehit yakınlarının başı sag olsun.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Ara 08, 2009 2:06 am

bugün en kötü günlerimden birisini ya$adım bu saldırıya cok üzüldüm her türk evladı gibi ama birşeye kafam takıldı uzun namlulu silahlarla saldırı oldu deniyo MG3 ve BİXİ ile benim anlamadıgım bu silahlar agır silahlar nasıl bir anda kaybolurlar o silahlarla nereye kaçabilirlerki ? sazak köyüyle bağlantısı oldugunu düşünüyorum bu köpeklerin çünkü 1997 deki aynı yere saldırıda 4 şehit vermiştik ve 1 gün önce sazak köyünden yiyecek almış teröristler evelsi gün pusuya düşürmüşler askerlerimizi bu kalleşler hale o bölgede biryere saklanmışlardır disiplinli dikkatli bir arama tarama faaliyeti kıskıvrak yakalatır köpekleri allahım belalarını verir analarımızın gözyaşları elbet dinecek birgün gerekirse bizler gideriz

öldüreceksin köpekleri arabaların arkasına bağlayıp sürükleye sürükleye reşadiyeye getireceksin :evil:
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
yusuf_daldal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yusuf_daldal » Sal Ara 08, 2009 2:11 am

Kallesce ve haince düzenlenen saldirida 7 kardesimizi SEHIT verdik,
Bütün SEHIT düsen kardeslerimize ALLAHTAN Rahmet Kederli Ailelere ve yüce Milletimizi
sabirlar diliyorum.

Yüce Mevlam bu hayinlerin belesini süpesis vercektir.

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Sal Ara 08, 2009 12:35 pm

Allah rahmet eylesin :( tüm sehit ailelerin ve tüm türkiyenin basi sagolsun..... yeter artik nere kadar bu catismalar daha kac sehit vercez :( acilim acilim dediler 7 askerin basini yediler :( ...bumu acilim....??????
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Sal Ara 08, 2009 12:48 pm

sehitlerimiz melmeketlerine ugurladi allah yakinlarina sabir versin anin
Dosya ekleri
fft15_mf450018.jpg
fft15_mf450018.jpg (25.78 KiB) 13513 kere görüntülendi
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Ara 10, 2009 2:38 pm

en cok zoruma gidende ne bilirmusunuz ölen sehitlerimizden ikisiyle hastanede tasadüfen aynı saatte devlet hastanesinde karsılasmıs olmamız en son görüp birde aksam vefat ettiklerini duymak yıktı beni.MEKANLARI CENNET OLSUN.RABBİM ANNELİREN SABIR VERSİN.
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Ara 11, 2009 2:13 pm

bu hayin saldırıyı yapan serefsizler köpekler tunceliden gelen terör örgütü mensuplarıymıs en pasif nokta olarakda sazak karakolundaki masum mehmetciklerimizi secmisler ve bu acımasız olayı pkk üstlendi allah topunun soyunun belasını versin 1 ölürüz 1.000 dogarız bu vatan icin

hale böyle acımasız olayları bu bizi derinden üzen olayları ve durumları acılıma baglayanlar pkk ve terör rahmetli özalın ırakın kürtlerine güneydogunun kapılarını acdıktan sonra baslamıstır yani 1980 lerden itibaren ülkeyi ic savasa götürmek isteyen karanlık gücler vardır yıllardır oldugu gibi yaklasık 2 aydır sehit verilmiyodu hersey cok güzel gidiyodu asıl provakatör ve pravokasyoncular muhalefet partilerdir akparti hükümeti önemli adımlar atacakdır bu dakikadan sonra ergenekonun nasıl üstesinden gelindiyse pkk nında üstesinden gelinecekdir ülkeyi karıstırmak istiyen gücler var suan elbet piyasaya cıkacaklardır birde mehmetcigimize saldırılar hep ak partinin önemli adımlar atacagı günlerde meydana gelmekde buda soru isareti

nurhan senin adına üzüldüm kuzen bizde kameralardan gördük TV de icimiz yandı sen birde canlı görmüssün :(
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
yavuz.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yavuz.sahin » Pzr Ara 13, 2009 12:45 pm

geçenlerde yaşadığımız bu hain saldırıda ŞEHİT verdiğimiz 7 ASLAN parçasını toprağa verdik o hainler bilsinki bu millet bu devlet ve bu türk gençleri bu vatanı canları pahasınada olsa kanımızın son damlasına kadar savunacak ve koruyacaktır.Ama benim kafama takılan askerliğini yapmış biri olarak bizim askerimiz bu şerefsizlere nasıl olurda karşılık veremez asker silahsız olurmu , VATAN BİR BÜTÜNDÜR BÖLÜNEMEZ BÖLMEYE ÇALIŞANLARIDA MEHMETÇİKLER BÖLECEKTİR. Allah Yar Ve Yardımcıları Olsun ,askede olanlarımızıda yakın zamanda hayırlı TEZKERELER dilerim.gideceklerede şimdiden askerliğin ne kadar ciddi ve dikkat,e alınması gereken bir görev olduğunu hatırlatırım :?: :?: :?:

Kullanıcı avatarı
senol.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen senol.sahin » Pzr Ara 13, 2009 2:02 pm

Silah arkadaşlarıma cenabı allahtan rahmet yakınlarına ve tüm şehit ailelerine baş saglıgı dilerim.

“ASKERLERİMİZ, ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ” sayfasına dön