ŞEHİT HABERİ

Vatani görevini yapacak ve yapan, iznine gelen Demircili'li askerlerimiz. Şehit Haberleri...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Eyl 05, 2008 5:51 pm

Şırnak'ın merkez Güneyçam köyü yakınlarında terör örgütü PKK militanlarınca yola döşenen patlayıcının infilak etmesi sonucu bir uzman çavuş ile bir çavuş şehit oldu.

Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Güneyçam köyü yakınlarında yolda mayın taraması yapan güvenlik güçlerinin geçişi sırasında terör örgütü PKK mensuplarınca daha önce yola döşenen patlayıcı infilak etti.

Patlama sonucu Uzman Çavuş Mehmet Ali Yazıcıoğlu ile İstihkam Çavuş İlyas Güzel şehit oldu.

Şehitler için Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığında cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından Uzman Çavuş mehmet Ali Yazıcıoğlu'nun cenazesi Trabzon, İlyas Güzel'in cenazesi de Antalya'nın Alanya ilçesine gönderildi.Son haber.com

Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Eyl 05, 2008 11:14 pm

Türk tarihinde, milli birlik ve baraberliğin ortaya çıkardığı olumlu sonuçlar, tarihin zenginliği ve geçmişi kadar derindir. Kurulan her devlet, bu milli birlik ve baraberliğin en güzel örneklerindendir. Ancak bu konuda yakın tarihimizden bir örnek verecek olursak, hiç şüphesiz bu, Kurtuluş Savaşı olacaktır. Birinci Dünya Savaşı’nın kaybedilmesinden sonra Türk milleti adına ortaya çıkan ağır sonuçlar karşısında bütün dünyanın “Türkler bitti” düşüncesine karşın, Atatürk’ün önderliğinde büyük bir milli birlik ve beraberlik örneği gösteren Anadolu insanı, Karslı, Diyarbakırlı, Erzurumlu, Sivaslı, Ankaralı, İzmirli, Edirneli olarak harekete geçerek vatanını düşman işgalinden kurtarmıştır. Ordusu terhis edilmiş, fabrikalarına, limanlarına, tersanelerine, kışlalarına el konulmuş ve yöneticilerinin kandırıldığı bir milletin kısa sürede neler başardığı, sadece bu vatanın insanları tarafından değil, tüm milletler tarafından çok iyi bilinmektedir. Milletimiz, Kurtuluş Savaşı sıkıntılarını birlik ve beraberlik içerisinde yenebildiğini gösterdikten sonra, aşamayacağı engelin de olmadığını kanıtlamıştır.

Türkiye'miz üzerinde terör örgütlerini kullanarak çeşitli oyunlar oynamaya devam eden Batı toplumları hiç bir zaman ve asla heva ve heveslerine ulaşamayacaklardır.İçinde bulunduğumuz bu mübarek günlerde hemen her gün gelen şehit haberleri içimizi acıtmaktadır.Terör örgütlerine destek verenler şunu unutmasınlar ki bu vatanın bir karış toprağını bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet diliyorum,yakınlarına sabırlar diliyorum.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Eyl 06, 2008 5:04 pm

vatan ugruna ölen varsa o vatandır
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Cmt Eyl 06, 2008 8:09 pm

erkan abim yazdıklarını zaman buldukca takip ediyorum.terör denen zamansız düşman her fırsatında canlar yakmaya yuva yıkmaya
kaleşce vurup kaçmaya devam ediyor..abim düşünüyorumda bu terörün kendine rahat ortam bulduğu yer genelde doğu bölgesi.
fakat alınan tedbir ve yapılan bölge korunması bir şekilde bertaraf edilip yine sivilimize vede özellikle güvenlik güçlerimize zarar veriyor.
benim için hakkari nüfusuna bağlı ŞEHİT MEHMET le, tekirdağ nüfusuna bağlı ŞEHİT MEHMET in acısı aynıdır.fakat bu vatan bu inançla ne savaşlar gördüki basit görüken ama günden güne şehit verdiğimiz bu belayada elbet bir nihayet diyeceğiz....

NOT: ÖLEN HER ASLAN PARÇASININ ELBET GERİDE BIRAKTIĞI BİR ASLAN PARÇASI VARDIR

VATAN UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR.....................

ASKERE UZANAN ELLER KIRILSIN..

Bu üzerinde rahatca gezdiğimiz bütün gözlerin üzerinde olduğu vatanımız için hakkın rahmetine
kavuşmuş geride eşini yetim cocuğunu anasını babasını bu vatan için bırakmış o değerli
mertebeye ulaşmış abilerime kardeşlerime ALLAH dan rahmet kederli ama gururlu yakınlarına da
baş sağlığı dilerim...
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzr Eyl 07, 2008 8:08 pm

[font=Tahoma][hr]
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 3 geçici köy korucusu şehit oldu.

Alınan bilgiye göre, Şemdinli'nin Beyyurdu ile Çubuklu köyü arasında operasyona giden güvenlik güçlerine, terör örgütü PKK mensuplarınca ateş açıldı.

Teröristlerin açtığı ilk ateş sonucu, geçici köy korucusu Mehmet Güldal ile Reşit ve Rahmi Töre, olay yerinde şehit oldu.

Bölgede, Yüksekova ve Hakkari'den gelen helikopterlerin de katılımıyla operasyonların devam ettiği ve yaralıların olduğu bildirildi. (Alıntı)
[hr]
Vatan uğruna can veren şehitlerimize Hz.Allah'tan rahmet, yakınlarınada başsağlığı dilerim. :(

Herşeyin sonu olduğu gibi elbette siz kalleşlerinde bir sonu var ! :twisted: :twisted: :twisted:

[hr]
[/font]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
guezel_kiz88
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen guezel_kiz88 » Pzt Eyl 08, 2008 1:18 am

ne zaman bitecek terör :( :( ALLAH O ASKERIMIZE EL UZATAN O ELLERI TAS ETSIN düsmanin serrinden mehmetcigimizi koru allahim

sehitlerimiz kalbimizde yasiyo ölenekadarda yasiyacak mekanlari cennet olsun

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Eyl 08, 2008 8:34 am

YETER ARTIK CAN DAYANMAZ OLDU...OKUYAMA BEN KIYAMAZKEN DAYANAMAZKEN BU GENÇLERİ BU İNSANLARI VURMAYA O ELLER NASIL KALKAR...YOKMU BUNA DUR DİYECEK OLUN....

HARBİDEN ÜZÜLEREK YAZIYORUM Kİ ŞEHİTLERİMİZE RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM...
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Eyl 08, 2008 9:14 am

Hakkari´nin Şemdinli İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışma esnasında 3 korucunun şehit edilmesi ardından 1 Üsteğmen ile 5 yaralı er yaralandı.

1 ÜSTEĞMEN VE 2 ASKER ŞEHİT OLDU
Hakkari Askeri Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralı 1 üsteğmen ile 2 er aksam saatlerinde şehit oldu. Çatışma şehit da 1 üsteğmen ile 2 er ve 3 köy korucu şehit olurken, 2 erde yaralı olduğu bildirildi. Bölgede geniş çaplı operasyonlar hız kazandı.

Köy korucularının cenazeleri Şemdinli Devlet Hastanesi morguna yapılan otopsinin ardından Çubuklu Köyü'nde toprağa verilecek. son haber.com.

Şehitlerimize Cenabı Allah"tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Eyl 22, 2008 11:30 pm

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen patlamada, 1 asker şehit oldu. 1'i asker, 2 kişi de yaralandı.

İLGİLİ HABER
Şehit ve yaralı askerlerin kimlikleri
Yüksekova'daki patlamada, şehit olan ve yaralanan askerin kimliği belirlendi.
Cumhuriyet Mahallesi'nde bir binanın duvarına bırakılan uzaktan kumandalı patlayıcı, iftar saatinin olduğu 18.15'te, evlerine gitmekte olan uzman çavuşların geçişi sırasında patladı.

Patlamada, 1 uzman çavuş yaşamını yitirdi. Diğer uzman çavuş ile yoldan geçen Selim Yaşar adlı vatandaş yaralandı.

Yaralılar, Yüksekova Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Bomba uzmanı ekipler, ikinci patlayıcı düzeneğine karşı geniş çaplı çalışma başlattı.Son haber.com .[/
size]

Şehidimize Cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.Yaralı askerimize acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Kas 19, 2008 5:54 pm

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ağrı Sinekyaylası Çömçe mevkisinde güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı. çatışmada Binbaşı Süleyman Can şehit olurken 4 asker yaralandı.

Sabah saatlerinde bölgede devriye görevi yapan güvenlik güçleri ile bir gurup PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada ilk belirlemelere göre 5 asker yaralandı.

Yaralı askerler Ağrı Askeri Hastanesi'nde tedavi altına alındılar. Çatışmada yaralanan binbaşı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayın ardında Asker Hastanesi'ne gelen Ağrı Valisi Mehmet Çetin yetkililerden yaralı askerler hakkında bilgi aldı. Yaralı askerlere kan vermek için silah arkadaşları ve polisler uzun sıra oluşturdular.

AĞRI VALİSİ MEHMET ÇETİN: ÇATIŞMADA BİR BİNBAŞIMIZ ŞEHİT OLMUŞ, BİR UZMAN ÇAVUŞ İLE 4 ERİMİZ YARALANMIŞTIR.haber7.com.

Şehidimize Cenabı Allah'tan rahmet,aziz miletimize ve yakınlarına sabırlar diliyorum.Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.Allah yardımcıları olsun.

Kullanıcı avatarı
sahilkentli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sahilkentli » Prş Kas 20, 2008 7:13 pm

şehitlerimize rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum

GERÇEKLER ZAMANLA ANLAŞILIR

O ZAMANDA ÖMÜR BİTER...

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Kas 20, 2008 8:09 pm

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde çıkan çatışmada 4 teröris ölü ele geçirildi. Çatışmada 2 er şehit oldu, 4 er yaralandı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kayacık köyü kırsal kesiminde akşam saatlerinde, bir grup teröristle sıcak temas sağlandı.

''Teslim Ol'' çağrılarına teröristlerin ateşle karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmada 4 terörist ölü olarak silahlarıyla ele geçirildi.

Teröristlerin açtığı ateşten 2 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabır,yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum... .... ...

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Ara 24, 2008 10:51 pm

İlçenin Nusaybin Caddesi üzerindeki İpekyolu Camii yanında saat 17:50 sıralarında meydana gelen olayda, Cizre Tank Taburu'na ait cip yoldan geçerken teröristler tarafından ateş açıldı. Çapraz ateşe tutulan askeri araçta yaralanan 14 asker Cizre Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Saldırısı sonrası Cizre Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Emrah Karataş, Zeki Yolcu, Turan Damgacı şehit oldu. Saldırıda Bilal Levet, Musa Çapur, Ahmet Akyürek, Ferhat Fırat, Murat Ataşoğlu, Serkan Temo, Ali Eroğlu, Recep Tan, Sedat Yıldız, Burhan Yıldız, Avni Gök, Salih Sözüm, Ferhat Tekin ve Fatih Ramadan yaralanırken, durumu ağır olan Bilal Levet, Musa Çapur, Ahmet Akyürek ve Ferhat Fırat helikopterle Diyarbakır Askeri Hastanesi'ne kaldırıldı.

Öte yandan polis ekipleri, olaydan sonra Cudi Mahallesi'nde geniş çaplı operasyon başlattı. Operasyona özel harekat timleri de katıldı.

Teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan askerler için yarın Cizre'de cenaze töreni düzenleneceği ifade edildi.

ABİDİN YEL - ŞIRNAK.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar,yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.Allah yardımcıları olsun.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: HAKKARİ YÜKSEKOVADAKİ HAİN SALDIRI

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Nis 11, 2009 9:43 pm

Şırnak'ın Bestler Dereler bölgesinde icra edilen operasyonda, bir grup bölücü terör örgütü mensubu ile karşılaşılması üzerine, teröristler tarafından açılan ilk ateş sonucu dün 2 vatan evladımızın şehit olması hepimizi derinden üzmüştür.

.
.

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzr Nis 12, 2009 12:12 am

şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına sabırlar dılıyorum
terör belasını bir an önce çözülmesini hayınların cezlanmasını yüce devletimizden beklıyoruz

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Pzr Nis 12, 2009 12:05 pm

ERKAN_OZDEMIR yazdı:Şırnak'ın Bestler Dereler bölgesinde icra edilen operasyonda, bir grup bölücü terör örgütü mensubu ile karşılaşılması üzerine, teröristler tarafından açılan ilk ateş sonucu dün 2 vatan evladımızın şehit olması hepimizi derinden üzmüştür.

.
.

ERKAN ABI BENDE ORDA YAPDIM ASKERIGIMI OYUZDEN SOK UZULUYOM BU HABERLERE BAKINCA ALLAH TUM ASKERLERIMIZIN YARDIMCISI OLSUN CENNETLERI MEKAN OLSUN
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş May 28, 2009 12:27 pm

Hakkari'nin Çukurca ilçesine bağlı Hantepe mevkiinde askeri aracın mayına çarpması sonucu 6 askerimiz şehit oldu, 8 askerimiz de yaralandı.

Çukurca İlçesi, Kavşak Bölgesi, Hantepe mevkiinde dün 23.30 sıralarında operasyona giden askerlerin içinde bulunduğu araç mayına çarptı. Teröristlerin yola döşediği mayının infilak etmesi sonucu 8 asker şehit düştü, 6 asker de yaralandı.Yaralılardan birinin durumu ağır.

Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum..
.
.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Prş May 28, 2009 3:18 pm

Türk Milletinin basi sagolsun,kahraman Askerlerimize Allah'tan rahmet dilerim.

Son günlerde isleri gücleri kürtcülük ve bölücülük olan,kürtcü gecinip,söyle kürt sorunu,böyle kürt sorunu diyen basiretsiz politikacilarida Allah'im islah etsin.

Mevlam bu güzelim Vatanimizin ve yüce Türk Milletinin sonunu hayir etsin.

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Prş May 28, 2009 7:13 pm

:türkbayrak: SEHITLERIMIZIN CENNETI MEKAN OLSUN YAKINLARINA SABIR DILERIM
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş May 28, 2009 10:17 pm

Şehadet mertebisen yükselmiş şehitlerimize mevladan rahmet dilerim.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Haz 14, 2009 11:48 pm

Hakkari ili Yüksekova İlçesi'nin dağlık arazi kesiminde arazi arama- tarama operasyonu sürdürülürken bir grup PKK'lı terörist ile karşılaşıldı.

Teröristlerin açtığı ilk ateş sırasında Jandarma Uzman Çavuş Mete Han şehit oldu. Çıkan çatışmada 1 terörist Kalaşnikof marka tüfeği, 1 telsizi ile birlikte ölü ele geçirildi.

Şehidimize cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.
.
.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Eyl 08, 2009 6:44 pm

Edinilen son bilgilere göre Siirt'in Eruh ilçesi kırsalında PKK ile çatışmaya giren askerlerimizden 7'si şehit oldu 4'ü yaralandı. 6 terörist de öldürüldü.Haber7.com

Şehit Askerlerimize Cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.Bu hain alçaklar
hiç bir zaman emellerine ulaşamayacaklardır.Güvenlik güçlerimiz en sert bir şekilde bu hainlerin üstesinden gelecektir.
.
.

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Sal Eyl 08, 2009 7:14 pm

SEHITLERIMIZIN CENNETI MEKAN OLSUN YAKINLARINA SABIR DILIYORUM

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Eyl 09, 2009 1:08 pm

Kahraman Vatan evlatlarina Allah'tan rahmet,yakinlarina sabirlar diliyorum.

Isbirlikci acilimcilar baksin.Hala kafasini kumdan cikaramayan basiretsizlere Mevlam suur ve akillar versin.

Insallah yüce Türk Milleti bu hainliklaride unutmaz.

Kullanıcı avatarı
senol.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen senol.sahin » Cmt Eyl 12, 2009 1:32 pm

Silah arkadaşlarıma allahtan rahmet diler tüm şehit ailelerine başsaglıgı dilerim./jandarma şenol ŞAHİN /MUGLA

“ASKERLERİMİZ, ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ” sayfasına dön