ŞEHİT HABERİ

Vatani görevini yapacak ve yapan, iznine gelen Demircili'li askerlerimiz. Şehit Haberleri...
Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Haz 09, 2008 6:12 pm

Sehitlerimize Allahtan rahmet,yaralilarimiza acil sifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Haz 12, 2008 11:52 am

Hakkari'de terörirstlerce döşenen mayının patlaması sonucu 1 askerimiz şehit oldu.
12 Haziran 2008 / 11:47.son haber .com

Şehidimize Cenabı Allahtan rahmet yakınlarını başzaslığı diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Tem 02, 2008 9:52 pm

02 Temmuz 2008 17:41
Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi kırsalında 1 askerin mayın patlaması sonucu şehit oldu. Ailenin en küçüğü olan komando er İsmail, henüz 6 aylık askerdi..Haber7.com

Şehidimize Cenabı Allah'tan rahmet aziz Türk Milletine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.........

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş Tem 03, 2008 7:34 pm

Bu adım değil bu adımda MAYIN
Yer altını biz dösemedik nerden bilelim
Mayınlar Patlayıp Canlar Bedenden Ayrılınca
ANNELERİMİZİN feryadını duyabilirmisin ŞIRNAK

merhum kardesimin makamı cennet olsun bu acimasiz olay beytüşşebap mezra kırsalında benim 5 ay kaldigim yerde meydana geldi orda beraber yaptıgımız arkadaslarda bu acimasiz olayı demek icin bugün aradılar cok üzüldüm :-( ve erkan abimde saolsun konuyu buraya taşımış onlar suan bir kardesimize tuzak kurdular ama bugün yarın 10 kelle verecekler cümkü ben orda kaldigim dönemde hep böyle olmuştur ALLAHIM KÖKÜNÜ KURUTSUN KALLEŞLERİN
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Tem 09, 2008 3:11 pm

Bugün saat 11.00 sıralarında İstanbul İstinyedeki ABD Konsolosluğuna saldıran hain teröristler,Erdal Öztaç,Nedim Çalık ve Mehmet Saçaklıoğlu adlı Polis memurlarımızı şehit etmişlerdir.Bir Polis Memurumuz ve bir Trafik vakfı görevlisi yaralanmıştır.T.C Devletine karşı yapılan bu terörist faaliyetler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada gerek Ordumuzdan,gerekse Emniyet Teşkilatından gerekli cevapları en sert şekilde alacaklardır.Bu Devleti ve Cumhuriyetimizi yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.Aziz şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır.

Şehit Polislerimize Cenabı Allahtan Rahmet diliyorum.Yakınlarına başsağlığı diliyorum.Yaralı Polislerimize acil şifalar diliyorum.

Erkan ÖZDEMİR

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Cum Tem 11, 2008 8:46 pm

Amcacığım

Şehit polislerin sizin çalıştığınız okuldan mezun olduğunu duydum haberlerden doğrumu?
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cum Tem 11, 2008 9:02 pm

Aziz Sehitlerimize Allah'tan rahmet,ailelerine bassagligi dilerim,Allah sabirlar versin.

Insallah Memeleketimizin üzerindeki kara bulutlar bir an önce dagilir.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Tem 11, 2008 9:07 pm

Malesef canım,Şehit olan Erdal Öztaç ve yaralı olarak kurtulan Osman Dağlı her ikiside bizim mezun ettiğimiz kardeşlerimiz.Merzifon Polis Meslek Eğitim Mezunları.Osman ile arkadaşlarımız görüşmüş durumu gayet iyi Allaha şükür.

Bu vesile ile tekrar Şehitlerimize Cenabı Allahtan Rahmet Aziz Milletimize ve yakınlarına başsağlığı diliyorum
.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Tem 12, 2008 2:53 pm

hainlerin hedefi ABD konsoloslugu deil polislerimizdi buarada sehitlerimize cok üzülmüsken erkan abi sizinde tanıdıklariniz olmasinada üzüldüm sizinde basınız saolsun artık damarımıza basmaya basladilar daha ana karnindaki 8 aylık bebenin ne günahı var ALLAHIM o anneye sabır ve azim versin mekanları cennet olsun
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Tem 12, 2008 9:07 pm

Tunceli'de, 2 güvenlik görevlisinin mayın patlaması sonucu şehit oldu.

Tunceli merkeze bağlı Geyiksuyu nahiyesi kırsal alanında, arama tarama faaliyetleri sırasında, terör örgütü PKK mensuplarınca önceden döşenmiş mayının patlaması sonucu 2 güvenlik görevlisi şehit oldu.

Şehit güvenlik görevlilerinin cenazeleri, askeri helikopterle Elazığ'a gönderildi.Şehitlerimize Cenabı Allahtan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.Son haber.com

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Tem 14, 2008 10:34 am

Şehitlerimize Cenabı Allahtan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum....[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Tem 18, 2008 11:18 am

18 Temmuz 2008 09:46
Bingöl ve Şırnak'ta güvenlik güçleri ile terör örgütü militanları arasında çatışma çıktı. Çatışmada 1 üsteğmen ve 1 er şehit olurken 2 terörist de öldürüldü.

Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum.Habertürk.com

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Tem 18, 2008 1:47 pm

ŞEHİTLERİMİZE RAHMET....

AİLELERİNE SABIRLAR DİLİYORUM...ALLAH'IM YARDIM ETSİN ÇOK ZOR...
[font=Arial] [/font]
Resim

salih_demir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen salih_demir » Cum Tem 18, 2008 4:20 pm

Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar ve baş salığı diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Tem 25, 2008 6:34 pm

Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde Havan mevki ile Koçyurdu arasında yol arama tarama faaliyetleri sırasında uzaktan kumandalı mayın patlaması sonucu şehit olan asker sayısı 3'e çıktı.
Uzaktan kumandalı mayının patlaması sonucu J.Er Mehmet Gidiş ve J.Er. İskender Ercan olay yerinde şehit oldu.
Patlamada ağır yaralanan ve henüz ismi açıklanmayan bir asker de helikopterle kaldırıldığı Şırnak Askeri Hastanesi'nde şehit oldu.

Bu vatan için Şehit olan Askerlerimize Cenabı Allah'tan rahmet aziz Milletimize ve yakınlarına başsağlığı diliyorum
.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Tem 26, 2008 3:31 am

yeter artik bu kadar olmaz bu nedir ya halede kardeslerimiz daha gencliginin baharinda sehit oluyo bu mayın arama faaliyetinde mayın dedektörünün önünde köy koruyuculari gider bizde sirnakta 45 gün mayin arama yaptik her gidisimizde dedektörün önünde koruyucular vardı mayına basarsada onlar basıyodu peki nie kardeslerimiz basıo koruyuculara maas veriyo devlet hertürlü faaliyette en önden koruyucular gidicek bise olursada onlara olucak anlaşma bu halede anlamış deilim kusura bakmayın biraz sinirlendim :( gül gibi genclerimiz gidiyo yazik deilmi arkasinda bıraktıklarına :( ailelerine rabbim sabir versin

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Ağu 13, 2008 7:57 pm

Kemah'ta teröristlerin hain saldırısında şehit olan askerlerimizin kimlikleri belirlendi.

Erzincan'ın Kemah ilçesi kırsalında askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumandalı mayının patlatılması sonucu şehit olan askerlerin kimlikleri belirlendi. Edinilen bilgiye göre, Kemah ilçesi kırsalında uzaktan kumandalı mayının patlatılması sonucu şehit olan askerlerin kimlikleri şöyle: ''Piyade Kurmay Yarbay Miktad Şamdanlı, jandarma uzman çavuşlar Selim Kabakaş ve Gökhan Kuvat, erler Barış Demir, Adem Bilaloğlu, Aydın Ener, Murat Atsen, Abdurrahman Polat, Önder Muratoğlu.'' Saldırıda yaralanan Jandarma Yüzbaşı Yılmaz Tangül ile Jandarma Er Ali Uzun'un tedavilerinin ise sürdüğü bildirildi.

Bu vatan için Şehit olan evlatlarımıza Cenabı Allah'tan ramet,aziz Milletimize ve yakınlarına sabırlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Ağu 18, 2008 10:06 pm

Terör örgütü PKK mensuplarının, Şırnak-Cizre karayoluna döşediği patlayıcının infilak etmesi sonucu 1 astsubayın şehit olduğu, 8 askerin yaralandığı bildirildi.

Şırnak Valiliği'nden alınan bilgiye göre, Şırnak-Cizre karayolunun 25. kilometresinde, askeri aracın geçişi sırasında, terör örgütü PKK mensupları tarafından daha önceden yola döşenen patlayıcı madde infilak etti. Patlamada, 1 astsubayın şehit olduğu ve 8 askerin yaralandığı belirtildi.

Yaralı askerler Şırnak Asker Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Bölgede operasyonlar sürdürülüyor.

Daha önce, Şırnak-Cizre karayolunda terör örgütü PKK mensuplarının yola döşediği patlayıcının, askeri aracın geçişi sırasında infilak emesi sonucu 5 askerin yaralandığı bildirilmişti. Haber7.com

Şehidimize Cenabı Allahtan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.Yaralı Askerlerimize acil şifalar diliyorum
.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Ağu 30, 2008 2:57 pm

Silopi'de şehit sayısı 2'ye yükseldi 30 Ağustos 2008 10:40
Terör Zafer Bayramı'nı zehir etti. Şırnak'ın Silopi ilçesinde PKK terör örgütü ile girilen çatışmada şehit sayısı ikiye yükseldi. İLİŞKİLİ HABERLERSilopi'de şehit sayısı 2'ye yükseldiŞehitin evine bayram günü ateş düştü

Şırnak'ın Silopi ilçesinde PKK terör örgütü ile girilen çatışmada Zonguldak’lı Jandarma Er Erhan Öz şehit oldu. Çatışmada, Jandarma Çavuş Zekeriye Demirkaya'da şehit olmuştu.Haber7.com

Aziz şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cmt Ağu 30, 2008 8:51 pm

Şehidlerimize Cenabı Allahtan rahmet,yakınlarına sabırlar dilerim,yaralı Askerlerimizede acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cmt Ağu 30, 2008 9:04 pm

[font=Arial] [/font] Şehıtlerımıze rahmet yakınlarna bassaglıgı dılıyorum ALLAH sabır versın....
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Ağu 31, 2008 1:40 pm

Bingöl’de Yedisu İlçe Jandarma Komutanlığına ait askeri mevzilere PKK tarafından taciz ateşi açıldı. Saldırıda nöbet tutan 4 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı. Kaçan PKK’lıları yakalamak için düzenlenen operasyonda 2 terörist öldürüldü.

Şehit askerlerin kimlikleri açıklandı
Bingöl'de güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan 4 askerin kimlikleri belirlendi.

YARALI ASKERLER HASTANEYE KALDIRILDI
Bingöl’ün Yedisu İlçe Jandarma Komutanlığı’na ait askeri mevzilere gece saat 00:40 sıralarında bir grup PKK’lı tarafından saldırı düzenlendi.
Saldırı sonucu mevzilerde nöbet tutan 4 asker şehit olurken, 4 asker de yaralandı. Yaralı askerler çevre illerdeki askeri hastanelere kaldırıldı.

OPERASYON BAŞLATILDI
Kaçan PKK’lıları yakalamak için başlatılan operasyon kapsamında aynı bölgede 2 terörist öldürüldü. Operasyonlar devam ediyor. Son haber.com.

Görevleri başında şehit olan Askerlerimize Cenabı Allahtan rahmet,yakınlarına sabırlar,yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Eyl 03, 2008 8:00 pm

PKK, askeri iftarda vurdu: 2 şehit 03 09 2008 00:01
Bingöl Kiğı ilçesindeki Tekbaşlar Jandarma Karakolu'na iftar vakti uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Çatışmada 2 asker şehit oldu, 9 asker yaralandı.Haber7.com.

Şehitlerimize Cenabı Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.Bu hainlerin İnşallah kökü bir gün kazınacaktır.
.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Eyl 04, 2008 8:42 am

ŞEHİTLERİMİZE RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM...DAHA NE KADAR ŞEHİT VERECEZ...DUR DİYEN OLMAYACAKMI BEN BASSAĞLIĞI DİLEKLERİNİ YAZARKEN BİLE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYO NASIL KIYILIYO BU CANLARA YA RABBİM.[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Prş Eyl 04, 2008 12:18 pm

[hr]

[font=Verdana]Evet Nurhan. Daha ne kadar çiçeği burnunda gençlerimizi şehit vereceğiz bilmiyorum ama. O şehitlerimize sebep olanlarında elbet birgün kökleri kurayacak, elbet! Geçen akşam haberleri izlerken bir şehit annesi "Nası dayanacam sana yavrum, muratım" diye ağıtlar yakıyordu. Yüreğim parça parça oldu valla ya :( .

Şehitlerimize Hz. Allah tan rahmet ve yakınlarını sabırlar diliyorum. [/font]

[hr]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

“ASKERLERİMİZ, ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ” sayfasına dön