ŞEHİT HABERİ

Vatani görevini yapacak ve yapan, iznine gelen Demircili'li askerlerimiz. Şehit Haberleri...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

ŞEHİT HABERİ

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eki 21, 2007 1:34 pm

Dün gece Hakkari- Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesindeki askeri birliğe terör örgütü PKK üyelerince ağır silahlarla düzenlenen saldırıda çıkan çatışmada şehit sayısının 17'ya yükseldiği, 17 güvenlik görevlisinin yaralandığı haberlerini içimiz kan ağlayarak öğreniyoruz.

Bu ülkeyi bölmeye hiç kimsenin gücü asla yetmeyecektir.Bu hainlerin sonu mutlaka kazınacaktır.Şehit olan askerlerimize Canabı ALLAH'tan rahmet diliyorum,ailelerine sabırlar diliyorum,Yaralı askerlerimize acil şifalar dilyorum.

TERÖRE KARŞI BÜTÜN HEMŞERİLERİMİ LANETLEME KAMPANYASINA DAVET EDİYORUM.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eki 21, 2007 2:17 pm

yazdiklarim icimdeki aciyi fitanayi anlatmakta önemsiz basit kaliyor. Illa tepkimizi göstermek icin canimizdan can`mi gitmesi lazim. neden daha önceleri sesimizi cikarttamiyoruz. birgün o atesin acinin bizim hanemize düsmeyeceginden nasil emin oluruz.

Sehitlerimize ALLAH`tan Rahmet,bagri yanan Analarina ve yakinlarani Rabbimden dayanma gücü diliyorum.

TERÖRE KARŞI BÜTÜN HEMŞERİLERİMİ KAYITSIZ KALMAMALARI KAMPANYASINA DAVET EDİYORUM.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Eki 21, 2007 3:25 pm

Genelkumay'açıklamasına göre ŞEHİT sayımız 12 yaralı sayımız 16 olarak açıklanmıştır.Bu konu yıllardır içimizi acıtan bir konudur.Terör örgütünü kimlerin desteklediğini sizler zaten biliyorsunuz.Bizler düşen görev her zamankinden daha çok birlik ve bereaberliğe ihtitacımızın olduğudur.Hepiniz Türkiye coğrafyasının çeşitli yerlerinde yaşıyosunuz,bu konunun içerisinde olan bir hemşeriniz olarak çevrenizi,iş yerlerinizi vs iyi analiz edin.Şüphelendiğiniz durumları yetkili mercilere mutlaka bildirin,

İçimizde o yörelerde askerlik yapan bizzat terörün içinden gelen arkadaşlarımız var.Onlarda çok iyi bilirler ki her şeyi Devletten bekleyemeyiz.Bizlere düşen görevide yapmamız gerekir.Bu ülke bizim,bu topraklar bizim,bu insanlar bizim,ülkemizi bölmeye hiç kimsenin ALLAHIN izniyle gücü yetmeyecektir.

Hepinize saygılar sunuyor,şehitlerimize ALLAH'tan rahmet diliyor,Gazilerimizede acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr Eki 21, 2007 3:55 pm

Şehitlerin isimleri belli oldu

Kocatepe Jandarma Karakolu'na düzenlenen saldırıda şehit olan askerlerin isimleri belirlendi. Şehit olan Erdem Erkaçtı, Eraslan Güngör, Burhan Yalçın, Emrah Kayadelen, Mustafa Aslan, İlhan Sağlam ve Eyüp Yabangülü için yarın Elazığ'da bir tören yapılması bekleniyor.
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Eki 23, 2007 11:17 am

İşte şehit düşen askerlerin isimleri
Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'nin Yüksekova Dağlıca bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırıda şehit olan 12 askerin kimliklerini açıkladı. işte kimlikler:22 / 10 / 2007 11:12
İşte şehit askerlerin isimleri:

Piyade Astsubay Mehmet BOZKURT

Astsubay Çavuş SONER ÖZÜBEK

Uzman Çavuş Mustafa UYSAL

Çavuş Selçuk GÜRDAL

Er Lokman EKER

Er Yavuz ÖZTÜRK

Er Zekeriya YATI

Er Abdurrahman DOĞAN

Er İrfan BEYAZ

Er Vedat KUTLUCA

Er Samet SARAÇ

Er Mehmet CÜCÜK

ŞEHİTLERDEN BİRİSİ AYDINLI

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca köyü mevkiinde askeri birliğe düzenlenen terör saldırısında şehit edilen 12 askerden birisinin Aydınlı olduğu öğrenildi.

Askeri yetkililerden alınan bilgilere göre, şehit olan bu asker Söke ilçesi merkez nüfusuna kayıtlı olan Piyade Uzman Çavuş Mustafa Uysal.

Hakkari/Dağlıca'da konuşlu Piyade Taburuna yapılan saldırıda şehit düşen Uzman Çavuş Mustafa Uysal'ın Aydın'ın Söke ilçesinde bulunan ailesi, büyük üzüntü yaşıyor.

Alınan bilgiye göre, 1998-2006 yıllarında Söke Garnizon Komutanlığında görev yapan Uzman Çavuş Mustafa Uysal 2006 yılında Hakkari'de göreve başladı.

Uysal'ın şehit düştüğü haberi Söke Garnizon Komutanlığında görevli subaylar tarafından Atatürk Mahallesi Çığlık Sokak'ta oturan eşi Meral Uysal'a verilirken, haberi alan eş sinir krizleri geçirdi.

Haberin duyulmasının ardından Söke Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Söke İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Serin, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Aykut Kara şehit uzman çavuş Mustafa Uysal'ın evine gelerek baş sağlığı diledi.

Şehit Uzman Çavuş Mustafa Uysal'ın iki çocuk babası olduğu, Uysal'ın memleketi Antalya'nın Manavgat ilçesinde, toprağa verileceği öğrenildi.

Şehidin eşi ve çocukları öğle saatlerinde askerlerin refakati ile Söke'den Manavgat'a gitmek üzere ayrıldı.

12 ŞEHİDİN İKİSİ AFYONKARAHİSARLI

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca köyü mevkiinde düzenlenen terör saldırısında şehit edilen 12 askerden ikisinin Afyonkarahisarlı olduğu öğrenildi.

Bu askerlerin Dinar ilçesine bağlı Durkaya köyünden Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal ve Göçerli köyünden Piyade Er Yavuz Öztürk olduğu kaydedildi.

Terör örgütü PKK'nın saldırısı sonrası Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca köyü mevkiinde şehit edilen 12 askerden ikisinin Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesindeki Göçerli ve Burunkaya köyünde yas var.

Öztürk ailesi, oğullarının şehit haberini bugün saat 13.00 sularında jandarmadan aldı. Er Yavuz Öztürk'ün terör örgütünün kurduğu pusuda çıkan çatışmada şehit olduğunu öğrenen baba Şükrü (50), anne Fatma (50) ve ağabeyi Hüdayi Öztürk (23) yıkıldı. Anne Fatma Öztürk, baygınlık geçirirken baba ve ağabeyi metanetini korudu. Geçen yıl KKTC'de askerlik yapan ağabeyi Hüdayi Öztürk, "Kardeşim şehit oldu. Ben de yeniden askerlik yapmak istiyorum. Beni oraya göndersinler" diye bağırdı.

PKK'ya lanet yağdıran Baba Şükrü Öztürk, devletin oğlunun katillerini bulmasını istedi. 5 kardeşin en küçüğü olan Yavuz, baba evinde toplanan köylüler ise terör örgütüne lanetler yağdırırken, acılı aileyi teselli etmeye çalıştı. 8 aylık asker olan şehit Yavuz Öztürk'ün Isparta'dan Hakkari'ye dağıtımı çıktığında abisine şehit olacağını söylediği öğrenildi. Ağabeyi Hüdayi Öztürk, "Kardeşimin usta birliği Doğu'ya çıktığında 'Benim işim bitti. Kesin şehit olurum' dedi" diye konuştu.

Şehit haberiyle yıkılan bir diğer aile ise yine Dinar'ın Burunkaya köyünde oldu. 2002 yılında evlenen ve 3 yaşında oğlu bulunan Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal'ın ailesi acı haber üzerine fenalık geçirdi. Şehit babasının yine uzman çavuş olan diğer oğlunun görevli olduğu Kıbrıs'ta bulunduğu, acı haber üzerine köye dönmek için yola çıktığı bildirildi.

ŞEHİT OLAN ASKERLERDEN BİRİSİ YOZGAT MERKEZE BAĞLI BUZACIOĞLU KÖYÜNDEN

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde askeri birliğe düzenlenen saldırıda şehit olan askerlerden birisinin Yozgat merkeze bağlı Buzacıoğlu köyünden Lokman Eker olduğu bildirildi.

Er Eker'in üç kardeş olduğu ve terhisine bir hafta kaldığı öğrenildi.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin Irak sınırındaki Dağlıca Köyü yakınlarında gece Kuzey Irak'tan gelen kalabalık PKK'lı grubunun Komando Taburuna saldırısı sonucu şehit düşen Yozgatlı Er Lokman Eker'in evinde acı var. Terhisine bir hafta kala şehit düşen Lokman Eker'in şehit haberi, askerler tarafından önce telefonla köy muhtarı Gürsel Dalgıç'a bildirildi. Şehit haberini alan köy muhtarı göz yaşlarına boğulurken, telefon görüşmesi sırasında muhtarının yanında bulunan Şehit Lokman Eker'in amcası Fahri Eker sinir krizleri geçirdi. Daha sonra köye gelen Jandarma ekipleri olayı yakınlarına bildirdi. Şehit haberini duyan köyde ağıt sesleri biranda yükselirken, Şehidin annesi Serfinaz Eker sinir krizleri geçirdi.

Sağlık ekipleri tarafından ambulansta müdahale edilen anne Eker'e sakinleştirici iğne yapıldı. Şehit Er Eker'in üç kardeş olduğu öğrenildi. Şehit Erin babası Ali İhsan Eker'in bir iş nedeniyle Yozgat'a gittiği ve oğlunun şehit haberini daha sonra aldığı öğrenildi.

Öte yandan, köyden yükselen ağıtlar şehit haberini vermeye gelen komutanları gözyaşlarına boğdu. Askerler ve sağlık ekipleri şehit yakınlarının feryatları karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

Bu arada, 12 askerin şehit haberi üzerine Yozgat'ta tüm sokak ve caddeler ile işyerleri bayraklarla donatıldı. Yüzlerce araçla sokaklarda protesto konvoyu oluşturan vatandaşlar teröre lanet etti. Konvoy, daha sonra şehitliğe giderek tüm şehitler için dua etti. Murat Ada isimli esnaf, terör örgütüne lanet ederken, gerektiğinde tekrar askere gideceklerini ifade etti. Şehit erin cenazesi yarın Buzacıoğlu köyünde defnedilecek.

KIRIKKALE ŞEHİDİNE AĞLIYOR

Hakkari'de dün gece yaşanan hain saldırıda şehit düşen Vedat Kutluca'nın haberi, Kırıkkale'nin Keskin ilçesindeki ailesini yasa boğdu.

Kutluca'nın yakınları evde biraraya gelirken, aile yetkililerden gelecek açıklamayı bekliyor. Keskin'in Maden Mahallesi'nde ikamet eden Vedat Kutluca'nın evli olduğu öğrenildi. TÜM TÜRKİYEYE VE ŞEHİT AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM.
Dosya ekleri
sehitler olmez.jpg
sehitler olmez.jpg (29.13 KiB) 19629 kere görüntülendi
askerler.jpg
askerler.jpg (16.6 KiB) 19629 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş Eki 24, 2007 6:34 am

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE ALLAH'TAN SABIR DİLİYORUM....

BAŞIMIZ SAĞOLSUN.... BU ŞEHİTLER HEPİMİZİN....
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Çrş Eki 24, 2007 10:26 pm

PlayerBoys yazdı:ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLESİNE ALLAH'TAN SABIR DİLİYORUM....

BAŞIMIZ SAĞOLSUN.... BU ŞEHİTLER HEPİMİZİN....
Allah Bir daha BöYLE acılar yasatmasın Amin.... :cry: :cry:
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Kas 07, 2007 2:28 pm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0OkkeAPVy9k[/youtube]

ALLAHIM YARDIM ETSİN ÇOK BÜYÜK ACI...AÇIK KONUŞAYIM AĞLADIM BUNU DİNLERKEN.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Nis 22, 2008 8:49 pm

Hakkari Şemdinli'de askerlerin geçtiği yola PKK tarafından döşenen mayınının patlaması sonucu 1'i uzman çavuş, 3 askerimiz şehit olurken 2 asker de yaralandı.Şehit askerlerimize Cenabı Allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyorum.''Şehitler ölmez vatan bölünmez'

Erkan Özdemir........

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Nis 22, 2008 9:56 pm

[font=Arial Black]ŞEHIDIMIZE RAHMET YAKINLARINA SABIR VE BAŞSAGLIGI DILIYORUM...[/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Nis 22, 2008 9:58 pm

[font=Arial]şahsım adına çok üzüldüm çünkü geçici göreve kato dağı şemdinli ve yüksekovaya bizde gitmiştik ve oraların nekadar kötü biyer olduğunu gördüm hatta sıcak temasa bile girmiştik

ordaki teröristler mehmetçiklerimizle birebir çatışmaya giremiyolar gözlerine kestiremiyolar çünkü MEHMETÇİKLERİMİZDEN korkuyolar o yüzden bubi tuzakları mayınlar uzaktan kumandalı patlayıcılarla acımadan kalleşçe kardeşlerimize tuzak kuruyolar ALLAHIN İZNİYLE hepsi temizlenecek sayın erkan abimizde en az benim kadar oraları bilir RABBİM AİLELERİNE SABIR VERSİN

KEŞKE ŞEHİTLİK MERTEBESİNE BENDE ULAŞSAYDIM[/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Sal Nis 22, 2008 10:58 pm

ALLAH AİLELERİNE SABIR VERSİN , ŞEHİTLERİMİZE RAHMET ETSİN . VATAN SAĞOLSUN.

HAİNLERİ DE İNŞ. EŞTİĞİ KUYULARA DÜŞÜRSÜN......AMİİİİİİN.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Nis 23, 2008 10:43 am

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLELERİNE SABIR DİLİYORUM...

{HERŞEY VATAN İÇİN}
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Nis 26, 2008 11:55 pm

Şınakta Şehit düşen vatan evlatlarımıza Cenabı Allah'tan rahmet,yakınları ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzr Nis 27, 2008 12:03 am

[font=Arial Black]ŞEHITLERIMIZE RAHMET YAKINLARINA SABIR VE BAŞSAGLIGI DILIYORUM...

HERSEY VATAN ICIN

NE MUTLU TURKUM DIYENE....
FEDA OLSUN BU CAN BU VATANA....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Pzt Nis 28, 2008 9:20 pm

Türkün kanı tarih boyunca yerde kalmamıştır. Askerlerimizin komutanlarımızın şehadet mertebesi bir Türk'ün gurur duyacağı en özel husustur. Allah şu an bile operasyonda olan askerlerimize zeval vermesin. Onlara kurşun atan pusu kuranların niyetleri başına yıkılsın. Bizi hep bölmek istediler, aramıza ikilik sokmak istediler, direneceğiz, dikkat edeceğiz. Dilimize, bayrağımıza ve dinimize el uzattırmayacağız. Şehitler ölmez.
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen culeser » Cum May 09, 2008 12:12 am

paylaşımlarınız için teşekkürler

şehitlerimizin ailelerine baş sağlığı diler hiç üzülmemelerini temenni ederim

şehitlerimizin kanı asla yerde kalmayacaktır

şehitler ölmez vatan bölünmez

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt May 10, 2008 10:42 pm

Hakkari'de hain saldırı
Şehit olan 6 askerimizin isimleri...

10.05.2008 19:44

TSK yaptığı açıklamada, Hakkari' Aktütün Karakolu’ndaki şehit sayısının 6'ya yükseldiğini açıkladı.İşte şehitlerimizin kimlikleri...

PKK saldırısında şehit olan 6 askerden Gökhan Uzun'un Trabzonlu, Yurdakul Alcan'ın Mersinli ve Emrah Şudut'un Gaziantepli, Eyüp Dağtekin'in (21) Şanlıurfa'lı, Halil İbrahim Atasagun'un (21) Afyon'lu ve jandarma er Serhat Genç'in Antalyalı olduğu belirtildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) terör örgütüne yönelik yaptığı hava operasyonlarda verdiği kayıplardan sonra panik havasına girince üyelerine moral vermek için dün gece Hakkari'nin Şemdinli ilçesi sınırdaki Aktütün köyündeki karakola uzun menzilli silahlarla saldırıda bulundu.

Dağlıca taburuna 20 km daha İran tarafından bulunan Aktütün köyündeki karakola dün saat 20:00 sıralarında yapılan saldırı sonrası çıkan çatışmalarda 6 asker şehit olurken, 19 terörist öldürüldü.

Kuzey Irak sınırında alınan yoğun güvenlik önlemleri sayesinde Türkiye'ye sızamayan teröristler, bu sefer İran sınırdan saldırdı.

Terör örgütü PKK'nın Türkiye İran sınırında bulunan Aktütün Jandarma Karakolu'na düzenlediği saldırıda şehit sayısı 6'a yükselirken, İran- Irak- Türkiye üçgeninde bulunan Dalamper Dağı eteklerinde operasyon başlatıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) web sitesinden yaptığı açıklamaya göre, 2 Mehmetçiğin şehit düştüğü dün geceki saldırıyı düzenleyen PKK'lı teröristlerin takibi sonucu meydana çatışmalarda 4 askerin daha şehit olduğu belirtildi. Çatışmalarda 2 askerinde yaralandığı açıklandı.

Açıklamada: "PKK terör örgütü tarafından 09 Mayıs 2008 gecesi Hakkari bölgesindeki bir karakolumuza yapılan silahlı saldırı ile başlayan sıcak temas durumu geç saatlere kadar devam etmiştir. Teröristlerin takibi sonucu meydana gelen çatışmalarda 4 güvenlik görevlisi daha şehit olmuş, 2 güvenlik görevlisi de yaralanmıştır. Hava destekli olarak yürütülen çatışmalarda, önceden açıklanan 19 sayısına ilave olarak etkisiz hale getirilen teröristlerin tespiti maksadıyla, arazi arama ve tarama faaliyetlerine devam edilmektedir." denildi.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün köyünde İran sınırındaki jandarma karakoluna terör örgütü PKK mensuplarınca dün akşam saat 20.00 sıralarında taciz ateşi açılmıştı.

Güvenlik güçlerinin karşılık verdiği olayın ardından Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığından helikopterler bölgeye gönderilmişti. Çıkan çatışmalarda iki asker şehit düşmüştü.

Öte yandan terör örgütü PKK'nın mayınlı saldırılarda bulunduğu Batman'ın Sason ilçesi ile Siirt'in Şırvan ilçesi kırsalında operasyon başlatıldığı bildirildi.

Sason ilçesine bağlı Yücebağ beldesi kırsalı ile Siirt'in Şirvan ilçesi Boylu köyü kırsalında dün meydana gelen hain saldırının ardından bölgeye çok sayıda askerin gönderildiği öğrenildi.Habertürk.com.

Şehitlerimize Cenabı Allah tan rahmet,ailelerine başsağlığı diliyorum.Oralarda görv yapmak gerçekten çok zor,gidip görmeyen bunu asla anlayamaz.Bugün bizler evlerimizde rahat bir şekilde uyuyorsak o Mehmetciklerin sayasindedir.Bu hainler hiç bir zaman emellerine ulaşamayacaklardır.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş May 22, 2008 11:32 am

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi sınırlarındaki Kato Dağı'nda PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada 2 asker şehit oldu, 1 asker de yaralandı.Şehit askerlerimize Cenabı Allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyorum.Yaralı askerimizede acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş May 22, 2008 11:50 am

[font=Arial Black]ŞEHİTLERİMİZE RAHMET.YAKINLARINA AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI..YARALI ASKERİMİZEDE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM....(BU BİLGİLERİ BURAYA AKTARAN ERKAN ABİMDEN ALLAH RAZI OLSUN)

[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Allah Allah...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum May 23, 2008 12:16 am

Kars Sarıkamış'ta bir şehit cenazesi.. Üç yetim çocuk şehit babalarının tabutu önünde bekliyor. Kahreden bir duruş bu. Yüreklere saplanan hançer gibi acı ta derinliklere iniyor ve orada kalıyor..

Resim

Bir an olsun kendimizi bu resimdeki canların yerine koyup Allah Alah deyip dua etmiyorsak ...

(bu cümlenin sonundaki 3 noktanın yerine konulacak olanıda size bırakıyorum)
"Söz uçar yazı kalır"

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum May 23, 2008 2:04 am

apoyu yaşatmanın maliyetini düşündünüzmü hic şerefsizin yedigini bile şehitlerin aileleri ve bizler ödüyoruz vergilerimizle devlet bunu neden asmıyo

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen culeser » Cum May 23, 2008 12:18 pm

hepiniz o kadar güzel cevaplar vermişsiniz ki
yüreğinize sağlık

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Haz 09, 2008 1:56 pm

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, terör örgütü PKK üyeleri tarafından araziye döşenen mayının patlaması sonucu 1 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı.

Alınan bilgiye göre, terör örgütü PKK üyeleri tarafından ilçeye bağlı Günyazı köyü Tekeli mevkisindeki dağlık bölgeye önceden döşenen mayın, Janadarma Komutanlığı ekiplerinin arazi arama tarama çalışması sırasında patladı.

--------------------------------------------------------------------------------
TUNCELİ'DE ÇATIŞMA
--------------------------------------------------------------------------------

Patlamada, piyade onbaşı Ahmet Dursun (Kayseri) şehit oldu. Yaralanan 4 asker ise Hakkari Askeri Hastanesi'nde tedavi altına alındı.Son haber.com.

Şehit askerimize Cenabı Allahtan rahmet,yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 09, 2008 2:24 pm

[font=Arial Black]şehidimize rahmet yakınlarına ailesine başsağlığı diliyorum....[/font]
Resim

“ASKERLERİMİZ, ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ” sayfasına dön