HAİNLER

Vatani görevini yapacak ve yapan, iznine gelen Demircili'li askerlerimiz. Şehit Haberleri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye
Mesajlar: 2218
Kayıt: Cmt Tem 14, 2007 5:52 pm
Konum: Amasya

HAİNLER

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Tem 18, 2016 11:36 am

Türkiye Cumhuriyeti dünya üzerinde Terörle tek başına mücadele eden tek ülkedir.Türkiye Cumhuriyetine uluslar arası ve içindeki hainler tarafından yapılan saldırılar asla kalşılıksız kalmadığı gibi bundan sonrada karşılıksız kalmayacaktır.Devletin kendilerine sunduğu silahları kendi Parlemantosuna,kendi Askerine,Polisine Masum vatandaşlarına doğrultan,bombalayan vatan hainleri asla unutulmayacaktır.Devletin her türlü imkanını na sahip olup kendi iradesini kullanmak yerine başkalarından emir ve talimat alan it sürüleri cezalarını misliyle çekeceklerdir.

Bu süreçte it sürülerine bu alçak teröristlere fırsat vermeyen kahraman halkımızın dan Allah razı olsun.Emniyet teşkilat mensuplarımızdan Allah razı olsun.Devletimizin yanında olan Kahraman Komutanlarımızdan,Hakimlerimizden,Savcılarımızdan Allah razı olsun.Devletin ve Milletin yanında olan herkesten Allah razı olsun.

Şehit olan Meslektaşlarıma,masum vatandaşlarımıza Allah tan rahmet diliyorum.Yakınlarına sabırlar diliyorum.Mekanları Cennet olsun.Devletimiz dimdik ayaktadır,hiç kimse endişelenmesin.....

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Mesajlar: 2053
Kayıt: Cmt Tem 15, 2006 2:08 am
Konum: İstanbul
İletişim:

Re: HAİNLER

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Tem 22, 2016 11:39 pm

Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, birliğimize, dirliğimize, en önemlisi ülkemize ve milletimize, yine bu vatanın askeri elbiseleri içinde, silahları, tankları, uçaklarıyla ihanet eden vatan hainlerini, onlara destek veren şer odaklarını en üst seviyede lanetliyorum. Siyasi iradeye oy vermeyebilirsiniz hatta reis i cumhur u ve yöneticilerini sevmeyebilirsiniz ama halkın seçimiyle bu günlere gelmiş, hem de siyasi tarihimizde görülmemiş şekilde bu kadar uzun süre ve sayıda seçimleri kazanmış bir idareye karşı, kendi kuvvet komutanlarına karşı hatta milletimize karşı bu adiliği yapanların Allah bin belasını versin...

Bu hunhar girişimde hayatını kaybeden masum insanlarımıza Allah'tan rahmet, geride kalanlarına sabırlar dilerim. "Allah'ım ülkemize selamet ver, bizi bölmek ve yıpratmak isteyen hainlere fırsat verme, onları kendi tuzaklarında boğ..."
"Söz uçar yazı kalır"

Cevapla

“ASKERLERİMİZ, ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ” sayfasına dön