Düzenleyen: admin» 09:01:2008 01:29 » BU FORUMDA BUNDAN SONRA FB GS GEYİĞİ İSTENMİYOR!

Spordan uzak kalınmaz. Milli Maçlardan Uluslararas Olimpiyatlara, Demircili - Baydarlı maçlarından diğer sportif konular.
Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzr May 27, 2007 11:51 pm

esmer_jojuk yazdı:onu kendini bilmezlere söyle abla ben yine uslubumu bozmamaya calıstım ama insanı zorluyolar yaniii...

esmer_jojuk sitemize katkın çok bu yüzden teşekkür ediyorum ama sende kendini bilmez diye ateşe kötükle gidiyorsun, Lütfen.

saygılar...

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt May 28, 2007 1:40 am

delikanlı adam Erkek olmanın önüne gelen yılışık çağrılara, gözünü boyayan sığ aşufteliklere, tenden ötesini vaad etmeyen, hatta teni bile vaad etmeyen sırnaşık teklifsizlikleri kapışmak olmadığının farkındadır. İntikam almak gerekirse kendine çektirenlerden, Mekke’yi fetheden Muhammed Aleyhisselatüvesselâm’ın yaptığını yapar. Düşmanlık edenlere, onların kendisine yaptığının aynısını yapmaz; kötülüğün yerine yeni bir kötülük daha eklemez. Kötülüğün yerine iyiliği koyar; onların yaptığının tam tersini yapar. İntikamını böylece alır.

bu yukarda yazanları yapıcak kadar sogukkanlı ve o tevazuya sahip olamayız tabi ama bazen bazı kişiler gençligin verdigi rehavete kapılarak cümleleri agırlaştıra biliyor tabi :P

ama en azından bizlerinde argo kelimeleri okuyunca yorum yapmayarak yorum yapmamanın dahi yorum oldugunu göstermemiz gerekir

sonuçta her yigit kendini bilir kendini bilen insan birilerine kendini veya düşüncelerini ispata gerek dahi duymaz

yani sonuç ne derseniz herkesin tuttugu takım kendine büyük takımdır
tuttugu takımın taraftarı olan insan tuttugu takımın büyüklügünü ispata dahi gerek duymaz duyarsa tuttugun takımın büyük takım oldugundan şüphesi var demektir

hadi kolay gelsin arkadaşlar

zor delikanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zor delikanlı » Pzt May 28, 2007 11:18 am

tmm hepinizden teker teker özür diliyorum esmer çocuk biraz beni zorladı sanırım lütfen kusura bakmayın ok :cry:

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzt May 28, 2007 11:24 am

zor delikanlı yazdı:tmm hepinizden teker teker özür diliyorum esmer çocuk biraz beni zorladı sanırım lütfen kusura bakmayın ok :cry:
Ya ne şekersin sen öle :) walla bunu anlayıp böyle bir davranışta bulunman bile örnektir :). Tekrar teşekkür ederim saygından ötürü.

Saygılar...

zor delikanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zor delikanlı » Pzt May 28, 2007 2:00 pm

ben teşekkür ederim uyardığın için by ukala abimsin

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt May 28, 2007 3:50 pm

zor delikanlı yazdı:tmm hepinizden teker teker özür diliyorum esmer çocuk biraz beni zorladı sanırım lütfen kusura bakmayın ok :cry:
tamam kardeşim bu olgunlugu göstermen bile bi erdemdir allah anandan babanda razı olsun bu altyapıyı vermişler
aslında ben senden başka bi cevap bekliyordum benide şaşırttın :?

Ayla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ayla » Pzt May 28, 2007 4:29 pm

aman aman sevsinler.

Resim
söyledigin söz, karsindakinin anladigi kadardir.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt May 28, 2007 4:41 pm

Ayla yazdı:aman aman sevsinler.

Resim
evet arkadaşlar sonuçlar yukarda asılı cevaplar argo olmasın :)
herşey tadında güzeldir demirciliselemen.com ve üyeleri bu zamana kadar uslubuyla ve örnek birey oluşuyla ve ve ve ilklerin sitesi oluşuyla nam salmıştır
hadi bi ilk daha yapalım spordada taraftarlıktada uslubunda tartışarak sporuda sitemize sokalım bu ilk bize yakışırmı valla yakışır

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzt May 28, 2007 9:00 pm

zor delikanlı yazdı:ben teşekkür ederim uyardığın için by ukala abimsin

Bende bu olayın daha kötü olacağını umarken, zor delikanlı utandırdı bizi :).

Çok saol kardeşim :) artık bu sitede senin seviyene güvenebileceğimizi bize gösterdin, seni tebrik ediyorum.

Siteye Faydalı katkılarını bekliyoruz :) hep beraber.

saygılar

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

FENERBAHÇENİN İLKLERİ

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 4:45 pm

İŞTE SİZE FENERBAHÇENİN İLKLERİ

1)SAMPIYON OLMADAN KENDISINI SAMPIYON ZANNEDIP TURUN ATAN TEK CAMIA
2)YAYLA CUP'A KATILAN ILK VE TEK ISTANBUL TAKIMI
3)PENDIK'E ELENEN ILK 1.LIG TAKIMI
4)KENDI FUTBOLCUSUNU JIP ICINDE DOVEN TARAFTARA SAHIP ILK DUNYA TAKIMI
5)2.LIGI KUTLAYAN TEK DUNYA TAKIMI
6)EZELI RAKIBIYLE BERABERE KALDIKTAN SONRA SABAHLARA KADAR EGLENIP,SAMPANYALAR PATALAN TEK TAKIM.
7)AVRUPA KUPALARINDA SIFIR CEKEN ILK VE TEK TURK TAKIMI
KENDISINE KOYAN KULUP ADETI KADAR FORMASINA YILDIZ YAPTIRIP,SAKLABANLARIN KIYAFETLERINE TAS CIKARTACAK GUZELLIKTEKI FORMAYA SAHIP ILK VE TEK DUNYA TAKIMI
9)KENDINI DUNYA TAKIMI OLARAK GOREN AMA KADIKOY'UN DISINA CIKAMAYAN,CIKTIGI ZAMANDA SAYISIZ TACIZ VE TECAVUZLERE UGRAYAN ILK VE TEK TAKIM.
10)EZELI RAKIBI TARAFINDAN KALESININ ORTASINA BAYRAK DIKILEN ILK VE TEK TAKIM.
11)TARAFTARINA PARA VEREN VE TARAFTARLIGI KOPEKLIGE CEVIREN ILK VE TEK TAKIM.
12)20 SENEDE BIR TURKIYE KUPASI ALAN TEK TURK TAKIMI.
13)KADROSUNDA TOPLAM 4 TURK FUTBOLCU BULUNDURMASINA RAGMEN KENDISINI TURK TAKIMI ILAN EDEN VE KADROSUNDAN MILLI TAKIMA 10 FUTBOLCU VEREN EZELI RAKIBINI SIRP TAKIMI ILAN EDEN ILK VE TEK KULUP.
14)KURTULUS SAVASI SIRAINDA TUM SPOR KULUPLERI DAGILMIS,OYUNCULARI CEPHELERE GITMESINE RAGMEN fb DAGILMAMIS VE OYUNCULARI SAVASA GITMEKTEN KORKMUS;VE BU SAVASTAN KACAN VATAN HAINLERIYLE BIR MAC KAZANARAK KENDISINI MILLI KAHRAMAN ILAN EDEN ILK VE TEK TAKIM.
15)EZELI RAKIBININ UEFA CUP VE SUPER CUP GIBI DUNYANIN EN BUYUK KUPALARI ARASINDA GOSTERILEN KUPALARI KAZANMASINDAN DOLAYI YAPMIS OLDUGU EGLENCELERI GORMEMISLIK,ABARTI VE EZIKLIK OLARAK NITELENDIREN fenerbahce.SAIBELERLE TURKIYE LIGI SAMPIYONU OLDUKTAN SONRA 1 SENE BOYUNCA BU SAMPIYONLUGU KUTLAYARAK EN UZUN SAMPIYONLUK KUTLAYAN TAKIM OLARAK GENE BIR ILKE IMZA ATMISTIR.
16)HAYATTAKI TEK HEDEFI EZELI RAKIBINI YENMEK OLAN VE EZELI RAKIBIYLE YAPTIGI MACLARA GORE ANTRENOR,YONETIM VE FUTBOLCU DEGISTIREN ILK VE TEK TAKIM.
17)BIR SAMPIYONLUKLA KENDISINI EFSANE ILAN EDECEK KADAR ALCAK GONULLU OLAN AMA GALATASARAY'IN YILLARDIR AVRUPADA KAZANDIGI BASARILARDAN SONRA KENDISINE AVRUPA FATIHI DEMESINI ABARTI BULAN ILK VE TEK TAKIMDIR.
1KAYNAGI HICBIR ZAMAN TUKENMYEN PARAYA SAHIP OLMALARINA RAGMEN STADLARINDA SUREKLI ELEKTRIK SAGLIYAMAYARAK TURKIYE'YI AVRUPAYA REZIL EDEN ILK VE TEK TAKIMDIR.
19)AVRUPA'DA HICBIR VARLIK GOSTEREMEMESINE VE TURKIYE'DE EZELI RAKIBINDEN DAHA AZ KUPAYA SAHIP OLMASINA RAGMEN KENDISINI TURKIYE'NIN EN BUYUK TAKIMI ILAN EDEN TEK TAKIMDIR.
20)KENDISINI BIR INSAAT SIRKETI ZANNEDIP YAPTIGI BINALARLA OVUNEN ILK VE TEK TAKIMDIR.
21)KENDINI TARAFTARINI DOVEN VE KENDI TARAFTARINA KUFUR EDEN OYUNCUYU ALAN ILK VE TEK TAKIMDIR.
22)BUTUN TESISLERININ BULUNDUGU YERLERDE AYRICA BIRDE BOKLU DERE OLAN ILK VE TEK TAKIMDIR.

MADDE 10 VE 14'Ü LÜTFEN İYİ OKUYUNUZ...... :!: :!: :!:
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

GALATASARAY'IN İLKLERİ

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 4:50 pm

GALATASARAYIN İLKLERİNİ YAZMAYA BU SAYFALAR YETMEZ İŞTE SİZE BİR KAÇ TANESİ.......................................

Milanı yenen tek takım
Real Madrid i yenen tek yakım
Arsenali yenen tek takım
L. United ı yenen tek takım
Bir sezonda Avrupa kupalarında EN fazla gol atan takım
6 MAÇTA NAMALUP OLUP YENİLMEDEN KUPAYI ALAN TEK TAKIM
AVRUPA LİGLERİNDE EN ÇOK OYNAYAN EN FAZLADA GOL ATAN TEK TAKIM
UEFA KUPASINI ALAN İLK VE TEK TÜRK TAKIMI
DAHASI SÜPER KUPAYI ALAN İLK VE TEK TÜRK TAKIMI

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 4:52 pm

23-5 yabanci sınırı varken, 6 yabancıyı aynı anda sahaya süren ilk ve tek takım.

24-Futbocusu GALATASARAYA transfer oldu diye üzülüp onun eski formasının geri getiren taraftarlara yeni forma vereceğini açıklayan tek kulüp.

25-Başkanlık dönemi boyunca en çok Galatasaray Sampiyonlugu yaşamış Azizi Baba (Bu başlı başına bir ilktir)

26-Eskisehir ve Samsun' dan hersene 4 gol yiyip iki şehirde çalişan dolmuş hatları şöförlerince yolculara arkayi fenerleyelim(dörtleyelim) gibi muazzam bir kelime kazandirip Türk Dil Kurumunun kelime haznesini genişleten ilk ve tek Türk takimi.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 4:55 pm

27-Eskisehir ve Samsun' dan hersene 4 gol yiyip iki şehirde çalişan dolmuş hatları şöförlerince yolculara arkayi fenerleyelim(dörtleyelim) gibi muazzam bir kelime kazandirip Türk Dil Kurumunun kelime haznesini genişleten ilk ve tek Türk takimi.

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Çrş May 30, 2007 5:43 pm

playbors senin adına uzuldum aslında ve hani daha bnda iki hafta önce alisamiyende yasanan olaylar vardıya hani ordaki taraftarlardan hiç bir farkın yok.büyük TAKIMIN büyük TARAFTARI senin gibi olmaz ve olmayacaktır da eğer bir taraftar ezeli rakibinin üstünlüklerini görmezlikten gelip ve kendi aciz durumlarını gizleyen tek türk takımı da sizsinizdir.

ha bu arada CENTİNMENLİĞİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLMEYEN TEK TÜRK TAKIMIDA SİZOLSANIZ GEREK.

şimdilik bu kadar cok ilerye giderseb bende giderimmm.
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 5:51 pm

WALLA KARDEŞİM SEZON BAŞINDAN BERİ
AĞLAYAN AZİZ YILDIRIM BİLGİNE.......

ARTI

UEFA KUPASI VE SÜPE KUPAYI ALDIĞIMIZDA TESADÜF DİYEN DE FENERBAHÇE BU DA Bİ DİP NOT........

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Çrş May 30, 2007 6:19 pm

ok. kardeşim azizi yıldırımın yapmış olduğı gaf da denılmez aslında kıbarcası bu yani.ben fb ama cimbomun almış olduğu uefa kupası ve süper kupada da bir türk evladı olarak destekledim.cünkü gurur duydum bel ki bizim takımımız bu basarıyı yakalayamadı ama yakalayamayacak diye bir durum da yok hani..su anda da milli takıma en fazla milli oyuncu yolayan takım durumundayız hatırlatıyım istedim.onun için basaralarınızdan bahsettiğiniz kadar başarısızlıklarınızdan da bahsedin bence tek taraflı olmayın öz eleştiri yapmasını öğrenin.neredeyse son sezonda yakalmıs oldugunuz basarılara gölge düşürüyorsunuz bunu fenerbahce macında da gösterdiniz.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 6:50 pm

KARDEŞİM BENDE ZATEN ALİSAMİYENDEKİ OLAYLARI KABUL EDEMEM

ORDAKİLER GALATASARAY TARAFTARI DEĞİL GALATASARAY DÜŞMANIYDI......

VE BEN ŞUNUDA BİLİYORUM FUTBOL TEK TAKIMLA OYNANMAZ MUTLAKA RAKİP GEREKİR.......

zor delikanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zor delikanlı » Çrş May 30, 2007 8:20 pm

HELAL KARDEŞİM SAĞOL PAYLAŞIMIN İÇİN TŞK BİRDE BU KONUYLA ESMER ÇOCUĞUN SÖYLEDİKLERİN NE ALAKASI WAR KONULARI KARIŞTIRMAYALIM

zor delikanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zor delikanlı » Çrş May 30, 2007 8:21 pm

HELALLLLLL KARDEŞİM

ULTRASLANLAR

zor delikanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zor delikanlı » Çrş May 30, 2007 8:23 pm

BİZ FENERLİLER GİBİ DAHA BİTİME 3 HAFTA KALA ŞAMPİYONUZ DEMEDİK AZİMLİYDİK WE FENER DENİZLİ BOZGUNUNA UĞRADI SAĞOLSUN HAKEM 16 DAKİKADA UZATMA WERDİ AMA NAFİLE HAK YERİNİ BULDU...............

ULTRASLANLAR :)

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Çrş May 30, 2007 8:28 pm

BİRADER BENİM HAKKIMDA NE YAZARSAN YAZ SANA BU SON CVB SENİNLE BEN SEVİYEMİ DÜŞÜREMEM.NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLASAYDIN NE ALAKSI OLDUGUNU GÖRÜRDÜN.OK.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 8:30 pm

arkadaşlar ben bu yazıları buraya eğlenelim diye koydum kavga edelim diye değil lütfen sakin olun.......

kandoğmuş
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

fener ve transfer?

Mesaj gönderen kandoğmuş » Cmt Haz 02, 2007 5:16 pm

ARKADAŞLAR BEN Bİ GALATASARAY TARAFTARI OLARAK FENERİN NASIL AWRUPADA BAŞARILI OLAMADIĞINI ANLAYAMIYORUM FENERBAHÇE SPOR KÜLÜBÜ HİÇ DE HAFİFE ALINMAYACAK MİKTARDA BÜTÇEYE SAHİP AMA NEDEN SE TAKIM İÇERİSİNDE MOTİVASYON OLSUN YANİ TAKIM RUHUNU SAHAYA YANSITAMIYOLAR BENCE FENERBAHÇE KÜLÜBÜ SİLBAŞTAN YAPACAK BİKERE BUNU ANLAMASI LAZIM GEREK FUTBOLCU GEREK YÖNETİM OLSUN YOK HALADA İNADINDAN VAZGEÇMEYİP HALA DEWAM EDERSE BIRAKIN AVRUPADA BAŞARILI OLMAYI Bİ 26 YIL DAHA ZOR BEKLER TÜRKİYE KUPASINI...... AKSİNİ SÖYLEYEN WARMI BEN BÖYLE BİLİRİM
^^UlTrAsLaN KaNdoĞmUş^^

yulsha

FENERBAHÇE çekemeyenler kıskansın

Mesaj gönderen yulsha » Cmt Haz 02, 2007 8:43 pm

Fenerbahçe bir sezonda hiç gol yemeden şampiyon olup bir dünya rekoru kırdı. (1922-1923)
Fenerbahçe tarihinde 81 kez şampiyon olup en çok şampiyon olan takım olmuştur.
Fenerbahçe Resmi ve Resmi olmayan Kupalarla Türkiye'de en fazla kupaya sahip olan takımdır. (Futbol: 124 kupa)
Fenerbahçe ayrıca tüm sporların toplam kupalarında da Türkiye'de en fazla kupaya sahip olan kulüptür.
Fenerbahçe ayrıca Türkiye Profesyonel 1. Futbol Liginde ilk şampiyonluğu yaşayan takımdır.
Fenerbahçe 1967 yılında Balkan Kupasını ilk kazanan Türk takımı oldu.
Fenerbahçe 1967/68 yılında tam 5 kupa birden kazanarak bir rekora imza attı.(Lig Şampiyonluğu, Türkiye Kupası, TSYD,Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Kupası)
Fenerbahçe ayrıca 1969-70 sezonunda kalesinde sadece 6 gol görerek, çok büyük bir rekora daha imza attı.
Fenerbahçe 1973-74'te Türkiye 1. Ligi Şampiyonu olup,Şampiyonluk Kupası, Türkiye Kupası, ve TSYD Kupalarını kazandı.
Fenerbahçe 1988-89 Sezonunda Rakip Kalelere 36 macta tam 103 gol göndererek Türkiye Liglerinde bir sezonda en fazla gol atan takım ünvanına sahip oldu.
Futbolcusu bir maçta en çok gol atan takım. (Tanju Çolak, 6 gol, Fenerbahçe - Karşıyaka: 7-1, 1992-93 sezonu, 14.hafta
Fenerbahçe 1996-97 yıllarında ilk kez katıldığı Şampiyonlar Liginde, kendi sahasında 40 Yıl (56 maç) hiç yenilmeyen İngiliz takımı Manchester United'ı deplasmanda Boliç'in 78. dakikada attığı golle yenerek, Avrupa Rekoru kırdı.
Fenerbahçe 41 yıllık Türkiye Profesyonel Liginde En Çok Galip Gelen, En Az Gol Yiyen Takımdır. Bu da rekorlar kısmına giriyor.
Türkiye'nin Internet'te sayfaları bulunan ilk spor kulübümüzdür.
Atatürk'ün, stadına büstünün konmasına izin verdiği tek kulübümüzdür.
Türk Milli Takımı'na en çok oyuncu veren kulübümüzdür.
Bir futbolcusu için jübile düzenleyen ilk kulübümüzdür. (Lefter Küçükandonyadis)
Bir futbolcusu Dünya Karmasında oynayan ilk kulübümüzdür. (İsa Ertürk)
Atletizm'de Avrupa Şampiyonu olan tek kulübümüzdür. (1993)
Olimpiyat Oyunları'nda madalya kazanan tek Türk atletinin mensup oldugu kulübümüzdür. (Ruhi Sarıalp)
Uluslararası yarışmalarda birinci gelen ilk Türk kürekçisinin mensup olduğu kulübümüzdür. (1954, Tonguç Türsa

yulsha

Mesaj gönderen yulsha » Cmt Haz 02, 2007 8:46 pm

ben aksını soylerım kardesım bu ıs alt yapıyla olur ne kadar temelden baslarsan o kadar ıı olurusn bak fenere ıslerı en ucundan basladı duzeltmeye ve her sene bırazdaha yol kat edıyor avrupada ole 6S gıbı gidip hıcbır hazırlık yapmadan kupa almıor yalansa yalan dıyın gs uefa kupasına alana kadar hengı avrupa takımıyla mac yaptıda aldı ama basarı bu 1 kere yapmıslar arkası nerde asıl basarı bır kereye mahsus olmayanıdır dewamıda gelıcek

Kilitli

“SPOR ve ÖNEMLİ MÜSABAKALAR” sayfasına dön