Teşekkürler DUYGU ÖĞRETMEN

Demircili'nin Gençlik Yapılanmaları, Gençlerimizin Organizasyon ve Fikirleri, Demircili'linin Eğitim ve Öğretimi...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Teşekkürler DUYGU ÖĞRETMEN

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Mar 03, 2009 5:17 pm

Demircili Kasabamızın değerli öğretmeni Duygu Hanım'ın Sivas İline atandığını öğrendim.Kendisi ile resmen tanışma fırsatımız olmadı ama okulumuza ve öğrencilerine verdiği önemi,idealist bir eğitici olduğunu hiç bir zaman unutmayacağız.Demircili toplumu olarak İnşallah kendisinde iyi bir izlenim bırakmışızdır.

Kasabımızın okuluna verdiği önemden dolayı ve açık sözlülüğünden dolayı kendisine şahsım adına çok tşk ederim.Bundan sonraki görev yerinde başarılar dilerim.Kendiside İnşallah bizlerle duygu ve düşüncelerini paylaşma imkanı bulur.Kaynak:Dursun Aydoğan.
.
..
..

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: TŞK'LER DUYGU ÖĞRETMEN

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Sal Mar 03, 2009 11:47 pm

Duygu ögretmenim Demirci'lideki yapmış oldugunuz hizmetler'den dolayı teşekkürü borc bilir yeni görevinde başarılar dilerim.

Hüseyin. ÖZDEMİR.
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Mar 04, 2009 2:18 pm

Bugün Tokat - Reşadiye nin bir belde okulu yarın başka bir yer. O mesleğin zorluğunu zaten bilen bilir ama ben Duygu Hanım'a Demircili'deki eğitime yaptığı mesleki katkıdan ve müspet, insani çıkışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Hep öğrencileri ve geleceğimiz için çabaladı. Teşekkür ederiz. Kendisine kadrolu yeni görevinde Sivas - Yıldızeli'nin bir yerindeki yeni okulunda hayırlı vazifeler diliyorum.

Dostluklar bugünler için değildir, biz Duygu Hanım'a her zaman yardımcı olmaya hazırız. ileride de bir şey olursa biz hep buralardayız Duygu Hanım. Demircili insanı vefalıdır, inş. bizi iyi bilirsiniz gittiğiniz yerlerde.

Elif Hanım'a da geçmiş ola diyoruz. Bu süreçte belkide 1 ay tek başına götürecek sistemi. Allah her ikisinden de razı olsun.

Konuyla ilgili DemirciliSelemen.COm Haberi Linki : http://www.demirciliselemen.com/Anahaber.asp?catid=125
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Teşekkürler DUYGU ÖĞRETMEN

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Çrş Mar 04, 2009 3:18 pm

DEMİRCİLİ KSABASINDA ŞU ANA KADAR GÖREV YAPAN DUYGU ÖGRETMEN HANIMIN TAHİNİNİN ÇIKDIGINI BUGÜN OKUDUM İNAN ÜZÜLDÜM DEMİRCİLİ KASABASINDA O SADECE ÖGRETMEN DEGİLDİ BİZİM YAVRULARIMIZ A ADETA BİR ANNE KADAR ŞEVKATLİ GEREKDİGİ YERDEDE DİSİPLİNLİ BİR ÖGRETMEN Dİ BİZ ONDAN RAZI OLDUK RABBİMDE ONDAN RAZI OLUR İNŞALLAH GİTTİGİ YERDE ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİM SAYGILARIMLA H.ÖMER ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Mar 04, 2009 3:53 pm

Bende Duygu Ögretmene Kasabamiza yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür eder,yeni görevinde
basarilar dilerim.

Kullanıcı avatarı
KARADUMAN60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KARADUMAN60 » Çrş Mar 04, 2009 7:17 pm

saygı deger duygu hocam sizlere biz ve cocuklarımız unutmayacak şekilde alışmışdık sizlerin okulumuza ne kadar caba harcadınızı ve yapmış oldugunuz hizmetlerden dolayı size teşekkür ederim hayatınız boyu size başarılar dilerim SAYILARIMLA TUNCAY KARADUMAN

elif.ogretmen
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen elif.ogretmen » Çrş Mar 11, 2009 11:49 am

öncelikle herkeze teşekkür ederiz duygu hanımın net bağlantısı henüz olmadığı için cevap veremedi en kısa zamanda sizlere ulaşacaktır.Okulumuzun öğretmeni olan Duygu Can'a bende çok teşekkür eder yeni görev yerinde başarılarını devamını diliyorum.Okulumuzun öğretmen ihtiyacı 15/03/2009 tarihinde yapılacak sözleşmeli atamalarda öğretmenimiz verilecek ve görevine en geç 17/03/2009 tarihinde başlayacaktır.Herkeze tekrar ilginizden dolayı teşekkür ederim.

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Prş Mar 19, 2009 11:59 pm

demircili ilköğretim okulu...
ilk okulum, ilk öğrencilerim, ilk mücadelem...
yazılarınızı yeni okuma şansı buldum. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. gözlerim doldu inanın bazen konuşmak yazmak o kadar zor olurki işte o anlardan birini yaşıyorum..
2007 3 eylül... yeni bir hayat başladı benim için.. ve o günden 6mart 2008e kadar yeni bir okul, yeni bir bakış açısı, yeni bir gelecek için mücadele verdik hep birlikte el ele.. bazen ilgisizlikten yakındığımız oldu ama yüreğini yanımızdan hiç eksik etmeyenler vardı onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve bugün ataması yapılan meslektaşımla ve mücadeleci ruhuna inandığım değerli öğretmenimiz elif hanımla bundan sonra da aynı mücadeleyi vereceklerini diliyor ve umuyorum..
amacımız güzel bir gelecek hazırlamak.. ve buna benim de bir katkım bulunduysa ne mutlu bana..
son olarak demirciliselemen.com'un şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada okulumuzu yalnız bırakmayacağı inancıyla site yöneticisi yılmaz beye ayrıca teşekkür ederim. siteden okulumuz ile ilgili gelişmeleri takip edip öğretmenlerimiz velilerimiz ve kasaba halkı ile sürekli irtibat halinde olmayı istiyorum..
tekrar tşk ederim..

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Mar 20, 2009 12:10 am

Duygu Hanım,

Vermiş olduğunuz mücadeleyi Demircili'de herkes takdir etmektedir.Asıl önemli olan bizlerde bırakmış olduğunuz izlenimdir..Bizlerde elimizden geldiği ölçüde en iyisini yapmaya çalışacağız.Sizde takdir edersiniz ki memuriyette ilk görev yeri hiç bir zaman unutulmaz,bunu tecrübelerime dayanarak ifade ediyorum.Biz sizden çok memnun kaldık,rabbim İnşallah bundan sonraki yaşantınızda sizide memnun eder,

Saygılarımla..
.
..
..

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Mar 20, 2009 12:31 am

Duygu Hanım,

Belki bizler sizi unutabiliriz, fakat Demircilideki o minik yürekler asla sizi unutmayacaktır. Ben ilk okul öğretmenleri unutmadım. Tr' de okula gittiğim dönemde öğretmenimin adı Nuray SILAY' dı, fakat kendisinin nerde olduğunu bilmiyorum. Diğer öğretmenimin adı: Hüseyin İLBASMIŞ Kendisiyle irtibatımız var. Her ikisinin ellerinden öperim.

Yeni görevinizde başarılar dilerim. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Mar 20, 2009 12:46 am

duygu.ogretmen yazdı: son olarak demirciliselemen.com'un şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada okulumuzu yalnız bırakmayacağı inancıyla site yöneticisi yılmaz beye ayrıca teşekkür ederim. siteden okulumuz ile ilgili gelişmeleri takip edip öğretmenlerimiz velilerimiz ve kasaba halkı ile sürekli irtibat halinde olmayı istiyorum..
tekrar tşk ederim..
Duygu Hanım,
Öncelikle o teşekkür sizindir. Erkan Bey'in ve Zeynep Hanım'ın dediklerine katılarak bende sizle ilgili şu düşüncelerimi samimiyetle arz ederim;

İlk görev yeriniz, zor şartlar. Emek veren, çabalayan Elif Hanım ile birlikte sizlerdiniz. Hatırlarsanız size ilk görüştüğümüzde bir söz vermiştim. Size ve okulumuza hep destek olacağız diye. Elimizden geldiği kadar olmaya da çalıştık ve değerli üyelerimiz ve hemşehrilerimizle devam da edeceğiz, bu bizim DemirciliSelemen.Com olarak memletimiz için yüklendiğimiz özel bir misyon zaten. Demircili'de görev yapmış, eğitim camiasından bir kişinin Demircili'den ayrıldıktan sonra böyle güzellikleri yazması Demircili için onur vericidir. Bu yüzden de teşekkür ederim. Sizin yerinize görev alan meslektaşınızı da bu samimi özeleştirel mesajlarla motive etmiş olalım yeri gelmişken. Biz hep buradayız. Klavyenin bir iki tuşu kadar yakınınızdayız, ara ara yazın lütfen. Tekrar size yeni görev yerinizde, mesleki kariyerinizde ve özel hayatınızda huzur, mutluluk ve başarılar dilerim.
"Söz uçar yazı kalır"

elif.ogretmen
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen elif.ogretmen » Cmt Mar 21, 2009 12:43 pm

öncelikle herkeze slm biliyorumki hep yanımızda ve bizim destekcimiz olacaksınız. Evet 20/03/2009 tarihinde okulumuza Murat ŞAHİNKAYA adlı öğretmenimiz görevine başlamıştır.şimdide görevinde başarılar diliyorum.

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Sal Kas 03, 2009 7:10 pm

yilmaz.sahin yazdı:Bugün Tokat - Reşadiye nin bir belde okulu yarın başka bir yer. O mesleğin zorluğunu zaten bilen bilir ama ben Duygu Hanım'a Demircili'deki eğitime yaptığı mesleki katkıdan ve müspet, insani çıkışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Hep öğrencileri ve geleceğimiz için çabaladı. Teşekkür ederiz. Kendisine kadrolu yeni görevinde Sivas - Yıldızeli'nin bir yerindeki yeni okulunda hayırlı vazifeler diliyorum.

Dostluklar bugünler için değildir, biz Duygu Hanım'a her zaman yardımcı olmaya hazırız. ileride de bir şey olursa biz hep buralardayız Duygu Hanım. Demircili insanı vefalıdır, inş. bizi iyi bilirsiniz gittiğiniz yerlerde.

Elif Hanım'a da geçmiş ola diyoruz. Bu süreçte belkide 1 ay tek başına götürecek sistemi. Allah her ikisinden de razı olsun.

Konuyla ilgili DemirciliSelemen.COm Haberi Linki : http://www.demirciliselemen.com/Anahaber.asp?catid=125

ilerde de bişey olursa biz hep burdayız... bu cümlenize dayanarak yazmak istedim.. şuan bildiğiniz üzere yıldızeline bağlı sandal köyünde görev yapmaktayım.. buraya geldiğimde de demirciliden pek farklı bir resimle karşılaşmadım.. müdürümüz benden bir hafta önce göreve başlamıştı. birlikte bir mücadele de burada başlattık.. ama biraz daha şansız bir durumdaydık ki köyün maddi durumu içler acısı... şuan kar yağdı köyümüze ve ayakkabısı olmadığı için okula gelemeyen öğrencilerimiz var.. gelenlerin ayağında da yırtık naylonlar.. elimizden geldiği kadar bişeyleri değiştirmeye çalıştık.. bu köyü kaderlerine bırakmak bize göre değildi.. biliyorumki buraya atanmamız tesadüf değildi.. kaderine boyun eğmiş bir köy ve bir okul.. köylüler cahil, fakir.. ya öğretmenler :( artık bişeyler değişmeliydi ve değişim için geldik buraya.. hani herşeyde bir hayır var derler ya.. beni tanıyan velilerim ya da demircili insanı bu durumu görmezden gelemeyeceğimi çok iyi bilir.. ben yeni bir mücadelenin başındayım.. geçen sene kendi çabalarımız ve imkanlarımızla düzenlediğimiz kermesle ve büyük bir oranda askeriyenin yardımıyla okulu boyatarak eğitim yeri haline getirdik.. burda düzeltilecek çok şey var burda büyük bir mücadele var bu mücadelede desteğe ihtiyacımız var.. bu ülke bizim bu çocuklar bizim..
benim gibi düşünenler bu mücadelede bizimle olmak ister misiniz???

selvigul.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selvigul.sahin » Sal Şub 16, 2010 1:54 am

Duygu Hanım, acaba selamım size ulaşır mı. Belki geç kalmış da olabilirim. Ama bu yazdıklarım muhakkak ilgilelere ulaşacaktır.
İsminizle müsemma bir hanım kardeşimizsiniz. Ne güzel bir mesleği icra ediyorsunuz. Sizi canı gönülden tebrik ederib Benim de öğretmenlik Formasyonum var ama malum sebepler yüzünden resmi öğretmenlik yapamadım. Ama Rabbim nasip etti güzel öğrencilerim var. Yine bu mesleği bir tarafından yürütüyoruz. Yazarlığım yanında seminerlerimle eğitimcilik de yapıyorum.
Bizim zengin köyümüze öğretmen olmuşsunuz. İnşallah güzel günler geçirmişsinizdir. İnsanımız misafirperverdir.
Çocukların ayakkabısız okula gelemediğini okuyunca çok üzüldüm. Siz buna yakınen şahitsiniz.
Bizim Demircili de yurtdışında yaşayan, İstanbulda yaşayan halkımız çok zengindir. Değil bir ayakkabı, neler neler verebilecek durumdalar. Hepsinin bina, değil binaları var. Bu yazdıklarınızı okurlar da inşallah bir yardım faaliyeti başlar.Örğeğin, sizin köyü kardeş köy seçsek, özellikler yazın vakit ayrılsa. Evlerinde, bir yıl bekleyen, ayakkabılar, giysiler bile o çocukların ihtiyaçlarını karşılar.
Ben da o çocuklardan birisi idim, erkek önlükleri, ve yırtık lastık ayakkabılarla okula gittiğim, naylon poşetlere defterlerimi koyduğumu hatırlarım. Ama inanın o çocuklar bir yerlere gelecek, yeter ki sizin gayretiniz olsun. Bizim köyümüz zengindir ama, maalesef, okumuş, aydın, okumaya ilim öğrenmeye pek fakirizdir. Belki bu yazdıklarım bir yerlerimizi acıtacak ama, yurtdışında yıllardır güzel haberler bekliyorum, İstabuldan, maddiyatımızın olmasına rağmen, maalesef okuma oranımız çok düşük. Bu biraz acı gelmiyor mu?Şapkamızı önümüze alıp düşünsek, neden o denli gösterişli binalar, o denli apartmanlar var da ilim gençliği yok lütfen bunu düşünelim.
Duygu hanım sizi tebrik ediyorum. Bu fikrimi düşünün. Kardeş köy projesiyle o güzel yavrulara küçük bir yardım yapalım inşallah. Selamlar...

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Sal Şub 16, 2010 11:35 am

sayın selvigul hanım mesajıma cvp yazdığınız ve bu konuya duyarlılık gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.. biz hala mücadelemize devam ediyoruz burda da değişimi başlattık ve gittiğim her yerde değişimin ilerlemenin mücadelesini vermeye devam edeceğim.. bu konuda desteklerinzi bekliyoruz.. kardeş köy projesi inanın çok güzel bir fikir.. haklısınız evde çürümeye bırakılmış eşyalara bu köylülerin ihtiyacı var.. köylüler kullanabilkeceleri şeylere bakıyor inanın kullanılmışlık onlar için önemli değil.. eğer böyle bir projeyi hayata geçirebilirsek inanın çok mutlu olurum.. şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum..

selvigul.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selvigul.sahin » Sal Şub 16, 2010 2:13 pm

Size cevap yazdıktan sonra da rahat uyuyamadım. Daha doğrusu kendi rahatlığım, çocuklarımını rahatlığı beni rahatsız etti. Onların beğenmediği şeyler bir çok çocuk için ulaşılmaz. Geçen yıl köye gelirken, evdeki fazla kitap ve oyuncakları Demircilideki okula bağış yaptık. Çocuklarım paylaşmayı öğrensinler istedim. Bıraktığımız kitaplar, araç gereçler kullanılabilir cinstendi. Ben sizden adres rica ediyorum. Bir de ayakkabı numalaraları. Çocukların yaşları. En kısa zamanda İstanbuldan bir kargoya acil ihtiyaç olan ayakkabıları montları gönderelim. Buradaki arkadaşlarımı organize etmeyi düşünüyorum. Ayrıca eşim Sivaslı. İTÜ İnşaat Mezunu fakir bir işçi çocuğu. Sizin öğrencileriniz de bir gün güzel yerlerde olacaklar. Siz güzellikleri kuşanıp, onlara taşıyın yeter. Köylülerimiz de inşallah bu çağrıya kulak verirler. Bir çift ayakkabı, bir mont, bizim dünyamızda o kadan büyük değil ama ihtiyaç sahipleri için çok önemli.
Güzel kardeşim. Ben sizden adres bekliyorum. Selam ve dua ile..Allah yolunuzu açık etsin...

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Pzt Şub 22, 2010 3:12 pm

öncelikle herkese merhaba.. Bu konuyu önceden yazmıştım ama belki başka başlık altında olduğu için belki de gerçekten ilgi çekmediği için cevap alamamıştım. açıkcası umudumu yitimiştim, Selvigül hanım konuya cevap yazıncaya kadar.. bu mesajla tekrardan güzel bir çalışmanın olabileceğine inandırdım kendimi.. ve bu yüzden site yöneticimiz Yılmaz beyden bu konu için ayrı bir başlık oluşturmasını rica ediyorum.. Eğer mümkünse yeni bir başlık altında yeni umutlara yolculuk yapabileceğimizi umuyorum. bu başlık altında okulumuz için neler yapılabilir, gerekirse okulumuzun kısa bir tanıtımı ve okul-öğrenci resimlerini sizlerle paylaşıp istediklerimizin gerçekliğini size daha net yansıtmış oluruz. Yine yardımsever halkımızdan gelecek olan yardım ve desteği de buradan paylaşma olanağı buluruz.
buarada Selvigül hanıma istediği bilgileri bugün ulaştıracağım.. kendisine şimdiden çok çok teşekkürlerimi sunuyorum..

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Şub 22, 2010 7:21 pm

Yılmaz Bey,

Duygu Hanım'ın isteği doğrultusunda bir başlık açalım.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Şub 23, 2010 11:56 pm

ERKAN_OZDEMIR yazdı:Yılmaz Bey,

Duygu Hanım'ın isteği doğrultusunda bir başlık açalım.
Açtık bile Erkan Bey. Yeni konu başlığı linkimiz, buyrun : viewtopic.php?p=27035#p27035
"Söz uçar yazı kalır"

“DEMİRCİLİ GENÇLİK ve EĞİTİM” sayfasına dön