Demircili'li Eğitime Ne Kadar Önem Veriyor?

Demircili'nin Gençlik Yapılanmaları, Gençlerimizin Organizasyon ve Fikirleri, Demircili'linin Eğitim ve Öğretimi...
Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Çrş Eyl 17, 2008 11:46 pm

Dekader Yönetim kurulumuzca yapmış oldugumuz toplantıda okulumuz için toplanan 700.YTL bagış
17.09.2008 çarşamba günü yönetim kurulu üyemiz Sayın ERDAL KANDOGMUŞ tarafından demircilide ana sınıfında Elif ögretmene teslim edilmiştir.
Katkılardan dolayı hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

İsmet ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Gelişmemiş beyinler kişileri..........Az gelişmiş beyinler olayları...........
GELİŞMİŞ BEYİNLER FİKİRLERİ TARTIŞIR.......

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Eyl 18, 2008 2:10 pm

Dekader Yönetim Kuruluna ve diğer hayırsever vatandaşlarıza Okulumuza yapmış oldukları bu katkıdan dolayı teşekkür ederim.Mevlam hayırlarını kabul eylesin.

Herkese hayırlı iftarlar.

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Demircili'li Eğitime Ne Kadar Önem Veriyor?

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzt Şub 23, 2009 10:02 pm

Aslında bu tip konuların öncelıkle forumumuzda ve koyumuzde,ulkemızde gundemden dusmemesı gerek hıc.
Demırcılı olarak egıtıme ne kadar onem verıyoruz gıbı sormaya bıle utanıyor ınsan .Ne kadar önem vermıyoruz tum aıleler,yasıtlarımızdakı gencler bu konuda kendılerını bı yargılamalılar (?)
Beldemizin en buyuk eksıklıgı E Ğ İ T İ M ..
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Şub 23, 2009 11:23 pm

ENSSHN yazdı:Aslında bu tip konuların öncelıkle forumumuzda ve koyumuzde,ulkemızde gundemden dusmemesı gerek hıc.
Demırcılı olarak egıtıme ne kadar onem verıyoruz gıbı sormaya bıle utanıyor ınsan .Ne kadar önem vermıyoruz tum aıleler,yasıtlarımızdakı gencler bu konuda kendılerını bı yargılamalılar (?)
Beldemizin en buyuk eksıklıgı E Ğ İ T İ M ..
.

Sevgili Enes,

Duygularını açık bir şekilde ifade ettiğin için teşekkür ederim.Elimizden geldiği ölçüde hep beraber Eğitim konusuna değinmeye çalışıyoruz.Bu konuda ne kadar başarılı olduk yada olabiliyoruz durum aslında ortada.

Kendilerini ifade edemeyen toplumlar yada kişiler,başkalarını tasvir ederken onlarda olmayan sıfatları yüklerler,birbirlerine methiyeler yağdırırlar,karşılıklı olmayan sıfatları birbirlerine kullanırlar,gerek o sıfatı kullanan,gerekse atıfta bulunulan kişi buna hiç sesini çıkarmaz,çün kü başkaları tarafından methedilmek hoşuna gider.Malesef toplumumuzdan bunu bir türlü atamadık.Buda eğitim konusunda bizlerin ne kadar geride kaldığını gösterir.Fitne,fesat,çekememezlik,haset,yalan,dedikodu vs bunlar hep cehaletin ürünü.

Halbu ki bir çok insanımız Avrupada yaşamakta büyük çoğunluğunun maddi durumu çok çok yerinde,gerek Avrupada gerekse Anavatanda insan yetiştirmeye gereken önemi veremiyoruz.

Özellikle genç kuşakların her konuda kendilerini geliştirmeleri gerekir.Günümüz teknoloji ve bilgi çağı olduğuna göre ona ayak uydurmamaız gerekir.Ama biz ne yapıyoruz hala biribirimizle uğraşmaya devam ediyoruz,ne uğruna biliyor musunuz,bende var sende olmasın,sadece bende olsun mantığından hareket ediyoruz.

Saygılar...........

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Sal Şub 24, 2009 12:14 am

SLM BIZIM KÖYDE EGIITME DESTEK YUZDE 20 COK AZ BULUYORUM CUNKU BIZDE ORDA OKUDUK VE BILIYORUZ NE KADAR OLDUGUDA NEKADAR OLDUGU ORTADA BELLI DEGILMI ERKAN ABI CUNKU OKUMUS COK AZ BIZIM KÖYDE SAYILACAK KADAR AZ COK UZGUNUM INSALLAH BIZLER OKUTURUZ COCUKLARIMIZI

:super: COCUKLARIMIZA BASARILAR DILIYORUM :super:
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
geceler_hakimi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen geceler_hakimi » Sal Şub 24, 2009 12:15 am

SAYIN DEKADER YONETIMI BASKANI ISMET SAHIN BEYE BOYLE BIR ORGANIZASYON YAPTIGI ICIN TSK EDIRIMMM.. EGİTİM SART FAKAT DESTEK LAZIM SAGOLUN BUNUDA SIZ YAPMISSINIZ ALLAH RAZI OLSUN SIZLERDEN ....

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Sal Şub 24, 2009 12:30 pm

Kesinlikle Erkan Abi toplumsal olarak egitime duyarlılıgımızı hep üst seviyede tutmalıyız erken yasta para kazanma pesinde kosmamalıyız ancak o zmn uzun vadede güzel seyler elde etmis oluruz ..
düşünmek taraf olmaktır..

“DEMİRCİLİ GENÇLİK ve EĞİTİM” sayfasına dön