DEMİRCİLİ OKULUNA YAPACAĞINIZ BAĞIŞLARIN HESAP BİLGİLERİ ve

Demircili'nin Gençlik Yapılanmaları, Gençlerimizin Organizasyon ve Fikirleri, Demircili'linin Eğitim ve Öğretimi...
Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt May 26, 2008 9:44 pm

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN;

D U Y U R U

KONU : DEMİRCİLİ OKULUNA YAPILACAK BAGIŞLAR HK.

Sevgili arkadaşlar bu konu açıldıgından beri dikkatle takip ediyorum. Ne yazıkki söylemlerle neticeyi karşılaştırnca üzülüyorum.
Günlerdir demircilinin egitimi tartışıldı, egitimci önderlerler çıktı, egitimli egitimsiz görüşlerini bu forumda ortak bir şekilde paylaştı. Gerçek bir egitimci bu gibi konularda önderlik edebiliyorsa buna saygı duymak lazım. Ama ne yazıkkı egitimci dedigimiz veya egitimci olarak gördügümüz sıfattaki kişilerin bu konuya gerekli önemi ve hassasiyeti vermediklerini görüyorum.
Birde hiç kimse bu konuda yapmayacagı bagış için boş konuşup kendini yormasın. Şu an demircili okuluna bagış gerekiyor boş laf degil.
Hani nerde ''hemen bir hesap açılsın, hemen yarın bankaya gidiyorum, istanbulda herkezi teşvik edelim'' diye konuşan söylemlerin sahipleri, yapmayın böyle bizleri degil kendinizi kandırırsınız. Hesap açıldı günlerdir hesap bakiyesi sorgulanıyor sonuca bakıyorum hep aynı bakiye tekrarlanıyor. Gerçekten yürekten bu konuya duyarlı iseniz ben dernek başkanı olarak sizlere bir kolaylık sunmak istiyorum niyetleriniz halishane ise, SİZLERİ BANKAYA GİTMEKTEN, POSTANEYE GİTMEKTEN GELİN KURTARALIM , diyorsunuzya zamanımız yok çalışıyoruz, gelin DEMİRCİLİ OKULUNA YAPACAGINIZ BAGIŞLARI dernek merkezinde bizlere teslim ediniz, bizlerde sizler adına bankadan gerekli havaleyi yapalım adınıza düzenlenen bagış makbuzlarınızıda yine sizlere teslim edelim. Herkezin nazının geçtigi birileri vardır mutlaka onlarıda teşvik edelim. Artık mazaretiniz kalmamıştır egerki gerçekten egitime katkıda bulunmaya niyetli iseniz. Bir şeyi iyi beceriyoruz ''perde arkasından konuşmayı'' hadi bakalım egitimcilerimiz, işadamlarımız, gönül dostlarımız laf degil sizlerden konuya önem ve çevrenizdekileri teşvik edici atılımlar bekliyoruz. Büyüklügünüz bu şekilde ortaya çıkar. Bunu yapmayacaksanız çıkıp burda ahkam kesmenin kimseye bir yararı olmayacaktır. DEKADER OLARAK BU KONUDA SİZLERE YARDIMCI OLMAYA HAZIRIZ..

Saygılarımla

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzt May 26, 2008 10:03 pm

[font=Arial]saygıdeger başkanım iyi bi fikir ozaman size verelim hafta içi çalışıoz sağ sola gitme gibi bi imkanımız bi lüksümüz olmuyo

ALLAHIN İZNİYLE 7 haziranda EMRE KAYA adına 20 YTL yi OKULUMUZA KATKI amacıyla DEKADER yönetimimize teslim edecegim

yiğitlik LAFLA olmaz İCRAATLA olur :wink: [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt May 26, 2008 10:09 pm

EM-re yazdı:saygıdeger başkanım iyi bi fikir ozaman size verelim hafta içi çalışıoz sağ sola gitme gibi bi imkanımız bi lüksümüz olmuyo

ALLAHIN İZNİYLE 7 haziranda EMRE KAYA adına 20 YTL yi OKULUMUZA KATKI amacıyla DEKADER yönetimimize teslim edecegim

yiğitlik LAFLA olmaz İCRAATLA olur

SAGOL EMRE'CİGİM
HADİ BAKALIM İŞE SENDEN BAŞLAYALIM SONU GELİR İNŞAALAH. TEŞEKKÜR EDİYORUM İLGİN İÇİN.
LAF DEGİL İCRAAT BEKLİYORUZ ÖYLE DEGİLMİ SEVGİLİ EMRE.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzt May 26, 2008 10:21 pm

[font=Arial]başkanım ben herzaman derim ve söylerim sizin yani DEKADERİN oldugu heryerde elimden gelen imkanlar doğrultusunda olmaya çalışırım fidanla başladık okulumuzla devam edicez inşallah [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt May 26, 2008 10:22 pm

[font=Arial Black]evet ısmet abı ısabet bı karar almışsınız yeterkı ıstek vede bagış yapma hıısı yapıpta yerıne getırme hıssı olsun ıcımızde asılamayack engel yoktur...emrecım tesekkurler....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş May 29, 2008 12:15 am

ee Nurhancığım hesapta bir değişiklik oldumu?
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş May 29, 2008 11:49 am

zeynep yazdı:ee Nurhancığım hesapta bir değişiklik oldumu?

[font=Arial Black]EMRE AYIN 6-7 DE BİZE YOLLAYACAK..FAKAT SÜREKLİ OLMAYAN BAKIYEYİ SOR SOR BENDE UTANIYORUM...İLÇEYE İNDİĞİMİZDE Kİ İNİCEZDE BAKIYAYA BAKIP SİZE TEKRAR AKTARICAZ...YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ...[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 8:48 pm

NUrhan ,

Bakıye aynımı.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Haz 12, 2008 11:07 pm

[font=Arial Black]bakıye 25 ytl oldu tekrar bankayı arayıp suankı bakıyeyı ogrenırım...işlerımın coklugu nedenıyle gıremedım bı kac gundur....[/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: slm

Mesaj gönderen EM-re » Prş Haz 12, 2008 11:20 pm

merkez_60 yazdı: [font=Arial Black]bakıye 25 ytl oldu tekrar bankayı arayıp suankı bakıyeyı ogrenırım...işlerımın coklugu nedenıyle gıremedım bı kac gundur....[/font]
:wink:

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Prş Haz 12, 2008 11:26 pm

Sevgili Nurhan,

Sen daha çok bakarsın bu hesaplara. Hep aynı nakarat.
İşte Duyarlılık örnegi fazla söze gerek yok.

Nurhan bir kardeşimizin Demircili okuluna bagış tutarı bende. Onu sizi ulaştıracagım bilginiz olsun. Bu duyarlı gencimiz bir zati dernege gelerek, başkanım bu bagış tutarımı ulaştırmanı rica ediyorum dedi. Tebrikler duyarlı kardeşimize.

İSMET ŞAHİN

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Eyl 09, 2008 8:12 pm

okul yardımı icin acilan hesap noldu bu konuyla ilgilenen arkadaslardan sondurum hakkında bilgi alabilirmiyiz ?

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Çrş Eyl 10, 2008 12:15 am

işde yardımlaşmanın başlangıcı devamı gelecektir elbet
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

“DEMİRCİLİ GENÇLİK ve EĞİTİM” sayfasına dön