Edingen DİTİB Seminer > Mutlu Aile Semineri

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
FORUM YONETIM
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Edingen DİTİB Seminer > Mutlu Aile Semineri

Mesaj gönderen FORUM YONETIM » Pzt Eyl 30, 2013 2:22 pm

28.09.2013 tarihinde Edingen DİTİB Cemiyeti Salonu'nda Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı planlaması, ve Karlsruhe Din Hizmetleri Ataşeliği öncülüğünde Mutlu Aile Semineri yapıldı. Seminere Ankara'dan Diyanet İşleri Başkanlığı Uzmanı Fatma Dönmez, Ankara Müftülüğü Uzman Vaizi Ayşe Akkoç ve Ankara Çankaya Müftülüğü Vaizi Sedide Akbulut katıldı.
Heidelberg, Mannheim, Mosbach, Sinsheim, Eberbach, Buchen, Schwetzingen, Weinheim, Hockenheim, Wiesloch ve Walldorf DİTİB Cemiyetleri din görevlileri başta olmak üzere çok sayıda kişi semineri ilgiyle takip etti.
Açılış Kur'an-ı Kerim'i Sinsheim'de yeni göreve başlayan Fatih Camii Din Görevlisi Mehmet Sami Eken okudu. Evlilik ve Aile Hayatı, Aile İçi İletişim ve Çocuk Yetiştirme ve Sorunları ana başlıklarıyla sunulan seminerde çok yönlü bilgiler sunuldu. Son bölümde ise katılımcıların soruları cevaplandırıldı ve birebir görüşmeler yapıldı.
Karlsruhe Din Hizmetleri Ataşesi Mustafa Akpınar da seminerin sonunda gelerek başarılı geçen seminerden dolayı tebrik ve takdirlerini belirtti.
Dosya ekleri
ditibkonf2.jpg
ditibkonf2.jpg (109.23 KiB) 5498 kere görüntülendi
ditibkonf1.jpg
ditibkonf1.jpg (48.71 KiB) 5498 kere görüntülendi
ditibkonf3.jpg
ditibkonf3.jpg (50.74 KiB) 5498 kere görüntülendi
DemirciliSelemen.Com Forum ve Site Yönetimi

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Edingen DİTİB Seminer > Mutlu Aile Semineri

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Eyl 30, 2013 2:27 pm

Örnek olması dileğiyle tüm Edingen Ditib Cemiyeti mensup ve destekçilerine teşekkür ediyorum. Çok güzel hareketler bunlar, hemşehrilerimizde orada bu fırsatlardan faydalandığını görmek ileriler için çok umut verici.
"Söz uçar yazı kalır"

“EDİNGEN” sayfasına dön