EDİNGEN'DEN YENİ RESİMLER ve BİLGİLER (ŞUBAT 2009)

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

EDİNGEN'DEN YENİ RESİMLER ve BİLGİLER (ŞUBAT 2009)

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Şub 04, 2009 12:38 pm

Alttaki haberler (DemirciliSelemen.com) sitemizden alıntır :
Edingen'de Genel Kurul Yapildi

Edingen DITIB Selimhan Camii Türk-Islam Kültür Cemiyeti’nin kurulusunun ikinci yilinda olagan genel kurul toplantisi ve yönetim kurulu seçimi yapildi. Istiklal Marsi ve saygi durusunun ardindan Kur’an-i Kerim okunusuyla baslayan genel kurul toplantisi caminin salonunda yapildi. Organizasyonun sunumu Cami Din Görevlisi Nurettin Midilli tarafindan yapildi. Yine din görevlisi tarafindan hazirlanan camiyle ilgili sinevizyon ve slayt sunumlari katilimcilar tarafindan ilgiyle izlendi. Daha sonra Cemiyet Baskani Nihat Özdemir bir konusma yapti. Yapilan faaliyetler hakkinda bilgi veren Baskan Özdemir ve tüm üyelere katkilarindan dolayi tesekkür etti. Olagan Genel Kurul Toplantisinin Divan Baskanligini katilimcilarin oybirligi ile Köln DITIB Temsilcisi Fatih Sahan yapti. 260 üyenin çogunlugunun hazir bulundugu toplanti, divan baskaninin konusmasinin ardindan yapilan yönetim kurulu seçimiyle tamamlandi. Yapilan seçim sonucunda Nihat Özdemir, Yasar Daldal, Abdullah Yildiz, Nihat Yaman, Erdem Özdemir, Osman Göktas ve Atalay Kadioglu yönetim kuruluna seçildi. Yönetim kurulu üyeleri arasinda yapilan seçimde Nihat Özdemir oybirligi ile yeniden baskan seçildi. Konuyla ilgili Resimler aşağıdadır.

Resim

Resim

Edingen Dernegi Güncel Ziyaretler

Edingen DITIB Selimhan Camii Din Görevlisi Nurettin Midilli, Edingen ve Neckarhausen’de bir dizi ziyaretler gerçeklestiriyor. Bu çerçevede daha önce Belediye Baskani ve okula bir ziyaret yapilmisti. Geçtigimiz süreçte Evangelist Kilisesi de iki defa ziyaret edildi. Din Görevlisi Nurettin Midilli, Cemiyet Baskani Nihat Özdemir ve bir heyetle yapilan ziyaretler son derece olumlu bir atmosferde gerçeklesirken karsilikli iyi niyet temennileri vurgulandi. Din Görevlisi Midilli ve Evanelist Kilisesi Papazi Schipke dostane görüsmeleri devam ettirme temennisini vurguladilar. Ayrica Edingen Evangelist Kilisesi önderliginde 20 kadar bayan Edingen DITIB Selimhan Camii’ne bir ziyaret gerçeklestirdiler. Caminin büyük salonunda Din Görevlisi Nurettin Midilli, Cemiyet Baskani Nihat Özdemir, Kadin Kollari Baskani Havva Yildiz ve çok sayida bayan tarafindan karsilanan misafirlere açik büfe kahvalti ikrami yapildi. Mannheim’den de bayanlarin katildigi davete yaklasik 100 kisi katildi. Din Görevlisi Nurettin Midilli cami ve faaliyetler hakkinda davetlilere özet bilgiler sundu ve misafirlere katilimlarindan dolayi duyduklari memnuniyeti belirtti. Türk-Alman dostluguna ve hosgörüye vurgu yapan Midilli, karsilikli ziyaretlerin önemine vurgu yapti.Yemek sonrasinda Alman misafirleri temsilen bir bayan konusma yapti ve tesekkürlerini ifade etti. Fotoğraflar alttadır.

Resim

Resim

Resim

Resim
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: EDİNGEN'DEN YENİ RESİMLER ve BİLGİLER (ŞUBAT 2009)

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Şub 06, 2009 8:46 am

Bundan sonraki süreçte yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar diliyorum.Allah yardımcıları olsun.. . .. .

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: EDİNGEN'DEN YENİ RESİMLER ve BİLGİLER (ŞUBAT 2009)

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cmt Şub 07, 2009 12:59 pm

Sayin Nihat Özdemir sahsinizda tüm yönetim kurulu arkadaslari tebrik eder basari ve hizmetlerinizin devamini dilerim.
Allah yar ve yardimciniz olsun.

“EDİNGEN” sayfasına dön