EDİNGEN DİN GÖREVLİSİ VE DERNEK YÖNETİCİLERİ OKULU ZİYARET ETTİLER

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Nurettin Midilli1
Vip Üye
Vip Üye
İletişim:

EDİNGEN DİN GÖREVLİSİ VE DERNEK YÖNETİCİLERİ OKULU ZİYARET ETTİLER

Mesaj gönderen Nurettin Midilli1 » Pzt Ara 01, 2008 12:00 am

Edingen’de yeni kurulun DİTİB Selimhan Camii Türk-İslam Cemiyeti’nin tanıtılması ve karşılıklı diyalogların gelişimi açısından önemli işlev görecek resmi kurum ve kuruluşlara yönelik planlanan ziyaretler devam ediyor.
Bu çerçevede 26 Kasım 2008 tarihinde Edingen okuluna Din Görevlisi Nurettin Midilli, Cemiyet Başkanı Nihat Özdemir, Başkan Yardımcısı Erdem Özdemir ve Kadın Kolları Başkanı Havva Yıldız’dan oluşan heyetle bir ziyaret gerçekleştirildi.
Okulun toplantı salonunda Okul Müdürü ile uzun ve oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirildi. Din Görevlisi Nurettin Midilli, cami ve cemiyet hakkında bilgiler verdi. Okulu Müdürü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti vurgulayarak, okulda öğrenim gören öğrencilerin % 30’unu Türk çocuklarının oluşturduğunu belirtti. Türk çocuklarının başarılarının artırılması noktasında karşılıklı önemli tespitlerin yapıldığı görüşmede “Aile İçi Eğitim ve İletişim Konulu” bir konferansın düzenlenmesi noktasında fikir birliğine varıldı.
Dosya ekleri
Okul Ziyareti.JPG
Okul Ziyareti.JPG (506.61 KiB) 6772 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Ara 01, 2008 1:00 pm

Hocam güzel ziyaretlerinize Masallah son sürat devam ediyorsunuz,
yüzde 30 unu bizim cocuklarimizin olusturdugu okula yapilan bu ziyaret cok olumlu ve güzel gelismelere yol acacaktir,yabanci
ögretmenler ve müdürler tarafindan cokca dile getirilen biz Türklerin cocuklarinin egitimine fazla önem vermedigini,veliler toplantisina bile
az katilim oldugunu heralde sizlerede söylemislerdir,o acidan yapilan bu ziyaret velilerimizedede güzel bir örnek teskil edip gelecekte okul aile birligiyle
olan diyaloglarini artirmalarini temenni ederim.

Tekrar sayin baskanlara ve size tesekkür eder,ziyaretlerinizin devamini dilerim.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Ara 01, 2008 11:48 pm

Sayın Hocam,Sevgili Başkan,

İnanın duygularımı ifade etmekte bazen zorlanıyorum.DİTİB Selimhan Camii Türk-İslam Cemiyeti’nin,Türk-İslam kültürünü ne kadar güzel temsil ettiğini bizlere göstermiş bulunuyorsunuz.Sosyal ve kültürel alanda Toplumumuz adına yaşanan bu gelişmeler hepimiz tarafından takdir ve ilgili ile izlenmekte.

Sizin şahsınızda Cemiyet başkanımız Nihat Bey'e ve yönetim kuruluna,ayrıca kadın kolları başkanı Havva Hanım'a çok tşk ederim.Allah yardımcınız olsun.

Havva Hanım forumumuzda Kadın kolları ile ilgili bir bölüm açıldı.Sizleride aramızda görmek isteriz.

Saygılarımla..............

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Ara 03, 2008 12:23 am

Merhaba Havva Hanım,

Hemcinsim olan Demircili bir bayanı bu tür sosyal etkinliklerin içinde görmek insanı çok mutlu ediyor.Sizi kutluyorum.Edingen Camii kadınlar kolu faaliyetlerinizden bahs edermisiniz.Sizden başka yönetimdeki diğer bayan arkadaşlarımızı tanıyabilirmiyiz.

Cami yöetimi gövde, bayanlar onların elleri ayakları dolaysıyla sizlerin misyonları ve görevleri göz ardı edilmiyecek ve azınsınmayak kadar önemli.

Emeği ve hakkı geçen tüm bayan kardeşlerimizden ALLAh razı olsun.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“EDİNGEN” sayfasına dön