EDİNGEN DİTİB SELİMHAN CAMİİ'NDE HACI ADAYLARI DUALARLA UĞURLANDI

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Nurettin Midilli1
Vip Üye
Vip Üye
İletişim:

EDİNGEN DİTİB SELİMHAN CAMİİ'NDE HACI ADAYLARI DUALARLA UĞURLANDI

Mesaj gönderen Nurettin Midilli1 » Pzr Kas 16, 2008 12:30 am

14.11.2008 Cuma günü Cuma Namazı öncesi ve sonrasında bu yıl cami cemaatinden kutsal yolculuğa giden hacı adayları için merasim yapıldı.
Edingen’den Kemal Arslan, Uğur Yıldız, Şaban Yıldız ve aileleri ile birlikte Edingen çevresinde yaşayan üç ailenin katıldığı merasim Cuma Namazı öncesi Din Görevlisi Nurettin Midilli tarafından yapılan vaaz ile başladı. Midilli vaazında Hac ibadetinin önemi hakkında bilgiler verdi. Daha sonra hacı adayları isimlerle ön tarafa davet edildi. Tek tek söz alan hacı adayları cemaatle helalleştiler. Cemiyet Başkanı Nihat Özdemir, yönetim kurulu ve dernek üyeleri adına kısa bir konuşma yaptı ve hacı adaylarına hediye takdim etti.
Cuma Namazından sonra da ilahi ve kasideler okundu. Cemaatten Yaşar Daldal da ilahiler okudu. Din Görevlisi Midilli tarafından yapılan dua ile merasim sona ererken, hacı adayları merasime katılan bayan erkek tüm misafirlere ikramda bulundular.
Dosya ekleri
Hacı Adayları Uğurlandı.JPG
Hacı Adayları Uğurlandı.JPG (510.13 KiB) 8373 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Kas 16, 2008 9:01 am

Hacı adaylarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum.Cenabı Allah yardımcıları olsun.Manevi duyguların ne kadar güzel bir ortamda yaşandığını bizlere yaşatan insanlarımızdan Allah razı olsun.İnşallah dönüşlerinde de aynı duyguları yaşamayı cenabı mevlam nasip eder.... . .. ........

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr Kas 16, 2008 10:03 pm

Haci adaylarimiza hayirli yolculuklar dilerim,Mevlam Haclarini mebrur dualarini kabul eylesin Insallah.
Gitmeyen kardeslerimize biran önce gidebilmeyi,gidenlerede tekrar gidebilmeyi yüce Mevlam nasip eylesin.

Kullanıcı avatarı
sahilkentli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sahilkentli » Pzt Kas 17, 2008 3:35 pm

tüm hacı adaylarına hayırlı yolculuklar dilerim şimdiden allah kabul etsin.

Kullanıcı avatarı
ozsahin.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ozsahin.mustafa » Pzt Kas 17, 2008 5:24 pm

HACI ADAYLARIMIZA HAYIRLI YOLCULUKLAR DİLERİM

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Kas 20, 2008 5:18 pm

Sayın Midilli,

Sizin şahsınızda oradaki bütün İslam alemine ve değerli hemşerilerime hayırlı Cum'a lar diliyorum....
..
...
...

“EDİNGEN” sayfasına dön