YAZILAN SILIN(M)IYOR

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Abdul Yildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

YAZILAN SILIN(M)IYOR

Mesaj gönderen Abdul Yildiz » Cmt Kas 01, 2008 5:34 pm

iyi günler sayin yilmaz bey bazi yazdihimiz yazilari nedense yasatmiyorsunuz siliyorsunuz kimse hakkinda küfür yada assalici kelimeler kullanmiyoruz ne hikmettir nedendir anlam veremiyorum oise sizler dehilmisiniz bizim sitemiz her konuya acik üzgül sekilde isteyen üye dogru ve kimseyi incitmeden konularini dilegetirir demokratik ve ayrimcilik olmadan yazisini yazar demistiniz ama hic de öyle olmuyor isteyen bazi arkadaslar zisin yönetimde ya da yönlendirenler yazilarimizi siliyorlar bu hicde iyibir örnekdehildir eger hersey bir tarafliise ozaman hic üyelere yazma sansi vermeyin bazilari cikip ÜZÜMÜ YE PAHINISORMA diyorlar biz karsilik yazinci siliyorlar bumudur esitlik selamlar saygilar Abdullah yildiz

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: YAZILAN SILINIYOR

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Kas 01, 2008 6:34 pm

Abdul Yildiz yazdı:iyi günler sayin yilmaz bey bazi yazdihimiz yazilari nedense yasatmiyorsunuz siliyorsunuz kimse hakkinda küfür yada assalici kelimeler kullanmiyoruz ne hikmettir nedendir anlam veremiyorum oise sizler dehilmisiniz bizim sitemiz her konuya acik üzgül sekilde isteyen üye dogru ve kimseyi incitmeden konularini dilegetirir demokratik ve ayrimcilik olmadan yazisini yazar demistiniz ama hic de öyle olmuyor isteyen bazi arkadaslar zisin yönetimde ya da yönlendirenler yazilarimizi siliyorlar bu hicde iyibir örnekdehildir eger hersey bir tarafliise ozaman hic üyelere yazma sansi vermeyin bazilari cikip ÜZÜMÜ YE PAHINISORMA diyorlar biz karsilik yazinci siliyorlar bumudur esitlik selamlar saygilar Abdullah yildiz
Silinmedi forumun arşivine kadırdık. :) keşke neden ve hangi sebebten dolayı ve kim niçin bu konu başlaşğını kadırdığımızı sorsaydınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Abdul Yildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Abdul Yildiz » Pzr Kas 02, 2008 12:13 am

lütfen soruyorum neden arsivinize kaldirdiniz ne amacla cevap lütfen abdullah yildiz

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr Kas 02, 2008 6:48 pm

Sayin Abdul bey,

Bizi hic tanimiyormus gibi yazmissiniz,ben sahsen üzüldüm.
Herkes kimseye hakaret etmeden istedigi herseyi foruma yazabilir,ne yazikki sizin yazdiginiz mesaj bazi insanlari direkt olarak hedef alip
kücük düsürmeye yönelik gibiydi.Ayni seyler Edingen aleyhinede yazilsa biz onuda arsivimize kaldirirdik.

Yalniz hayretle,ibretle ve sabirla izlemeye calisiyorum,bizim Edingenle alakali konularda ne kadar hassas oldugumuzu bildiginizi sanirim,
birde bizlerin birileri tarafindan yönlendirildigimizi düsünmeniz cok garip ve hicte hos gelmedi bana,böyle bir kaniya nasil
vardiniz acikcasi anlamakta güclük cekiyorum,sizde cok iyi biliyorsunuzki Edingen konusunda biz kimsenin olmadigi kadar daha hassas ve duyarliyiz.

Benim sizden ricam,kisisel sorunlarinizi Edingen konu basliginin altinda degilde sahsin özeline yazarak halledebilirsiniz.

Selamlar

Ugur Özdemir

Abdul Yildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

yazilar siliniyor

Mesaj gönderen Abdul Yildiz » Pzr Kas 02, 2008 9:51 pm

sayin uhur kardesim ben sadece yazilan yaziya yanit vermeye calistim ozaman ben de size soruyorum dogru diyorsunuz yazilan yazilarda bazi arkadaslar aynen söyledihiniz gibi ismen yazisini yaziyor ve bende diyorumki ben hayretler icinde sizi kiniyorum eher buysa benim hakaret kelimelerim o zaman teüsip ederim ve sizlerinde anlayisla bu yazdihim yaziyi desdeklemenizi beklerdim cünki benim yazdihim yazida tekrar üstüne basarak söylüyorum kimseye hakaret dehil sadece bir erestiridir selamlarini sunuyor saygilar diliyorum Abdullah.yildiz

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr Kas 02, 2008 11:19 pm

Sayin Abdul bey,

siz elbetteki elestirilerinizi yazacaksiniz, yapici elestirilerinizi bizler icinde yapabilirsiniz,bizde kendi payimiza olanlari aliriz.
Amacimiz insanimizin birlik ve beraberligini saglayarak gelecek nesillere güzel seyler birakabilmemizdir.

Sitemizin amacida bildiginiz gibi,birilerinin yaptigi gibi sov,yalan ve sahsi reklam degildir,amacimiz beldemizde(köyümüzde) yasayanindan,Istanbuluna,
Edingene kadar bir dostluk köprüsü kurup kimseyi kirmadan,incitmeden dogru yapilan her isi takdir edip alkis tutmaktir.Bunlari yaparkende
aramizda ufak tefek anlasmazliklar olacaktir,konusa konusa bunlarin üstesinden gelecegiz Insallah.
Bu forumdaki Edingen basligida en cok destekledigimiz ve alkis tutup mutlu oldugumuz konulardan birisidir.

Inanin size yazdigim bu iki aciklama mesajinin yerine,Edingendeki Camimizin son durumuyla alakali yazmayi cok isterdim.

Abdul bey,birakalim insanlar ne söylerse söylesin,bizler dogru olan seyleri yapmaya devam edelim,inanin suan bizimle olmayan insanlar bile
gün gelecek yapilan güzellikleri taktir edecektir.

Edingendeki tüm dostlara selamlar,iyi calismalar.

Saygilarimla

Ugur Özdemir

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Kas 03, 2008 12:37 am

Abdül bey,

Öncelikle bu tür yazışmalar yapmaktan hiç hoşlanmadıgımı daha öncede ifade etmiştim. Okuyanların gözünü yorduğunu ve gönlünü incittiğini düşünüyorum.

Bu zamana kadar bu forumda elhd. cevabını veremiyeceğimiz mevzu olmamıştır. Lakin bazen okadar absürt,lakait,komik başı sonu olmayan mesajlar bırakılıyorki..cevap verseniz onların seviyesine inmiş oluyorsunuz,vermeseniz sizi başka türlü itham ediyorlar (yandaş taraftar) diye. Evet ben doğru,dürüst, kalender,seviyeli, şahsi menfeatler gözetmeyen,sözü özü bir olan insanların hem yandaşıyım hemde taraftarıyım.benim yandaşlaık tarfatarlık anlayışım bu.Siz ne anlıyorsunuz bilmiyorum. "Birileri tarafından yönlerdirmek " Rabbimin bana bahş etmiş olduğu akıl ve zeka doğrultusunda kimsenin etkisi altında kalmadan, fikir ve düşüncelerim kabul görür yada görmez sizlerle paylaşmaktan hiç çekinmedim.

Abdül bey,

sizinde diğer üyelerimiz gibi eleştirme,kınama,protesto hatta cevap verme ve vermeme ,soru sorma gibi hakkınız var.Forumlarda olması gerekende zaten bu. Sizde hakaret ve rencide etmeden en demokrat hakkınızı kullanarak özgürce sizi rahatsız eden bir konuda kişisel düşüncenizi ifade etmişsiniz. Bundan dolayıda size teşekkür ederim.

Sadece sizin değil birçok üyemizin merak ettiği konuyu niye arşive kaldırdım. Öncelikle Demircilide sosyal-kültürel faaliyetler ve etkinlikler her kim tarafından organize edilir,toplumsal birlik ve beraberliğin oluşmasında katkısı olan emeği geçen istisnasız herkesi kutluyorum. Bu tür girişimde bulnunan arkadaşlarımıza Sitenin ana sayfasında haberler bölümünde ve forumda yer verdik. Takdir ve teşekkür ettik.Kendilerini kutladık.

Malum konuyu haber olarak yayınladık. iyi niyetli arkadaşımızın biri foruma taşıdı. Benim asıl niyetim organizeyi tertipliyen arkadaşımıza sorduğum sorularla yardımcı olmak. Kendisini daha rahat ve düzgün ifade etmesini sağlamaktı. Arka kulislerde, hakkında konuşulan yalan yanlış dedikodulara bizzat kendisinin cevap vermesini istedim.Fakat neyazıkki kendisi bu imkanı kullanamadı .Konu mecrasından saptı.İkili atışmalara dönüştü.Dolaysıyla seviye düştü ve art niyyet aranmaya başlandı. Konuyu silmedim Forumun arşvine taşımayı uygun gördüm. belki gündelik hayatımızda konuştuklarımızı inkar etmek kolay olur,fakat burda bırakmış olduğumuz mesajlar özenle muhafaza ediliyor.şimdiye kadar sağda solda laf olsun diye konuşanlar,boş vaadalerde bulunanlar, çamur at izi kalsın diyenler, kendini birşey zannedenler bilsinlerki ... bu tür olayları gündeme getireceğiz. hee alınan, gocunan, bana haksızlık ettin diyen varsa buyursun hakkını savunsun.Sorarım size daha nasıl açık ve şeffaf olunur.

Herzamanki gibi amacımız bölmek değil, birleştirmek kaynaştırmak. Tahrip etmek değil,yapıcı olmak. Kırgınlığa ve dargınlığa mahal vermemek. Gücümüz yettiği nispetinde husumetleri ortadan kaldırmak. Daha anlayışlı,barışcıl,sevecen,hoşgörülü bir DEMİRCİLİ özlüyoruz ve umut ediyoruz.

Selametle kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“EDİNGEN” sayfasına dön