DİTİB EDİNGEN SELİMHAN CAMİ YÖNETİM KURULU DUYURULARI 'na ÜYELERİN CEVAP VE YORUMLARI BURAYA

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

DİTİB EDİNGEN SELİMHAN CAMİ YÖNETİM KURULU DUYURULARI 'na ÜYELERİN CEVAP VE YORUMLARI BURAYA

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Pzr Mar 23, 2008 11:45 pm

Abdul Yildiz yazdı:DUYURU TARIHI : 23 Mart 2008
DUYURU YAPAN : Abdullah Yildiz
DUYURU NO : 03

selamin aleyküm arkadaslar arkadaslar edingendeki cami hakkinda sizlere önemli duyurularimizvar edingende camimiz (2) hafdadir calismalarimiz yogunlukla devam etmektedir süan camimizde bay ve bayan abdes almak icin insadimiz bitmek üzeridir bayan larin asmakatdedihimiz yani caminin icinde insadimizin yapilanmasi hizla devam ediyor ve caminin tüm sutessati bugün baslamistir arkadaslar dünden ibaret saat 8 de caminin ditip köln adina tapusu camimizin kapisina asilmistir yani TC DIYANET ADINA Alinan caminin tapusu ha birde sukonuya girelim sayin Demircili halki hani bazi arkadaslarin ittaha ettihi evraklar birer birer A dan Z kadar hepsi Halka sunulmüstur bizi erestiren arkadaslarada özellikle internet aracilihiyla duyrulmustir ve o arkadaslar bizi erestiriken sakliyorlar dorulari söylemiyorlar yok cami Sahis adina yok sü yok bu diyenlerin hicbiri cesaret edipde bizden (6) aydir istedikleri Evraklari gelip Görmediler ve halen birseyler pesindeler anlam veremiyorum dogrusu sanki gidip de yargitaydan cikmis evraklari Endcümene sokacakgibi bir haldeler olmus bitmis isin pesindeler bunlari anlamakta güclük cekiyorum dogrusu arkadaslar ve demircili halki bun yazdihim herkelimede yanlis unuttuhum olabilir ama hic bir zaman yalan yoktur YÖNETIM KURULU Bundan sonra herzaman sizleri yaptihimiz islerden dolayi bilgi sahibi edecehiz BILGIMIZI SATECE WWW.DEMIRCILISELEMEN.COM DAN IZLEYEBILIRSINIZ Saygilarimla Abdullah yildiz ve Yönetim kurulu EDINGEN
Sayın Abdullah yildiz bu hassas konuya yapmış oldugunuz bilgilendirme için teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Mar 24, 2008 12:18 am

Sayin Abdullah Yildiz,bu yapmis oldugunuz mühim aciklama,günlerdir karalama kampanyasina dönüsen
tapu meselesine verilen en güzel cevap olsa gerek.

Avusturyada yasayan biz Demircililerde Camimizin acilisini büyük bir mutluluk ve heyecanla bekliyoruz.
Yüce Mevlam bundan sonraki calismalarinizda kolayliklar versin,arzumuz Caminin bir an önce ibadete acilmasidir.

Bu duygu ve düsüncelerle Camide emegi gecen bütün kardeslerimizi cani gönülden kutlar,bundan sonraki sürecte
tüm Demircililerin tek yumruk olup,birlik ve beraberlik icinde daha güzel yarinlara ulasmasini dilerim.

Mevlam yar ve yardimciniz olsun.

Ugur Özdemir
Avusturya

Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Pzt Mar 24, 2008 12:22 am

Evet yılmaz kardeşim bu konunun buraya taşındıgı güzel oldu bu konu bizlere uzak bir konu olmakla beraber tek taraflı konuşmaları dinleyerek saglıklı yorumlar yapma fırsatı bulamıyoruz

Her nekadar bu konuya uzak olsakta bir DEMİRCİLİ li olarak ve sanal demircilide bu güne kadar bişeyler yazdıysak bu konudada haddimiz olmayarak bişeyler yazmak zorunda oldugumuzu hissediyorum çünkü bizlerin işi sorgulamak kimse alınganlık yapmassa ve bizde taraf olmadan eşit bir şekilde sorgulaya bilirsek sanıyorum sorulan sorulara yönetimde ki arkadaşlarımızda cevap vererk konuyu bu tarafsız platformda açıklıga kavuşturabiliriz

çünkü bizler tek taraflı yayınları dinlemek zorunda kaldıgımız için olaylara net vakıf degiliz

şimdi bu cami açıldımı açılmadımı

burası dernekmi degilmi

yer konusuda okudugum kadarıyla

Yer konusu hallolmuş anladıgım kadarıyla tapu caminin kapısına asılmış

Sayın abdulah yıldız ve yönetimde bulunan diger arkadaşlarım yapmış oldugunuz açıklama için tekrar teşekkür ederim

bu konuyu soru cevap şeklinde aşacagız inşeallah

Allah yar ve yar yardımcınız olsun

“EDİNGEN” sayfasına dön