cami konusu bitsin halk normal yasantısına donsun

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
suskun_34
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

cami konusu bitsin halk normal yasantısına donsun

Mesaj gönderen suskun_34 » Pzr Mar 23, 2008 11:19 pm

yurt dısında yasayan demırcılı halkına seslenmek ıstıyorum su camıyı acın artık neden dersenız suan bı polıtıka donuyor ortada ama kımse bu dönen polıtıkayı bılmıyor sızden rıcam camının acılması ve orda namaz kılınması en buyuk sevab olan namazdır olunce lık hesabı sorulacak namazadır sızden rıcam bırbırınıze kostek olmayın destek olun demırcılı bu zmana kadar yapılan aktıvıtelere hep beraber katıldı cenaze olsun dugun olsun ama bu sunu gosterıyokı boyle gıderse ne cenaye saygı nede dugune saygı kalacak sızden rıcam lutfen hep beraber olun ve su camıyı acın ve elele hep beraber daha ıyı yapılanmalara ımza atmak suretiyle elele kampanyası baslatın bence [font=Arial][/font]

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzt Mar 24, 2008 2:11 am

Nedense bu konuya kımse bır cvp vermemıs bencede acılan bır Camii coook gecte kalındı aslında bukadarda büyütülmeye gerek yok

bırlıkten güc kuvvet dogar derler bazı degerlerı elımızdeyken fark edelım kıymetını bılelım kaybolduktan sonra degılll

Kıymet ÖZDEMİR
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
suskun_34
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen suskun_34 » Pzt Mar 24, 2008 10:57 am

cok doru dıyosun ama bunu sen ben bılıoz demekkı baska bılen yok neden dersenız bu degerlere onem veren yokkı mıllet sov pesın bence benım kanatım saygılar

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Mar 24, 2008 5:40 pm

Sevgili Altun Kardeşler Kuyumcusu;
Duygu ve düşüncelerinizin hepsine katılıyorum.Bu cami konusu gerçekten şu anda Demircilide gündemin bir numarasında.Bi taraf başka bir şey diyor,diğer taraf başka bir şey diyor.Ama ortada bir gerçek var oda cami ve dernek gerçeği.Bu cami ile ilgili bilgiler zaten bu sitede yayınlanmış durumda,ben bizzat alınan yeri gördüğüm için gerçekten muhteşem bir yer.Bizim Almanyadaki insanlarımızın yüzde doksanı edingen ve civarında oturmakta bu alınan yerde en uzak aileye 3-4 km uzaklıkta yani herkesin ortasında ve bütün yasal işlemleri bitmiş durumda şu andada açıklandığı gibi içinin kullanım alanları yapılmakta ve en kısa zamanda da açılacağı yönetim kurulu tarafından belirtilmektedir.Bundan sonraki süreçte bizlere düşün görev madden ve manen destek olmaktır.
Saygılar sunarım.

“EDİNGEN” sayfasına dön