DİTİB EDİNGEN SELİMHAN CAMİ YÖNETİM KURULU DUYURU ve BİLGİLE

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr May 18, 2008 7:15 pm

Sayin Erkan bey,

Belki bana düsmez ama tüm gün kimse cevaplamayinca bildigim kadariyla birseyler yazmayi gerekli gördüm.

Gecen pazar Sayin Sefa Kandogmus ve Nihat Yaman'la burda Avusturyada beraber olma imkani bulduk,kendilerinin bizimle paylastiklari
Caminin ic cinilerinin bitmek üzere oldugu,calismalarin son hizla devam ettigi Insallah izinden önce acilis yapmayi arzu ettilerini söylediler.
Nasip olursa bizde burdan kalabalik bir sekilde Insallah acilisa katilacagimizi kendilerine bildirdik.

Mevlam emegi gecen tüm kardeslerimizden razi ve memnun olsun,Allah yar ve yardimcilari olsun.

Abdul Yildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Abdul Yildiz » Pzr May 18, 2008 9:12 pm

selamün aleyküm arkadaslar sayin erkan arkadasimiz bazi bilgiler rica etmissin cami konusunda sayin kardesim camimiz güzel sekilde devam ediyor bazi hayir sever arkadaslar allah razi olsun cümlemizden cok büyük yardim ve hayirlarini esirgemiyor camimiz suan nerdeyse bitmek üzeri cok önemli olan islerin birhayli üstesinden gelmis durumda yapilan bazi isler caminin kürsü mihrap kompile ön kisim 60 mg cinisi ve caminin üst tavan 600,mg ve elektironik cihazlari bayanlarin asmatavani 150,mg abdes almak icin bay byan vc 60.mg birde kompile elektirik bitmisdurumda ha arkadaslar en önemlisi bazi arkadaslarda aramiza yardimlasmak icin tesebbüs etmislerdir insallah diyer arkadaslarda ensonunda dorulara allahtan döneceklerdir bubir allah rizasaicinyarismadir allah hepimizi böyle yarismalarla imtahan etsin saygi ve salamlarimi sunuyorum Abdullah. yildiz

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt May 19, 2008 1:43 am

Abdul Bey ve Uğur Bey,

Vermiş olduğunuz bilgiler için sizlere cok teşekkür ederim.İnşallah bundan sonrada yapacağınız çalışmaları bizlerle vakit buldukça paylaşma imkanınız olur.Zamanla eminim her şey dahada yoluna girecektir.Yeterki sabretmesini ve sabırlı olmasını bilelim.Allah yardımcınız olsun.

Saygılar sunarım.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt May 19, 2008 9:22 pm

Sayın Abdul Yıldız,

Edingen Cami Derneği yönetimi olarak hangi tarihte Caminin remi açılışını yapmayı planlıyorsunuz.Yapacağınız açılış hakkında bizlerinde bilgi sahibi olmasını düşünüyor musunuz?

Saygılar sunarım.

Abdul Yildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Abdul Yildiz » Cum May 23, 2008 10:29 pm

erkan bey kardesim tabiki nezaman caminin acilis tarihi beli olduhu zaman ilk önce sizlerin haberdahar olacahinizdan hic kuskunuz olmasin allah hin izniile sizleri bilgilendirecehiz Abdullah Yildiz

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum May 23, 2008 11:09 pm

Abdul Bey,

Açıklamalarınız için çok teşekkür ederim.Almanyada Demircililerin önderliğinde Müslümanların temsilciliğinin olması bizler için son derece önemlidir.Yapmış olduğunuz bu çalışmaların ve verdiğiniz bunca emeğin karşılığını göreceksiniz ileriki zamanlarda dahada iyi anlayacağız.Orası artık gelecek nesillere hem örnek teşkil edecek,hemde bir eser olarak kalıcığığını sürdürecektir.

Hepinize saygı ve hürmetlerimi sunarım.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Prş May 29, 2008 10:20 pm

EDİNGEN CAMİİSİ DERNEGİ YAPTIGI FAALİYETLERİ DAHA DETAYLI BİR ŞEKİLDE NEDEN BURADA KENDİLERİNE SUNULAN İMKANDA AÇIKLAMA YOLUNA GİTMİYORLAR ACABA. YÖNETİCİ KONUMUNDAKİ DERNEK İDARECİLERİ YAPMIŞ OLDUKLARI ÇALIŞMALARI BURADA HALK İLE PAYLAŞIRSA KONUNUN ÖNEMİ VE EHEMNİYETİ DAHA İYİ ANLAŞILIR KANATİNDEYİM.
BU VESİLE İLE DEMİRCİLİSELEMEN.COM FORUM BÖLÜMÜ ONLAR İÇİN BULUNMAZ BİR İMKANDIR.
AMA NE YAZIKKİ FORUMA YENİ ÜYE OLMAMA RAGMEN KONUYU UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM MEVCUT CAMİ DERNEK YÖNETİMİNİN BU KONUDA ÇOK EKSİKLİGİ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM. YAPILAN AÇIKLAMALARA BAKIYORUM, YAPILAN HİÇ BİR AÇIKLAMA BİRİNCİ DERECE SORUMLU KİŞİLER TARAFINDAN YAPILMIYOR.
SANIRIM İLGİLİLER BU EKSİKLİGİNİ GÖRÜR VEDE BİLGİ AKIŞINA HIZ VERİRLER.
ALLAH SİZLERİN YARDIMCISI OLSUN.

GÖKTÜRK
________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş May 29, 2008 11:51 pm

Allah hepimizin yardımcısı olsun :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum May 30, 2008 5:21 am

göktürk yazdı:BU VESİLE İLE DEMİRCİLİSELEMEN.COM FORUM BÖLÜMÜ ONLAR İÇİN BULUNMAZ BİR İMKANDIR.
AMA NE YAZIKKİ FORUMA YENİ ÜYE OLMAMA RAGMEN KONUYU UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM MEVCUT CAMİ DERNEK YÖNETİMİNİN BU KONUDA ÇOK EKSİKLİGİ OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM. YAPILAN AÇIKLAMALARA BAKIYORUM, YAPILAN HİÇ BİR AÇIKLAMA BİRİNCİ DERECE SORUMLU KİŞİLER TARAFINDAN YAPILMIYOR.

GÖKTÜRK
________
Sevgili Yeni Üye göktürk,

Bize ulaşanlar Teknik Anlamda burada mutlaka yayınlanıyor : - Edingen Duyurular
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Cum May 30, 2008 8:38 pm

SAYIN YILMAZ BEY,

BEN AÇIKLAMALAR FORUM BÖLÜMÜNDE YER ALMIYOR DEMEDİM. BİLGİ AKIŞININ YAVAŞ OLDUGUNDAN VE YAPILAN AÇIKLAMALRIN YÖNETİM KURULU BİRİNCİ DERECE SORUMLU KİŞİLER TARAFINDAN YAPILMADIGINI İFADE ETTİM. TABİ SİZLER FORUMDA YER ALAN EDİNGEN CAMİİ İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ ZATAN ÜYELERE AKTARIYORSUNUZ BUNDA SORUN YOKTUR.
EDİNGEN CAMİİ YÖNETİMİNE SUNULAN BU İMKAN YETERİNCE ELVERİŞLİ BİR ŞEKİLDE DEGERLENDİRİLMİYOR.
SANIRIM MEVCUT YÖNETİM BU İMKANI EN İYİ ŞEKİLDE KULLANIR. BEN ELEŞTİRİ ANLAMINDA SÖYLEMEDİM. SADECE O ARKADAŞLARIMIZIN BİZLERLE OLAN İRTİBATININ DAHA İYİ SAGLANMASINA YÖNELİK BİR TAVSİYE İDİ.
DİKKATE ALINIR ALINMAZ BU ORADAKİ YÖNETİM KURULUNUN SORUNU.

SAYGILAR,

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Haz 05, 2008 8:53 pm

Göktürk demiş ki,

'''''''''''''EDİNGEN CAMİİSİ DERNEGİ YAPTIGI FAALİYETLERİ DAHA DETAYLI BİR ŞEKİLDE NEDEN BURADA KENDİLERİNE SUNULAN İMKANDA AÇIKLAMA YOLUNA GİTMİYORLAR ACABA. YÖNETİCİ KONUMUNDAKİ DERNEK İDARECİLERİ YAPMIŞ OLDUKLARI ÇALIŞMALARI BURADA HALK İLE PAYLAŞIRSA KONUNUN ÖNEMİ VE EHEMNİYETİ DAHA İYİ ANLAŞILIR KANATİNDEYİM.
BU VESİLE İLE DEMİRCİLİSELEMEN.COM FORUM BÖLÜMÜ ONLAR İÇİN BULUNMAZ BİR İMKANDIR.

GÖKTÜRK ''''''''''''''''''''''''''''''''''

Aynen katılıyorum kardeş ağzına sağlık..................................

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Cmt Haz 07, 2008 4:17 pm

DEGERLİ ARKADAŞLAR,

NE YAZIKKI BU BÖLÜMDE ŞU ANA KADAR FORUM ÜYELERİNİN MESAJLARINA CAMİİ YÖNETİMİ TARAFINDAN GEREKLİ HASSASİYET VE İLGİ GÖSTERİLMEMEKTEDİR. BU BÖLÜMÜ UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM DEGERLİ ÜYELER BURAYA GÜZEL MESAJLAR BIRAKIYOR. AMA GEL GÖRKİ BU BÖLÜMÜN MUHATAPLARI ÇIKIP İKİ KELİME SÖYLEME NEZAKETİNDE BULUNMUYORLAR.
ŞAHSIM ADINA BEN BUNU ŞÖYLE DEGERLENDİRİYORUM;
YA BU ARKADAŞLAR BU CEVAP VERME NEZAKETİNDEN YOKSUNLAR,
YADA BU KONUDA BİR HAYLİ EKSİKLİKLERİ VAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. KİMSE SANKASINKİ PEŞİNEN SÖYLEYEYİM BU ARKADAŞLARIMIZI ELEŞTİRMEK ADINA KONUŞMUYORUM. SADECE ONLARI MÜSBET YÖNDE BİZLERLE PAYLASIMLARINI SAGLAMAK AMACINDAYIM.
SANIRIM YÖNETİMDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZ BU EKSİK YÖNLERİNİ GÖRÜR FORUMUN BU BÖLÜMÜNÜN BİLGİ AKIŞINA HIZ VERİRLER.
ŞAHSIM ADINA KONUŞUYORUM BENİM ARTIK BU BÖLÜME MESAJ YAZMAMIN BİR ANLAMI OLADIGINI GÖRÜYORUM.

SAGLICAKLA KALINIZ.

GÖKTÜRK

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Haz 07, 2008 9:56 pm

Göktürk bey,

İnsan karşısında muhatap bulamayınca ne kadar zor değilmi? yöneticiler derken ancak kendi adıma konuşabilirim. bu ve buna benzer konuları defalarca üye arkadaşlarla beraber foruma taşıdık. neyazık ki.. cevap verme lüzümü bile hissetmediler.

İdareci, yönetici, lider vasıflarını taşımıyorlar, malesef sorumluluklarının bilincinde değiller.düşüncelerini paylaşmaktan acizler.

elimden geldiği kadar konuların takipçisi olmaya çalışıyorum.fakat yalnız kaldığımı düşünüyorum. bakınız siz bile bircok cevap bekleyen konulardan bir tanesi olan, bu konuya cevap yazmanızın bir anlamı olmadığını belirtmişsiniz. Peki benim bir bayan olarak nekadar gücüm yeter

İnanin sabrımın sınırlarını zorlayanlar var.

Selametle kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Cmt Haz 07, 2008 10:49 pm

"" Zeynep hanım demişki""

İdareci, yönetici, lider vasıflarını taşımıyorlar, malesef sorumluluklarının bilincinde değiller.düşüncelerini paylaşmaktan acizler.
_________________________________________________________________________________________________________

TEŞEKKÜRKER ZEYNEP HANIM,
GÖRÜŞLERİNİZE AYNEN KATILIYORUM. SİZLERİNDE BU KONUDA ELİNİZDEN GELENİ YAPTIGINIZA İNANIYORUM. AMA FAZLADA BİR BEKLENTİ İÇERİSİNDE OLMAYA LÜZUM YOK DİYE DÜŞÜNMEKTEYİM. HOŞGÖRÜNÜZE SIGINARAK DEMEK İSTERİMKİ'' BU ARKADAŞLARIN KAPASİTESİ BU KADAR'' BUNDAN FARKLI BİR ŞEY BEKLEMEK BİRAZ AHMAKLIK OLUR BENİM AÇIMDAN.
İŞTE YÖNETİCİLİK VE İDARECİLİK VASFININ ÖNEMİ VE DEGERİ BURADA ORTAYA ÇIKMAKTADIR. ALINAN SORUMLULUK NE ANLAMA GELİYOR HALEN KAVRAMIŞ DEGİLLER. BUNLARI BİLMEYEN BİZLERLE NEYİ PAYLAŞABİLİRKİ.
BU ARKADAŞLAR KUSURA BAKMASINLAR VEDE BU YAZILARDAN SAKINOLA ALINMASINLAR BİZLER ONLARIN AYNADA GÖRÜNEN ŞEKİLLERİNİN TANIMINI YAPTIK.
ÖNCEKİ YAZILARIMDADA İFADE ETTİM BU YAZILARDAN KİMSE BİZLER HAKKINDA FARKLI BİR YORUM ÇIKARMASIN.

ZEYNEP HANIM SANIRIM BİRAZ DAHA SABIR EDECEGİZ, BELKİ BAŞARIRIZ. BELKİ DİYORUM ÇÜNKİ OLURYA BU YAZDIKLARIMIZIDA ANLAMAZLAR DİYE KORKUYORUM.

SAGLICAKLA KALINIZ,

GÖKTÜRK

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Haz 08, 2008 11:25 am

Demirciliyi,toplumumuzu,genç neslimizi ilgilendiren konularda sadece sitedeki belli sayıda üyelerin yorum yapması sitemiz adına ve Demircili adına gerçekten üzüntü verici.Bana göre bununda yegane sebebi hala kendi düşüncelerimizi özgürce ifade edebilecek seviyeye gelemeyişimizdendir.Bununda bir çok sebebi vardır tabi ki?

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr Haz 08, 2008 5:23 pm

Arkadaslar biraz sabirli olun,gereken aciklama o kardeslerimiz tarafindan mutlaka yapilacaktir.
Su an Avrupada izin telasasinin verdigi bir kosusturmaca var, gurbetcilerimiz bunu en derinden yasiyorlar..
Zeynep hanim siz bunu herkesten daha iyi bilirsiniz,onun icin biraz daha sabir diyorum.

Allah'a emanet olun.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzr Haz 08, 2008 9:30 pm

SAYIN UGUR ÖZDEMİR,
BİZLER O ARKADAŞLARIN YAZMALARINI BEKLEMEK İÇİN SABIR GÖSTERMEK MERAKINDA DEGİLİZ. İŞTE FORUM İSTER YAZARLAR İSTER YAZMAZLAR KENDİ BİLECEKLERİ BİR İŞ. BİZLER ''GÖRÜNTÜ YÖNETİM'' DEGİL PAYLAŞAN BİR YÖNETİM OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ YÖNETİCİ KONUMUNDAKİ KİŞİLERİ.
BU KONUDA SİZİN İYİ NİYETLİ YAKLAŞIMINIZADA SAYGILIYIM.

SAGLICAKLA KALINIZ.

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Haz 08, 2008 11:30 pm

Uğur bey,

Bir koltukta iki karpuz taşınmayacağını herhalde bilmeyenimiz yoktur. eğer bir işe talipseniz,O görevi aldığınız zaman en iyi şekilde yapmakla mükellefsiniz. etrafınızdaki insanlarla görev alanındaki bilgilerinizi paylaşmak mecburiyyetindesiniz. sorumluluk mazeret kabul etmez. hele öyle eften,püften bahanelerle gelirlerse vay hallerine (İzin,tatil) v.s gibi.

Uğur bey, bu arkadaşların hepsinin' mi işi var. Yönetimdeki arkadaşlar nerde? ne diyeyim kendi içlerinde birbirlerine söz geciremiyen koordine olamayan insanlar bizlere ne anlatabilirlerki....

Göktürk demişki: "GÖRÜNTÜ YÖNETİM" herşey bir tarafada şu iki kelimeye cevap verebilirlermi acaba? hep kendilerini savunamamaktan dem vuruyorlardı, kendilerinin yanlış anlaşıldıklarını düşünüyorlardı buyursunlar söz EDİNGENDE. Demircili BELEDİYESİNDE....

zeynep ÖZDEMİR

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Haz 09, 2008 5:51 pm

Zeynep hanim,

Bir koltukta iki karpuz tabiki tasinmaz,ama taktir edersinizki bu isler gönül isidir,kimse yaptigi bu isin karsiliginda para pul almiyorlar,
Insallah mükafatini Yüce Mevlam verecektir.

Bence bu konuyu fazla abarttigimizi düsünüyorum,kimsenin bilgilendirme gibi bir mecburiyeti yok,burasi platform bilgilendirirlerse memnun oluruz.

Sizin kadar konuya vakif olmadigim icin bilemiyorum,yönetimin durumu nedir,birbirlerine söz gecirip geciremediklerinide bilmiyorum.

Birde Göktürk kardesimin kimligini aciklamasinda herhangi bir sakinca yoksa aciklamasini istiyorum,daha saglikli yazismak babinda..

Ugur Özdemir

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 09, 2008 6:38 pm

Bence bu konuyu fazla abarttigimizi düsünüyorum,kimsenin bilgilendirme gibi bir mecburiyeti yok demiş: UĞUR ÖZDEMİR

EDİNGEN diye bir bölüm niçin ayrıldı.

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Pzt Haz 09, 2008 7:33 pm

son 1.5 ay önce gittim edingene cami konusunda herkes gereken hassasiyeti gösteriyor haci sida hocasi da gencide calisiyor

fakat bu süreklilik olmayan bir calisma örnek bir gün gelen yarin gelemeye biliyor cünkü herkesin farkli isleri var üstelik

caminin yapilmasida yabanci kisiler tarafindan degil tamamen bizim köylerimiz tarafindan yapilir

tabi herkes sicagi sicana haber bekler ama gereken haberler geldi söz konusu olan izin alindi suan yapim asamasinda denildi

acilis icin tarihi söylenecegi denildi artik cami konusundaki gereksis kaus yapmaya gerek yok

NOT. ugur beye katiliyorum
MUTLU IKEN HERKEZ IYI OLUR ADAM KAVGADA BELLI OLUR[font=Arial Black][/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 09, 2008 8:01 pm

Matrax kardeşim,

Edingen camii hakkında genel bilgiye vakıf olduk. Bilgilendirdikleri içinde teşekkür ederiz fakat bizlerin burdan Camii hangi aşamaya geldi diye soru sormamızdan Edingendeki memleketlilerimiz bilhassa hoşnut olmalılar.kimseyi sorgulama hesaba çekme gibi bir niyyetimiz yok. Sadece ilgilendiğimiz göstermek istiyoruz.

Maksatımız sadece manevi destek olmak. kimbilir yönetimdeki arkadaşlar daha fazla şeyleri demircililerle paylaşabilseler belkide maddi destek bile gelecek.

Edingen Camii yönetimdeki arkadaşlara Selamlarımızı iletin. Niyyetler halishane.

zeynep Özdemir

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Pzt Haz 09, 2008 8:24 pm

suan cami yönetiminde bizle sürekli olarak irtibat kuracak üye sayisi cok az zaten onlarda gerekli bilgi veriliyor
tabikide en dogal hakkimiz ama lütfen sabir
MUTLU IKEN HERKEZ IYI OLUR ADAM KAVGADA BELLI OLUR[font=Arial Black][/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 09, 2008 8:29 pm

Matrax,

Yönetimdeki arkadaşlar için bir mahsuru yoksa , bundan sonraki gelişmeleri senden alabilirmiz.

sana cok teşekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Haz 09, 2008 9:29 pm

Sevgili MATRAX,

Tabi ki bizler ferdi olarak oradaki gelişmeleri adım adım takip ediyoruz.Son zamanlarda halkımızın desteğinin yüzde doksanlara ulaştığınıda biliyoruz.Bundanda son derece memnun oluyoruz.Almanyada böyle bir oluşumun olması hem bizler için hemde gelecek nesillerimiz için ne derece önemli olduğunun farkındayız.Buradaki arkadaşlarımızın isteği şu anda caminin tadilatının hangi aşamya geldiğidir.Bütün hukuki sorunların çözüldüğünü zaten burada okumuştuk.Bunuda lütfedip bir iki cümle ile yazabilir arkadaşlarımız.Tabiki arkadaşlarımız çok yoğunlar,bununda farkındayız.Allah yardımcıları olsun.

“EDİNGEN” sayfasına dön