DERNEK LOKAL İHALESİ

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: DERNEK LOKAL İHALESİ

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Çrş Mar 03, 2010 10:31 pm

SAYIN UGUR BEY TABİKİDE SİZDE HAKLISINIZ KİMSENİN KALBİNİ KIRMAK İSDEMEM SİZİDE ANLIYORUM AMA İŞDE DAYANAMIYORUM YAPILAN HAKSIZLIK ÖNÜNDE BOYNUMU ÖNE EGEMEM SADEN ONLAR CEZASINI CEKCEKLER YAKINDA OTURABİLİRİM ADAYLIGA HABERİNİZ OLSUN SAGOLUN UGUR BEY

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Mar 03, 2010 11:20 pm

burada gergın bır ortam var ama umarızkı burada bırlık ıcınde bır yola varılacak.tabıkıde tartışılacak konuşulacak hep gule oynaya bır forum olmaz bız demırcılı halkı olarakta budur yanı konu olcak fıkır sunulacak ?????? velakın asla kısılere şahsi olarak ıncıtmeden yapılmadan olmasını temmennı ederım fıkrım budur kalp kırmadan bır amac ıcın bır yapılcaksa yapılmalı birşeyler umarım muhakkı guzel sonuclara varılcaktır.guzel bır ortam ıcın olsun.
Resim

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Prş Mar 04, 2010 6:40 pm

Ugur Abi katiliyorum sana, hemen hemen bende yazmistm aynisini ama sonra sildim ... biraktim.. cok kirici laflar var Mustafa yazdigin son paylasimda...BEnce biraz daha dikkatLi ol Büyklerine karsi nasil davranicagini ben ögretemem sana ama sonucta büyükLerin onlar ne yapiyorsa Demircili gencligin ve büyüklerimizin geLecegi icin yapiyorlar..demekki nasip öyleymiss...;)
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Prş Mar 04, 2010 10:49 pm

SAYIN CİGDEM HANIM ONLAR HATASINI ANLAYANA KADAR YAZMAYA DEVAM ETCEM BÜYÜGÜ VİLAN YOK ARTIK BENDE KONUŞMAYA BAŞLIYCAM .

“DEKADER” sayfasına dön