DEKADER YÖNETİM KURULU DUYURULARI

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

DEKADER YÖNETİM KURULU DUYURULARI

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cum Haz 26, 2009 11:04 pm

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN;

DUYURU
________

Konu : 2009 yılı 12.SELEMEN YAYLA ŞENLİKLERİ HK.

Degerli Demircililer, Saygı deger yurt dışında bulunan gurbetci doslarımız, sevgili gençler, saygı deger iş adamlarımız, esnaflarımız, öncelikli olarak hepinize saygı ve muhabbetlerimizi sunarız.
Degerli dostlar, bilindigi üzere bu sene 6-7 AGUSTOS 2009 tarihinde yapılacak olan 12. selemen yayla şenliklerinin organizasyonunu dernegimiz üslenmiş olup, çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Siz degerli doslarımıza ve demircilili vatandaşlarımıza, bölge misafirlerimize en iyi şekilde selemende hizmet sunmak, insanlarımıza yakışır demircilimize yakışır bir organizasyon yapmak ana gayemizdir.
Bir diger gayemizde eglence yapmaktan ziyade bölge insanlarını tanıştırmak, kaynaştırmak, buluşturmak olacaktır. Her şey tabiyatına uygun sade, göşteriş ve abartıdan uzak mütevazi bir şenlik ile siz degerli doslarımızı selemende kucaklamak istiyoruz. Şüphesiz bu tür etkinliklerin belli bir bedeli olmaktadır. Dernegimiz bu agır yükün altına demircilimize duydugu sorumluluktan dolayı girmiştir.
Bu festival, birlikteligin, dostlugun, kaynaşmanın, kucaklaşmanın, birbirimizi sevmenin vede güzelliklerin yaşandıgı bir festival olacaktır. Herkesi bilinçli, sorumlu, özverili bir kenetleşmeye davet ediyoruz.
Buradaki güzellik ve başarı bütün demircilinin olacaktır. Bütün vatandaşlarımızn dernegimize yardımcı olmalarını, bizlerle birlikte bu güzel organizasyonda yer almaya görev almaya beklemekteyiz. Başarı süphesiz kişilere degil topluma ait olacaktır.
Biz demircililer olarak bizlere yakışanı yapalım o gün hep birlikte coşalım, demircili adına kucaklaşalım vede gelen misafirlere en güzel bir şekilde ev sahipligi yapalım. Bizlerede bu yakışır.

Bu duygu ve düşüncelerle yönetim kurulum ve şahsım adına hepinize saygılar sunar, 6-7 AGUSTOS'ta HAYDİ ANADOLUM SELEMENE diyoruz.

Saygılarımızla,
DEKADER YÖNETİM KURULU ADINA,
İsmet ŞAHİN
Yön.K.Başk.
Gelişmemiş beyinler kişileri..........Az gelişmiş beyinler olayları...........
GELİŞMİŞ BEYİNLER FİKİRLERİ TARTIŞIR.......

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: DEKADER YÖNETİM KURULU DUYURULARI

Mesaj gönderen oktay.sahin » Cmt Haz 27, 2009 12:29 pm

slm ismet abi ben bu yaziyi okuyunca cok uzuldum abi neden sadece DERNEK DUZENLIYO SELEMEN SENLIGINI derde kaldi bizim beraberligimiz abi --belediye karismiyomu bu ise yoksa kiriz belediyeyidemi vurdu SAYGILARIMLA IYI GUNLER

AYRICA DERNEGIMIZE BASARILAR DILERIM

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Haz 30, 2009 5:02 pm

Arkadaşlar, yorumlarınız ?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Tem 01, 2009 9:03 am

GÜNAYDINLAR İSMET ABİ.BİLİORUZ Kİ GÖRDÜĞÜM KADARIYLADA BİZZAT BU SENEKİ SENLİĞİMİZİ 6-7 AĞUSTOSTAKİ SENLİĞİMİZİ DERNEK ÜSTLENMİŞ OLUP SENLİĞİ YAPMAYA KARAR VERDİLER.HA BU DEMEK DEĞİLDİRKİ BUNU DERNEK TEK BASINA YAPACAK ASLA BELEDİYE OLARAKTA ARKASINDA DURULUCAK YARDIM AMAÇLI OLSUN NE SEKİL OLURSA OLSUN BENİM FİKRİM BUDUR.BEN SAHSIM ADINA ELİMDEN NE GELİRSE HATTA DAHADA FAZLASININ YAPARIM.ÇÜNKÜ HERSEY DEMİRCLİ İÇİN HERSEY GÜZEL Bİ ORTAM İÇİN.ÇALISMALARINIZDA BASARILAR DİLERİM.
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş Tem 02, 2009 12:15 am

dernek baskanımız ismet beyi ve ekibini kutlarım bizde bir genc olarak üstümüze ne dü$erse seve seve yapmaya hazırız yapıcazda in$allah elbetteki belediyeninde yardımı olucaktır yanılmıyosam dernek ba$kanımız ismet bey belediye ba$kanımızla festivaldeki yapılcak organizasyonları görü$tüler cok harika bir festival olucak insallah havada güzel olur :)
En son EM-re tarafından Prş Tem 02, 2009 12:16 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Tem 02, 2009 12:16 am

Bu sene düzenlenecek olan festival adına yakışır birşekilde tertip edilmelidir. Özellikle içinde bulunduğumuz üç aylar göz önünde bulundurulmalı mübaladan ve aşırıya gitmekten kaçınılmalıdır. Yavuz Sultan Selim Han' ın şanına yakışır,Demircili kasabasını onurlandıracak etkinlikler düşünülmelidir diyorum çünkü: şimdiye kadar festivalin içeriği ve ana hatları bizlerle paylaşılmadı dolaysıyla yorum yaparken zorlanıyorum. Birde, efendim anlamadığım "Süprizler" ne alaka maksat aşılmamlı.

DEKADER' in büyük bir sorumluluk üstlendiğini hepimiz biliyoruz. Başta İsmet bey olmak üzre yönetimdeki arkadaşlarla beraber gerek maddi ve manevi herşeye kesin dikkat edeceklerdir.Hülasa 2009 Selimhan Festivali panayır havası içine sokulmamalı. Sosyal ve kültürel mesajların verildiği,davetlilerin katılan sanatcıların eşliğinde içeriği dolu bir gün geçirir,hafızalarımızda ve belleklerimizde hoş bir anı olarak kalır.

Şimdiden emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“DEKADER” sayfasına dön