Dayanışma örneği...

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Dayanışma örneği...

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal May 20, 2008 12:42 am

Toplumsal dayanışma hem bizler için hem memleketimiz için,özellikle son zamanlarda Kasabamız için hayati önem arzeden bir konudur.Kasabamızın kurum ve kuruluşlarıyla,işçisiyle,esnafıyla,memuruyla,amiriyle birlikte hareket etmesidir.Yaşamımızda toplumsal hareket etmenin önemli bir yeri olduğunu artık kavramamızın zamanının geldiğini anlamamız gerekir.Son zamanlarda yaşadığımız olaylardan direk yada dolaylı olarak etkilenmekteyiz.Bunların bizlere zarar vermemesi için yoplumsal dayanışmayı ön plana çıkarmamız gerekmektedir.

Kendi başarısızlığımız toplum içinde olumsuz etki yapıyor ise oturup,düşünüp nerede hata yaptığımızı irdeleyip ona göre hareket etmemiz gerekir.Kısacası birbirimizin gözünü oyacağımıza,pozitif dayanışma içerisinde olursak,hem kendimiz hem çevremiz,hemde memleketimiz bundan faydalanacaktır.Birlik ve beraberlikten her zaman kuvvet doğar.İşte o zaman toplum kendi kendini yönetir,Karşılaşılan sorunlar daha çabuk halledilir ve çözülür.

Kullanıcı avatarı
erdalkandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

......

Mesaj gönderen erdalkandogmus » Cum May 23, 2008 10:49 pm

saygı değer demircilili kardeşlerim oncelıkle duyarlılığınıza teşekkür ederim yanı pıknıkle ilgili demek istedim .*. fakat ben komite baskani deyılim butün organizeler dernek baskanı tarafından yapılmaktadır dahaca pıknıkle ılgili gorev dağlımı yapmadık ve bırde sunu belirtmeden edemiyeceyim bılyorsunuzki dernekler yardımlarla yasar az cok buraya katkıda bulunan herkeze tesekkür etmek istiyorum boyle organızeler sızlerin katkılarıyla yapılabılır gereklı acıklamaları zamanı geldıkce dernek baskanı yapacaktır saygılarımla E. K.

[Forum Yöneticisinden NOT:]

Yukarıdaki mesajda .*. yazan bölümde adı geçen şahıs, adının forumda geçmemesini istediği için ve forum yönetimimizde bu teklifi uygun gördüğü için o bölüm düzenlenmiştir. Bu duruma gösterecekleri hassasiyetten dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum May 23, 2008 11:12 pm

Erdal Bey,

Tarafsız ve objektif açıklamalarınız için çok teşekkür ederim.Bizler sizleri izlemeye devam ediyoruz.

Saygılar..........

Kullanıcı avatarı
erdalkandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

....

Mesaj gönderen erdalkandogmus » Pzr May 25, 2008 4:32 pm

tesekkür ederim erkan bey aynen dediyin gibi bizler tarafsız olmalıyız cünkü karsında koca bır demırcılı var fakat neyazık kı bırı cıkıyor kafasına gore bir sey yazıyor kısı hakkında malesef kısının haberı bıle yok benım bu sıteden baska hıc bır sıteye kaydım yok onun ıcın benı bglayan bu sıtedekı mesajlarımda bır kusurum varsa benı uyara bılır sınız ayrıca sanada tesekkür edıyorum ıyı bır sıte takıpcısısın oylede olmalıyız saygılarımla

“DEKADER” sayfasına dön