HAYDİN DEMİRCİLİ'LER PİKNİGE (piknik iptal)

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Pzt Haz 09, 2008 2:46 am

Yanlış anlaşılmazsa bişey sormak istiyorum piknik için toplanan paralar ne olacak geri iade edilecekmi yoksa derneğemi kalacak ?
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Haz 09, 2008 12:15 pm

EM-re yazdı:[font=Arial Black]duyarsızlıgın sebebini anlıyamadım buda gösteriyor birlik beraberlik köyümüzde artık yok gecen hafta amasyalıların piknigi vardı arnavutköyde hiçbir sorunda olmadı ama halkımız neyden ilgisiz kaldı bunu pek anlıyamadım böyle bi güzel organizasyon için saygıdeger baskanımız ve yönetim kurulumuzun gösterdigi emege teşekkür ediyorum

emre kaya[/font]
[font=Comic Sans MS]TUTUCU DEMİRCİLİNİN ÇOK TUTUCU ORGANİZASYONLARINA YOĞUN KATILIM....{içimden bu cümle geldi}[/font]
Resim

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzt Haz 09, 2008 2:14 pm

gecen yıl olan bu organızasyon bu yıl neden olamadı acaba? bunun cevabını sadece koyumuzun ınsanlarındamı arayacagız yoksa...
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzt Haz 09, 2008 9:12 pm

PlayerBoys yazdı:Yanlış anlaşılmazsa bişey sormak istiyorum piknik için toplanan paralar ne olacak geri iade edilecekmi yoksa derneğemi kalacak ?

PlayerBoys neden yanlıs anlasılsınki cok dogru bır soru sormuşsun cevabı bende merak ettım.
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt Haz 09, 2008 9:34 pm

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN;

D U Y U R U

KONU : PİKNİK HK.

Sayın üyeler öncelikle sormuş oldugunuz sorunun sormaya deger olup olmadıgını bilmeniz gerekir. Kulaktan dolma şeyleri buraya taşıyıp dogruluk yanı olamayan konuları lütfen dekader bölümüne taşımayınız.
Dekaderin temel ilkesinde dayanagı olamayan haberlere itibar edilmemesidir. Bir yerlerden bir şeyler duyuyorsunuz, dogruymuş gibi buraya taşıyorsunuz. Bu iyi niyetle sizlere hizmet etmek ugraşında olan bizleri zan altında bırakmaktadır.
Ha niyetiniz gerçekten bu ise merak etmeyin bizleri zan altında bırakmaya kimsenin gücü yetmez. Bilesiniz.

Piknik için toplanan paradan bahsediyorsunuz. Kim söyledi size para toplandıgını,
Sadece soruyu ilk soran SALİH arkadaşımızın işyerine iki adet davetiye bıraktık. HACI FİKRİ amca 100 YTL verdi.
Bizde kendisine teşekkür ettik. Bunun dışında kimseden piknik ile ilgili olarak para toplanmamıştır.
SALİH kardeşimizde konuyu buraya taşıdıgına göre vermiş oldugu 100.YTL kendisine iade edilecektir.

Lütfen mesajlarınızda dogruluk ilkesine dikkat ediniz.
DEKADER FORUM BÖLÜMÜ BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUM ASILSIZ VE MESNETSİZ GERÇEGE DAYANMAYAN MESAJLARA KAPALIDIR.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Haz 09, 2008 9:44 pm

Sayın Başkan,
Sizde dahil tüm arkadaşlar bu forumda her türlü soruyu etik değerlerimize ve kurallara uymak kaydiyle sorabilme ve cevağlama hakkına / özgürlüğüne sahipler. Bu anlamda her hangi bir soruyu sadece "yetkili ağızdan bilgilenme amaçlı" sormuş olabilirler. Sizinde en geniş ve anlayışlı bir şekilde buradan sorulacak suallere vereceğiniz / verdiğiniz cevaplar DEKADER i kurumsal anlamda daha da resmi ve anlamlı hale getiriyor kanısındayım. Size göre anlamsız gelebilecek bazı sualler içinse, üyelerimizin forum kurallarına ve etik değerlere uymak dışında yapması gereken bir şey varsa lütfen bizi bilgilendirin ki üyelerimiz ve siz bu konuda gereksiz problemler yaşamasınlar / yaşamayalım.

Önerim: İçinde kişi isimleri ve rakamların geçeceği sual ve cevapları özelden sorulup yanıtlanmasıdır.

Not : Zaten Salih kardeşimizde cümlesine "yanlış anlaşılmasın" diyerek başlayıp genel bir soru sormuş. Biz şunu şunu verdik dememiş.
En son yilmaz.sahin tarafından Sal Haz 10, 2008 1:05 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt Haz 09, 2008 10:07 pm

Sayın Yılmaz bey,

Dekaderin ana hedefi şeffaflıktır. İçinde isimler ve rakamlar dahil olmak üzere dernegimiz ile ilgili sorulan her sorunun cevabının içinde olması bizlerin dogruların anlaşılamsı adına önemlidir. Kimsenin soru sormasından falanda rahatsızlık duymuyoruz. Bunun etiklikle bir ilgisi yoktur.
Dogru bildigim her şeyi her konuyu detayları ile her platformda açıklama bizim şeffahlık örnegimizdir.
Kişilerin özeli beni ilgilendirmez. Dogru olmayan bir haber dekader bölümünde yer alıyorsa neden özeline yazayım. Bu soruları soran arkadaşlar benim özelime yazıp bilgi edinme nezaketi göstermişlermi sorarım size.
Kişilerden ve rakamlardan bir çekincemiz yoktur.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzt Haz 09, 2008 10:40 pm

yanı burası dekader bolumu bu koyun bolumu..cumhurbaskanlıgı sıtesı gbı muamele ıstıosunuz baskan..aslı astarı yoksa burda cevaplanır brda meydana cıkar hersey..
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Haz 09, 2008 10:55 pm

İsmet bey,

Şeffaflık üzerinde duruyorsunuz, diger tarafdan' da mesnetsiz sözlere yer vermeyiz diyorsunuz. peki efendim velevki duymuş olduğumuz itibarsız haberleri doğrulamak sizin göreviniz değilmi * Dekader bölümünün size tahsiz edilmesinin yegane amacı kendinizi ve başkanlığını yürüttüğünüz kurumu en şekilde tanıtmak, anlatmak geniş bir kitleye ulaşmak değilmi.

Demircilide hatrı sayılır bir abiğimizin adını zikr etmeniz DEKADER başkanı olarak size yakışmamış. İdarecilik yetenek ve Profs.luk ister diye tanımlamışsınız, fakat bu kavramların içini doldurmak gerekmiyormu? bakın adı üstünde i-da-re-ci ben bu kelimeden kucaklayan ,birleştiren, kaynaştıran anlıyorum Sayın başkanım siz ne anlıyorsunuz.

Not: kesinlike size muhalif olmak için yazmadım lütfen yanlış anlaşılmasın.

zeynep ÖZDEMİR
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Pzt Haz 09, 2008 11:11 pm

İŞTE KALİTEMİZ, İŞTE EGİTİMİMİZ

DERNEK YÖNETİMİNİN DEMİRCİLİLERİ BULUŞTURMAK, KAYNAŞTIRMAK ADINA DÜZENLEMİŞ OLDUGU PİKNİK GEZİSİNİN KATILIMIN AZ OLMASI NEDENİYLE İPTAL EDİLDİGİNİ ÖGRENDİM.
AYLARDIR BAKIYORUM DEMİRCİLİNİN EGİTİMİ VE BİRLİK BERABERLİGİ TARTIŞILIYOR FORUM BÖLÜMÜNDE. KANATİM ODURKİ BİZLER YANLIŞ ŞEYLERİ TARTIŞIYORUZ. OLMAYAN BİR ŞEYİN TARTIŞILMASI BOŞA HARCANAN ZAMANA BENZER.
BEN SADE BİR DEMİRCİLİLİ OLARAK DERNEK YÖNETİMİNİ BU DUYARSIZ VE KENDİ TOPLUMUNA SAYGI GÖSTERMEYEN HALKA KARŞI YAPMAYA ÇALIŞTIGI BU FAALİYETİNDEN DOLAYI KUTLUYORUM. HAKİKATEN FORUMA ÜYE OLDUGUN ZAMANDAN BERİ BU KONULARI İZLİYORUM DERNEK YÖNETİMİNDE BULUNAN BİZİM SEÇTİGİMİZ ARKADAŞLAR İMKANLAR ÖLÇÜSÜNDE BU DUYARSIZ HALKA BİR ŞEYLER VERME GAYRETİ İÇİNDELER. BUNU SÖYLEMEZSEM BU ARKADAŞLARA HAKSIZLIK YAPMIŞ OLURUM. ÇOK BİLMİŞ VE KENDİNİ BEGENMİŞ İNSANLARA HİZMET SUNMAK ZOR BİR GÖREVDİR. BİZLER NE YAZIKKİ BU TÜR TOPLUMUMUZU GERMEYE VE BÖLMEYE ÇALIŞANLARA PİRİM VERİYORUZ. MADEMKİ BİZLER TAM TERSİNİ İFADE EDECEK OLURSAK, GİDİP DERNEK YÖNETİMİNE SORDUKMU ACABA, ARKADAŞLAR SİZ BU PİKNİK İÇİN BİR ÇALIŞMA YAPTINIZ, YER TUTTUNUZ, SANATCI AYARLADINIZ VE DİGER BİR TAKIM MASRAFLAR YAPTINIZ BUNLAR NE OLACAK, DERNEK İNSANLAR İÇİN YAPTIGI BU MASRAFLARI SİNEYEMİ ÇEKECEK YOKSA İNSANLAR ARASINDA PAYLAŞIM YOLU İLE DERNEGE YÜK OLMAKTAN ÇIKARILACAKMI. bİR VATANDAŞ OLARAK BUNLARI SORMALIYIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM. TOPLULUKLARDA PALAVRA ATMAYA BENZEMEZ BU İŞLER. YANLIŞ YAPIYORUZ ARKADAŞLAR YANLIŞ BİZLER NEYİMİZE GÜVENİYORUZ ANLAMIŞ DEGİLİM. BELEDİYEDE GİTTİ ELİMİZDE TOPLUMUMUZU AYAKTA TUTACAK BİR TEK DERNEK KALDI BARİ ONA SAHİP ÇIKALIM.
KÖŞE VE SOKAK BAŞLARINI MESKAN TUTUP BİRBİRİMİZ ALEYHİNDE KONUŞULAN SÖYLEMLERDEN KURTULMALIYIZ. ŞUMU UNUTMAYALIMKİ BİZE BİZDEN FAYDA VARDIR. GELİN GERİDEN GELEN GENÇ KUŞAKLARA KÖTÜ ÖRNEK OLMAYALIM.CAREYİ BAŞKA YERLERDE KÖŞE BAŞLARINDA ARAMAYALIM. CENAZENİZE, DÜGÜNÜNÜZE SEVİNCİNİZE, ACINIZA KİMLER ORTAK OLUYOR BİZLER DEGİLMİ. BİR GÜN AKLIMIZ BAŞIMIZA GELİR AMA İŞTE O ZAMAN ÇOK ŞEYLER KAYBETMİŞ OLURUZ. REKLAM VE ŞOW PEŞİNDE KOŞANLARA İTİBAR ETMEYELİM AKLIMIZI BAŞIMIZA ALIP BİRLİK VE BERABERLİGİMİZİ OLUŞTURARAK KENETLENMELİYİZ. BU KADAR OLUMSUZLUKLARIN YAŞANDIGI BİR ORTAMDA NEYİN EGİTİMİNİ VE KALİTESİNİ TARTIŞIYORUZKİ. İŞTE HER ŞEY ORTADA KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM GÜNÜ BİRLİK MACERA PEŞİNDEDE KOŞMAYALIM.
(YAŞADIGI TOPLUMA SAYGI GÖSTERMEK HER DEMİRCİLİNİN BİR ASLİ GÖREVİDİR.)
ALMIŞ OLDUGUM BİR DUYUMUDA SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM. İNANIN BU DUYUMDAN SON DERECE ÜZÜNTÜ DUYDUM.
ŞÖYLEKİ; KENDİNİ ZENGİN PARALI GİBİ GÖREN SÖZDE BİR ZAVALLI İŞ ADAMI DİYE ANILAN BİR ZATI MUHTEREM PİKNİK GEZİSİNE GİDECEKLERİ GİTMEMELRİ YÖNÜNDE AŞILAYARAK TOPLUMUMUZU BÖLMEK ADINA İÇİNDEKİ KİN VE NEFRET ZEHİRİNİ İNSANLARIMIZA AŞILAMAYA ÇALIŞMIŞ. BU ÇOK ÇİRKİN BİR YAKLAŞIM.

İŞTE DEMİRCİLİ İŞTE TOPLUM ARKADAŞLAR BİZLERDE AKTÖRLERİYİZ. ROLÜMÜZÜ İYİ OYNAMALIYIZ. YAPILAN HER KÖTÜ BİR HATA ÖMÜR BOYU OMUZLARIMIZDA BİR KAMBUR OLARAK DOLAŞACAKTIR.

{YARINLAR BİZLER İÇİN ÇOK GEC OLABİLİR}

SAGDUYULU HALKIMA SAYGIYLA DUYURULUR.

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt Haz 09, 2008 11:24 pm

[quote="zeynep"]İsmet bey,

Şeffaflık üzerinde duruyorsunuz, diger tarafdan' da mesnetsiz sözlere yer vermeyiz diyorsunuz. peki efendim velevki duymuş olduğumuz itibarsız haberleri doğrulamak sizin göreviniz değilmi * Dekader bölümünün size tahsiz edilmesinin yegane amacı kendinizi ve başkanlığını yürüttüğünüz kurumu en şekilde tanıtmak, anlatmak geniş bir kitleye ulaşmak değilmi.

Demircilide hatrı sayılır bir abiğimizin adını zikr etmeniz DEKADER başkanı olarak size yakışmamış. İdarecilik yetenek ve Profs.luk ister diye tanımlamışsınız, fakat bu kavramların içini doldurmak gerekmiyormu? bakın adı üstünde i-da-re-ci ben bu kelimeden kucaklayan ,birleştiren, kaynaştıran anlıyorum Sayın başkanım siz ne anlıyorsunuz.

Not: kesinlike size muhalif olmak için yazmadım lütfen yanlış anlaşılmasın.

zeynep ÖZDEMİR
__________________________________/////////________________________________________________
Teşekkürler Zeynep hanım,

öncelikle şahsımı eleştirmenizden rahatsızlık duymam bunu bilmenizi isterim. ''mişli, muşlu'' konuşmayıda sevmem. dogru bildigim her şeyide her ortamda nezaket kuralları içinde dile getiririm.
Şimdi ben size soruyorum lütfen objektif olarak cevaplayınız.
Bizlere bir bagışta bulunan kişinin piknigin iptal edilmesinin akabinde yapmış oldugu bagışın ne yapılacagını iademi edilecegini dile getirmesini nasıl karşılıyorsunuz. Bu etik bir yaklaşımmı sizce. Hatırı sayılır abimize benim saygım ve hürmetim sonsuzdur.
sanırım bunu dile getiren kardeşimiz biraz düşünmeden yazmış diye düşünmek istiyorum.

Saglıcakla kalınız,

İSMET ŞAHİN/DERNEK BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt Haz 09, 2008 11:47 pm

""meltem mehtap demişki:"

TUTUCU DEMİRCİLİNİN ÇOK TUTUCU ORGANİZASYONLARINA YOĞUN KATILIM....{içimden bu cümle geldi}

_______________________________/////////___________________________________________

[font=Arial Black]ÇOK GÜZEL BİR YORUM SEVGİLİ MEHTAP VE MELTEM....................TEBRİKLER SİZE....................[/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Haz 10, 2008 12:27 am

ismbasoglu yazdı:""meltem mehtap demişki:"

TUTUCU DEMİRCİLİNİN ÇOK TUTUCU ORGANİZASYONLARINA YOĞUN KATILIM....{içimden bu cümle geldi}

_______________________________/////////___________________________________________

[font=Arial Black]ÇOK GÜZEL BİR YORUM SEVGİLİ MEHTAP VE MELTEM....................TEBRİKLER SİZE....................[/font]
Yani ne denilebilirki.....artık inanın bu konular hakkında söylenebilecek hiçbirşey kalmadı...
Bütün hayır işlerini
Organizasyonları sürekli konuşuyoruzzzzz konuşuyoruzzzzz konuşuyoruzzzzzzzzzzzzz sonunu çok orjinal bi tartışmaya nasıl çeviriyoruz hayret ediyorum.....
benim gözlemlediğim burda iki tarafdada eşit olarak hata var... özelden sorulabilirdi yada isim verilmeden profösyönelce cevaplanabilirdi.....
LÜTFEN
LÜTFEN
LÜTFEN
ARTIKKKK BÜTÜN KONULARI KİŞİLİK ÇATIŞMASINA DÖNÜŞTÜRMELEYİM..................
Resim

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Sal Haz 10, 2008 1:06 am

SAYIN İSMET ŞAHİN O SORUYU SİZE BEN SORDUM "BABMIN ADININ GEÇMESİNE GEREK YOKTU".

EĞER Bİ YANLIŞ ANLAŞILMA VARSA BUNU DÜZGÜN Bİ ŞEKİLDE CEVAPLANDIRABİLİRDİNİZ. SALİH KARDEŞİM SENİN EDİNDİĞİN BİLGİ YANLIŞ DERNEK PİKNİK İÇİN YARDIM TOPLAMAIŞTIR DEMEK DAHA UYGUN DÜŞMEZMİYDİ ?

SİZDEN DERNEK YÖNETİMİNİZDEN VE TÜM DEMİRCİLİLERDEN ÖZÜR DİLERİM........

SAYGILARIMLA
SALİH ÇINAR
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Haz 10, 2008 10:32 am

Sevgili Salih,

Konuda babanızın adının geçmesi herhangi bir kasıt amacı taşımıyor.
Konuyu ben sizin ÖZELİNİZE yazdım eger bakarsanız orada size dogruları yazmıştım. Sizdende bir düzeltme gelmeyince sizin mesajın üzerine bir kardeşimiz daha aynı konuyu gündeme getirince bunları açıklamak zzorundayız.
Lütfen önceden özelinize attıgım mesajı okursanız bizlere hak vereceksiniz.

Hoşcakal Sevgili salih

İSMET ŞAHİN/DERNEK BAŞKANI

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Haz 10, 2008 10:59 pm

[font=Arial]böyle bir emek harcayarak köy insanımızı bi arada kaynaştırıp güzel bir haftasonu geçirmek isteyen başkanımız ve yönetimimize sonsuz teşekkürler

ve burda taktir edilecek bir kişi varsada oda sayın başkanımız İSMET ŞAHİN dir

EMEGE SAYGI lütfen :!: [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Haz 11, 2008 9:42 pm

Değerli Hemşerilerim,

Çağdaş toplumlar artık,birbirinden kopuk bireylerden çok,örgütlü insan topluluklarından oluşmaktadır.Bu nedenle toplumların birleşmesinde Derneklerin çok önemli bir yeri vardır.Dekader'in bu günlere gelişi kolay olmamıştır.Büyük zorluklarla yürütülen bu mücadeleler sonucunda insanlarımızın bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi bir nebze olsun giderilmeye çalışılmıştır.Bütün bu zorluklardan sonra bizler hala Dernek nedir amaçları nelerdir malesef kavrayabilmiş değiliz.Bunuda yaşamış olduğumuz hadiselerden gayet net bir şekilde görebilmekteyiz.

Toplumumuz Derneğine yeterince sahip çıkmamakta, üye olmamakta ve çalışmalarına katılmamaktadır. Üye olanlar da tam sahiplenmemekte, aidatlarını bile zamanında ödememekte, birçoğu iki yılda bir yapılan genel kurul toplantılarına dahi katılmamaktadır. Genel kurul toplantılarına katılan üyeler içerisinde, yönetime hesap soran, faaliyetleri denetleyen, çalışmalara katılan üye sayısı çok düşük düzeylerdedir. Büyük çoğunluğu bir kültürel etkinliği izleme tavrı içerisinde genel kurula katılmaktadır. Genel toplumdan bu anlamda daha bilinçli olduğu düşünülen üye tabanının bu ilgisizliği ve duyarsızlığı, Dernek yönetim kadrolarının hem heyecanını, motivasyonunu azaltmakta, hem de örgüt içerisinde yönetim ya da lider sultası oluşmasına neden olmaktadır.

Arkadaşlar,

Derneği yöneten lideri ve ekibini sevmiyor olabiliriz,Kişilerin toplum içerisindeki rolleri bizlere değişik yada itici gelebilir.Fakat bunları toplumsal kurumla asla karıştırmamalıyız.Kendi heva ve heveslerimizi,toplumun birlik ve beraberliğine değişirsek inanın hiç bir işin içnden çıkamayız.Etrafımızı bu şekilde yönlendirmeye çalışırsak,kendi kendimize zarar vermiş oluruz.Hiç bir makam hiç kimseye baki değildir.Artık bundan sonraki süreçlerde kişileri değil temsil ettiği misyonu düşünerek ve bizlere faydası olacak işlerle uğraşırsak daha başarılı oluruz.Lütfen Demircili Kültür ve Dayanışma Derneğini kişisel düşüncelerimizin dışında tutmaya gayret gösterelim.

Saygılar sunarım.
Erkan Özdemir.

“DEKADER” sayfasına dön