Selemen'den Haber Var : 750 fidan tamamdır.

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzt Nis 14, 2008 8:01 pm

Zafer Sahin sen müneccimmisin yoksa kalp gözün acikmi bilelimde ona göre yorum yazalim,

yada insanlarin reklam icin bagis sözü verdiklerini nasil söylüyebiliyorsun.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Nis 14, 2008 8:07 pm

Ugur Ozdemir yazdı:Zafer Sahin sen müneccimmisin yoksa kalp gözün acikmi bilelimde ona göre yorum yazalim,

1- İSMET ŞAHİN..................10 ADET..........................51-OLGUN ŞAHİN.................... 1 ADET
2- ÖMER ŞAHİN...................10 ADET......................... 52-YAŞAR ÖZDEMİR............... 2 ADET
3- SEZAİ ÖZDEMİR..............10 ADET......................... 53-ŞABAN TAŞYÜREK............. 2 ADET
4- ERDAL KANDOGMUŞ........10 ADET......................... 54-NAMIK YILDIZ................... 2 ADET
5- CEFADER DALDAL............10 ADET......................... 55-SEFAYİ ÖZDEMİR.............. 2 ADET
6- MURAT KANDOĞMUŞ........10 ADET......................... 56-DURMUŞ TAŞYÜREK........... 2 ADET
7- CAFER ARSLAN................10 ADET......................... 57-FERAT KANDOĞMUŞ...........2 ADET
8- NECMİ TAŞYÜREK............10 ADET......................... 58-ADEM DALDAL....................2 ADET
9- CİHAN DALDAL................ 4 ADET......................... 59-ŞAHİN TAŞYÜREK............... 4 ADET
10-İSMAİL ALTUN..................... 2 ADET.................... 60-BAYRAM ÖZDEMİR............. 2 ADET
11-FARUK YILDIZ..................... 4 ADET.................... 61-FERAT ÇOBAN................... 4 ADET
12-FİKRET ÇOBAN.................... 4 ADET....................62- CELAL DALDAL....................... 2 ADET
13-CİHAN ÇOBAN..................... 5 ADET....................63-YAŞAR ÖZDEMİR......................4 ADET
14-SEZAİ ALTUN....................... 6 ADET....................64-MEHTAP MİROĞLU................... 7 ADET
15-KERAMETTİN TAŞYÜREK........ 4 ADET...................65-ŞABAN AYDOGAN.................... 5 ADET
16-KADER TAŞYÜREK................. 5 ADET..................66-ASLAN KANDOĞMUŞ................20 ADET
17-CENGİZ ÖZDEMİR................. 4 ADET..................67-ŞEREF YAMAN.........................10 ADET
18-OLGUN YAMAN...................... 5 ADET..................68-GÖKHAN ALTUN......................30 ADET
19-ZAFER ARSLAN..................... 4 ADET..................69-TAHİR GÜNAY......................... 6 ADET
20-ENGİN KARAMAN.................. 5 ADET..................70-UFUK DALDAL......................... 4 ADET
21-.*. ÖZDEMİR.............. 20 ADET..................71-MURAT ŞAHİN......................... 4 ADET
22-CAFER YILDIZ..................... 20 ADET..................72-KASIM KAYA............................ 4 ADET
23-H.KEMAL ALTUN....................20 ADET.................73-SUNAY TAŞYÜREK..................... 2 ADET
24-MURAT ŞAHİN.......................20 ADET................74-EFTAL KANDOĞMUŞ................... 2 ADET
25-MUSTAFA KAYA.....................10 ADET................75-MUSA KANDOĞMUŞ................... 2 ADET
26-MEHMET KANDOĞMUŞ............10 ADET................76-MEHMET ARSLAN...................... 4 ADET
27-KERİM ŞAHİN........................10 ADET................77-MEHMET KANDOĞMUŞ............... 2 ADET
28-DURMUŞ ÖZDEMİR................10 ADET................78-SELMA YILDIZ........................... 4 ADET
29-YAŞAR DALDAL.....................10 ADET................79-AYDIN YILDIZ........................... 5 ADET
30-HÜSEYİN ARSLAN..................30 ADET................80-TUNCAY ÖZDEMİR..................... 4 ADET
31-YURDAER ŞAHİN....................30 ADET...............81-AYNUR ÖZDEMİR........................2 ADET
32-İBRAHİM KANDOĞMUŞ...........30 ADET...............82-PERİHAN ÖZDEMİR.....................2 ADET
33-CAVİT TAŞYÜREK..................10 ADET...............83-ATALAY KADIOĞLU....................10 ADET
34-NİLGÜN ALTUN.......................10 ADET..............84-TUNCAY KARADUMAN................. 2 ADET
35-NACİ ALTUN..........................20 ADET..............85-SALİH ÇINAR.............................10 ADET
36-MUSTAFA ALTUN....................20 ADET..............86-ŞEREF YILDIZ............................ 5 ADET
37-SEYFULLAH ÖZDEMİR.............20 ADET..............87-ZEYNEP ÖZDEMİR.........................1 ADET
38-ENDER ÖZDEMİR...................20 ADET..............88-HÜSEYİN SELVİ.............................3 ADET
39-SABRİ YAMAN........................ 4 ADET..............89-YILMAZ ŞAHİN.............................12 ADET
40-BAYRAM YILMAZ.................... 4 ADET
41-NURETTİN ŞAHİN................... 5 ADET
42-AYŞE YILDIZ......................... 2 ADET
43-YUSUF DALDAL...................... 2 ADET
44-YOKTAN ŞAHİN...................... 5 ADET
45-HASAN YILDIZ....................... 2 ADET
46-MESUT ÖZDEMİR................... 1 ADET
47-TANER ÇINAR....................... 20 ADET
48-SEZAİ ÖZDEMİR.................... 4 ADET
49-ALİ TAŞYÜREK....................... 2 ADET
50-REMZİ ŞAHİN........................ 1 ADET

ŞU FİDAN KONUSUNU ÇİFT YÖNLÜ TAKİP ETSEKKKK VE EN ÖNEMLİSİ HER HAYIRLI İŞİN ALTINDA ŞER ARAMAYI BİRAZDA OLSA BIRAKSAK NASIL OLUR ACABA????????
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Nis 14, 2008 9:12 pm

zafer.sahin yazdı: Yani Yılmaz sitede bağış sözü verenlerin kaçta kaçı para yatırdı merak ettim. Reklamla olmaz bu işlerrrrr.
Zafer,
Bu sorunun muhatabı ben değilim, ben size böyle organizasyonları duyuran, katılımcı sağlayan, sadece Demircili'lerin değil, bölgemizdeki duyarlı insanların katılığı bu sitenin acizane yöneticisiyim. Senin sualinin cevabı Dekader'dedir.

Bu tür işlerde öncelikle reklam amacı güdenleri aramak değil allah rızası için işe katılanları ve sonucu görmek lazım. Hele katılmak isteyip ödemeseni yapamayanlar benim gözümde daha makbuldür. Çünkü önce niyet önemlidir.
"Söz uçar yazı kalır"

selimhanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selimhanlı » Pzt Nis 14, 2008 9:32 pm

hayır yapan hayrını yapmıştır üç beç ağaç bağışladık diye neyi kanıtlayacaksınız.hele bunu zafer bey gibi birisi diyosa vah halimize.allah herkesin hayrını kabul etsin.

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzt Nis 14, 2008 10:01 pm

ya bırakın allah askına zafer abı dogru soyluyor..madem buyuk bı organızasyon yapılıyor hanı hesap numarası hanı resmıyet hanı cıddıyet..para sozkonusu oldugu zaman butur ışler elden olmaz..kım olursa olsun..her fıdanıın ucretı belırlenır hesap numarası verılır boylece ne yapılacaksa yapılır..kı bunların uzerıne soylenecek daha cok soz varda gerek yok..
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Nis 14, 2008 10:15 pm

ben zaten merak ediyordum böyle güzel bi organizasyonun böyle güzel bi çalışmanın sonucunun acaba nasıl abuk subuk bi laf çatışmasına dönüşeceğini....
RESMİYET+CİDDİYET ARAMIŞ BAZI ARKADAŞLAR dekader ne yapsaydı mesela fidan kanpanyası için tokat valisini falanmı devreye koysaydı????napalım şimdi hesap numarası verilmedi diye hadi ozaman para vermeyen, yada bu güzel işe hayrı dokunmayanlar hadi selemene sökün fidanları yerinden!!!!!BUNUMU İSTİYORSUNUZ?????????????????KALDIKİ HESAP NUMARASI VERİLSEYDİ BELKİ DAHA AZ FİDAN SAYISI OLACAKTI...BEN LİSTEYE ŞÖYLE Bİ GÖZ GEZDİRDİĞİM ZAMAN YOĞUN DESTEK YENİBOSNADAN GELMİŞ GÖRÜYORUM......
YA SİZ NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ????İNANIN HİÇ MERAK ETMİYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BU FİDAN KONUSUNU UZATMANINDA HİÇ Bİ ANLAMI YOK......
BELKİ SİZİN İÇİN REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ ONU BİLEMEM AMA BUNLAR DEMİRCİLİYİ GERÇEKTEN GÖNÜLDEN SEVENLER İÇİN GEÇERLİ DEĞİL....

[font=Comic Sans MS]NİYET ÖNEMLİ NİYET....[/font]
En son mehtap25_60 tarafından Pzt Nis 14, 2008 10:24 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzt Nis 14, 2008 10:21 pm

o abuk sabuk dedıgın lafların ardı arkası kesılmez ve nereler kadar uzar nelerle baglantı kurulur..vede hıcbırı abuk sabuk deıldır..
kı ztn sızın agacları sokmenızede gerek kalmıcak bı kac sene sonra yaylanın kısına dayanamayacak turde fıdanlar..topragın yapısı fıdanların cınsı kıs kosulları dusunulmemıs..inş ben yanılırım..

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Nis 15, 2008 2:35 am

hmmm burda cevabını bekleyen bir sürü soru oluşmuş. sorular yumak haline dönüşmeden herhalde en kısa zamnanda üyelerimizi tatmin eden bir cevap gelir diye düşünüyorum

Arkadaşlar bazı arkadaşların yorumlarını ( köstekmi olursunuz) gibi algılamayalım sitedeki prensibimiz neydi: soracagız sorguluyacagız tartışacagız mutlaka ortak bir noktada' da buluşacagız. şayet kendimizi özgür ve rahat ifade edebiliyorsak, buda sitanin nekadar tarafsız,objektif ve seffaf oldugunun bir kanıtıdır. yeterki karşı düşüncelere saygılı olmayı bilelim. zamanla herşey kendiliğinden halolacaktır.

SABIR, ZAMAN ,HOŞGÖRÜ :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Sal Nis 15, 2008 9:25 am

Ugur Ozdemir yazdı:Zafer Sahin sen müneccimmisin yoksa kalp gözün acikmi bilelimde ona göre yorum yazalim,

İYİ DE BU SALDIRI NİYE......

BEN YORUMUMU YAZDIM OBJEKTİFLİĞİNİZ NERDE KALDI. MÜNECCİM DEĞİLİM KALP GÖZÜ AÇIKLIĞINI BİLEMEM ONU CENAB-I HAK BİLİR. SİTENİN OBJEKTİFLİĞİ NERDE KALDI.

UĞUR BEY SİZ DE BU KASABANIN AVUKATIMISINIZ. SİZ KİMSİNİZ.....

BEN İSTEDİĞİM ŞEKİLDE YORUM YAPMA HAKKINA SAHİBİM. iSTER OLUMLU İSTER OLUMSUZ. NE DEDĞİMİ İYİ DİNLE BİR BAK HERHALDE YORUM YETENEĞİNİZ YOK. SİZİN. REKLAM İÇİN ELBETTE BAĞIŞ OLMAZ BU KONUYU UZATMANIN BİR ANLAMI DA YOK BENCE. SİZİN YORUMLARINIZI DA SAYGIYLA KARŞILIYORUM.
LAKİN HERKES SÖZÜNE DİKKAT ETSİN KİŞİSEL SALDIRI SİZ GİBİ EDEBLİ KİŞİLERE YAKIŞMAZ GENEL KONUŞUN KONULAR HAKKINDA AYNI HATALARA DÜŞMEYİN.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Nis 15, 2008 9:52 am

zafer.sahin yazdı:
İYİ DE BU SALDIRI NİYE......

BEN YORUMUMU YAZDIM OBJEKTİFLİĞİNİZ NERDE KALDI. MÜNECCİM DEĞİLİM KALP GÖZÜ AÇIKLIĞINI BİLEMEM ONU CENAB-I HAK BİLİR. SİTENİN OBJEKTİFLİĞİ NERDE KALDI.

UĞUR BEY SİZ DE BU KASABANIN AVUKATIMISINIZ. SİZ KİMSİNİZ.....

BEN İSTEDİĞİM ŞEKİLDE YORUM YAPMA HAKKINA SAHİBİM. iSTER OLUMLU İSTER OLUMSUZ. NE DEDĞİMİ İYİ DİNLE BİR BAK HERHALDE YORUM YETENEĞİNİZ YOK. SİZİN. REKLAM İÇİN ELBETTE BAĞIŞ OLMAZ BU KONUYU UZATMANIN BİR ANLAMI DA YOK BENCE. SİZİN YORUMLARINIZI DA SAYGIYLA KARŞILIYORUM.
LAKİN HERKES SÖZÜNE DİKKAT ETSİN KİŞİSEL SALDIRI SİZ GİBİ EDEBLİ KİŞİLERE YAKIŞMAZ GENEL KONUŞUN KONULAR HAKKINDA AYNI HATALARA DÜŞMEYİN.

Bu forumun en saygın üyelerinden ve aynı zamanda mod olan Ugur.Ozdemir'in cevap hakkını ihlal etmeden forumla ilgili mesajında yazdıklarına bir açıklama yapacağım Zafer:

Konunun başlığı "Selemen'den Haber Var : 750 fidan tamamdır" iken, bu konuyu buraya getiren maalesef sensin. Reklammış değilmiş bu artık önemsizdir. Önemli olan 750 fidan dikilmiş ve bu org. olan olmayan düzgün insanlarımız var. Nasıl becerirde böyle konuları en kıytırık yerinden tutar alakasız yerlere getirirsiniz. Hele senin gibi devletin okulunda çocukları eğiten genç bir idareci olarak.

Genel genel diyorsun ama bak orada 89 kişi var listede. O listede olmayanların veremeyenlerin büyük bölümü Dekader'in hesap numarasını verememesinden. Bunu da DEKADER ile ilgili bir durum.

Evet uğur'un sualinin cevabını artık bende istiyorum. Bu forumda fidan kampanyasında reklam için kim ne dedi, hadi söyle bakalım, bizde bilelim. Sakın genel deme.
"Söz uçar yazı kalır"

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Sal Nis 15, 2008 9:55 am

SİZLERLE POLEMİĞE GİRMENİN BİR ANLAMI YOK.............................
TEBRİKLER...................................................................................
SIKIŞTIĞINIZDA EĞİTİMCİLİĞİME SALDIRMAYI BIRAKSANIZ İİ OLUR BENCE...........................
OBJEKTİF OLUN HERKES BU SATIRLARI İİ OKUYO MERAK ETMEYİN..........................................
YILMAZ BEYYYYY
ÇOK BASİT ŞEYLER BUNLAR ÇOK BASİT BAKALIM DAHA NE KADAR EVİRİP ÇEVİRECEKSİNİZ MERAK EDİYORUM. OKUYANLAR TAKİP EDİN BAKALIM NEREYE VARACAK.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Nis 15, 2008 10:04 am

--- Objektif olmasam ve bu forum objektif olmasa bu mesajların yayınlanmazdı Zafer. ---
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Sal Nis 15, 2008 1:47 pm

Aslinda cok düsündüm cevap verip vermeme konusunda ama hasbelkader site acildigi günden beri burda birseyler
paylasmaya calisiyoruz.

Öncelikle Zafer beye sunu acik ve net söyleyim,ben ne kasabanin nede kimsenin avukati filan degilim,sadece sizin yazdiginiz bir mesaja yorum yazdim,
kabul edersiniz, etmezsiniz valla o size kalmis,

Yorum yetenegim olmayabilir,nede olsa sizin gibi mürekkep yalayamadik!

Yazdiklarinizi yorumlayacak bir taraf yok acik secik ortada ''Yani Yılmaz sitede bağış sözü verenlerin kaçta kaçı para yatırdı merak ettim. Reklamla olmaz bu işlerrrrr.'' bu satirlar size ait.

Ben yazdigim her söze dikkat ediyorum,aldigim kültür ve edebde bu dogruktuda,bu yazdiklarimda nasil bir kisisel saldiri var inanin cok merak ettim
sadece bu insanlarin reklam yaptiklarini nerden biliyorsun dedim, bukadarcik bir soruya tahammülünüz yokmu?

Beni yeteneksizlik dahil,bircok konuyla elestirmis veya itham etmissiniz,yalniz Sitenin objektifligine heralde 12 binden fazla mesajda bir ilksiniz!!
Ama dedimya sizinle polemige girmiyecegim,eger böyle niyetteyseniz yanlis adrestesiniz,hem site hemde sahis olarak.

Birde kim oldugumu siz kimsiniz... diye sormussunuz,nasip olursa memlekette yazin gelince bilhare kendimi size tanitmaya calisirim
simdi burda uzun sürer..

Birkac kelimede mehtap kardesime söylemek istiyorum,

Inan yazdilarini anlamakta güclük cekiyorum ve hayretle okuyorum,bu fidan konusunda bir tek kisi yokki karsi cikmis yada takoz koymus olsun
bu yazdiklarin kime,bu konuda karsi cephe yokki,herkes yapilanlari destekleyip tesekkür ediyor zaten.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Sal Nis 15, 2008 2:18 pm

UĞUR KARDEŞİM SAYGILARIMLA SİZİ TANIMAMA RAĞMEN SAYGIDA SİZE KUSUR ETTİĞİMİ ZANNETMİYORUM. KONUYU ÇOK ABARTTINIZ AMA SEVGİLERİMLE SİZE BENİM EDEBİM BUNU GEREKTİRİR. sAYGI VE SELAMLARIMLA KALIN ALLAHA EMANET OLUN BAKIN BENİM TAVRIM MEDENİYETİM İŞTE BU.............
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Sal Nis 15, 2008 2:21 pm

Zafer kardesim tesekkürler,

Yalniz, birakinda sizin tavrinizi insanlar taktir etsin.

Selamlar.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Sal Nis 15, 2008 2:38 pm

SAĞOL CANIM KARDEŞİM 2. CÜMLEYE CEVAP YAZMIYACAĞIM UZAYACAĞINI BİLİYORUM. SEVGİLER MUHABBETLE KALIN HERKES

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Nis 15, 2008 2:39 pm

Sevgili arkadaşlar;

İşte bizlerin bir işi yaparken hangi niyetle yaptığımız apaçık ortaya malesef çıkıyor.Demircilide kim ne yaparsa yapsın herkes yapmış olduğu hayrın peşinde değilde isimlerin peşinde olmuştur,geleceğimize umut bağladığımız gençlerimizinde aynı düşüncede olması hayret vericidir.bende bu organizasyona katılmak istedim ama şu son 15 gündür çektiğimizi bir biz biliriz birde yüce yaradan bilir,bu zaman zarfında kusura bakmayın sizin işleriniz aklımıza bile gelmedi.Ayrıca bu tür organizasyonlar hayırdan ziyade nasip işidir, demekki bu iş bize nasip olmadı, kimse 50-100 liranın peşinde olmaz şovda yapmaz.

Bu şekilde birbirimizi teşhir etmekle hiç bir yere varamayız,konu burada açılmış katılan hemşerilerimiz katılmış, konu yerine getirilmiş bitmiştir.çeşitli sebeplerden dolayı katılamayan kardeşlerimizi de rencide etmeye morallerini bozmaya hiçbirimizin hakkı yoktur.Bizlere düşen bunların yerine bundan sonraki süreçlerde daha iyisini nasıl yaparız'ı tatışmaktır.Olaya herkes kendince bakarsa ilerisi için iyi olmaz.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Sal Nis 15, 2008 2:49 pm

Farkındaysanız konu hala uzuyor ne anlamı var sizlere hepinize soruyorum. Bu forum didişme yeri mi sevgili demircililer. Ben anlamış değilim doğrusu.Garanti veriyim bu konu daha 1 hafta uzayacak son dakika haberi gibi......................... Hala bazı arkadaşların benle alıp veremedikleri var sanki satır satır her şeyi okumanızı tavsiye ederim. Diyecem yine cevap yine cevap işte bu da forumun kötü yanı olsa gerek.
Konuya iyi dikkat çektim bravo bana

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Sal Nis 15, 2008 3:08 pm

arkadaşlar bu konuyu uzatmaya gerek yoki dekader bi kanpanya yapmış bu dekaderin köy icin düşündügü güzel bir proşe inşalah tutar ama şuda bir gercek köyümüzde ne kadarsalamacı var bunu bilmeyen yoktur herhalde ben olsam şuna dikat ederdim bagış yapanların isimlerine bakardım sonra yorum yaparım işte ozaman her şey artaya cıkar ama yalan ama gercek boşuna bir birinizle polomik yapmayın ben şuna yürekten inanırımki dekader BAŞKANIMIZ . İSMET ŞAHİNİN her proşesinde arkasındayım ismet şahinin oldugu yerde kelek olmaz ismet şahin benim akrabam degil avukatıda degilim buna saygı duyar yada duymasınız şuda bir gercekki nezaman güzel bişey olsa acaba diyoruz bence bunun nedeni yılardır köyümüzü ve halkımızı sömüren yönetimler oldu şimdi insanlar güvenemiyo beyler bu eski yönetimlerin hatasıdır son kez BU KÖYDE ET DAGITIP BAŞKAN OLANLARIDA UNUTMAYIN

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Sal Nis 15, 2008 4:49 pm

objektıf sabırlı ozgur bı ortamsa burası kısısel msjlarla saldırıda bulunmasın hıc kımse bıde onemlı yerlerde olan ınsan bunlar..edeb sınrları asılmasın...

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Sal Nis 15, 2008 5:18 pm

sensshn sendemi et yiyenlerdensin yoksa

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Sal Nis 15, 2008 5:20 pm

engın kardesım anlamadım brz daha acarsan sevıınırım

selimhanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selimhanlı » Sal Nis 15, 2008 5:23 pm

eness.yazdığın yazıdan hiç bi şey anlamıyorum.ne saldırması kim kime saldırıyor.burada edebsizlik eden falan yok bu şekilde kelimeleri kullanmayalım.yaşın kaç bilmiyorum ama herkes düşüncelerini söyleyecek ama böyle değil.

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Sal Nis 15, 2008 5:32 pm

bırıncısı yasımın kac olmasıyla dusuncelrım arasında orantı kuramazsınız..ıkıncısı ve sonuncusuda herkes dusuncelerını soyler ama bnmkıler engellenıor..herkes kendını bılıyor..bana ahkam kesmesı gereken ınsanlar ahkam kessın lutfen..suanda bnm buraya yazmamı ıstemıolarmıs...bıdaha yazarsam engellenıcekmısım yazdım bakalım hadı hayırlısı

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Nis 15, 2008 5:41 pm

ENSSHN yazdı:bırıncısı yasımın kac olmasıyla dusuncelrım arasında orantı kuramazsınız..ıkıncısı ve sonuncusuda herkes dusuncelerını soyler ama bnmkıler engellenıor..herkes kendını bılıyor..bana ahkam kesmesı gereken ınsanlar ahkam kessın lutfen..suanda bnm buraya yazmamı ıstemıolarmıs...bıdaha yazarsam engellenıcekmısım yazdım bakalım hadı hayırlısı

Teknik olarak burada engellenecek bir şey var ise o bizim işimiz Enes. Ve sana direk oalrak böyle bir şey demedim şu ana kadar. (geniş sabrımla). Ama sana ve sen gibi kişisel tartışmalara giren tüm üyelere söylüyorum. Forumda PM yani istediğiniz kişiye birebir mesaj gönderme imkanınız var. Şahsi sorunlarınızı o şekidle çözmeye çalışınız. Orada çözemeyorsanız bana PM birebir mesaj gönderin. Burası sizin kişisel sorunlarınızın çözüm yeri değil .

Buraya yazacaklarınızı herkesin okuyacağını düşünerek yazınız.

“DEKADER” sayfasına dön