Selemen'den Haber Var : 750 fidan tamamdır.

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Selemen'den Haber Var : 750 fidan tamamdır.

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Nis 09, 2008 1:52 pm

Evet arkadaşlar,
Az önce Selemen Yaylasından Dernek Başkanımız İsmet ŞAHİN aradı ve bir organizasyonu sonuçlandırmanın verdiği mutlu bir ses ile 750 adet e yakın fidanın Selemen'in bağrına dikildiğini söyledi ve sizlerle paylaşmamı istedi. Ve dönüşte de resimleri paylaşacaklar.

Bende yeri gelmişken bu ağaçlandırma kapmanyasına destek verdikleri için önce üyelerimize sonra emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.
DemirciliSelemen.Com üyeleri olarak bizim, bu organizasyondaki duruşumuz, yaptıklarımız, faydalı ve doğru dürüst olduğuna inandığımız her organizasyıonda da devam edecektir inşallah. Amacımız ses yapmak değil iş yapmaktır.

(Bitmedi, şimdi sırada Demircili İlköğretim ve Ana Okulumuz var. Eğitim ilk derdimiz olmalı. Okulumuza nasıl destek olacağınızla ilgili bilgileri çok yakında paylaşacağız. )
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

fidan dikimi hakkında...ve ilk resimler.

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Nis 09, 2008 3:20 pm

[font=Arial Black] [/font] DEKADERİMİZİN UZUN BİR SÜRE SONRASI SELEMENDE BİR FİDANIN OLSUN KAMPANYASI ÇALISMALARI İLE TOPLANAN ALINAN FİDANLARIMIZ BUGUN BELEDİYE BASKAN VEKİLİ SALİH TAŞYÜREK BELEDİYE PERSONLLERİ VE DERNEK BASKANI İSMET ŞAHİN DERNEK GENEL SEKRETERİ ÖMER ŞAHİN VE DERNEK MUHASİBİ ERDAL KANDOĞMUS BİRLİĞİ SAYESİNDE GÜZEL Bİ SEKİLDE DİKİMİ SONA ERMİSTİR..BURADA EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN HERKESE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM....

BEN DİYORUMKİ;
SELEMENDE BİR FİDANIN OLSUN O FİDAN BÜYÜSÜN KOCAMAN OLSUN BİRDE GÖLGE VERSİN ALTINDA SENİNDE OTURCAK YERİN OLSUN....... ve işte organizasyonun son halinin ilk resimleri

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Çrş Nis 09, 2008 6:04 pm

maşaAllah !

Bu konuda öncülük etmiş olan herkesi akabinde
maddi ve manevi katılım sağlamış bütün bir topluluğu
tebrik ve takdir etmemek ne mümkün

sen bir iyilik et yeter ki
bunu ne yer unutur nede gök nede yerlerin ve göklerin Sahibi

Allah c.c.; sizlerin o boz kırları yeşillendirip süslediğiniz gibi gönül yamaçlarınızı ve bozkırlarınızı sevgi ve muhabbet fidanlarıyla süslesin ve hiç soldurmsın inşaAllahurrahman

Rabbim verilen emeklerinizi zayyettirmesin

tebrikler

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Nis 09, 2008 7:09 pm

böyle bir organizasyonda küçükde olsabi payımız olduğu için inanın çok mutluyuz...
tabi illa maddi destek değil bu yürek işi....
İSTEMEK LAZIM İSTEDİK VE YAPTIK DİYE DÜŞÜNÜYORUM....MADDİ MANEVİ EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TŞKLER...
NURHANCIM RESİMLERLE ÇOK MUTLU ETTİN BİZİ TŞK...
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Çrş Nis 09, 2008 7:54 pm

böyle güzel bir organizasyonda demircili halkının bir genci olarak üstümüze ney düşmüşse onu yapmanın vermiş olduğu mutlulukla ve emeği geçen maddi manevi destek olan tüm halkımızdan ALLAH RAZI OLSUN

yılmaz abiyede bizi bilgilendirdiği için teşekkürler

tabi foto muhabirimiz nurhanada fotoğraflar için teşekkürler :)

:arrow: yürüyoruz biz bu yolda göğüs gerdik zorluklara :!:
En son EM-re tarafından Çrş Nis 09, 2008 9:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Çrş Nis 09, 2008 8:55 pm

hedef tam isabet .... :) emeği geçen herkese teşekkürler
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Nis 09, 2008 9:25 pm

ERKESIN EMEGI VAR ARKADASLAR BIRLIKTEN KUVVET DOGAR.......
Resim

Kullanıcı avatarı
olgun.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen olgun.sahin » Çrş Nis 09, 2008 10:30 pm

EMEGİ GECEN HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM FİDAN İÇİN....

Kullanıcı avatarı
demet_kandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet_kandogmus » Çrş Nis 09, 2008 11:09 pm

emeği geçen herkeze teşekkürler :wink:
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Çrş Nis 09, 2008 11:31 pm

inşaallah gölgesinde oturmak nasib olur.cümlemize hayırlı olsun.başkanımızı da ayrıca tebrik ederim.çalışmalarından dolayı .,emeği olanlardan ALLAH RAZI OLSUN. YILLARDIR YAPILAMAYAN BİR ORGANİZASYON OLDU.

KIYAMETİN KOPMASINA BİR DAKİKA KALSA;ELİNİZDE BULUNAN FİDANI KAVUŞTURUN TOPRAĞA.....

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

slm

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Prş Nis 10, 2008 9:19 am

[font=Arial Black]PERGAMBER (s.a.v) DİYORKİ;
KIYAMETİN KOPMASINA BİR DAKİKA KALSA;ELİNİZDE BULUNAN FİDANI KAVUŞTURUN TOPRAĞA..... DIYOR...
BİZDE BU VESİLE İLE DERNEK OLARAK SELEMEN YAYLAMIZA AĞAÇLANDIRMA KANPANYASI BASLATTIK..BU KANPANYAMMIZA KATILAN TÜM AĞAÇ SEVER DOSTLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ DİLE GETİRİRKEN..DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK ANLATMAKLA YETMİYOR.BU ÇALISMALIRIMIZDA DERNEK YÖNETİM KURULUNDAKI DEĞERLİ ARKADASALARIMA BELEDİYE PERSONELİNDEKİ DEĞERLİ KARDESLERİME BİZE YARDIMCI OLAN BASKAN VEKİLİ SALİH BEYE TÜM HERKESE AYIR AYRI SÜKRANLARIMI BİLDİRİYOR...BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR DİYORUM..ALLAHA EMANET OLUN İYİ GÜNLER...[/font]

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Nis 10, 2008 9:52 am

[font=Arial Black]GÜZEL Bİ ÇALISMA GÜZEL Bİ SEKİLDE SONA ERDİ...İNSALLAH DEVAMI GELİR BÖYLE BİRLİK İÇİNDE GÜZEL ÇALISMALARIN...DEKADER SUAN BELDEMİZDEN AYRILMISSTIR..ALLAHIM KAZASIZ BELaSIZ EVLERİNE İSTANBULA DÖNMEYİ NASIP ETSİN ONLARA....[/font]

dernek belediye

dernek ve belediye

gidiyor
Resim

c.selvi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen c.selvi » Prş Nis 10, 2008 1:04 pm

BU ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRENLERİ TEBRİK EDER , EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER.

KAMPANYADA BAĞIŞ SÖZÜ VERMİŞTİK.ANCAK İLETEBİLECEĞİMİZ BİR HESAP BİLGİSİNE BEN ULAŞAMADIM.ACABA GÖZDEN Mİ KAÇIRDIM. LUTFEN YETKİLİLERDEN BU KONUDA BİLGİ VERMELERİNİ RİCA EDERİM.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Nis 10, 2008 2:09 pm

c.selvi yazdı:BU ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRENLERİ TEBRİK EDER , EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER.

KAMPANYADA BAĞIŞ SÖZÜ VERMİŞTİK.ANCAK İLETEBİLECEĞİMİZ BİR HESAP BİLGİSİNE BEN ULAŞAMADIM.ACABA GÖZDEN Mİ KAÇIRDIM. LUTFEN YETKİLİLERDEN BU KONUDA BİLGİ VERMELERİNİ RİCA EDERİM.
Sayın C.Selvi,
Tam yetkili olarak Dernek Başkanımız cevap dönecektir ama belli bir hesap numarası duyurulmadı. Kabuller elden yapıldı. Ama bu ifadem fidanınız dikilmedi anlamına da gelmeyebilir. Başkan şu an dönüş yolunda siz Çınarcık'ta iseniz kesin yolunu. :)
Şaka bir yana Dernek başkanımız gelince açıklamayı yapar zaten.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
crazy_zeus

slm

Mesaj gönderen crazy_zeus » Cum Nis 11, 2008 10:08 am

arkadaşlar biten fidan dikiminin son resimler
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cum Nis 11, 2008 11:50 am

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRMR VE GÜZELLEŞTİRME DERNEGİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN ;

D U Y U R U

KONU : SELEMEN FİDAN KAMPANYASI HK.

15.03.2008 Tarihinde başlattıgımız SELEMENDE SENİNDE BİR FİDANIN OLSUN kampanyası 09.04.2008 tarihinde başarıyla tamamlanmıştır.
Bu güzel kampanyamıza maddi ve manevi destekte bulunan İstanbul'daki, Yurt dışındaki ve Demircili'deki bütün vatandaşlarımıza katılımlarından dolayı yönetim kurulu ve şahsım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bizlerde bu duyarlı vatandaşlarımızın yapmış oldukları fidan bagışlarını ve hayırlarını yerine getirmenin mutlulugunu yaşıyoruz. Bu tür duyarlı insanlarımız oldugu sürece biz dernek yönetimi olarak her zaman onların kasabamıza ve dernegimize yapacagı yardımları amacına uygun olarak bu şekil organızasyonları yapmaya her zaman hazır oldugumuzu ifade ederiz.
İnşaaallah DEKADERİN faaliyetleri bunlarla sınırlı kalmayacaktır. Devamı gelecektir. Bizlerin istedigi sadece destek. Halkımız adına bu tür hayır işlerini yapmaza her zaman amadeyiz.
Yapılan çalışmaların resim ve video görüntüleri yakında sitede yayınlanmaya devam edecektir.
Ayrıca bizlere bu çalışmalarımızda yardımcı olan Sayın Belediye Başkan vekili SALİH TAŞYÜREK'e, Personel, sevgili DURSUN AYDOGAN, NURHAN ARSLAN, FAHRİ TAŞYÜREK, UÇAR YILDIZ, TUNCAY KARADUMAN, DURAN ŞAHİN, ÖZAY ÇOBAN, COMATTİN ARSLAN, MUSTAFA ÖZDEMİR, NURİ DALDAL'a DEMİRCİLİSELEMEN.COM 'a ve FORUM ÜYELERİNE teşekkür ediyoruz. Belediye personeli gerçekten bizlerle birlikte selemende büyük bir özveri ile çalıştılar.
Selemende bizlerle beraber olamayarak bizlerle bu mutlulugu telefon ederek yaşayan yönetim kurulu üyelerimize ve bizlere telefon eden vatandaşlarımızada teşekkür ediyoruz.

BAŞKA GÜZELLİKLERDE BULUŞMAK ÜZERE,

SAYGILARIMIZLA,

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İSMET ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cum Nis 11, 2008 1:48 pm

Sayin Baskan sahsinizda emegi gegen tüm kardeslerimize tesekkür ediyor hizmetlerinizin devamini diliyorum.

Insallah hersey daha güzel Demircili ve Selemen icin....

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: slm

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 11, 2008 2:17 pm

HACI_OMER_SAHIN yazdı: [font=Arial Black]PERGAMBER (s.a.v) DİYORKİ;
KIYAMETİN KOPMASINA BİR DAKİKA KALSA;ELİNİZDE BULUNAN FİDANI KAVUŞTURUN TOPRAĞA..... DIYOR...
BİZDE BU VESİLE İLE DERNEK OLARAK SELEMEN YAYLAMIZA AĞAÇLANDIRMA KANPANYASI BASLATTIK..BU KANPANYAMMIZA KATILAN TÜM AĞAÇ SEVER DOSTLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ DİLE GETİRİRKEN..DUYGULARIMIZI İFADE ETMEK ANLATMAKLA YETMİYOR.BU ÇALISMALIRIMIZDA DERNEK YÖNETİM KURULUNDAKI DEĞERLİ ARKADASALARIMA BELEDİYE PERSONELİNDEKİ DEĞERLİ KARDESLERİME BİZE YARDIMCI OLAN BASKAN VEKİLİ SALİH BEYE TÜM HERKESE AYIR AYRI SÜKRANLARIMI BİLDİRİYOR...BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR DİYORUM..ALLAHA EMANET OLUN İYİ GÜNLER...[/font]
Allah herkesin hayrını kabul etsin. Hacı Ömer Şahin'e, İsmet Şahin'e katılan herkese sonsuz şükranlar.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Nis 11, 2008 2:34 pm

ismbasoglu yazdı:DEMİRCİLİSELEMEN.COM 'a ve FORUM ÜYELERİNE teşekkür ediyoruz. Belediye personeli gerçekten bizlerle birlikte selemende büyük bir özveri ile çalıştılar.
Başkanım, memleketimizin az bulunur kıymetli ortak paydalarından biri olan "demirciliselemen.com ve forum üyeleri" ile nice proje ve organizasyonlara diyorum inş. Boş laf değil doğru iş yapanların her zaman yanındayız. Saygılarımla.

Bu arada sitemizin yeni sloganı hayırlı olsun : "Boş laf değil doğru iş yapan insanlarımızın sitesi - DemirciliSelemen.Com"
"Söz uçar yazı kalır"

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Cum Nis 11, 2008 4:05 pm

yalnız slogan guzel ama bı anlatım bozuklugu olmus estetık acıdan pek hos durmuyo..'boş laf degıl iş ureten hemsehrılerımızın sıtesı'
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
erdalkandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen erdalkandogmus » Cum Nis 11, 2008 5:19 pm

SELAM ARLADAŞLAR EVET SELEMENDEN HABER VAR NEGUZEL DUYARLI INSANLARA BEN DAHA DOGRUSU BIZ BU KAMPANYAYA BAŞLAYINCA BIRAZ KORKMUŞTUM FAKAT INSANLARIMIZ OKADAR DUYARLI KI YANILDIGIMI ANLADIM YETERKİ ADRES DOĞRU OLSUN BU DESTEKLE COK SEYLER YAPILABILIR ZATEN BIRKAC PIROJEMIZ VAR BUNLARI ZAMANI GELINCE SAYIN DERNEK BASKANIMIZ ACIKLAYACAK AYRICA BELEDIYE PERSONELIMIZEDE BIZLERE DESTEYINDEN DOLAYI TESEKKÜR EDIYORUM DAHA DOGRUSU KAMPANYAYA KATILAN TUM KARDES LERIMIZE TESEKKUR EDIYORUM SAYGILARIMLA ERDAL KANDOGMUS DEKADER DERNEK YONETICISI

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 11, 2008 8:17 pm

ENSSHN yazdı:yalnız slogan guzel ama bı anlatım bozuklugu olmus estetık acıdan pek hos durmuyo..'boş laf degıl iş ureten hemsehrılerımızın sıtesı'
Enes katılıyorum ama yılmaz onu kastetmemiştir. Ama dernğimizin öncülüğünde olan bu çalışmanın dernekte son noktayı bulması ve dernek başkanımızın üstün gayretlerini takdir etmemek haksızlık olur.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 11, 2008 8:41 pm

yilmaz.sahin yazdı:
c.selvi yazdı:BU ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRENLERİ TEBRİK EDER , EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER.

Sayın C.Selvi,
Tam yetkili olarak Dernek Başkanımız cevap dönecektir ama belli bir hesap numarası duyurulmadı. Kabuller elden yapıldı. Ama bu ifadem fidanınız dikilmedi anlamına da gelmeyebilir. Başkan şu an dönüş yolunda siz Çınarcık'ta iseniz kesin yolunu. :)
Şaka bir yana Dernek başkanımız gelince açıklamayı yapar zaten.
Yani Yılmaz sitede bağış sözü verenlerin kaçta kaçı para yatırdı merak ettim. Reklamla olmaz bu işlerrrrr.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Nis 11, 2008 10:54 pm

valla yapılan ve bağışlanan hayırlar söylenmez yatırandanda yatırmayandanda ALLAH RAZI OLSUN

söylememek herzaman BÜYÜKLÜKTÜR
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
golduzu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen golduzu » Pzt Nis 14, 2008 5:56 pm

DEMİRCİLİDEN SLM BAŞKANİM FİDANLAR GÜZEL OLMÜŞ ELLERİNİZE SAGLİK COK İSABETLİ OLMUŞ GEZDİM BAKTİM EMEGİ GECEN HERKEZE TŞKLER ALLAH RAZİ OLSUN SAYGİLAR SEZGİN ÖZDEMİR ÖZTAŞ MERMER

“DEKADER” sayfasına dön