DEKADER TADİLATDA(Denegimizdeki bakım işleri devam etmektedir)

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

DEKADER TADİLATDA(Denegimizdeki bakım işleri devam etmektedir)

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cum Mar 21, 2008 11:17 pm

YÖNETİM KURULUMUZUN ALDIGI KARAR DOGRULTUSUNDA DERNEGİMİZDE DEVAM ETMEKTE OLAN BAKIM ÇALIŞMALARI AŞAGIDADIR.

1- BOYA BADANA İŞLERİ
2- KINA YAPILAN ALT KATIN BAKIMI
3- ÜST KATA HALI DÖŞEME İŞLERİ
4- KOMBİNİN YERİNİN DEGİŞTİRİLMESİ
5- ÜST KATA KOMPLE MOBİLYADAN AGAÇ PERVAZ DÖNÜLMESİ
6- YENİ BİLORDA MASASI KURULMASI ESKİ MASALARIN YENİLENMESİ.
7- UYARI VE İKAZ TABELALARININ YAPILMASI
8- ÜYE PANOSUNUN YENİLENMESİ

YUKARIDA DÖKÜMÜ YAZILI BULUNAN ÇALIŞMALAR DEGERLİ ÜYELERİMİZİN DAHA GÜZEL BİR ORTAMDA VAKİTLERİNİ GEÇİRMELERİ VE TEMİZ BİR ORTAMDA OTURMALARINA YÖNELİK OLARAK YAPILMAKTADIR.
tABİKİ BU ÇALIŞMALARIN BİRDE MADDİ YÖNÜ VARDIR. BU ÇALIŞMALARI BÜTCEMİZİN KISTLI OLDUGU BİR ZAMANDA YAPIYORUZ. SAGOLSUN BAZI DUYARLI ÜYELERİMİZ BAZI KALEMLERİ ÜSTLENDİ. AMA DİGER ÇALIŞMALAR İÇİNDE
İSTANBULDA VE YURT DIŞINDAKİ DEKADER ÜYELERİNİNDE BİZLERE MADDİ KONUDA YARDIMCI OLMALARINI BEKLİYORUZ.
YAPILAN HİZMET HALKIMIZA VE ÜYELERİMİZE YÖNELİKTİR. HER ŞEY ONLARIN RAHAT VE TEMİZ BİR ORTAMDA HOŞCA VAKİT GEÇİRMELERİNE YÖNELİKTİR.

DEGERLİ ÜYELERİMİZE VE DUYARLI HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
YENİBOSNA/İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Cmt Mar 22, 2008 12:50 am

sayın başkanım yapmış oldugunuz açıklama için teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Mar 22, 2008 1:14 pm

Allah yardımcınız olsun sayın Başkan,

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Mar 22, 2008 1:18 pm

Başkanım kolay gelsin, çalışmalar. Bunu demekten öte gitmek ve elimden birşey gelecekse DEKADER için yapmaya hazır olduğumu belirtmek isterim. Dekader'in elektronik, internet, bilgisayar vb kısaca bilgi işlem ve teknolojik tüm "hizmet" ihtiyaçlarını karşılamaya hazırım. Dekader Internet bölümü haricinde yapmam gereken bir şey varsa lütfen söyleyin. Bu arada yeni üye panosunda adımın olması için gereken ne ise tarafımca şimdiden kabulümdür. Saygılar.

NOT: İstanbul'da yaşayan ve derneğe üye olmayı düşünen forum üyelerimize şahsen açık çağrımdır, DEKADER e üye olmak hiçbirimize bir şey kabettirmez, keza yeri gelince kazanımdır, yeni üye panosunda yerimizi alalım arkadaşlar. Sa
En son yilmaz.sahin tarafından Cmt Mar 22, 2008 1:23 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cmt Mar 22, 2008 1:22 pm

Allah yardimciniz olsun,bende sahsim adina ne gerekiyorsa yapmaya hazirim.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cmt Mar 22, 2008 9:42 pm

saygıdeğer dernek başkanımız İsmet Bey derneğimiz adına böyle güzel bir çalışma yaptığınız için size teşekkür edeiz. Her şey insanımız için saygılar
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cmt Mar 22, 2008 9:47 pm

[font=Arial Black]UZAKTA OLDUGUM ICIN PEK YARDIMIMIN OLACAGINI SANMIYORUM AMA ISMET ABI MANEVI BI YARDIM GEREKLI ISE BURDAYIM...HERSEY GELECEK ICIN HERSEY BIZLER ICIN.HER SEY DEMIRCILI ICIN...IYI CALISMALAR BUTUN HERKESE ORADAKI EMEGI GECEN HERKESE...[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Mar 23, 2008 12:52 am

YUKARIDA DÖKÜMÜ YAZILI BULUNAN ÇALIŞMALAR DEGERLİ ÜYELERİMİZİN DAHA GÜZEL BİR ORTAMDA VAKİTLERİNİ GEÇİRMELERİ VE TEMİZ BİR ORTAMDA OTURMALARINA YÖNELİK OLARAK YAPILMAKTADIR demiş: DEKADER Başkanı

İsmet bey,

İnsaallah. İstek ve arzularımızda bu doğrultudadır. Derneğimizin sosyal ve kültürel faaliyetleri ile işlevlerini yürütmesi inanın en büyük arzumuz.

Sayın başkanım yetkili kişi olarak size bir sualim olacak. Dernek bir nevi kahvehane gibi kullanıldığı söyleniyor nekadar doğrudur bızleri bilgilendirirmisiniz.

Saygılarımla

zeynep ÖZDEMİR.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzr Mar 23, 2008 11:06 pm

kolay gelsin..
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzr Mar 23, 2008 11:31 pm

zeynep yazdı:YUKARIDA DÖKÜMÜ YAZILI BULUNAN ÇALIŞMALAR DEGERLİ ÜYELERİMİZİN DAHA GÜZEL BİR ORTAMDA VAKİTLERİNİ GEÇİRMELERİ VE TEMİZ BİR ORTAMDA OTURMALARINA YÖNELİK OLARAK YAPILMAKTADIR demiş: DEKADER Başkanı

İsmet bey,

İnsaallah. İstek ve arzularımızda bu doğrultudadır. Derneğimizin sosyal ve kültürel faaliyetleri ile işlevlerini yürütmesi inanın en büyük arzumuz.

Sayın başkanım yetkili kişi olarak size bir sualim olacak. Dernek bir nevi kahvehane gibi kullanıldığı söyleniyor nekadar doğrudur bızleri bilgilendirirmisiniz.

Saygılarımla

zeynep ÖZDEMİR.

Sayın Zeynep Sualiniz için teşekkür ediyorum.

Dernegimizdeki şu an yaptıgımız çalışmalar üyelerimizin bizden daha iyi hizmet almalarına yöneliktir. Üyelerimize bu hizmeti sunmak içinde yönetim kurulum ile beraber büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Gayemiz insanlarımıza her şeyin daha güzelini
sunmaktır.
Dekader olarak 2008 yılını hizmette ve faaliyetlerde atılım yılı olarak görüyoruz. Faaliyetlerimiz bundan sonra arka arkaya gelmeye başlayacaktır.
Biz yönetim kurulu olarak ne yapıyorsak hepsi üyelerimiz ve insanlarımız içindir.
Bu arada sorunuza gelince,
Dernegimizin şu andaki işleyiş şeklinin kahvahene kültürü ile uzaktan yakından bir benzerligi yoktur. Tamamen kendi özdegerlerimize vede maneviyatımıza agırlık vererek sosyal aktivite olarakta dernegimizde sadece bilorda vardır.
Bunun sizin duyum aldıgınız şekilde olmadıgını inşaallah lütfederde bir gün ziyaretimize icabet ederseniz görmüş olursunuz.
Biz gençlerimizi kahvehanelerden kurtarma adına büyük ugraş vermekteyiz.

Hoşcakalınız,

İSMET ŞAHİN
YENİBOSNA/İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzr Mar 23, 2008 11:41 pm

DEKADER'deki tadilat ve bakım işlerimiz bitme aşamasına gelmek üzeredir.
İnşaallah en kısa zaman içinde dernek merkezimizi yeni haliyle üyelerimizin hizmetine sunacagız.
Bu çalışmalarımızda bizlere yardımcı olan arkadaşlarımızada ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
önümüzdeki hafta sonu DEKADER bitmiş haliyle üyelere hizmet vermeye kaldıgı yerden devam edecektir.
Bu çalışmalarımızı daha erken bitirme gayreti içindeyiz. İnşaallah ilk toplantımızıda en kısa zamanda dernek merkezinde gerçekleştirecegiz.

Degerli üyelerimize saygıyla duyurulur.

İSMET ŞAHİN
YENİBOSNA/İSTENBUL

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cum Mar 28, 2008 9:20 pm

D U Y U R U
--------------

KONU : DERNEKTEKİ TADİLAT HAKKINDA

YÖNETİM KURULUMUZDA ALINAN KARAR DOGRULTUSUNDA DERNEK MERKEZİMİZDE YAPILAN TADİLAT VE BAKIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANMIŞTIR.
YAPILAN TADİLAT NETİCESİNDE DERNEGİMİZİN ÜST KATI VE KINA YAPILAN ALT KATIN BAKIMLARI YAPILARAK ÜYELERİMİZİN HİZMETİNE SUNULMUŞTUR. BU ÇALIŞMALARIMIZDA BİZLERE MADDİ VE MANEVİ OLARAK DESTEK VEREN DUYARLI ARKADAŞLARIMIZA ŞAHSIM VE YÖNETİM KURULUM ADINA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM. HEPSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN.
DERNEGİMİZ TERTEMİZ BİR HALDE BUNDAN SONRADA ÜYELERİMİZE HİZMET SUNMAYA DEVAM EDECEKTİR.
YÖNETİM KURULU OLARAK BİZLERİN ÜYELERİMİZDEN RİCAMIZ, BİZLERE HER ZAMAN HER KONUDA DESTEK OLMALARIDIR. BİZLER ONLARI GÜZEL HİZMET VEREBİLMEK İÇİN YÖNETİM KURULU İLE BERABER HER ZAMAN ONLARIN İHTİYACLARINI KARŞILAMAYA HAZIRIZ. AMA DESTEK OLMALARI ŞARTI İLE.

TÜM DEKADER ÜYELERİNE VE HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

SAYGILARIMIZLA,

İSMET ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum Mar 28, 2008 9:49 pm

BAŞKANIM TEBRİK EDİYORUM. HAYIRLI BAŞARILAR. :roll:

“DEKADER” sayfasına dön