İNTERNETTEKİ DEKADER

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

İNTERNETTEKİ DEKADER

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Oca 03, 2008 8:15 pm

Sayın DEKADER yönetim kurulu başkanı İsmet Bey;

Yenilenen Demirciliselemen.com daki DEKADER'in anlamlı şekilde ve bilişim teknolojisindeki yeri ile bizlere sunduğunuz için başta siz olmak üzere yönetim kurulunuza ve bütün üyelerinize teşekkür ederim.İnşallah bundan sonraki süreçte Dekader gerek misyonuyla gerek vizyonuyla sizlerle beraber daha güzel yerlere gelecektir.

Çok zorlu dönemeçlerden geçerek Derneğimizin bu hale gelmesinde emeği geçen bütün hemşerilerimizi saygıyla selamlıyorum.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Erkan Özdemir.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TEŞEKKÜR

Mesaj gönderen ismbasoglu » Prş Oca 03, 2008 8:54 pm

Teşekkür ederim erkancıgım,
kısa zamanda DEKADER'i internete taşıdıgım için üyelerim adına vede kasabam adına son derece mutluyum. Tabiki eksik yanları olabilir ama inanın DEKADER İLERİDE DAHA GÜZEL VE AKTİF BİR ŞEKİLDE KENDİNİ KANITLAYACAKTIR.
Tabiki halkımızınza bu oluşumda bizlere destek olması gerekmektedir. Bu imkanlarla bu gibi faaliyetleri yapabiliyorsak
ne mutlu bizlere.
Temennine tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla,
İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Oca 03, 2008 9:35 pm

Sayın Şahin;

Bugünkü yaşamış olduğumuz dünya üzerinde,bilgi ve iletişim teknolojileri olmak üzere,hayatımızın hemen her alanında baş döndürücü gelişmelerin ve yeniliklerin gerçekleştiği bir çağda yaşıyoruz.Dünyada ki bu gelişmelere ayak uydurmada göstereceğimiz başarı,bireysel ve toplumsal geleceğimizi güvence altına almamızı sağlayacaktır.

Ne var ki bu çalışmaların verimli biçimde yürütülmesi,hemde bunlardan beklenen sonuçların elde edilmesi;bilgi ve birikim sahibi,çevresine ve ülkesine karşı sorumluluklarını bilen,milletiyle aynı hedeflere yönelmiş,evrensel değerlerle milli değerleri bağdaştırmış;kendisiyle,devletiyle,milletiyle barışık;çevresine karşı olabildiğince anlayışlı,her ortamda duygu ve düşüncelerini en düzel biçimde ifade edebilen''fikri,irfanı ve vicdanı hür''bireylerle mümkün olacaktır.

Sizler bu şekilde devam ettiğiniz müddetçe özellikle gençlerimizin kendilerine güvenleri gelecek,bu güven duygusuyla hayata daha sağlıklı pencereden bakacaklardır.Çevresindekilerin gurur duyacağı bir birey olarak yetişeceklerdir.Bu yüzden sivil toplum kuruluşları har zaman toplumun aynası olmuşlardır.

Size bu oluşumu bizlere sunduğunuz için tekrar teşekkür ediyor,emeği geçen bütün başkanları,hemşerilerimizi kutluyorum.

Erkan ÖZDEMİR.

“DEKADER” sayfasına dön