DEKADER'den İLAN VE DUYURULAR

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cum Nis 04, 2008 10:54 pm

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEGİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN;

D U Y U R U

KONU : GENEL TOPLANTI
YER : DERNEK MERKEZİ
TARİH : 06.04.2008
SAAT : 14.oo

yukarıda belirtilen gün ve saatte dernek merkezimizde üyelerin ve halkımızın katılımı ile toplantı yapılacaktır.
Bütün üyelerimizin ve halkımızın toplantıya katılması rica olunur.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
YENİBOSNA/İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
olgun.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen olgun.sahin » Cmt Nis 05, 2008 12:12 am

KATILIRIZ.SAYIN. BAŞKANIMIZ.TOPLANTIYA.SAYGILARLA

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Nis 09, 2008 1:39 pm

ismbasoglu yazdı:DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEGİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN;

D U Y U R U

KONU : GENEL TOPLANTI
YER : DERNEK MERKEZİ
TARİH : 06.04.2008
SAAT : 14.oo

yukarıda belirtilen gün ve saatte dernek merkezimizde üyelerin ve halkımızın katılımı ile toplantı yapılacaktır.
Bütün üyelerimizin ve halkımızın toplantıya katılması rica olunur.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN

YENİBOSNA/İSTANBUL

Başkanım,
Toplantıdan çıkan sonuçları ve allınan kararları paylaşır mısınız ?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Nis 15, 2008 10:15 pm

Sayın Dekader Yönetim Kurulu Başkanı İ.Şahin;

Demircili kasabasında yapmış olduğunuz fidan dikimi organizasyonundan dolayı başta size, yönetim kurulunuza ve destek veren hemşerilerimize teşekkür ederim.Ayrıca belediye personeline göstermiş oldukları üstün gayretten dolayı saygılarımı sunarım.Demircilide bunu bir yenilik olarak kabul ediyor ve sizden geleneksel hale getirmenizi bekliyoruz.
Saygılar sunarım.
Erkan Özdemir.

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Sal Nis 15, 2008 11:22 pm

Aslında TOPLANTILAR HER 3 HAFTA BIR OLSA DEMİRCİLİ İÇİN DAHA FAYDALI OLACAGINA INANIYORUM .
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cmt May 24, 2008 12:09 am

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGINDAN;

D U Y U R U
--------------

KONU : DEKADER FORUM BÖLÜMÜNE BIRAKILAN İLETİLER HK.

Sayın DEMİRCİLİSELEMEN.COM FORUM YÖNETİCİLERİ,
Dekaderin bu forumda olmasının ana gayesi üyelerine ve halkına daha hızlı bilgi paylaşımı saglamaktır. Bu bilgi paylaşımında DEKADER'in ana hedefi ve prensibi DOGRU, DÜRÜST, GÜVENİLİR, TARAFSIZ, HERKESE EŞİT MESAFEDE YAKLAŞIM VE OBJEEKTİF bigi ve hizmet akışı saglamaktır.
Yapmış oldugumuz her türlü faaliyet ve organizasyon, hizmet süphesiz öncelikli olarak dernek üyelerimize ve kasaba halkımıza yöneliktir. Bu faaliyetlerimizde şüphesiz bir takım zorluklarla ve eleştirilerlede karşılaşmamız dogaldır. Yönetim kurulu olarak görev aldıgımız yaklaşık bir yıllık bir süreçte yaptıklarımız ortadadır. Bu faaliyetler eski ile kıyaslanamayacak kadar açık ve nettir. Bu başarıda tabiki uyumlu bir yönetim kurulunun olması ve uyumlu bir şekilde çalışmasının önemi büyüktür. Bu süre zarfında yönetim kurulu başkanı olarak yönetim kurulu üyelerimizin şahsıma gösterdikleri güven ve itimata, destege teşekkür ederim. Bütün yönetim kurulu üyelerimiz bir başarı oluşması için büyük bir özceri ile her zaman benim destekcim ve yardımcım olmuşlardır. Dolayısıyla uyumlu bir yönetim kurulu şu an DEKADER'İN başinda hizmet için gönüllü olarak mevcuttur.
Bu güvene halkımızında destegini ve yardımlarını katmak için tarafsız bir şekilde herkeze mütevazi bir şekilde yaklaşım göstermekteyiz. Ne yazıkkı durum böyle iken halen halkımızın duyarsızlıgı ve ilgisizligi devam etmektedir. Buda toplumumuzda rahatsızlık yaratmaktadır. Yapacakları aslında çok basit sadece onlardan bizlere destek bekliyoruz. Maalesef halen daha bazı vatandaşlarımızda bananecilik, işim olmaz, gibi toplumun degerlerine önem vermeyen bir zihniyet devam etmektedir. İnşaallah duyarlı arkadaşlarımızın destegi ile bu konularıda aşacagımızdan eminim. Herkez şunu iyi bilmelidirki, bu toplumda yaşayan demircilinin, BENİM DERNEKLE İŞİM OLMAZ, BENİM DEMİRCİLİ İLE İŞİM OLMAZ, BENİM TOPLUMLA İŞİM OLMAZ deme şansına sahip degildir. Bu toplumda yaşıyor isek herkezin herkezle direk veya toplumsal anlamda bir işi olması bizim manevi bagımızın bir göstergesidir. Hepimizin birbirimiz ile mutlaka bir işi vardır. Ben bu tür söylemlerde bulunan degerli vatandaşlarımızı duyarlılıga ve sorumlu davranmaya davet ediyorum. Bilsinlerki sabrın ve tahammülünde bir sınırı vardır. Bu tür söylemlerde bulunan kişileri, bu davaya emek veren vede dernegine sahip çıkan üyelerimiz ve vatandaşlarımız sonsuza kadar taşımaya mecbur degildirler. Toplumunun zararına ve birlikteligine bu kadar karşı tarzda söylemlerde bulunanları bir kez daha uyarıyorum. Biliyorumki bir gün yanlız kalabilirler. işte o zaman kimse suçlu aramasın. aranan suçlu kendileridir.

DEMİRCİLİ KİMLİGİ TAŞIYAN TÜM VATANDAŞLARIMIZI TOPLUMUNA, DERNEGİNE, ÖZ DEGERLERİNE SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM. DERNEK OLARAK BİZLER HER ZAMAN ONLARIN HİZMETİNDEYİZ. BİZLERE VERECEKLERİ DESTEK GELECEKTEKİ OLUŞACAK GENÇ NESLİMİZİ VE EVLATLARIMIZI BİR BİRİNE BAGLAYACAK VEDE MANEVİ BİRLİGİMİZİ SAGLAYACAKTIR. ŞÜPHESİZ KAZANAN BİZLER VE DEMİRCİLİ OLACAKTIR.

HERKEZİ BİRLİK VE BERABERLİGE, HOŞGÖRÜYE, BİRBİRİNİ SEVMEYE, KENDİ ÖZDEGERLERİMİZE SAHİP VE DESTEK ÇIKMAYA DAVER EDİYORUM.

Son olarak şunu ifade etmek istiyorum,
FORUM'a ilk katıldıgımız gün forum yetkililerine bir ifadem oldu. DEKADER FORUM BÖLÜMÜNDE HER TÜRLÜ ÖZ ELEŞTİRİYE AÇIK OLDUGUMUZU, SORULAN SORULARDAN RAHATSIZLIK DUYMAYACAGIMIZI, HERKEZE EŞİT MESAFEDE OLACAGIMIZI, HAKARET BOYUTUNA VARMAYAN HER TÜRLÜ TARTIŞMALARI SAYGIYLA KARŞILAYACAGIMIZI İFADE ETTİM. AMA DEKADER FORUM BÖLÜMÜNDEDE ''YANLIŞ YALAN HABER'' İSTEMEDİGİMİZİ ÜSTÜNE BASARAK DEFALARCA DİLE GETİRDİM. ÇÜNKİ BİR DEKADER OLARAK TOPLUMA HİZMET EDİYORUZ. BURADA YAYINLANAN BİR YANLIŞ HABER YÖNETİM KURULUMUZU ZORDA BIRAKACAGI GİBİ YAPACAGIMIZ FAALİYETLERİDE OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEMEKTEDİR.

YAKIN BİR ZAMANDA YİNE DEKADER FORUM BÖLÜMÜNDE YANLIŞ BİR İLETİ İLE KARŞILAŞTIM VE BU İLETİNİN YANLIŞ VE EKSİK OLDUGUNU İNSANLARIMIZI YANILGIYA DÜŞÜRECEGİNİ FORUM YÖNETİCİSİNE BİZZATİ OLARAK İFADE ETMEME RAGMEN BU HABER KALDIRILMADI. OYSAKİ DEKADER FORUMUN GENEL ANLAMDA SORUMLUSU BEN OLMAMA RAGMEN.

ŞUNU ÜZÜLEREK İFADE ETMEK İSTİYORUM BAHSETTİGİM BU HABER DEKADER FORUM BÖLÜMÜNDEN KALKMADIGI SÜRECE FORUMA BİR DAHA YAZI YAZMAMA KARARI ALDIM. BU FORUMA SON MESAJIMDIR. HERKEZDEN ÖZÜR DİLİYORUM

SAYGILARIMLA,
İSMET ŞAHİN

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cmt May 24, 2008 1:16 am

ismet abi bende üye olmak istiyorum

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt May 24, 2008 1:25 am

Enginciğim,

Konu üyelik konusu değil,çözülmeyecek bir konuda değil,lütfen konuları farklı yorumlamayalım.Site yöneticilerinin açıklamalarını beklememiz gerekir,düşüncelerimizi ondan sonra belirtelim olur mu?

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt May 24, 2008 7:13 pm

pomemerkan yazdı:Enginciğim,

[font=Comic Sans MS]Konu üyelik konusu değil,çözülmeyecek bir konuda değil,lütfen konuları farklı yorumlamayalım.Site yöneticilerinin açıklamalarını beklememiz gerekir,düşüncelerimizi ondan sonra belirtelim olur mu?

DEKADER VE DEMİRCİLİSELEMEN.COM BENİM GÖZLEMLEDİĞİM KADARIYLA SON ZAMANA KADAR İYİ PASLAŞIYORLARDI...
ÇALIŞMA FAALİYETLERİNİ ORTAK YÜRÜTEBİLİYORLARDI SONUÇTA HERŞEY BİZİM İÇİN VE HERŞEY DEMİRCİLİ İÇİNDİ...
ARADAKİ UYUMSUZLUĞUN SEBEBİ NE OLURSA OLSUN PROFÖSYÖNELLİKTEN ÖDÜLVERMEMEKTE YARAR VARDIR...

SONUÇTA SİZ SİTEMİZİN HERHANGİ BİR ÜYESİ DEĞİLSİNİZ DEKADER...

BURDA OLMANIZ GEREKTİĞİ KANAATİNDEYİM.....
[/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt May 24, 2008 10:26 pm

[font=Arial]GENÇLİGİZ BİZ
ÇEKERİZ CEFA
BÜYÜK BAŞKAN
BİZİ BIRAKMA

başkanım bizi bırakmıyacagınızdan eminim çünkü siz köyümüz açıısndan bizler açısından degerli bir insansınız sizleri örnek almak istiyoruz vede aramızda görmek istiyoruz

saygılar

emre kaya :wink:[/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr May 25, 2008 1:04 am

Degerli arkadaşalar

İlk defa bir yorum yaparken bu kadar zorlanıyorum.Birkaç gündür kendımle ve nefsimle mücadele ediyorum. Acaba moderatör olmanın ağırlığı altındamı eziliyordum. Evet İdareci,yönetici,Başkan v.s olmak istemesenizde üyelerin,toplulukların size karşı bakış açısını değiştiriyor.Hal böyle olunca insanların sizden beklentileri farklı oluyor. Dolaysıyla mesuliyet sahibisiniz.Muhataplarınızın size olan güvenini sui-istismal etmemelisiniz.Adil davranmak zorundasınız.Cok sükür bunun bilincindeyim/bilincindeyiz.

Demircili sakinleriyle, B. Başkanıyla. D. Başkanıyla,yönetimdeki arkadaşlarla,Gençlerle hep beraber burda bir Platform oluşturmaya çalışıyoruz. Nekadar başarabiliyoruz sizlerin takdirine bırakıyorum. İddealı degiliz, hırslı hiç değiliz. Sizler forumun ön kısmını görüyorsunuz. dedidenkokudan arındırılmış ayna gibi baktıgınızda kendinizi görüyorsunuz.

Tüm samimiyetimle ve ALLAHI şahit ediyorum. Bu zamana kadar gerek foruma bıraklan mesajlar,gerek üyeler hakkında istişare etmeden hiç bir karar almadık alamazdık. Vebal altında kalmaktan korktuk.

DEKADER Başkanımız sayın ismet beyin özür dilemesine hiç gerek yok.çünkü ortada bir husumet yok.Amacımız bölmek degil toplamak,yıkmak değil yapmak ve yapıcı olmak, tahrik etmek değil uzlaşmaya varmak.Kayıp etmek değil kazanmak. söylemlerimiz sözde değil özde olmuştur.

Daynışma örneği konu başlığını halishane niyyetle foruma taşımıştım.arkadaşalarımın rahatsızlık duymasından üzüntü duyarım ve bir adım geri adım atmaktan hiç gocunmam müsterih olsunlar, ilgili mesaj silinmiştir.

Birlik ve beraberlik için kenetlenelim.

zeynep ÖZDEMİR

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr May 25, 2008 2:03 am

Zeynep Hanım demişki,

''''DEKADER Başkanımız sayın ismet beyin özür dilemesine hiç gerek yok.çünkü ortada bir husumet yok.Amacımız bölmek degil toplamak,yıkmak değil yapmak ve yapıcı olmak, tahrik etmek değil uzlaşmaya varmak.Kayıp etmek değil kazanmak. söylemlerimiz sözde değil özde olmuştur.

Daynışma örneği konu başlığını halishane niyyetle foruma taşımıştım.arkadaşalarımın rahatsızlık duymasından üzüntü duyarım ve bir adım geri adım atmaktan hiç gocunmam müsteri olsunlar konu silinmiştir.

Birlik ve beraberlik için kenetlenelim.''''

İnanın bu sözlerin üzerine yazacak hiç bir şey bulamıyorum,çok teşekkür ederim Zeynep Hanım,bu davranışlarınız bizim forumumuzun daha da büyüyeceğinin en büyük kanıtıdır.

Saygılar sunarım..............

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 28, 2008 5:52 am

İnanın bu sözlerin üzerine yazacak hiç bir şey bulamıyorum,çok teşekkür ederim Zeynep Hanım,bu davranışlarınız bizim forumumuzun daha da büyüyeceğinin en büyük kanıtıdır. diye cümlesini tamamlamış Erkan bey,

öncelikle saygılar bizden. Forumun büyümesinden ziyade, içeriğinin dolu anlamlı ve nitelikli olması benim için daha çok önem arz ediyor. forumu hedeflediğimiz amaçlarımızı hayata geçirmek için kullandığımız bir araç olarak düşünüyorum. Mademki eşitlik mesafesinden bahs ediliyor ,bende hakkımın ihlal edildiğini düşünüyorum.

Malum mesajın müsebbebi ben olmamakla beraber, kimsenin sıfatına helal gelmesin diye forumdan kaldırma nezaketi gösterdim. lakin " o malum mesajın" diger tarafta bırakın silinmesini kaldırılmasını, bir harf düzeltmesine gidilmemesi dogrusu bende soru işareti oluşturdu.

Sorarım sizlere simdi bendemi Protesto etmeliyim.

zeynep ÖZDEMİR

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş May 28, 2008 9:03 am

[font=Arial Black]konuya geç katıldım ama ki ismet abi bende burada olmanız isteyenlerdenim....
her ne olursa olsun dekaderi burada ayakta tutman gerektiğini düsünmekteyim....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş May 28, 2008 8:57 pm

Zeynep Hanım demişki,

'''''öncelikle saygılar bizden. Forumun büyümesinden ziyade, içeriğinin dolu anlamlı ve nitelikli olması benim için daha çok önem arz ediyor. forumu hedeflediğimiz amaçlarımızı hayata geçirmek için kullandığımız bir araç olarak düşünüyorum. Mademki eşitlik mesafesinden bahs ediliyor ,bende hakkımın ihlal edildiğini düşünüyorum.

Malum mesajın müsebbebi ben olmamakla beraber, kimsenin sıfatına helal gelmesin diye forumdan kaldırma nezaketi gösterdim. lakin " o malum mesajın" diger tarafta bırakın silinmesini kaldırılmasını, bir harf düzeltmesine gidilmemesi dogrusu bende soru işareti oluşturdu.

Sorarım sizlere simdi bendemi Protesto etmeliyim.'''''

SİZ ZATEN YAZINIZDA FORUMU ARAÇ OLARAK DÜŞÜNEREK EN GÜZEL TEPKİ VE CEVABI VERMİZSİNİZ.SİZİN HAKKINIZ HİÇ BİR ZAMAN İHLAL FALAN EDİLMEDİ.BİZLER AMAÇ OLARAK DÜŞÜNÜLEN FORUMLARIN YANINDA OLMADIK,OLMAYACAĞIZDA.BURADAKİ ÜYELER GEREK SEVİYELERİ İLE,GEREK YAZMIŞ OLDUKLARI ANLAMLI YAZILAR İLE EN GÜZEL CEVABI VERMEKTELER.İNSANLARIMIZ YAZILAN BU YAZILARI MUTLAKA TAKİP EDİP,HERKESE ALMASI GEREKEN DERSİDE EN GÜZEL ŞEKİLDE VERECEKLERDİR.

SAYGILAR SUNARIM.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Prş Ağu 28, 2008 9:16 pm

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIGI'NDAN ;

D U Y U R U

KONU : Genel toplantı hk.

31 AGUSTOS 2008 PAZAR günü saat 14.00 da dernek merkezimizde üyelerimizin ve halkımızın katılımı ile genel toplantı yapılacaktır.
Toplantımızın ana gündemi;
1- GENEL SORUNLARIMIZ
2- İŞLETME İHALESİ DUYURUSU
3- RAMAZAN AYI İFTAR PROGRAMLARIMIZ
4- İZİN DÖNÜŞÜ HALKIMIZIN BEKLENTİ VE DİLEKLERİ

Bütün üyelerimizin ve halkımızın yukarıda belirtilen gün ve tarihte dernek merkezimizde yapılacak olan toplantıya katılmaları önemle rica olunur.

Saygılarımızla,
İSMET ŞAHİN
Gelişmemiş beyinler kişileri..........Az gelişmiş beyinler olayları...........
GELİŞMİŞ BEYİNLER FİKİRLERİ TARTIŞIR.......

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Eyl 01, 2008 11:47 pm

Başkanım,

Toplantı'dan çıkan sonuç ve kararları bizlerle paylaşırmısınız.

Saygılar.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Çrş Eyl 03, 2008 10:16 pm

Zeynep Hanım,

31 AGUSTOS PAZAR günü yapacagımız toplantı o günü Kasabamızdan ZEKİYE ÖZDEMİR'in cenazesi nedeniyle ertelenmiştir.
6 veya 7 eylül akşamı dernegimizde verilecek iftar yemegini mütakiben toplantımızı gerçekleştirip. Konu hakkında forum üyelerine gerekli bilgi ve açıklama yapılacaktır.

Konuya duyarlılıgınız için teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum.

İsmet ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Eyl 04, 2008 8:56 am

İSMET ABİCİM ZEYNEP ABLAMA KATILIYORUM MERAK EDİYORUZ BİZLERLE PAYLASIRSANIZ SEVİNİRİZ...[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Eyl 04, 2008 9:04 am

Konuda adı geçen iftar yemeği hekese açık mı? Ne zaman? Nerede ? Size internetten erişen insanlar bilgilensinler belki uzaktanda gelmek isteyenler olabilir, değil mi ?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Eyl 04, 2008 10:38 pm

İftar yemeğinde dığıldolma varmı. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Prş Eyl 04, 2008 10:57 pm

Zeynep Hanım,

Dıgıldolma yapıp getirirseniz yemeyiz demeyiz valla.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Eyl 05, 2008 12:05 am

Başkanım,

Nerdeyse Ramazanın bir haftası gecti. halen Ramazan etkinlikleriniz ve programınızı açıklamadınız.

Dernekte hergünmü yemek veriliyor,yoksa haftanın muayyen günlerinde' mi veriliyor. İftar yemeği dernek üyeleri tarafındanmı veriliyor.

Mesala bir hafta sonu sadece gençlere iftar yemeği verilebilir. önemli olan katılım çok olması değil, içeriğinin dolu ve anlamlı olması. Artı küçükte olsa bu tür etkinliklerin fotograflarla sabitlendirmeniz DEKADER' in size tahsiz edilmiş olan internet sayfasından daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlıyacaktır.

Yönetimdeki arkadaşların icraatlerini görelim. İçinde bulunduğumuz bu mübarek aydan insaallah en iyi şekilde istifade edersiniz.

Hmm dığıldolmadan vazgeçtim, Oymaç çorbası varmı :)

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Cum Eyl 05, 2008 12:25 am

Zeynep Hanım,

Dernegimizde ramazan ayının muayyen günleri iftar yemegi verilmektedir.
Dileyen herkez dernegimizde iftar yemegi vermektedir. Herhangı bir koşul ve kısıtlama yoktur.
Verilen bu iftar yemeginede tüm kasaba halkımız iştirak eder ve katılır.
Gerekli duyurumuzu zaten dernekte yaptık. Her sene oldugu gibi bu senede yemek vermek isteyenlerin kayıtları dernegimizde tutulmaktadır, ilan edilmektedir.
Konu ile ilgili DEKADER İLAN VE DUYURULAR BÖLÜMÜNDE yeni başlık açılacaktır.

Zeynep hanım,
Sanırım öymeç çorbasından bahsediyorsunuz ben konuşuldugu gibi söyledim. Gelirseniz ikram ederiz.

Saglıcakla kalınız,

İsmet ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzr Eyl 21, 2008 10:45 pm

DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANLI'NDAN;

D U Y U R U
--------------

KONU : 13 EYLÜL 2008 TARİHLİ TOPLANTIMIZDA ALINAN KARARLAR HK.

Dernegimizin 13.09.2008 tarihli yemekli toplantısında alınan kararlar ana başlık itibarıyle aşagıdaki gibidir.
Dernek üyeligi bulunmayan vatandaşlarımızın bu kararlardan etkilenmemesi için en kısa süre içinde dernek yönetimine müracat ederek üye kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
Dernegimize üye olan ile üye olamayan arasındaki haksızlıgı gidermek için bu kararlar alınmıştır. Üyelik babında DEKADER herkeze açıktır. Dileyen diledigi zaman gelip dernegimize üye kaydını yaptırabilir.
Birlik ve beraberligimizi saglamak adına bu kararları almak zorundayız. Yarın hiç kimse bu kararlardan rahatsızlık duymasın.
Her vatandaş kendi üzerine düşen vatandaşlık görevini demircili adına toplumumuz adına yerine getirmelidir.

ALINAN KARARLAR :

1- DERNEK ÜYESİ OLMAYANLARA KESİNLİKLE DERNEK HİZMETİ VERİLMEYECEKTİR.
2- DERNEK ÜYESİ OLMAYANLARIN CENAZE, DÜGÜN, KINA GECESİ GİBİ, OTOBÜS TAHSİSİ GİBİ FAALİYETLERDEN İSTİFADE ETMESİ MÜMKÜN OLMAYACAKTIR.
3- ÜYE OLMAYANLARA DERNEGİMİMZİN ALT KATINDA BULUNAN YERİMİZ KINA VE NIŞAN İÇİN TAHSİS EDİLMEYECEKTİR.
4- ÜYE OLMAYANLARIN DÜGÜN DAVETİYELERİ DERNEGE ASILAMAYACAKTIR.
5- ÜYE OLMAYANLARIN DÜGÜN DUYURU KAYITLARI YAPILMAYACAKTIR.
6- ÜYE OLMAYANLARA CENAZELERİNDE DEMİRCİLİ CENAZE ARACI TAHSİS EDİLMEYECEKTİR.
7- ÜYE AİDAT BORCU BULUNAN ÜYELERİMİZİN AİDATLARINI EN KISA ZAMAN YATIRMALARI GEREKMEKTEDİR. YAPILAN DUYURUYA RAGMEN AİDAT BORCUNU ÖDEMEYENLERİN TÜZÜK GEREGİ ÜYELİKLERİ DÜŞÜRÜLECEKTİR.
8- DERNEK İŞLETME İHALESİ EKİM AYI İÇERİSİNDE YAPILACAKTIR. TALİPLİ OLANLARIN YÖNETİM KURULUNA MÜRACATLARI GEREKMEKTEDİR. ÜYELERE ÖNCELİK TANINACAKTIR.
9- DERNEGE YER ALIMINDA DÖKÜM BORCU OLANLARIN DÖKÜM BORÇLARINI ENKISA ZAMAN İÇİNDE DERNEGE ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR. ÖDEMEYENLER HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.
10- YÜKSEKÖGRENİM (ÜNİVERSİTE) TAHSİLİ GÖREN ÖGRENCİLERİMİZİN TESPİTİ YAPILARAK BU ÖGRENCİLERE BURS VERME VE KATKIDA BULUNMAK İÇİN YÖNETİM KURULUMUZCA ÇALIŞMA BAŞLATILACAKTIR.
11- KASABAMIZ İÇİN DERNEK OLARAK DAHA AKTİF KARARLAR VE PROJELER GELİŞTİRİLEREK BUNLAR HALKIMIZ İLE PAYLAŞILACAKTIR.

NOT : YUKARIDAKİ KARARLARDAN YURT DIŞINDA BULUNAN GURBETCİLERİMİZ MUAFTIR.

Halkımıza saygıyla duyurulur.

Saygılarımızla,
İsmet ŞAHİN

“DEKADER” sayfasına dön