DEKADER'E ÜYE OLMAK İSTEYENLER

DEMİRCİLİ KASABASI SELİMHAN GELİŞTİRME VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ ile ilgili soru görüş ve önerileri burada paylaşabilirsiniz. (Dekader ile ilgili soracağınız soruların cevaplanması için sorunuzun içinde ad ve soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir)
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

DEKADER'E ÜYE OLMAK İSTEYENLER

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Kas 07, 2007 5:49 pm

Değerli arkadaşlar;

Bu sitede DEKADER üyesi var mı bilmiyorum ama üye olmak isteyenlere buradan çağrıda bulunmak istiyorum.Her şeyi idarecilerden bekleyemeyiz.Dernekler gerek üyelerinin,gerek işadamlarının,gerek vatandaşların yardımlarıyla ayakta kalırlar.Onların maddi ve menevi desteği ile büyürler insanlarına daha kaliteli hizmetler sunmaya çalışırlar.Derneklere üye olan kişiler derneklerde söz sahibidir.Dernek başkanları dernek üyelerinin oylarıyla seçilir.

Ben şahsen Memur olarak üye olamıyorum ama manevi anlamda destek amaçlı bir üye aidatı her yıl ödemeyi taahhüt ediyorum.Yurt dışında yaşayan site üyelerinin illaki üye olmaları gerekmez,herkesin Türkiyede eşi dostu akrabası vardır,yada başkanla temasa geçebilirler,Zeynep Hanım,Uğur Bey,Abdul Bey,Vedat Bey,Sefa Bey ve diğerleri bu çağrım genelde sizleredir.Sizler maddi anlamda destek olursanız,yapmış olduğunuz yardımların makbuzları sizlere mutlaka ulaştırılacaktır.

Bugün Demircili Köyü,Demircili Kasabası olduysa Derneğin sayesinde olmuştur.Bütün planlar projeler dernek tarafından yönetilmiştir ve insanlarımızın maddi destekleriyle bir çok sorun aşılmıştır.

Hadi bakalım sitemizden kaç tane Dekader üyesi çıkacak.
Hepinize saygılar sunuyorum.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ara 09, 2007 10:37 pm

masaallah üye listesi uzamış gitmiş, okumakta güclük cektim. Demicili' ler sadece cenazede,düğünde,hastalıkta tutkun değillermis. DEKADERe üye olmakta bırbırleri ile yarısmıslar.

Arkadaslar bugüne kadar foruma yapmış oldugum eleştirilerden inanin utandım. hepinizden özür dilerim.

Zeynep ÖZDEMİR
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Ara 10, 2007 8:30 pm

BU YAZI ÜZERİNE YAZILACAK TEK BİR KELİME DAHİ BULAMIYORUM;
ZEYNEP HANIMA AYNEN KATILIYORUM..........................

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

DEKADER'E ÜYE OLMAK

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt Ara 10, 2007 8:45 pm

Selam Zeynep hanım,
sizlerinde belirttiginiz konular aslında çok şey ifade ediyor, tabiki anlayana. İnanın bende üzülüyorum bazen insanlarımızın
bu kadar duyar kalışlarına. Bu zihniyet bböyle devam ettigi sürece yapılan güzelliklerinde inanın bir anlamı kalmıyor. Ben isterimki gençlerimizin, insanlarımızın, sorularını, dilek ve arzularını görüş ve fikirlerini burada bizlerle paylaşarak bir şeyler meydana gelsin. Dernek başkanı olarak ben bu konuda inanın büyük mücadele veriyorum. özellikle dernekte elimden geldigince
bütün insanlarımızı, gençlerimizi bu oluşumda yanımıza çekmek adına. hiç kimseyede ön yargılı yaklaşmıyorum. herkezi mutlu görmek adına ne gerekiyorsa yönetim kurulumuzca hatasız bir şekilde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Tabiki bunun taktirini
bilinçli sagduyulu insanlarımız verecektir. Bizler yine yılmadan insanlarımıza hizmet vermeye devam edecegiz. Aldıgımız görevi Allahın izniyle en iyi şekilde tamamlayacagız. Ama bize böyle bir görüntü sergilemekte inanın hiç yakışmıyor. Ben yinede sizler gibi duyarlı insanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu duyarlılıgıda bütün demirciliden bekliyorum.

Sizlere yönetim kurulum ve şahsın adına teşekkür ediyor tekrar hoşgeldiniz diyorum. İnşaallah hayırlı bir platformda sizlerlede tanışma imkanı buluruz.

Saygılarımla

DEKADER YÖNNETİM KURULU BAŞKANI
İSMET ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Ara 14, 2007 10:01 am

Merhabalar iyi çalışmalar. eğer ben olabiliyosam üye olmak isterim öyle bi imkan varsa.
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ara 16, 2007 10:45 pm

Nurhan Hanım,

Üyeliğiniz hangi aşamada. kabul oldumu olmadımı merak ettim.

zeynep ÖZDEMİR
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Ara 18, 2007 10:10 am

hiç bir bilgim yok zeynep hanım ne asamada olduğunun yada dikkate alındımı alınmadımı bilgilendirilmedim.
Resim

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

ÜYE MÜRACATI

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Ara 18, 2007 5:15 pm

Sevgili Nurhan,

Üyelik için başvurunuz alınmıştır. Üyelik için bizleri nüfus cüzdanınızdaki bilgileri geçerseniz memnun olurum.
Üye kaydınız yapıldıktan sonra üyeliginiz burada yayınlanacaktır. Ayrıca ilk müracat eden bayan üye olarakta sizleri tebrik ederim.
Bilgilerinizi bekliyorum.
Hoşcakalınız.

İSMET ŞAHİN / DERNEK BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Ara 18, 2007 8:45 pm

Nurhan Hanım,

demekki soru sorunca takip edince bir cevap alınıyormus. Üyeliğin aktüelleşdiği zaman tebrik etmek istiyorum. fakat yinede seni kutluyorum medeni cesaretinden ötürü.

İsmet bey,

İnsaallah listede 2. bayan üye olarak eşiniz nebahat hanımın adını. 3. olarak kızınız Demet Hanımın adını görmek isteriz aynı zamanda' da diğer hanımlara örnek teşkil etmis olurlar. en kısa zamanda bu zincir böyle uzar gider. malum inandırıcı ve doğru olanda en yakınlarınızdan başlamak olsa diye düşünüyorum .

zeynep ÖZDEMİR

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Ara 18, 2007 9:29 pm

Zeynep Hanım;

Peki siz yasal olarak olmasada fahri üye olmayı düşün müyor musunuz,destek amaçlı olarak.
saygılar.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

DEKADER'E ÜYE OLMAK

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Ara 18, 2007 9:29 pm

SAYIN ZEYNEP HANIM,

TEMENNİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM AMA NİYE 2.OLARAK SİZLER DEGİLDE NEBAHAT HANIM DİYORSUNUZ. TABİKİ
ODA ÜYE OLACAKTIR MUTLAKA AMA SİZLER GİBİ İLERİ DÜŞÜNEN BİRİKİMİ OLAN ARKADAŞLARIMIZ BİZİM ÖNCELİGİMİZDİR.
SİZLERDENDE BİR ATILIM BEKLİYORUM İNŞALLAH.
BU MEDENİ CESARETİDE SİZLERDE GÖRÜYORUM. HADİ HAYIRLISI.

HOŞCAKALINIZ.
SAYGILARIMLA,
İSMET ŞAHİN/DERNEK BAŞKANI

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Ara 19, 2007 2:10 am

Erkan bey ve Sayın Başkanım

Şimdiye kadar forumda duygu ve düşüncelerimi hiç kimseden çekinmeden ifade ettim.
tabiki gönlüm böyle faydalı sosyal ve kültürel bir aktivete' nin icinde yer almak isterdim.

Bizim insanlarımızı tanımadığım ve daha önemlisi samimyetlerine güvenmediğim için kendimi olayların içinde bulmak istemiyorum.
İnsanlarla uğraşmak dağlarla güreşmek gibidir... ne kadar güçlü, cesur ve kendinize özgüveniniz olsa dahi arkanızda size inanan,destekleyen... herseyi göze alan... sözünün eri olan insanlar olmadığı müddetce bir yerde gücünüz ve eforunuz tükenir. dolaysıyla' da halisane niyyet ile başlamis olduğunuz is randuman vermiyecektır.

Bu nasıl bir Ahlak yapısıdır anlamış değilim.
İnsanlar birbirleri ile aynı mekanda oturup çay içiyorlar... arkalarını döndükleri anda bir cekememezliktir gidiyor.
cok acı.. ilginc olanıda ne biliyormusunuz birbirlerine karsı dürüst olmadıklarının farkındalar.

çokmu zor birinin başarısını tebrık etmek kutlamak, sizi alıkoyan nedir?
gurunuzmu.. maddi gücünüzmü...yoksa altında yatan farkında olmadığımiz cehaletimizmi... peki bu adam değil, o adam değil... (Adam senmisin be Adam) kusura bakmayın bıraz fevri davrandım.

zeynep ÖZDEMİR
En son zeynep tarafından Çrş Ara 19, 2007 1:10 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Ara 19, 2007 1:00 pm

Sayın Başkanım,
Şu ana kadar bizim sitemizden üye olmak isteyipte üye olamayanlar mı var yoksa?
Ben sizin sayenizde bürokrasiye takılmadan üye kayıtlarının yapılabildiğini umuyorum.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Ara 19, 2007 4:08 pm

Sayın Zeynep Özdemir;

Her şeye rağmen yaşamak değil, onurlu yaşamak önemlidir. İnsan hayatından daha değerli şeyler vardır.
İnsan gerektiğinde bu değerler için canını, malını seve seve verir
Irzını namusunu, şerefini, dinini, vatanını korumak için ölümü göze alır. Yaşamaktan daha değerli şeyler olmasaydı insan hiçbir şey için ölümü göze alamazdı.

Fakat yaptığımız bu tesbit yerinde ve doğrudur.İnsanlar yaşamış oldukları dünyada kendilerine pahalı vaya ucuz kıymet biçerler.
Herkes kendine ne kıymet biçerse pahası odur.Belli yaşa gelmiş,artık hayatın sonuna gelmiş insanlar neden yalan konuşurlar,neden birbirlerini çekemezler,neden dedikodu yaparlar bir türlü anlayamadım.
Yaşamın bu yolunu seçen yalan konuşan,dedikodu yapan,iftira atan,övünen,böbürlenen insanlar onursuz insanlardır.
Allah ıslah eylesin.

Size ve ailenize hayırlı bayramlar diliyorum.....

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt May 24, 2008 8:56 pm

[font=Arial]baskanım bidahaki sene ALLAHIN İZNİYLE üye olacagım EMRE KAYA olarak bir genç olarak söz veriyorum çünkü sizlerle olmak gurur verici olur benim için :wink:

başkanım ve yönetimimize saygılar

hayırlı çalışmalar [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Pzr May 25, 2008 4:14 am

Arkadaşlar haddim olmayarak araya girmek istedim gerçi bu başlık altına yazı yazmayı hiç düşünmedim üye olmadıgım için şimdi buradaki bazı arkadaşlarım üye olmayan kişilere bi takım sitemlerde bulunuyor gördügüm kadarıyla yada bu site aracılıgıyla kişiler üye olmaya şartlandırılıyor gibi geldi bana üye sayısı çogalsın diye her evden 3.4 kişi üye yapılmaya çalışılıyor bana göre yanlış her evden 1 kişi yeterlidir
zaten orataya dönüşümü olan bir proje kondugunda her ev bu projeyi destekler üye olsun olmasın bu bugüne kadar böyle oldu herkeste üstüne düşeni yaptı zaten

bu tarz tartışmaların insanlar üye olmuyorlar degil neden üye olmuyorlar sorusunu sorarak gelişmesi lazım

mesela ben başkan olsam (öyle bir düşüncem yok) sen neden üye degilsin sorusunu sormam kişiye ortaya öyle bir proje koyarımki kişi gelir kendi üye olur zaten

mantık şu devlet halk içinmi vardır halk devlet içinmi vardır bu sitede yazı yazan arkadaşlar kısmen belli bu belli arkadaşlara üye olun baskısı yapmayalım yani birbirimizle çatışmayalım neden insanlar üye olmuyorlar sorusunu zenginleştirelim

maksatım kimseyi kırmak eleştirmek veya tartışmaya açmak degil
En son naci-tasyurek tarafından Pzr May 25, 2008 4:32 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr May 25, 2008 4:22 am

Naci Bey demiş ki,

''mesela ben başkan olsam (öyle bir düşüncem yok) sen neden üye degilsin sorusunu sormam kişiye ortaya öyle bir proje koyarımki kişi gelir kendi üye olur zaten''

Tamamen katılıyorum,hepimizin temennisi bu yönde olmalı................

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzr May 25, 2008 11:43 am

naci-tasyurek yazdı:Arkadaşlar haddim olmayarak araya girmek istedim gerçi bu başlık altına yazı yazmayı hiç düşünmedim üye olmadıgım için şimdi buradaki bazı arkadaşlarım üye olmayan kişilere bi takım sitemlerde bulunuyor gördügüm kadarıyla yada bu site aracılıgıyla kişiler üye olmaya şartlandırılıyor gibi geldi bana üye sayısı çogalsın diye her evden 3.4 kişi üye yapılmaya çalışılıyor bana göre yanlış her evden 1 kişi yeterlidir
zaten orataya dönüşümü olan bir proje kondugunda her ev bu projeyi destekler üye olsun olmasın bu bugüne kadar böyle oldu herkeste üstüne düşeni yaptı zaten

bu tarz tartışmaların insanlar üye olmuyorlar degil neden üye olmuyorlar sorusunu sorarak gelişmesi lazım

mesela ben başkan olsam (öyle bir düşüncem yok) sen neden üye degilsin sorusunu sormam kişiye ortaya öyle bir proje koyarımki kişi gelir kendi üye olur zaten

mantık şu devlet halk içinmi vardır halk devlet içinmi vardır bu sitede yazı yazan arkadaşlar kısmen belli bu belli arkadaşlara üye olun baskısı yapmayalım yani birbirimizle çatışmayalım neden insanlar üye olmuyorlar sorusunu zenginleştirelim

maksatım kimseyi kırmak eleştirmek veya tartışmaya açmak degil
naci bey burda kimse kimseye baskı uygulamıyo sadece açılan bi başlık ve zaten bu başlık olmasada bizim beynimizde DEKADER'e üye olma niyetimiz var suan olgun yaşa geldik ve kendimi hazır hissediyorum köyümüze neyden fayda varsada herzaman peşindeyim ve sonuna kadar desteklerim
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr May 25, 2008 3:51 pm

EM-re yazdı: naci bey burda kimse kimseye baskı uygulamıyo sadece açılan bi başlık ve zaten bu başlık olmasada bizim beynimizde DEKADER'e üye olma niyetimiz var suan olgun yaşa geldik ve kendimi hazır hissediyorum köyümüze neyden fayda varsada herzaman peşindeyim ve sonuna kadar desteklerim
EM-re gereken cevabı vermiş ama...

Sevgili Naci
Biz üyelerimize hiçbir konuda baskı yapmadık ve her zaman üyelerimizin objektif bir biçimde burada olmalarını sağladık buna da devam edeceğiz inş. Böyle "bir yerlere üye olun diye baskı yapılıyor" kanısına nasıl vardığınızı bilemiyorum ama herkes istediği yere üye olup olmamakta özgürdür. Dekader "ne olursa olsun" üye olsun olmasın hemşehrilerimizin saygılı yaklaşması gereken önemli bir kapımız ve resmi bir kurumumuzdur. Baskı değil sadece Dekader'e üye olun diye öneri veya tavsiyede bulunmuşuzdur. Kişiler ve makamlar geçici kurumlar kalıcıdır. Aynı benim ve hepimizin geçici bu platformun "hepimizden daha fazla" kalıcılığı gibi. Ha herşeyin bir sonu vardır o ise hep ayrı bir konu.

Konunun bize (demirciliselemen.com'a) bakan yönü ile cevabı budur. Dekader ile ilgili cevabı ise DEKADER Yönetimine aittir.
"Söz uçar yazı kalır"

“DEKADER” sayfasına dön