TELEFON ŞAKASI

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

TELEFON ŞAKASI

Mesaj gönderen salih.cinar » Cmt Haz 02, 2007 7:18 pm

Lıkır Lıkır

- Alooo. - Efendim? - Kardeeeş. - Ne var? - Abi ben hala içiyom. - Anlamadım. - Hani siz hesabı yıkıp gittiniz ya işte ben hala içiyorum. - Lan 3 gün oldu sen o hesabı ödeyip kalkmadın mı daha? - Yooo. Burası hiç kapanmıyormuş. Mekan sürekli açık. Sizi bekliyorum. - Lan öde çık hesabı. - Çıkmam. Zaten param da yok. Mekan sahibine sizin ev ve iş adresinizi verdim. Hesabı alacak sizden. - Ne kadar içtin peki? - Bilmiyorum. - Lan yaktın beni lan. - Yakarım tabii. Sizin yaptığınız neydi? İnsan arkadaşını bırakır kaçar mı? - Şaka yapıyorsun sen. - Şaka değil gerçek. - Abi yapma, bırak içme artık. - İçiyorum. Bak hesap iyice kabardı. 3 garson birden servis yapıyor. Geri kalanlar dışarıda seni arıyor hah hah. - Bana ne kardeşim, sen içtin sen öde. Bana mı sordun? - Sen onu oraya gelen iri kıyım garsonlara anlat bakalım. Kapatıyorum yemek yiyeceğim daha. - Zıkkım ye laaan. - Sordum abi. O yok. Onun dışında mönüde ne varsa yedim. Bazı siparişlerimi de dışarıdan getirdiler. Sağolsun ne istesem buluyorlar. Heh heh.
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön