KANLI PABUÇLAR - kanli pabuclar - ( Ham Hali ) -{By UkaLa}-

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
SekerPERISI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SekerPERISI » Cum Haz 01, 2007 2:25 pm

puhahaha :D son noktayı kadir koydu :lol: ama uurumu oldurmusun :cry: nese ii olmus :)
duygum(Kah çıkarım gökyüzüne Seyrederim alemi.. Kah inerim yeryüzüne Seyreder alem beni...)

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cum Haz 01, 2007 2:41 pm

dıııııt... dııııııt. dııııt.

By UkaLa: Efendim
k-dir : Alo Uur acil yanıma gel, anlatacaklarım var ben k-dir...
By UkaLa: Tamm k-dir, Hemen geliyorum

Yeşil Zırhlı arabama atladığım gibi soluğu kadirin fakirhanesinde aldım, kapıdan ilk girişte soldaki, farelerle selamlaştık ve içeriye girdim, kadir hayırdır noldu dediğimde kadir başını öne eğmiş bir vaziyette ağlıyordu, hemen yanına gidip yinemi ekmek paran yok al şu balyeyi dedim, k-dir hayır gecenki verdiğin para hala bitmedi saol, ben sana başka bir şey anlatmak istiyorum... bu gece rüyamda çok kötü bir şey gördüm, seni ve nesrini öldürdüm ama en kötüsü rüyada önce seni vurdum, sonra nesrini vurdum, daha sonra playerboys mafya babasıymış beni sağ kolu falan yaptı saçma sapan rüya, uur çok korkuyorum sakın beni bırakma artık sana zarar gelmesini istemiyorum derken bende o arada kadire sırtımı dönmüş bir vaziyette kadir cinin yanında en iyi ne gider dedim ve gülerek tonic dedi, hehehe alırmısın bir yudum cintonik, evet diye seslendi kadir, bardağın içine koyduğum bir ton hap erimemiş ben hala espiri yapmaya devam ediyordum, sonunda erittim, sırtımı döndüğümde aman allahım kadir hala aynı yerinde diye mırıldandım içimden, zehir dolu bardağı kadire verdim doya doya, guluk guluk diye içti, ve gözleri yavaş yavaş kapanmaya başladı, kadirin kulağına eğilerek fısıldadım, kadir inan mecbur kaldım bugün beni rüyasında vuran yarın mekanımda, başka bir yerde vurur dedim ve kadiri zehirleyerek öldürdüm ve sorun olmaması için ağlaya ağlaya kadirin kellesini gövdesinden ayırdım, her zamanki gibi kadir'in oalyından sonra baba adam playerboys'un malikanesine gittim
ve her zamanki gibi, yiyecekleri, içecekleri, çerezleri hazırlamıştı ve öhhü öhhü'yü hazırlamıştı.. Playerboys'a akıl danışmanıma olanları analttım, bana söylediği kelimeler beni daha cok sinirlendirdi ve kadiri öldürdüğüme bir kez daha sevinmeme sebep oldu, o anlattı ben sinirlendim, ıo anlattı ben kadirin kolunu bacagını gidip kesmek istedim, ve gerçekler acı gerçekler, kadir benimle param için çalışıyormuş... kadiri parçaladıktan sonra, bir tenekeye doldurdum, beton harçla kaplayarak boğaz köprüsünden aşagı attım, kimse bulamayacak... gecenin sonuna doğgru Nessrinin Eşi oLan hUURi yani UUR'un yiğeni hUUR'i beni arayarak müjdeli haberi verdi, adımızın bu kadar benzeme sebebi işini benim gibi sağlam yaptığı için annanem benzer isim takmış, müjdeli haber, nesrini boğazlayarak öldürdürdüğünü ve bir tenekeye sokarak aynı işlemi yaptığını söyledii işimiz bitmişti ve playerboysun malikanesinde buluşmamızı söyledim, geldiğinde şeroyuda getirmiş, şero ayaklarımı yalamaya devam etti, daha sonra ben playerboys hUURi, amtükratü denilen duayla kadirin ve nessrinin ruhunu bulunduğumuz mekana çağırdık, onlarıda kandırarak bir kavanoza daha sonra çelik kaplı açılmayacak bir kutuya kitledik onlarıda sakladık, herşeyin rüya olmasını istedim bir an ama olmadı hepsi gerçekti caniydim ama ben Mutluydum, huzurluydum sorun olmamasını istediğim için kafamı dinlemeye kimsenin bilmediği bir yere gittim ve küçük kulübemde, yeşili seven bir insan olarak, doğanın yeşilliyle birlikte huzurlu yaşamaya başladım... UUR'un yiğeni yani benim yiğenim hUURi Almanyada, Playerboys derin Develetin başında, Ben ise küçük malikanemde yaşamaya devam ediyordum, kalan servetimin yarısınıda, kimsesiz çocuklar vakfına verdim... Nihahahah :twisted:

lüküs hayat, lüküs hayat, yanda geldeeee yaaaaat :D

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Cum Haz 01, 2007 2:51 pm

UĞURRRR NAPTIN YAAAAAAA

KİMLİĞİMİ ACIĞA VERDİN .....

LA BİLMİYON MU BİZİM İŞLER ÇOK GİZLİİİİ......

NASIL TEMİZLİCEz BU İŞİ BU YAZIYI OKUYANLARI HEMEN BULU P YOKETMEMİZ GEREK YOKSA BEN MAF OLURUM.......... :twisted: :twisted: :twisted:

İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ SIR DEĞİLDİR......
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
SekerPERISI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SekerPERISI » Cum Haz 01, 2007 3:13 pm

oy oy uurum ölmemiş nasıl kahroldum karalar bagladım :) ama neseki yasıon :)
oh olsun kadırede nesede zafer balımın :)
duygum(Kah çıkarım gökyüzüne Seyrederim alemi.. Kah inerim yeryüzüne Seyreder alem beni...)

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Cum Haz 01, 2007 5:55 pm

mrb ben seronesin kuzeni suna..
nesrinin ölüm haberını aldıktan sora aılemız yıkıldı.. sevenlerinin hıçkırıklar içindeki ağlayışları yüreğimizi parçaladı.. nesrinle en son ölmeden 2hafta önce konusmustuk.. bize gelmişti.. morali biraz bozuktu ve elinde sakladıgı küçük bi sandık modelınde kutu vardı.. onun ne oldugunu söledıgımde bana uzattı.. bu sende kalsın dedı.. eger bi gün ölürsem işte o zmaan acıcaksın bunu dıe bana söz verditti.. üzülerek söylüorumkı nesrini kaybettik.. kuzenıme verdiğim sözü tuttum ve kutuyu actım.. içinde bi tane bileklik ve kagıt parçası vardı.. hemen yazıyı okumaya basladım.. bilindiği gibi birz çenesi düşük bi kuzenım vardı.. uzunca yazmıstı yine aklından gecenleri.. şimdi bUURda hepsini yazmak istemıorum.. yüreğiniz dayanamaz.. tüm okudukalrımdan önemlı notları acıklıorum.. içindeki tüm huzursuzluk ve korkuyla bu yazıyı yazıorum dıe baslamıstı.. tüm mirasını sokak kedilerine bıraktıgını onlar için bi kedi sığınma evi yaptırtıp tüm sokak kedıelrını orada toplamamı bi görev olarak bana bırakmıstı.. sadece ve sadece elindeki bilekliği uura hatıra olarak bırakmış.. her baktıgında o günü hatırlasın dıede devamını getirmiş.. :roll: yazının sonunda bu sitenın adresi ve şifresi yazıordu.. gereken acıklamayı yapmamı rica etmiş..
:( ben gerekenı yaptım.. uur bilekliğide adamlarla sana gönderticem.. bilekliğe ii bak..

Resim
felaskatiN moDELİnden darjemeNt...

djatalokic

Mesaj gönderen djatalokic » Cmt Haz 02, 2007 12:49 am

vşşş en bisim uğura bakk hele:D ahahahaha:D ne işlerede bulaşırmış oo ama yine üste çıkmasını biliosun bakıorumda:) bileklikte fena değil :Dhayat tabee cnm yaa valla acayip bişi olmuş keyifle okudum elal sana hehe:):):))
ben atalokic slm :D

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzt Haz 04, 2007 9:50 am

~ THE END ~
(Herkese Çok Thank You :) )

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön