KANLI PABUÇLAR - kanli pabuclar - ( Ham Hali ) -{By UkaLa}-

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

KANLI PABUÇLAR - kanli pabuclar - ( Ham Hali ) -{By UkaLa}-

Mesaj gönderen ByUkaLa » Çrş May 30, 2007 12:18 pm

Dün gece (29/05/07) saat 22:00 sularında site üyeleriyle birlikte bir gece düzenlemek istedik ve düzenledik (playerboys, prensipli.prens, byukala, Chikolataaa vb.) çok güzel geçen gecede eğlencenin, sohbetin tadına varan üyeler, sabaha karşı saat :04:15 civarında başını yatıklarına dayayıp uykuya daldılar, ve sabah kalktıklarında acı gerçekle yüzyüze kaldılar...

By UkaLa'nın ayakkabıları Çalınmıştı, hepsi üzüntüden göz yaşlarını tutamadı ve hüngür hüngür ağlamaya başladılar, polise haber veren üyeler, apartmanda kaybolan ayakkabıyı saatlerce aramalarına rağmen bulamadılar, polis araştırmasını yapıyor, ayakkabının çok önem taşıdığını vurgulayan üyelerden birtanesi

Chikolataaa : Bunu basına taşıyacağız ve FBI'den yardım isteyeceğiz diye sloganlar atarken göz yaşlarına boğuluyordu.

diğer üyeler ise

prensipli.prens: Gereğinin yapılmasını istiyoruz, bu böyle kalmayacak diye tehdit içeren sözler sarf etti.

playerboys adlı üye ise soğukkanlılığını çok soğuk bir şekilde koruyarak

playerboys: rahat olun bulunmadığı takdirde Ben yenisini alacağım dedi.

son nokta ise BY UKALA'dan geldi;

By UkaLa : Ayakkabı konusunda Sıkıntımız yok, yalnız tek zoruma giden daha hiç kullanmadan çalınmasının zoruna gittiğini vurgulayarak, ayakkabının bulunmasını ve en kısa zamanda ayağına takılmasını rica etti ve bu sözlerimi ister tehdit olarak algılayın, isterseniz algılamayın dedi.

ayakkabıyı çalanın eşgalini bildiremediler yalnız ayakkabıyı görenlerin hemen foruma yazmaları rica olunur :)

-* simsiyah taş gibi bir ayakkabı,

-* alt tabanda platin baskısı ve üç çizgi ile dikaktleri üzerine çekiyor,

-* ayakkabının dışında sağ tarafta ve sol tarafta üç adet yukarıdan aşağıya çizgiler mevcut,

-* iç tabanda ise özenle yerleştirilmiş, hafif pamuklu, halıfleks türü, yeşillerle süslenmiş keşesi var,

-* 40 Numara

-* Arkada ve ön kısmında Kundo adidas yazıyor :)

değeri: (kıroluğun alemi yok) :) diyor.
En son ByUkaLa tarafından Cmt Şub 09, 2008 3:19 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 8 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
SekerPERISI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SekerPERISI » Çrş May 30, 2007 12:22 pm

allah seni ne etsin uur insan bu kadar hikaye yazma yetenegıne sahıp olur ii sallıon he :) kurs istiom :D ehhehe :P
hadi görürsem sölerim calanı ama ayakkabıyı bulana ödülü unutmuşun eksi not :)
duygum(Kah çıkarım gökyüzüne Seyrederim alemi.. Kah inerim yeryüzüne Seyreder alem beni...)

Kullanıcı avatarı
Chikolataaa
İletişim:

Mesaj gönderen Chikolataaa » Çrş May 30, 2007 12:24 pm

neden se benn şahsenn ole bişi dedimi hatırlamıom :D sarhojmuydum neydim acabaa :D

esraoz

Mesaj gönderen esraoz » Çrş May 30, 2007 12:35 pm

ayakkabıyı gördüm sanki ama nerdeydi at bi 5lik uur :) ayağıma olmasada satsam daha karlı olurum bu arada kapıyı kim açık bıraktı ?en önemli husus burası :wink: dua edin başka bişinizi çalmamış ruhunuz duymazdı annadın sen onu 8)
belki dipsiz bir rüya son bulur kollarında

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 12:50 pm

LA UUR BEN NE ZAMAN BULUNMAZSA BEN YENİSİNİ ALIRIM DEDİM

LA BENİM UYKU SERSEMLİĞİMDEN Mİ FAYDALINDIN

LA BAŞKA ŞEYLER YAPMADIN DİMİ BEN UYURKEN
:D :D :D
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

sibel19

Mesaj gönderen sibel19 » Çrş May 30, 2007 12:54 pm

Kod: Tümünü seç

[color=violet][b]allah seni ne etsin emi buralarda harcama kendini git yazar falan ol bukadar hayalperes olunmaski cnm bu arada ayakkabını gördüm en son sana slm sölememi istedi puha:D seni beğenmiyormuş kokmuş ayaklarından bıkmış o yüzden itihar etmeye karar  vermiş :lol:  sana son olarakta sölemek istediği şu sözlerdi " o kokmuş ayaklarını yıkamazsa diğer ayakkabılarda onadan kaçıcaktır ben kendim kaçtım ve artık temiz ayklarda olmak istiyorum :lol:  hadi öptm pai pai :P  :lol:[/b][/color]

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş May 30, 2007 1:06 pm

BEN ÇOK CİMRİ ADAMIM KİMSEYE AYAKKABI ALMAM

KENDİME BİLE ALMIYORUM.....
:roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Çrş May 30, 2007 2:19 pm

nihaha... uzun zamandır bu anı bekliyordum.. dün gece 01.00 sularında eve yeni gelmiştim.. site üyelerinin birgece düzenlediklerini uurun çelişkili sözlerinden anladım.. içindeki korkuyla bana birazdan film izliycez diordu.. içine doğmuştu hissediordum .. zaman kaybetmeden bulundukları eve gittim.. bir yandanda dua edıordum yeşil bağcıklı ayakkabıyı giymiş olsun dıe.. tam kapıya dogru sinsi sinsi yürüken bi anda kapı açıldı.. kadir birikmiş çöpleri atmaya cıkmıştı.. allahtan bu durumu daha önceden düşmüş ve yanıma kamufile etmek için bir çam ağacı almıştım.. hemen arkasına saklandım.. bi ara kadirin ağaca baktıgını gördüm.. bakışlarından sanki bu ağaç geldiğimizde bUURda yoktu cümleleri okunuordu.. sarhoşluğun sersemliğiyle içeriye kafasını kaşıyarak girdi.. sanki daha önce sözleşmiş gibide kapıyı açık bıraktı.. ee beyaz su bardakta durdugu gibi durmuordu nede olsa.. ekmeğime yağ bal hatta ve dahii nutella süren kadiri ilk gördüğüm yerde öpücem.. bende bu fırsattan yararlanıp içeriye sızdım.. gördüğüm manzara iikide orda dıılım sözcüklerinin içimden geçmesini sağldı.. uur bi yerde gözlerini pörtleşmiş :shock: filmi izlerken.. kadir halen ağacın orda olup olmadıgı düşünceleriyle kafasını kaşıordu.. eyüp ise yarı baygın şekilde filmde ne oldugunu anlamaya calısordu.. playerboys bitmiş olan içkileri tazeliyordu.. bi an onalrı izlerken dalmışım.. playerboysun mutfaga dogru yöneldiğini gördüm ve hemen ayakkabılara yöneldim.. fakat ortada bi sorun vardı.. hayallerimi süsleyen yeşil bağcıklı ayakkabıyı giymemişti uur.. bi yandan uura saydırıken dıer yandanda siyah ayakkabıyı çantaya attım.. yalnız orda bi ayakkabı vardı harbi bi tuhaf kokuordu.. :? neyse yakalanma korkusunun içimde büyüdüğü vakit dışarıya çıktım.. sonuç olarak uurcum ayakkabın elimde.. eger ayakkabının tek bagcığına zarar gelsin istemıorsan dediklerimi aynen uygulayacaksın.. aksi takdirde ayakkabını renklılerle birlikte çamasır makınesinde 45 derecede yıkarım.. sora alır kahverengi ayakkabı boaysıyla boyar üstüne çamurlu ayakkabılarımla basarım.. aklıan gelebılecek tüm eziyetler her geçen dakikada ayakkabının başına gelicek.. hee bu arada PLAYERBOYS madem uur'A ayakkabı almak ıstıorsun.. gel ben sna yarı fiyattan satim.. sende uura yeni aldım die kakalarsın nihaha yaşasın iyilik.. :twisted: unutma uur her geçen dakika alehine işlemekte.. duymadım sanma polisede hber vermişsiniz.. hemen ayakkabı bulundu diyin ve olaya fbı karıştırmayın.. yoksa ayakkabını boğaz köprüsünün demirlerine bağcıkalrından bağlar sallandırım..

Resim

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Prş May 31, 2007 11:07 am

Ayakkabılarım, ayakkabılarım, canım ayakkabılarım üzülmeyin hiç bişey olmayacak, kurtulacaksınız :(.
Hey şerones; eğer ayakkabılarımın bir bağcığına bile zarar gelirse sonunun hiç iyi olmayacağını şimdiden söyleyeyim...
Çalmayı düşlediğin yeşil bağcıklı adidası bugün giydim ve senin yine gelmen için bunları kapının önünde bıraktım, yine gelirse avlarım hesabı ama gelmedin.
o gece ben evde bişey var sanki arkadaşlar, ses duydum dediğimde, kedidir kedi diye geçiştirdiler, zaten olan yine bana oldu, onlar kalkmadı ve sabah kalktığımda benim ayakkabılar çalındı, o kadar ayakkabım olmasına rağmen o ayakkabıya ayrı bi ilgi alakam vardı doğal olarak o ayakkabıya gelecek herhangi bir zarar sonrası senin hazin sonunu hatırlatmama gerek yok sanırım bunu direk tehdit olarak algılayabilirsin.
senin kedin olan şero elimde nihahaha nasıl çaldığımı sana anlatmak bile istemiyorum (cankuşa teşekkür ederim, yardımlarından dolayı) senin gibi uzatmak istemeyip direk tehdit unsurlarına geçmekte fayda buluyorum.
eğer benim siya karalastik görünümlü siyah adidasımı getirmezsen, o kedin olacak mahlukat şeroya neler çektireceğimi hatırlatmak istiyorum

1. onun o karışık renkli güzel gözlerini ellerimle :shock: annadın sen onu :twisted:
2. eger o ayakkabıma bir gıdım boya sürersen senin o kedinin boynuna ipi bağlar, o ipin ucuna bildiğimiz 10 kg.'lık sıvı yağ tenekesini takar cadde boyunca özgür bırakırım, o koşarken çıkan ses sonucu ne olacağını benden daha iyi biliyorsundur(kediyi besleyen, kötülükleride bilir :twisted: ).
3. eğer ayakkabılarımı boğaz köprüsünden aşağıya salarsan, kedinide aynı şekilde boğazına ip takılmış bir kedi düşün.
4. o bembeyaz yada grimsi kedinin tüm tüylerini yolarım, yastık yapar, keditüyü yastık rahatlığıyla ilklerin adamı olarak, dünyada bir ilke imza atarım.
5. o kedinin kuyruğunu keser buldog, pittbull yada fino köpeğine benzeritim.
6. kedinin kulağına tamam onayladım, kurban edebilirsiniz mühürünü basarım :twisted: :twisted: :twisted:
7. kedine etek giydirip, sokak kedilerinin arasına salarım.
8. kedine akşama kadar içirip, sarhoş eder zorla by ukala abimsin dedirtirim.
9. kedini ajdarla birlikte bamya adasına yalnız başına bırakırım.
ve 10. kedine fatih ürek hesabı, sininin içinde yılan dansı yaptırırım

ayakkabılarımı aynı yerine bırak :twisted: :twisted: :twisted: 8)

Resim

bana kedi konusunda yardımcı olan arkadaşlara teşekkürü borç bilirim -
arabayı süren: prensipli prense
kediyi saklamam için evinin kapılarını ardına kadar açan : esraoz'e
çuvalın agzını açan: playerboys'a
kapıyı açan ve evi gösteren : cankuş'a
resimi ceken : şekerPERiSiNE
:twisted: :twisted: :twisted:
En son ByUkaLa tarafından Prş May 31, 2007 12:52 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
SekerPERISI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SekerPERISI » Prş May 31, 2007 12:22 pm

nıhahaha :) yasasın kötülük :D:D nesss wer su ayakkabıları bak kedın elınde walla bilmiom kedıne yapcakları cok agır seyler ben olsam kaldıramazdım :p şimdi wer ayakkabıları al seronu :D:D:D anladın sen :):p:D
duygum(Kah çıkarım gökyüzüne Seyrederim alemi.. Kah inerim yeryüzüne Seyreder alem beni...)

esraoz

Mesaj gönderen esraoz » Prş May 31, 2007 12:55 pm

uurcum kedi emin ellerde ne zaman istersen kesebilirsin tören yapçakmıyız şimdi buna ayın 13 nümü beklicez ???:) şimdilik gözüm gibi bakıom kan yapsın die besiye çektim ne verirsem yiyor :twisted: ayhh ilk defa kedim oldu 8)
belki dipsiz bir rüya son bulur kollarında

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Prş May 31, 2007 3:54 pm

kötü adamsın sen tuu.. canım dedıklerım canımı aldı.. .. arkamdan vurdular beni.. ben bu günleride mi görücektim diyip yakınıp kendimi ordan oraya atacagımı düşünmüorsunuz herhalde.. ben sırf bu günleri düşünüp kedimi ismine layık bi şekilde büyüttüm.. KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN :twisted: ... 02.12.2006 tarihinde bakırköy veteriner kliniğinde saat 14:00 sularında yapılan bi operasyonla seronun boyun altına tüm kimlik biligilerinin bulunduğu ve herhangi bir kaybolma durumunda yerini tespit için işimizi kolaylaştıracak bir çip yerleştirildi.. sabah uyandıgımda evde şeronun olmadığını fark ettiğim vakit veterınere bi telefon acmam yeterli oldu.. hemen devreye geçerek seronun yerini bulduk.. içinde sero bulunduğu sandığınız cuvalda oyuncak ayıcıgım var.. şero için üzülmeyin.. verdiğin içki biraz kafa yapmış ama benım kedim alışık içmiye.. bugune bugun bi mama kabı dolusu rakı içmiş bi kedi..
bi hata yapıp gecmiş günlerin hatrına ayakkabılarına ii davranmıstım.. hatta senı severım canmımsın cicimsin die direk tehdit etmıordum.. ama buraya kadarmış.. maske düştü kel gözüktü :? ya da böyle bi şey .. :D
sana ayakkabıalrının resmını göndermiştim.. ona ii bak çünkü bi daha göremiyceksin..
dün gece yesıl bagcıklı ayakkabını giyceğini ve bana bir A planı yapıcagını düşündüğüm için gelmedim.. seni ii tanıırm.. ama sen benı tanıyamamıssın.. A planı gerceklesmeyınce hemen bir B planı yapıp kedimi kötü emellerinde kullanmıssın.. 2. plan aklıma gelmemişti... ama neyseki herzaman ki gibi tedbirli almıştım..
şero şu anda biraz sinirli.. alkolün etkisi sanırım.. az önce sırt üstü uyumus horluordu.. kalk su ukala amcana bi resmini çekip yollıyalım dediğimde biraz mırıldandı ama yine objektifin karşısına geçti.. sana selamı var.. öpüyormus ellerinden.. merak etmesın ayakkabısına patimden geldiği kadar ii bakıcam dıo.. 8) bu poz sizin için arkadaşlar :)

Resim
felaskatiN moDELİnden darjemeNt...

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Prş May 31, 2007 4:16 pm

[ByUkaLa] 2:01 pm: rahat ol ness
[sserones] 2:02 pm: rahatım zaten
[sserones] 2:02 pm: akşama tiyatro ekıbı yemege gelıo bize mutfaga gecmem lazım
[sserones] 2:02 pm: arada ugrarım
[ByUkaLa] 2:02 pm: bekle ve gör

diye seni msn'de oyalarken, esra'ya yaptığı hatayı telafi etmesi için son bir şans verdim ve esra yola koyulduğunda sen benimle msnde konuşuyordun, son telsiz görüşmemizde esra eve girdiğini yalnız odaya geçip sırt üstü yatmakta olan kedini alamayacağını belirtti ve ben hemen ikinci bir emre dek yerinde sabit kalmasını söyledim...
beni dinleyen esra'ya hemen ikinci bilgiyi aktardım, esra şuan mutfaga geçiyor tedbirini al dedim...
ve esra ile telsizlerimiz bozuldu..! hemen telepatiye başvuran esra, elinden geriye alınan kediyi, nasıl olduda bir kediyi elimde tutamadım dedi ve telepati ile iletişim kurdu, hatasını telafi etmekte kararlı olan esra, Hemen şeroyu paket yaptı.
Telepati ile bana bildirdi, sevincimi anlatamam, tedbirini sağlam alan esra bu sefer hemen eski profösör arkadaşı (bu işi bırakmış ama esra için tekrar makina karşısına geçmiş bir insana), prensipli.prens'e başvurdu ve taktırdığın chip'i aldırdı, kedinde şuan chip yok.

söylediğim tehditler hala geçerli, eski kurallar neyse şimdi hala aynı nihahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahhaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ve kedinin şimdiki halini göstermek istiyorum sana.
keyfi yerinde ama bu gece son, sana bir iyilik yapıp sadece yapacağım şeyleri söylemiştim ama onları yavaş yavaş uygulamaya başladım, kedinin tüylerini kesmeye başladım :twisted:... ve zarf içinde sürat kargoyla sana yolladım, ayagını denk al, kedinin sucu yok ama aykakbılarımında suçu yok, nesrin son kez söylüyorum

o ayakkabılar AYAGIMA gelecek ve O ayakkabılarımı ayağıma sen giydireceksin nihahahahahaah :) nihahahahahhahahahahahahhahah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: bekliyorum

Dipnot: Hiç bir sorun olmasın diye, artık kedinin yanında ben varım kediyi ben esir tutuyorum, cephane desen america'daki, ırak'taki, türkiye'deki adamlarımdan temin ettiğim kimsede projesi bulunmayan cephanelerdir.
bu arada kedin üst patilerinden asılmış bir şekilde odanın içinde bağlı sağ patisinde biraz morartı var ama kangrendir bişey olmaz keseriz olur biter :twisted: şeroyu sakladığımız yeri kimse bulamaz çünkü, aselsan adlı cihaz sayesinde her türlü ışın ve radarlara karşı ukalabrokşın denilen ışınları yayarak rotalarını bozuyor, bu yüzden hiç kimse bulamayacak taki sen bana o ayakkabıları giydirene kadar:D:D:D

Resim

Kullanıcı avatarı
SekerPERISI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SekerPERISI » Prş May 31, 2007 4:40 pm

bu kedinin sonunu merak ediom uurun elınde ne olcak :D:D:D acımasız insan :p sende wer kıs su ayakkaqbıyı :p

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Prş May 31, 2007 6:10 pm

[̲̅ß̲̅][̲̅Â¥̅] [̲̅U̲̅]-[̲̅k][̲̅â][̲̅L][̲̅â̲̅]-{kişiyє gö®є}- " τΰм нάκĻάяıм δάκĻıđıя ™ ® © βγ цκαןα ":
alcam o ayakkabıyı senden ..

Felaskatin moDELİnden daRjameNt... :
sıkıoyasa gel...

saat 17:00 sularında aramızda gecen bu konusmadan sonra uurla anlaştıgımzı yerde buluştuk..
anlaştıgımız saatte verdıgım adrese gelmsıtı.. elinde bir çuval haince içine tepmişti minik şeromu.. içinde baygın bi şekilde yatıordu.. benım ise elimde ilk günki gibi temız siyah ayakkabılar duruordu.. sahilde buluşmuştuk tam dedıgı çınar agacının ordaydım.. aramızda oluşan mesafe bakışlarımızın tedirginliği ile gittikçe uzakalsıordu.. onun yanında kadir vardı.. elindeki metreyle mesafeyı ölçüp orta noktayı buldu.. ilk ben ilerledim ve ayakkabıyı yere bıraktım.. ardından kadir ayakkabıyı alıp uura götürdü.. yerimde bekledim.. şeroyu getırdı.. hemen yanımdakı adamalrıma seroyu teslım ettım ve arabaya gectım.. siyah arabamızla yolda ilerlerkeN içimdeki huzurla seroyu sevıordum.. yavas yavas kendıne gelmeye baslamıstı.. ofisime gectım.. koltugumda otuordum kucagımda kedim üstümde siyah takım elbısem bi elimde wiskim dier elımde sigaram.. kapı çaldı.. gözüm hemen güvenlık kameralarına yöneldi.. etrafın temız oldugunu görünce sevındım.. ardından içeriye bı kaç koruma geldı.. işi bitirdikelrini söyledi.. merakla kutuya bakıordum.. ardından dısarıya cıkmalarını ıstedım .. şu dakıkadan sonra seronun ve benım güvenlığim acısından ellerinden ne gelıorsa yapmalarını emrettim .. onlar gıttıkten sonra yavasca ayaga kalktım ve kutuya yöneldim.. kutunun içinde uurn bir dier ayakkabısı duruordu .. yanım da serom.. elimde nıke ayakkabılarla içime doğan huzur benı dunyanın ne mutlu kızı yapmıştı.. hersey planladıgımzı gibi olmuştu.. ben seroyu aldıktan sora sahılden ayrılmıştm.. biraz ilerde bi araba dolusu benı beklıyen korumalar tek işaretime bakıolardı.. ve ben işareti verdikten sonra uurn peşine düşmüşlerdi.. 2 koruma kadiri tutarken dier 3 koruma uurn ayagından yakkabıyı alıp onları azad etmişti.. velhasıl nike ayakkabın bende.. ben erdım muradıma sen cık kerevetine... muck hayatım 8)

Resim

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Prş May 31, 2007 6:23 pm

UĞUR NE İŞ KOÇUM YA NİKE'LERDE GİTMİŞ :lol: :lol: :lol:

BU KIZDA MAŞALLAH USTA HIRSIZMIŞ HA EKİBİDE VAR

djatalokic

Mesaj gönderen djatalokic » Prş May 31, 2007 10:46 pm

amanda aman:) uğur yaa harbiden bu ne yetenek yaa:D alemsin valla yok ayakkabı yok kedii :) bide ben kaybolsam şu final zamanında hocalar beni hiç bulmassa:D hehe senin ayakabılarla birlikte kanka olurduk heralde :D:D:D nese valla süpersin sen...;)
ben atalokic slm :D

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cum Haz 01, 2007 12:31 am

kadirin bana söylediği her söz iğne gibi girmeye başlamıştı ve kadir bu böyle kalmayacak uurum, ben seninleyim, ve alacağız ayakkabılarını dedi çekti ve gitti, ben ise şehrin göbeğindeki beyaz sarayımda, deri koltuğuma oturmuş, sağ elimde cappicihinolu nargilem, sol elimde fıstık ve gümüş sehbamın üzerine ayakklarımı uzatıp ayağımın altındaki kanlara bakıyordum, ayakkabılarımı aldıkları için sarayıma yalın ayak gitmek zorunda kaldım, nesrinin bindiiği araba benim siyah arabamdı onuda elimden aldılar ve mecburi yaya gitmek zorunda kaldım, yere damlayan her kan benim gözümü dahada acıyordu, içimde daha büyük yaralar açıyordu, kafamı deri koltuğuma yaslayıp, tavandaki plazma ekran televizyonumdaki haberleri izliyordum, ve birden kağıthane sanayi sitesindeki patlama verildi haber bültenlerine, nesrinin ordaki kaçak deposu yani ofisi bombalanmıştı, kadir aradı ve işin bittiğini söyledi, ben hiçbirşey anlamamıştım, kadirin gittiğinden bile haberim yoktu... kadir ayakkabıları aradım, aradım depoda bulamadım büyük ihtimal daha güvenli bir yere sakladımışlardır dedi, kadirin bu iyiliğini görünce ayaklarımdaki agrıları unutup, yeşil bağcıklı ayakkabımı ayagıma takıp kadirin yanına gittim..
kadir yeşil zırhlı arabamı getirmiş ve kapının önüne çekmişti, kadirin benim için yaptıklarını görünce içimdeki öfke daha bir kabarıyor adeta çıldırıyordum, kadir onları buldum senin siyah arabandaki sinyalli tiktak işe yaradı elimdeki laptopta nerde oldukları belirgin dedi ve beni arabaya bindirdi... kadir beni arabaya bindirerek, bulundukları yöne dogru götürdü, sanki kadir herşeyi planlamış ve beni sadece onları nasıl avlayacağını göstermeye götürmüş gibiydi, ben sadece kadirin benim için yaptığı fedakarlıkları izliyordum, kadirin sol kaşında bir yara oluşmuştu... soramadım çekindim muhtemelen benim için olmuştur diye düşündüm, kadir eski varillerle dolu bir hurdacı alanına girdi, ben olayın ne boyut kazanacağını merak ederken kadir hiç bir şey söylemeden beni götürüyordu, tamam geldik dedi, elime smith vessonu sıkıştırdı ve lazım olabilir dedi, işte nesrin şuan karşıdaki yatta dedi, havanın kararmasını bekledik saatlerimiz sabaha karşı 02:00 sularındaydı ve kadir getirdiği dalgıç elbiselerini giydi ve 02:00 sularında, suya daldı, daha sonra arkasından ben girdim, yata çıktığımızda kadir yanında getirdiği takım taklavatla kapıdaki ilk görevliyi boğazladı, ben ise görevlinin öldüğü kapıdan içeriye girdim ve kırmızı tülü araladım, şeronesin agzına patatesi soktum ki bağırmasın diye ve bayıltıp paketledim, ayakkabılarımın ikisinide aldım, daha sonra nesrinin o nur yüzünü gördüm karanlıkta o kadar güzel parlıyorduki içimdeki duygular depreşti ve o duygulara güzellik katan kezzapı faşırt diye suratına dökü verdim, daha sonra kadir gelenler var dedi ve beni uyardı hemen olay mahalinden uzaklaştık...

Şimdi kadir'e çok şey borçluyum, benim dayak yemem ve ayakkabılarımın zorla alınmasına dayanamadı bana bu mutlulugu tattırdı, kedini aynı zırhlara kapattım ve suan yaralı ayklarımı yalatıyorum nesrin...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Resim

Kullanıcı avatarı
SekerPERISI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SekerPERISI » Cum Haz 01, 2007 1:14 am

nihaha :P:P:P cok süper olmus uur ben bitti nes ıyyy kezzaplı suratını düşünemiom :):):) şeroda nasıl yalıo ayaklarını öğğğ :p:p:p
ness gecmıs olsun yafru :):):):):p

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Cum Haz 01, 2007 1:21 am

2 hafta sonra...

uurn suratıma kezabı dökmesinden sonrasını hatırlamıorum.. neler olup bittiğinide pek çözmüş diildim.. acılar içinde kıvranırken bi anda gözlerimi açtım.. hafiften bir baş dönmesi vardı.. bembeyaz duvarlar etrafımda duruordu.. kapıoda ise iki tane sıyah takım elbıselı adamlar vardı.. gözlerimi actıgımı gördüklerinde etrafımda bi hareketlenme oldu.. baş ucumda hUURi vardı.. beyaz atlı prensimin gözlerinden sevınç göz yasları akıordu.. ne oldugunu sordum cvp vermedi.. susup konusmamı bunları daha sonra konusacagımızı söledı.. ardından doktor içeriye girdi.. yüzümdeki sargıyı yavaşça açmaya başladı.. elimde ayna ile heyecanla beklıordum görücegım manzarayı.. ve sargı acıldı eskısınden daha pürüzsüz bir cilde sahip olmuştum.. doktor akşama taburcu olcagımı sölemıstı.. tecrübeli profösörlerin senelerce süre gelen yetenekelri tıpla birleşip yüzümdeki yanık lekesini yok etmişlerdi..
akşam köşke geldiğimde hi ç vakit kaybetmeden evde şeroyu aradım.. odasına cıktıgımda şero minderinde mışıl mışıl uyuordu.. içime soguk sular serpilmişti.. hemen hUURi'nin yanıan indim ve tüm olayalrı anlatmasını istedim.. basladı anlatmaya :
hUURi : evden yata gelmek için yola cıkmıştım.. cıkacagımızı yat gezisi için alışverişe gittim.. içimde bi sıkıntı vardı .. alışverişi yarıda kesip yola düştüm.. senı bi an önce görmelıydım.. yata ulaştıgımda yerde yatan korumaları gördüm .. yavaşça içeirye yöneldim.. hemen bi hareketlenme oldu.. bi an uur ve kadiri yatta gördüm.. hızla yatın yanında bekleyen gemiye atlıyıp uzaklastılar.. kapıda yatan korumaları görünce bu işin içinde uurn parmagı oldugu anlamıstım... sesimi duyunca tırsmışlardı.. peşlerinden koşmak istedim ama senı öel görünce dayanamadım..adamlarım uur'un peşine takıldılar.. ben ise seni hastaneye yetiştirdim.. aradan 3 saat gectıkten sonra telefonum çaldı.. şeroyu uurn elınden kurtarmısları.. yalnız bi sorun vardı.. :? uur seroya ayakalrını yalattırmış.. zavallı çaresiz kedi yalamaktan baska care bulamayınca yalamaya devam etmiş.. eve geldiğinde hazırda beklıyen veterınerlerın kontrolunden gecen seronun tahlılınde sorun cıkmış.. uurun kanı şeronun miğdesine karışmıştı.. şero zehirlenme tehlikesi içerisndeydi.. hemen miğdesi yıkandı.. şu anda gördüğün gibi sapasağlam yatagında.. sen ise bildiğin gibi sapasağlam kollarımdasın.. sen üzülme die uur'un kılına zarar gelmesine izin vermedim.. oda şu an sapa saglam evinde.. sakın onu merak etme.. yaa işte hayatım hepsi bu..

duyduklarıma inanamıordum.. 2 hafta içinde o kadar olay olmustu ki.. en şaşırtıcı olay hUURi uurn kılına dokunmamıstı.. şero ve uurn sağlam hberlerini aldıktan sonra içimdeki huzur dahada büyümüştü.. ne kadarda canım yansa ne kadarda acı cekmiş olsamda artık yüzüm yanmıordu... bir aynım uura kzıgındı nasıl buna bana yaptı dıe.. ama bır yanımda uura tesekkur edıordu.. artık eskısındende pürüzsüz bi yüze sahiptim..
ahh uur :evil: ah şu p3'ün gözü kör olsun...
anlıyan anladı 8)

Kullanıcı avatarı
SekerPERISI
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen SekerPERISI » Cum Haz 01, 2007 1:27 am

ness tam olmamıs be :):):):) onunkı manyaktı :p:p
ama olsun eheheh güseldı :p

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Cum Haz 01, 2007 1:38 am

en azından uur süpersin.. sen bitanesin diyip kesmedim.. benım yerimde kim olsaydı bu kadar dayanamazdı.. gecenın bu saatınde bu yorgunlukla ancak bu kadar :? .. en azından deger verip yazdığım bi yazı.. görüşlerinize açığım.. saol sekerperisi.. 8)

djatalokic

Mesaj gönderen djatalokic » Cum Haz 01, 2007 4:06 am

hehe kezzaplar yalamaklar :):):) çok kabiliyetli bisim uğur böceği valla:) bombasın cnm yaa valla tebrikler koptum:)
ben atalokic slm :D

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Cum Haz 01, 2007 12:24 pm

UUR SANA NE DİYEBİLİRİM Kİ TAM ANLAMIYLA SÜPERSİN....

SENDE HARBİ KIVRAK ZEKA VAR

AYRICA SÜPER DE SENARYO YAZIYOSUN SENİ TEBRİK EDERİM KARDEŞİM........

prensipli.prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen prensipli.prens » Cum Haz 01, 2007 12:55 pm

Artık bende bıkmıştım bu iç savaştan nereye kadar sürecekti en sevdiğim iki insanın çatışmalarına şahit oluyordum hergün bu acıya daha fazla dayanamıyordum kahrediyordum böle hayata bir elimde yeni rakı şişesi diğer elimde dedemin evinin duvarında asılı pompalı tüfek vardı o halde yeşilköy sahiline nasıl geldim hatırlamıyoru. nesrin yaptıklarımdan sonra benden nefret edecegini biliyordum ama azda olsa beni severdi hatrımız vardı kırmazdı gecenin bi vakti nesrini aradım telefonu kaldırdı ona ihtiyacım oldunu artık uurla çalışmıcamı söledim ve seninle çalışcam diye kandırmıştım onayladı ve gelip konuşmamız gerektini söledim hemen geliyorum dedi. hemen peşinden uuru aradım oda telefonu kaldırdığında anne bıktım senin şu sütünü içtinmi kelimenden diyerek çığlıkla telefonu kaldırdı :) uura benim K-dir dedim hemen yeşil köy sahiline gelmesini söledim nedenini sormuştu arabanın mazotunun bittiğini ve cebimde beş kuruş olmadıgını söledim hemen geliyorum dedi hihih:) aradan yarım saat geçtikten sonra önce nesrinin göze çarpan siyah geniş lastikli arabası belirdi karsımda arabadan indiğinde benim ilk cümlem arabasının kaç model oldugunu sordum:) 2010 demişti içimden gülerek nesrin hiç değişmemişsin diyerek kahkahaya boğuldum:) nesrin elimdeki pompalıyı görünse yutkunarak sordu elindekiyle ne yapacaksın dedi :) bende yeni rakıyla ortaklımızı kutlucamızı söleyince nesrin yumuşamaya başladı.Az sonra uurun arabasının sesini 2 km öteden tanıdım çünkü gene eksosu kırmış arabası bas bas bagırıyordu:) uur ani bi hamleyle el frenini çekerek arabadan indi karşısında nesrini görünce şaşkınlını gizleyemedi sordu bana bunun ne işi var burda kadir die sordu cevap vermedim güldüm:) uura nesrinin yanına oturmasını söledim uur nesrinin yanına gecerek ikisi birlikte bana bagırmaya basladı yanımda getirdiğim pompalıyı gözleri önünde bezle silmeye başladım o durumumu gördüklerinde sakinleşmeye başladılar uur bana hafiften sölenmeye basladı k-dir hayırdır? rakı şişesindeki son yudumu bitirdikten sonra konuşmaya başladım

K-DİR: sizin yüzünüzden o kadar kişinin canı yandı insanlar birbirine düşman oldu biriniz nıke uğruna diğeriniz pis kokak kedi ugruna dünyayı insanların basına zindan ettiniz

dediğimde uur la nesrin yaya kaçmaya başladı :) neden olsa askerde keskin nişancı oldugumdan dolayı kaçmalarını sorun etmiyordum heheh:) ilk tetiği uura ikincisini nesrine sıktım bok kabagı gibi boylu boyunca yatıyolardı ölmüşlerdi yanlarına vardığımda elleri birbirine kenetlenmiş şekilde ölmüşlerdi aman allahım ben naptım dediğimde arkamdan hafifçe evlat sesi duydum
arkama yavaşca dönüp bakdıgımda manzara karşısında dondum kaldım bana seslenen ünlü mafya babası playerboys un taa kendisiydi omuzuma elini vurarak helal sana evlat bu sitede bütün sorunları yok ettiğimi söledi ve beni sağ kolu yapacagını söledi o gün bugun playerboy la çalısıyorum mutluyum:

haa arada sırada nesrinle uurun mezarına uğrayı su dökmeye gidiyorum en son mezarlarına marul kıvırcık felan ekmiştim ölüleri bile işe yarıyordu nede olsa:)...
PrensipLi.PrenS

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön