Bir Nisan - Sakasi

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Bir Nisan - Sakasi

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Çrş Nis 01, 2009 1:00 pm

Arkadaslar simdiye kadar size yapilan en kötü veya sizin yaptiginiz en güzel bir nisan sakasi neydi???

benim yaptigim
>´bir nisan günü amcamin kizini aradim ve havalimaninda oldugunu söyledim, ve beni almalarini rica ettim. oda hemen enistemi ariyip,cigdem gelmis havalimaninda bekliyormus ,git al diye rica etmis. tabiki enistemde beni almaya cikmis yola, ve geldiginde havalimaninda beni ariyormus, sonra ben amcamin kizini aradim bunun bi saka oldugunu söyledim...ve amcamin kiziylan enistem kizmadilar ama o da onlara ders oldu, bir nisan da herseye inanmiyacaklari :D

bana yapilansa
> aksam oturuyordum arkadasimin telinden kiz kardesi mesaj cekti, ve söyle yaziyordu, ablam kriz gecirdi hastaneye götürdük, su an komada yatiyor, hic iyi degil durumu diye, tabi benimde aksam oldugu icin bir nisan sakasi olmamasi mümkün degil diye aklima bile gelmedi..tabi bende üzüldüm kalkip hastaneye gidecektim, ikinci bir mesajda söyle yaziyordu, cigdem bu bir nisan sakasiydi, lütven bize kizma gücenme, tabi bende onlara kizdim cünki böyle seylerlen saka yapilmaz..

sizinki neydi ?
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: Bir Nisan - Sakasi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Nis 01, 2009 7:37 pm

uuuuuuuuf çok ağır şakalar yaa. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön