Sorgulama sırası ENES' te

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: Sorgulama sırası ENES' te

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Cmt Nis 25, 2009 11:25 pm

COK ALAKASI VAR ENES SEN KÖYÜN VE TOPLUMUN İÇİNE DEVAMLI GİRMEDİĞİN İÇİN SNE BİLEMESSİN BU İŞLERİ SEN BİZİM KÖYDEKİ ......... BİLEMESSİN BİZİM HALKIMIZ ........ ....... SECMİŞTİR ŞİMDİKİ HAL ONU GÖSTERMEKTEDİR. AMA GELECEK SECİMDE EGER BELEDİYE KALIRSADA BEN OTURACAGIM SÖZÜM SÖZDÜR . BANA OY VERİRSENİZDE TEŞEKKÜR EDERİM VERMESSENİZDE ...

YILDIZ İNŞAAT MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ

(0535)794 25 77

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Cmt Nis 25, 2009 11:33 pm

Mustafa yasının verdıgı ''absürt''lükle konusmaya devam etme istersen.Sen köyün icine giriyor olabilirsin ama girebildigin tek ortam orası cunku.Yanı bunu bır marıfetmıs gıbı lanse etmene gerek yok.Burada gergınlık yaratmayada.Para dagıtıldı olayını gırmeyecegım.O da dagıttıysa oburude dagıttı.Bu tur kelimeler kullanarak da bu sitede yer alma.! Bu soyledıklerınınde bu konu baslıgıyla alakası yok.
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Nis 26, 2009 1:28 am

ENSSHN yazdı:
muteahhit.mustafa yazdı:SAYIN:
DEMİRCİLİ HALKIM HEP BOŞ BOŞUNA HAYALER ÜRETİYORSUNUZ CÜNKÜ GELECEK SECİME BELEDİYE BİRDAHA GELMİYECEKTİR BELEDİYENİN GİTME KONUSUDA O SECİM GECESİ AK PARTİDEN İKİ KİŞİ PARA DAGITTILAR PARAYLA OY VERİLMEZ PARAYLA OY VERENİN ŞEREFİ VE AHİRET GÜNÜNDE HESAPI COK AGIR OLACAKTIR ...BELEDİYEYİ DÜŞÜRENLERDE HEP AK PARTİ HEP AKPARTİ DİYORUM .

YILDIZ İNŞAAT MÜTAAHİT MUSTAFA

(0535)794 25 77
Tamamda mustafacım bu söylediklerinin bu konuyla ne alakası var acaba?!
Evet mustafa, Enes son mesajında "Tamamda mustafacım bu söylediklerinin bu konuyla ne alakası var acaba?!" demiş ve çok haklı. Forumumuzda her başlığın altındaki mesajlar konu başlığına uygun olmalı. Konuları dağıtmamak adına buna hep dikkat edelim.

Madem öyle konuyu toparlamak adına ben bir kaç soru sorayım Enes sana;

SORU 1 : Farzetki Demircili'nin girişindeki çayırlara kültürlü ve varlıklı bir hayırseverimiz! açık hava sineması yaptırmış ve bizim hemşehrilerimiz birlik beraberlik ve sıla hasreti duyguları ile samimi şekilde yazın bir araya geldiklerinde! bu etkinliğe hep katılıyorlarmış! ve sende bu sinemanın işletmecisisin. Hangi filmi izletirdin?

SORU 2: Tam istediğin gibi bir eş mi, misyonu sana uygun, ülkeyi yöneten bir siyasi partinin başkanlığı mı?

SORU 3: Bir mezarlıktasın kızın biri bir mezarın başında dua ediyor. Ve kıza soruyorsun? Bu mezarda kim yatıyor? Kızın sana verdiği cevap : " Bu mezardaki kişinin annesi benim annemin kayınvalidesi olur" diyor. Mezardaki kim?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Pzr Nis 26, 2009 11:01 am

bu sorgulama olayın da en karlı çıkan benim :D çünkü beni böyle sorgulasanız bahanem hemen hazır askerdeydim göremedim bu işin şakası tabi ama her şakanın altında bir gercek yatar bunu unutmamak lazım dimi yani :) neyse görüşmek üzere a.e.o byy herkeze
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Pzr Nis 26, 2009 11:22 am

yilmaz.sahin yazdı: Madem öyle konuyu toparlamak adına ben bir kaç soru sorayım Enes sana;

SORU 1 : Farzetki Demircili'nin girişindeki çayırlara kültürlü ve varlıklı bir hayırseverimiz! açık hava sineması yaptırmış ve bizim hemşehrilerimiz birlik beraberlik ve sıla hasreti duyguları ile samimi şekilde yazın bir araya geldiklerinde! bu etkinliğe hep katılıyorlarmış! ve sende bu sinemanın işletmecisisin. Hangi filmi izletirdin?

SORU 2: Tam istediğin gibi bir eş mi, misyonu sana uygun, ülkeyi yöneten bir siyasi partinin başkanlığı mı?

SORU 3: Bir mezarlıktasın kızın biri bir mezarın başında dua ediyor. Ve kıza soruyorsun? Bu mezarda kim yatıyor? Kızın sana verdiği cevap : " Bu mezardaki kişinin annesi benim annemin kayınvalidesi olur" diyor. Mezardaki kim?
1.Sosyal icerigi olan filmler izletirdim.Mesela ''Güneşi Gördüm'',belki ''Mustafa'' çünkü insanların birseyleri daha iyi anlayabilmesi icin.''Babam ve Oğlum'' olabilirdi.Suanda adı aklıma gelmeyen iki üç güzel film olabilirdi.

2.Muhakkak herkes gibi bizimde evlenmemiz gerekli zamanı geldiginde uygun kisiyle insallah.Fakat tabiki simdi derseniz ki illa bir öncelik hangisidir.Ben insanlara bir sekilde hizmet götürmeyi birseyler yapabilmeyi yeğlerim,tercih ederim.Ama tabi günümüz kosullarında bir yerlere gelebilmek,birseyler yapabilmek de kolay degil.

3.Kızın babaannesi olmaz mı ? Öyle olur.

Selametle..
düşünmek taraf olmaktır..

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön